Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6359 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakaj imeti družino
Reply #15 - 21.09.2009 at 11:36:14
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 09:08:50:
Quote:
de me picak rpevara,... samo grem,.. da pa bi szvedel da me vara v zakonu po 0 letih,.. bi ji ap sam reku da nj zacne bezat,.. in da nj rpdie cez 30 dni nazaj da s epomiirem,. k bi jo zivo pr zviem teleus udrl,...

Zakaj ženska vara ?
Sigurno zato, da pri drugem dobi tisto, kar pri tebi pogreša. Mogoče je ob tebi preveč napeta...mogoče preveč pričakuješ od nje...mogoče se ne more sprostiti in uživati...Jaz bi žensko vprašal in jo poskušal razumeti.
Potem pa naj gre..


Sem prišel pogeldati odgovor od amina za odstrnitev recun ap asm epogeldal mingrede sem gor.
ja to bo to samt etaku butste fore

lej jaz nism butlj ok renso milim

pidaz amterna na vshe pdorjih ji vtaknes vse v rit pa se drek pocne
sploh ap tega en msilim brat vec k se mi bruha kake mate ,. kaj pa kaj isltie da sem en kurac od srednej sole k niam pojma o pojma in ni rpbralnoben knjige,...

pidza materna s ene mreo sprsitti ja res pol pami pvoej zakaj so picek z mano mele soj rpvi orgazemk pga prej z nobmu niso mogle met kar neki
daj se seri

ce znam kakosvtar v tem sojem krucevem lijfu psotiamt so to babe m,..

kakor koli boli me kruac,..

crknu bom z rpepricanejm da ste zivali in konec,...

upam da cim prej,...

tok skode ko so mi babe anreidle mi jo ni noben,.. pol aps e s deljo hianvkso lepe kaj ap je z tem tiponm anrobe,.. vse bi jih zemgtal na grmado,. isto je kot bi engar prefukal ap ga pols el rpasat zakaj ga neki boli
proektel hsivnek gore
ngrgnj
w g
w
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2