Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 32644 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #30 - 22.08.2009 at 16:17:32
 
Devi wrote on 22.08.2009 at 12:13:43:
radovedni soncek wrote on 21.08.2009 at 20:08:42:
prosim za odrasel pogovor na vrdnih argumentih in ne neki lari fari,..

Se opravicujem, toda,... ce bos zelel da te bom bolj jemal resno bos mogel malo bolj konkretne in deterministicne in logicne izajve pisati,.... .

ne vem o čem bi blo tle potrebno argumentirat. ti rabiš zgolj potrditev enga drugega, da so tvoja razmišljanja pravilna. da se boš lahko pol dobro počutil v svoji 'pravičnosti'. in misliš, da rabim jaz tvojo potrditev, zato me vabiš v debato, v kateri se lahko dokažem pred tabo, in pol me boš jemal resno..

sam men je vseeno, če me jemlješ resno. teb bi moglo bit vsen, kaj mislim o tebi. resno bi mogu jemat sam tisti del povedanega, ki ti lahko koristi in je za tebe dober. in to je, da dokler se boš ukvarjal z drugimi (magari z mano), še zmerej ne boš nič naredil s sabo.

in od govorjenja ni nevemkolk dobrega. ko govoriš (pišeš) ponavljaš sam to, kar že veš, ne ustvariš nič novega, ne premisliš (globoko) o ničemer, ne soočiš se z nobeno resno dilemo, ne začutiš se kot (edini, samostojen, samozadosten, za svojo srečo odgovoren) človek sredi življenja. začutit to (tukej, zdej) in to živet je bl pomembno od tega, kolk kurbirjev je na svetu. preštevat kurbirje al pa geje je izguba dragocenega časa tvojega lastnega življenja, ki ga nikol ne boš mogel dobit nazaj.

ford prefekt iz štoparskega vodnika po galaksiji je rekel, da ima teorijo, da ljudje tolk uporabljajo usta zato, ker če bi jih za trenutek zaprli, bi jim lahko končno začeli delat možgani.

misli!



Hm,...

Glej men dol visi kaj si ti mislis o men,.. v bistvu mi tok dol visi kaj si milijo drugi o men da psiem reci po tem forumu k jih vleiko drugega folka sploh ne upa pisati. tako da lepo rposim, je ap res da kjub temu dolocene reci zbrisem ker so tako ostre da mam lahko rpobleme.

kar se tiče tebe, pa tako,..

Nimam nic proti da kaj poves in me napizdis in mi poves kaj delam narobe, toda moje govorjenje in pisanje ninic psobnega, moti me to da me dobesedno zalis,. tako da lepo rposim,.. jaz se z sabo dosti ukvarjam,.. in glede da zivimo v tkai druzbi kot zivimo in glede na to da je toel javen forum nisi ne ti ne noben drug dovolj likviden zame da bom tuki na javnem dovajal moje stvari, konec koncev ce ne ves kaj je forum pol res nimas pojma o pojmu, ze tako da psiem tok reci po forumu mi je reklo neki ljudi z osbnoimi sprocili da nj neham tuki gor isakti akr iscem ker dejnasko tuki tega ni. Koenc koncev sta dva ze odsla in kot opazam tukaj samo anvezes stiek vse kar se dogaja narpej se dogaja na 4 oci.

ne da s emi ukvarjat ,..

kar pa se tice tega da nj mislim,.. mislim ti smao neki prbijes,... alora,. daj mi nekaj povej ne paneki nabiajt,..

direktno me neki nauci ce mislis da s eme da nauciti kaj,..

akr ap se tice drugega folak ap tkao,.. nism bil vedno tak,.. sem bil polen lijfa toda nekje na poti sme videl gnilo svinjsko sranej od vas pick in tipov in sem dojel da vsak vsakega jebe v nulo,.... tako, da osbno mislim da noben tip ali picka mi nima pravice napsiati akr si mi tianpisala,. sploh po zadnjih knjigah katere dobivam v dar od ljudi k ne psijo na javno na tem forumu mi dokazujejo prov vleiko reci k jih ti osbno ne razumes,... Lijfe,. ma ne da se mi pisat to,.

