Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6338 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Zakaj imeti družino
19.09.2009 at 19:29:38
 
Zdravo

Zaniam me vaše mnenje o družini. Zakaj bi sploh nekdo hotel meti družino oziroma partnerja otorke itd.

1.) Po večini akr poznam se družien tvorijo ko rata torok k je plod kurbarije.

2.) Poznam zelo studirane in intelektualne osbe v parih katere nočejo meti otrok.

3.) Druzina ozirma otroci je luksus katerega si ne mroe skoraj nobedne vec privosciti, če seveda zeltie vzgojiti odraslo pokoncno sobo ce ap zelit eiemti reveza potlej pa jih iam lahko vsak.

hval aza kometarje in lepo rposim nj bodo tehtni egote in pdoobne reic ap pustite zunaj.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #1 - 19.09.2009 at 20:33:15
 
Ljudje smo družbena bitja.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakaj imeti družino
Reply #2 - 19.09.2009 at 20:37:40
 
Robi wrote on 19.09.2009 at 20:33:15:
Ljudje smo družbena bitja.
Smiley



Hm,.. do neke mere,.... samo v bistvu gre vse smao za okoriscanje vsaj vecian folak tkao deluje.

In ekr smo druzbena bitja pol more smet druzino,..

Sori to em ne prerica,.. za moje pojme je to lukna v zemlji,.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #3 - 19.09.2009 at 21:44:29
 
Kot tipično vidiš le negativno stran.
Ni samo okoriščanje..pravzaprav ne more biti,saj bi to bilo v nasprotju z vesoljnimi zakoni...Mislim, da ne moreš samo jemati..moraš tudi dajati. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakaj imeti družino
Reply #4 - 19.09.2009 at 22:10:22
 
Robi wrote on 19.09.2009 at 21:44:29:
Kot tipično vidiš le negativno stran.
Ni samo okoriščanje..pravzaprav ne more biti,saj bi to bilo v nasprotju z vesoljnimi zakoni...Mislim, da ne moreš samo jemati..moraš tudi dajati. Smiley



Hm,....

Ti poglejva takole,.. jaz s enism videl da bi pucna prisla do mene in mene pecala ok enkrat,.. sam to ej skori nic,. in da bi s enjej slo da bi mene dobila vedno se gre amo za sex itd,.. . Mislim,... Ce to drzi potlej mava rpoblem.

Vesolje iam soej zakone.

Se strinajm,..

In ce iam soej zakone zakaj se pol folk obansa drugace kot so ti zakoni?

Eno ej vedeti eno ej delati.

Torej,.. jaz vem kak bi mogu lijfe bit,.. sam tega z takimi bitji k jih jaz srecujem in katere poznam in katere vidim in vem za njih od drugih niti slucjano ne mreom izpelajti. Mislim,. resno,.. kako bos bebcu povedal za veoljni zakon ce noce videti in ga zaniam smao kaj bo fukal. Mislim akr enki,..

Druzine je funkcija radosti ljubezni predvsem pa harmonije,.. itd,.. toda danes je to vse drugo kot ti trije principi,..

Mingrede mi lahko lepo rposim zapies zakone vesolja da jih bom vedel. enega vem osle tir pa sem pozabil .

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #5 - 20.09.2009 at 21:40:20
 
Quote:
Torej,.. jaz vem kak bi mogu lijfe bit,.. sam tega z takimi bitji k jih jaz srecujem in katere poznam in katere vidim in vem za njih od drugih niti slucjano ne mreom izpelajti. Mislim,. resno,.. kako bos bebcu povedal za veoljni zakon ce noce videti in ga zaniam smao kaj bo fukal. Mislim akr enki,..

Ti verjamem.
Vendar je tu bistveno to, da jih TI srečuješ.
Zato je potrebno najprej vedeti, kdo je "ti".
In zakaj jih srečuješ...sigurno je nek razlog.
Torej...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #6 - 20.09.2009 at 21:43:50
 
Quote:
In ce iam soej zakone zakaj se pol folk obansa drugace kot so ti zakoni?

Ne more se obnašati drugače.
Vsi smo temu podrejeni.
Kaj pa, če ne razumeš teh zakonov, zato sklepaš, da bi se morali drugače obnašati ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #7 - 20.09.2009 at 21:50:10
 
Quote:
Mingrede mi lahko lepo rposim zapies zakone vesolja da jih bom vedel. enega vem osle tir pa sem pozabil .

Ne vem, katere štiri zakone misliš.
A misliš tega: Kar seješ, to žanješ ?

Zame je takih zakonov ogromno, kateri veljajo splošno.
Največkrat jih prepoznam na podlagi človekovega obnašanja, kot neki vzorci, ki so bolj ali manj enaki vsem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakaj imeti družino
Reply #8 - 20.09.2009 at 22:28:11
 
Robi wrote on 20.09.2009 at 21:50:10:
Quote:
Mingrede mi lahko lepo rposim zapies zakone vesolja da jih bom vedel. enega vem osle tir pa sem pozabil .