Ce me mas kaj za nauciti povej in mi razlozi,.. in ne mi nabiajt da jaz rabim potrditev sveta sori svet se mi ej ze potrdil in svet je gnil ljduej so gnili v nulo,... zato pa semi jebe za folk,.. lazje shajam z 40 letnimi tipi k so meditirali po templih in se vracajo iz tibeta in 35 eltnimi zekami ter bakicami kot z mojo generacijio kar morem rect na glas,. ce poznam enga cloveka k je normalen japol pa nj mi koj tica en prdie odrezat,..

tako da nj mi ne jebat tuki ejza kako pokusam eno potrditev dobiti,. imam vse potrditeve ki jih rabim,.. lijf emi jih je dal, in se ena misel za na koenc

Če ti misliš, da je vse v tebi se motis,.. jaz lahko na sebi delam veliko toda ce so picek kurbe itd,... pol drugace ne more biti,.. tiste picke k pa so kaj vredne pa itak vidijo kje in kaj si pa te ze kliknejo,.. za mase mi pa dol visi,. noben od vs ni naredu zame nic tudi redko mi je kdo kaj svetoval tisti k so najlepsa hvala in pr men tecejo po drugem nacinu spostovnaja vsi ostli pa k ste me zabijali pa hvala lepa in zivite v sojem svetu ce ne razumete in ste prevec zaprti k,..

Moje omejnost v smislu da se ukvarjam z drugimi ljudmi,.. ja ma lj toel razumem tako v tem kontekstu,.. vsi tkai k si ti zgeda tiep fukate in izkoriscate in mozno je tudi da zaradi tega tako butasto ijin primitivno pritikas name,.. k ne mislim biti tiho ce neki vem da ni tako,.. in pol recete ja z drugii s ene ukvajrat v prevodu to po toji glavi pomeni izkoriscaj druge ljudi ja hvala ce bi ti bialmoja punca pa da bi azcutil izkoriscevanje te nabijam na palicni viator za betom pa fuknem v smeti,... tocno to,... tako da ne ti men da nj s ene ukvajram z ljudmi,...

picka pr men traja 5 minut in po petih minutah jo fuknem strna in grem pa nikoli ven en vidim ce pa ma kaj v glavi je pa druga fora sam ze pelp cas nism dobil piek k ma kaj v glavi,..

tako da lepoprosim,... do9l mi visi za toej utvare o tem da rabim potrditev,. ti si sojo potrditev naredila ze ko si se ocitno sprvila name in toj odnos deluej zelo ozek se opravocujem,. smao tako je,..

lol potrditev,..

se neki za razmislek

pucne rabite potrditev od tipa a je neki dobro ap en vem kj se vse,..
pol ap ko je treba fukat alikaj taekga pa orgazme hlinite ozirma tipu en zante sonove pvoedat pa daj ne me fukat,..

ce ap bi rada mela kako majso foro pa ti povem da rabiete pucen sploh vleiko potrditev pri kuhanju ,. ce poznam v lijfu 4 pucen k zanjo kaj spacvat skupi az sprhetom pol ap lepo in prav,.
daj ne seri,.

ko bos srala kozlala kri ter sranje pol mi govori o potrditvi in zagovoru toej sibke spihe ozirma utvar sibke spihe katera se hrani od potrditve, moj ego je pod kontrolo razn v temi punce - kurbe,. tukaj ap s emi strga,. in da se razumemo ,. jaz zanm bit tudi rpasec,. in to zelo velik,. sam se tega ne poluzujem to p azato ke rmoejg akruca ne bom tisal nikamor in moj kurac ni zapor da bi ga dajal v vsako picko,.. kone koncev piek k razmilajte tkao k ti ste pa res en majcken omejene,..

potrditev,.
pa kaj koj kurac ti mislsi da jaz rabim potrditev od picke,. ve skj ti pvoem,. ce picka ne vidi v men kaj ok nj gre v pm,.. take ne rabim,.
ce pa ti mislsi da kao si toko oh in sploh huda pa ne vem kjs e vse da se ti vse po podpaltih vlece da bi dobili toej odorbavanje ej,. sori kar neki,..

tako da leporposim,.. malo vec intelignece in obansanaj bos mogal pokazati,. oziroma bolj konstruktivne psote,.. de bos lohak men rpisla do zivega,...

Mislim,.. jake mi,. grem stavit da je toj princip v lijfu tak misli smao nas eizkoriscaj samo druge vse kar naredis je za druge,...

torej to pomen da si se vendo hianvksa egoisticna ,.. kot dolcoeni ljuej k jih jaz poznam,. mi je zelo zal,...

to pr men ne pali,...

vsak clvoek se ukvajra z drugimi kateri imajo potencijal vsaj pr meni ej tkao in tudi pri ljudjeh k so strejsi od mene minimlaca 10 let ker uzivanej v rzagledani druzbi ljudi k so precejsen del lijfa v duhovni rasti rpeziveli je cisto nekajd rugega kto ap eno pciko rpericati da ne rabis nejenga odobravanja mislim halo,.. od kod vam pikam de more en tip odorbavanej dobiti od punce mislim resno pa kaj mislite da mate zalo pizdo kot se vse tkao nosite lol,. sej rpavim take z zlato naj vas pojebejo in zabedirajo vsi tipi do kraja na sreco s edto dogaja ker si drugeg ane zasluzite,. lol

Za koenc pa bi rekel,.. toel: ce napades nekoga  in se le ta brani potlej mroe skomentirati,. jaz nikoli en napadem,. ce pa napadem potlej ja pa rastur,.. Ne vabim te v pogovor ker taek bedarijek ti psie slahko ostanejo kar pri tebi, jazs em tukaj izkjucno zato da pridobim nov apoznanaj katera me bodo pripelajla do dolceonih reci. Morem ap prizanti, da ljduje kateri so em kontaktirali jih je malo toda so ebrejo forum sam s ene udelezujejo pisanja kto sem se ga jaz na vleiko udelezeval. In se to,... me lsiliti. Res je, da lijfe je animive rec in to ti pa res dam prov iz vsega moejga srca de ce se prevec ukvajras z recmi skodijo, jaz osbno smao prebiram drek od zalta,. tako da ce niams mi nic kaj za ponuditi v smislu rasti v katro koli smer pol mi ne pisi in koncjamo toel sranje. Koenc koncev vsak iam sojo rensicnsoti,. in ne mislim se jaz tuki kregati ap rpestevati azdeve,... samo nihce pa em ne bo zalil, kao da en uproablajm mozgnaov,. drakga punca menim da ti nisi se cisto dojela kaj tael forum je in kaj omogoca,. tako da vseh reci pa tudi ne bom pvoedal iz istih razlogov kot jih meni niso pvoedlai tisti k so em kontaktirali na tem forumu in jih zves smao na 4 oci.
Prestevanej kubijev je izguba casa se strinjam in sprejemam in prizanvam tovjo izjavo in princip katerega sipovedala toda jaz sem to pocel in en pocenm vec,.. je ap res da ko vidim te reci s ejimognem in ni reci vec da bi me pritegnila k takemuclvoeku iozirma v mojem rpiemru punci,.. lahkpo pa samo recem,.. de mam ego ze nekaj let pod tako kontolo da j etudi ni picke k je kurba pa da jo bom tel ruknt sma za eno noc,. sori to so zaem smeti,.. in niso vredne da jim dam roko kaj sele da z njimi kaj recem,..

ne ukvarjam se z temi recmi oziram pokusam se ne ukvajrati priznavam pa da sem ekstremno agresiven v teh receh,. na zalsot ko zvem da ej ena sba kurba ali kaj tega ga ozagam cifre izginejo s ezgubijo itd,. takih ljudi ne rabim ob meni ker mi pijejo mojo energijo v pdoprostoru astrale katere mroesm azvestno ali nezavestno blokirati (o tem sme itak rpevec pveodal) in tudi druge fore so,..