Ne vem, katere štiri zakone misliš.
A misliš tega: Kar seješ, to žanješ ?

Zame je takih zakonov ogromno, kateri veljajo splošno.
Največkrat jih prepoznam na podlagi človekovega obnašanja, kot neki vzorci, ki so bolj ali manj enaki vsem.



1 zakon: lastna volja
2. zakon sme pozabil
3. zakon zakon privlačnsoti
4. zakon sme pozabil
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakaj imeti družino
Reply #9 - 20.09.2009 at 22:29:31
 
Robi wrote on 20.09.2009 at 21:43:50:
Quote:
In ce iam soej zakone zakaj se pol folk obansa drugace kot so ti zakoni?

Ne more se obnašati drugače.
Vsi smo temu podrejeni.
Kaj pa, če ne razumeš teh zakonov, zato sklepaš, da bi se morali drugače obnašati ?

ce so za vse isti zakaj pa imajo eni vse durgi panic
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #10 - 20.09.2009 at 23:37:55
 
Nihče nima vse in nihče nima nič.
Tudi sam praviš, da večina ljudi ni zadovoljnih..torej nimajo vsega.
Tudi tisti, ki se hvalijo ali delajo pametne, lahko imajo več problemov, kot pa ti.

Bom dal primer...
Praviš, da srečuješ same ženske, ki so kurbe in samo izkoriščajo....
Eden izmed zakonov je tudi zakon akcije in reakcije. Določena akcija , ustvari določeno reakcijo.
In moje ali tvoje obnašanje v sočloveku prebudi določen odziv.
Kar pomeni, da neko določeno obnašanje v ženski vzbudi željo po tem, da ni zvesta ali da gre drugam.
Recimo preveliko pričakovanje v ženski prebudi občutke, da ni zadosti vredna, da ne dobi pozitivnih vzpodbud, kot jih ti nisi od svojih staršev.
Torej ne počuti se vredna ljubezni, zato gre drugam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakaj imeti družino
Reply #11 - 20.09.2009 at 23:50:02
 
Robi wrote on 20.09.2009 at 23:37:55:
Nihče nima vse in nihče nima nič.
Tudi sam praviš, da večina ljudi ni zadovoljnih..torej nimajo vsega.
Tudi tisti, ki se hvalijo ali delajo pametne, lahko imajo več problemov, kot pa ti.

Bom dal primer...
Praviš, da srečuješ same ženske, ki so kurbe in samo izkoriščajo....
Eden izmed zakonov je tudi zakon akcije in reakcije. Določena akcija , ustvari določeno reakcijo.
In moje ali tvoje obnašanje v sočloveku prebudi določen odziv.
Kar pomeni, da neko določeno obnašanje v ženski vzbudi željo po tem, da ni zvesta ali da gre drugam.
Recimo preveliko pričakovanje v ženski prebudi občutke, da ni zadosti vredna, da ne dobi pozitivnih vzpodbud, kot jih ti nisi od svojih staršev.
Torej ne počuti se vredna ljubezni, zato gre drugam.



Nimam prtoi ce gre drugam,...

naj gre ce s eje tako dolicla,.
sam za bozjo voljo ne me vart,... ne mene fuak tap se dva rzaven met za fukarijo,..
Undecided Undecided Undecided

Mislim,... sicer en vem kaj je narobe,.. ce mam pucno en varam se pogovajram in ukvajram z njo,... sam sme pa ze slisal da sem predober da bi mogel biti rpasec,...

prsec?

hm,...
jaz en raibm babe k j bom mogu psihicno uniciti da bo z mano tega en rabim,.. tudi tek en raibm da jo bom mogu rpefuakt da bo mir v bajti,.. to so zem zivali,..

je ap res da poznam rpeirme kejr se to dogaja,..

pizda sje nism jaz svet paemti in ineltigence smao a ves,...

nekej je ap meja

de me picak rpevara,... samo grem,.. da pa bi szvedel da me vara v zakonu po 0 letih,.. bi ji ap sam reku da nj zacne bezat,.. in da nj rpdie cez 30 dni nazaj da s epomiirem,. k bi jo zivo pr zviem teleus udrl,...

ne me anrobe razuemt,... samo roble je v tem ce se z zensko menis jo razumes ap vse pol ap se ti gre skubrati da ej noro

mah dolge reci,...

pizda pciek majo jezik azto da pvoedo ne pa da samo gobec uproablj ko je trba laga pa orpavlat

zato so mi ap ralte vedno bolj normlane une punc ek so zafukane ko svinja pr taki vsja ves kje si n pa da govori to ono v bstvu ap laze

eh

zatopa vsaki pucni psotaivm 2 vprasanj in an pdoalgi tega vem kdo je,.
po 8 letih zemnkov in sranaj pa ze ves kdo je in kdo ni po 5 minutah pogovora


nj gre hvala bogu
sam ne s emi fuakt pa gont okol,..