Tako, da ce imas s ekako rec za povedati te vljudno vabimozirma prosim, da mi pvoes se kaj kar mi bo dalo misliti kar bo rezultiralo v moji naredni glavi kot gorivo za nadaljne razmiljanej in duhovno rast. Kar ap se tice raznih oznak in zalitev pa lepo rposim s ejih pokusiva oba vzdrazti.

Zelim ti lep in uspesen dan s enaprej in vleiko srece in ljubezni

lepo pozdravljeniv si skupaj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #31 - 22.08.2009 at 19:43:10
 
radovedni soncek wrote on 22.08.2009 at 16:17:32:
toel: ce napades nekoga  in se le ta brani potlej mroe skomentirati,. jaz nikoli en napadem,. ce pa napadem potlej ja pa rastur,.. Ne vabim te v pogovor ker taek bedarijek ti psie slahko ostanejo kar pri tebi, jazs em tukaj izkjucno zato da pridobim nov apoznanaj katera me bodo pripelajla do dolceonih reci.

ne vem kaj druzga nej še rečem. men je brezveze razpravljat o ženskah in kurbat in tipih in tem kako se vsepovprek sexa in kaj bi vse ti. zarad mene. od vsega, kar si povedal, mene zanima sam to, zakaj tebe tolk zanimajo drugi, ne pa ti sam.
vem da sem bla žaljiva in za kazen sem mogla prebrat polkilometerski post (čeprov je bil zabaven). in razen tega, kar sem že rekla, nimam več kej dodat. zaenkrat.
pa nej te žaljivost ne zmoti tolk, da ne bi vsen resno vzel besed, če so resnične. žaljivost zna nardit, da nekej ne prezreš in da zadost globok pride.
zakaj sem to naredla pa ne vem. žal mi je zate/zase. koneckoncev smo usi eno a ne. tk da od tebe pričakujem več k pa to, kar trenutno kažeš. lahko pa tud nič ne bi rekla. a bi blo bolš?

(zdej lahko mi odgovoriš, da so moja pričakovanja moj problem in nej se zase brigam. in valda boš mel čist prav)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #32 - 22.08.2009 at 20:32:16
 
Devi wrote on 22.08.2009 at 19:43:10:
radovedni soncek wrote on 22.08.2009 at 16:17:32:
toel: ce napades nekoga  in se le ta brani potlej mroe skomentirati,. jaz nikoli en napadem,. ce pa napadem potlej ja pa rastur,.. Ne vabim te v pogovor ker taek bedarijek ti psie slahko ostanejo kar pri tebi, jazs em tukaj izkjucno zato da pridobim nov apoznanaj katera me bodo pripelajla do dolceonih reci.

ne vem kaj druzga nej še rečem. men je brezveze razpravljat o ženskah in kurbat in tipih in tem kako se vsepovprek sexa in kaj bi vse ti. zarad mene. od vsega, kar si povedal, mene zanima sam to, zakaj tebe tolk zanimajo drugi, ne pa ti sam.
vem da sem bla žaljiva in za kazen sem mogla prebrat polkilometerski post (čeprov je bil zabaven). in razen tega, kar sem že rekla, nimam več kej dodat. zaenkrat.
pa nej te žaljivost ne zmoti tolk, da ne bi vsen resno vzel besed, če so resnične. žaljivost zna nardit, da nekej ne prezreš in da zadost globok pride.
zakaj sem to naredla pa ne vem. žal mi je zate/zase. koneckoncev smo usi eno a ne. tk da od tebe pričakujem več k pa to, kar trenutno kažeš. lahko pa tud nič ne bi rekla. a bi blo bolš?