mingrede ve skok tipvo vara punce vec kot si mislsi in to so poanvaid taek pucne k so 100% prerpicen da je njihov tip neki anjlepsega pa najblj spoten
lol

no kakro koli poznam koelga k me zabda vcasih aps e nsim videl eno elto z njim ce sekdaj vidim pa da em bo zbodel mu bom sam v rpico nejne zene k s eje uzenu reku

a ti se varas vse pciek k jim rapvis da jih msa rad,.
pa bo sle zakon po gobe,..

sam itak znsek temu en vejamejo,. ker nocejo ,.. lol
to mi ej najbolj zanimivo,..

ej ap seena fora,.. pucna ti lohak laze da te ni varala ce jo povohas takoj ves,.. vsaj jazs em tkao pr treh videl in sme jo sma rpasal pa je zardela in jo je zabediralo,..

zenska kemiaj ne laze nejn um lohak kemija telesa pa ne more

to zacutis prec
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #12 - 21.09.2009 at 08:58:21
 
Quote:
Mislim,... sicer en vem kaj je narobe,.. ce mam pucno en varam se pogovajram in ukvajram z njo,... sam sme pa ze slisal da sem predober da bi mogel biti rpasec,...

Ti verjamem, da se ukvarjaš z njo...vendar je tu pomembno kaj ona čuti....
Tu je zelo dobro, če poznaš vsaj osnove psihologije. Dobro je vedeti, kaj neko tvoje obnašanja ali izražanje v tisti ženski prebudi. Kaj ženska ob tebi čuti.
Ko to veš, potem razumeš. Potem razumeš, zakaj vara. In ko razumeš, potem veš in tega več pri drugi ne počneš.
Dokler pa ne razumeš, pa se ti to lahko ponavlja v nedogled.
Kot pravim..živiš v prepričanju, da si naredil vse prav, vendar je pa pomembno kaj ženska občuti.
Torej obstajajo pravila...določena akcija povzroči določeno reakcijo in poznavanje tega pravila ti omogoči, da svoje življenje prilagodiš svojim željam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj imeti družino
Reply #13 - 21.09.2009 at 09:08:50
 
Quote:
de me picak rpevara,... samo grem,.. da pa bi szvedel da me vara v zakonu po 0 letih,.. bi ji ap sam reku da nj zacne bezat,.. in da nj rpdie cez 30 dni nazaj da s epomiirem,. k bi jo zivo pr zviem teleus udrl,...

Zakaj ženska vara ?
Sigurno zato, da pri drugem dobi tisto, kar pri tebi pogreša. Mogoče je ob tebi preveč napeta...mogoče preveč pričakuješ od nje...mogoče se ne more sprostiti in uživati...Jaz bi žensko vprašal in jo poskušal razumeti.
Potem pa naj gre..
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakaj imeti družino
Reply #14 - 21.09.2009 at 11:33:43
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 08:58:21:
Quote:
Mislim,... sicer en vem kaj je narobe,.. ce mam pucno en varam se pogovajram in ukvajram z njo,... sam sme pa ze slisal da sem predober da bi mogel biti rpasec,...

Ti verjamem, da se ukvarjaš z njo...vendar je tu pomembno kaj ona čuti....
Tu je zelo dobro, če poznaš vsaj osnove psihologije. Dobro je vedeti, kaj neko tvoje obnašanja ali izražanje v tisti ženski prebudi. Kaj ženska ob tebi čuti.
Ko to veš, potem razumeš. Potem razumeš, zakaj vara. In ko razumeš, potem veš in tega več pri drugi ne počneš.
Dokler pa ne razumeš, pa se ti to lahko ponavlja v nedogled.
Kot pravim..živiš v prepričanju, da si naredil vse prav, vendar je pa pomembno kaj ženska občuti.
Torej obstajajo pravila...določena akcija povzroči določeno reakcijo in poznavanje tega pravila ti omogoči, da svoje življenje prilagodiš svojim željam.



Sem prišel pogeldati odgovor od amina za odstrnitev recun ap asm epogeldal mingrede sem gor.

Glej,... ce jaz z pciakmi ne znam dlat pol noben ne zan pa si milite kar hocete,... ce pamroe babo psihicno jebati v glavo,... da bo vzesta pol ap azrad mene jo lohak crvi pojedo,..

vec pa ne bom reku mislim mam obcutek k da me mate za butla,.. pidza materna sme ap dosti star ap dsoti knjig sem rpebral da vem o cem govorim,...

mislim,. koj kurac baba se ti topi v rokah pol ap ti se gon okol daj prosim,.. umrl bom in to je to z prepricanejm da so piek zivali konec,...  dosvolj imam dokazov da vem kaek svinjke krature so sploh a navsko okoriscevalcne,..

in tega srnaj en bom vec bral nikol k nism en butl de ne bi azstopil teh reci tudi ce picki vs ev rit vtaknes na vseh moznih pdorocjih se gre gont okol,.. ce ap kdo misli da sme katero slabo pofukal pol nj mi ga pride paodrezat,.. se noz mu dam psekrio akr koli hoces
proektl gnil tekst

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2