(zdej lahko mi odgovoriš, da so moja pričakovanja moj problem in nej se zase brigam. in valda boš mel čist prav)

Tole si mu pa zelo ošabno napisala. Zapoveduješ mu kaj ga lahko zmoti, kaj ne, kaj te pri njemu zanima in kaj od njega pričakuješ. In zdaj ti je žal, ker ti tega ni dal.
Na koncu mu pa dobrovoljno daš izbiro kaj ti lahko odgovori. Hahaha

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #33 - 23.08.2009 at 09:31:09
 
Quote:
Devi wrote on 22.08.2009 at 19:43:10:
radovedni soncek wrote on 22.08.2009 at 16:17:32:
toel: ce napades nekoga  in se le ta brani potlej mroe skomentirati,. jaz nikoli en napadem,. ce pa napadem potlej ja pa rastur,.. Ne vabim te v pogovor ker taek bedarijek ti psie slahko ostanejo kar pri tebi, jazs em tukaj izkjucno zato da pridobim nov apoznanaj katera me bodo pripelajla do dolceonih reci.

ne vem kaj druzga nej še rečem. men je brezveze razpravljat o ženskah in kurbat in tipih in tem kako se vsepovprek sexa in kaj bi vse ti. zarad mene. od vsega, kar si povedal, mene zanima sam to, zakaj tebe tolk zanimajo drugi, ne pa ti sam.
vem da sem bla žaljiva in za kazen sem mogla prebrat polkilometerski post (čeprov je bil zabaven). in razen tega, kar sem že rekla, nimam več kej dodat. zaenkrat.
pa nej te žaljivost ne zmoti tolk, da ne bi vsen resno vzel besed, če so resnične. žaljivost zna nardit, da nekej ne prezreš in da zadost globok pride.
zakaj sem to naredla pa ne vem. žal mi je zate/zase. koneckoncev smo usi eno a ne. tk da od tebe pričakujem več k pa to, kar trenutno kažeš. lahko pa tud nič ne bi rekla. a bi blo bolš?

(zdej lahko mi odgovoriš, da so moja pričakovanja moj problem in nej se zase brigam. in valda boš mel čist prav)

Tole si mu pa zelo ošabno napisala. Zapoveduješ mu kaj ga lahko zmoti, kaj ne, kaj te pri njemu zanima in kaj od njega pričakuješ. In zdaj ti je žal, ker ti tega ni dal.
Na koncu mu pa dobrovoljno daš izbiro kaj ti lahko odgovori. Hahaha

Lp,Igor


Čudno, da te moti pisanje prijaznih in zmernih piscev, kot je dobronamerna Devi, na extremne ad homineme, ki jih včasih povsod mrgoli, pa ne trzneš. Cool
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #34 - 23.08.2009 at 10:43:05
 
Mnenje o piscu odhtehta njene besede.

Bolj je pomembno kaj kdo napiše, kot pa, kaj napiše.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #35 - 23.08.2009 at 10:46:48
 
satis wrote on 23.08.2009 at 09:31:09:
Čudno, da te moti pisanje prijaznih in zmernih piscev, kot je dobronamerna Devi, na extremne ad homineme, ki jih včasih povsod mrgoli, pa ne trzneš. Cool

Nič me ne moti, nasprotno, še na smeh mi je šlo, ko sem ga prebral.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #36 - 24.08.2009 at 00:05:47
 
Nov forum za Boštya sedaj ko je dramatično letel iz kroga kulturnih izbrancev RKC foruma  Grin

Predlagan zelo obiskan forum kar 1.895 trenutno prijavljenih  z lepim imenom Mavrični forum.

Izvoli Bošty samo za tebe  Smiley

http://www.mavricni-forum.net/index.php?act=idx

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #37 - 24.08.2009 at 17:23:49
 
Robi wrote on 23.08.2009 at 10:43:05:
Bolj je pomembno kaj kdo napiše, kot pa, kaj napiše.



"Kaj kdo napiše" je točno tisto kar "kaj napiše", razen, če tega ne napiše kdo ampak ... kdo potem?
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #38 - 24.08.2009 at 17:34:43
 
Menim, da veš kaj mislim. Smiley

Niso nam pomembne samo besede, ki jih nekdo napiše, ampak predvsem tudi KDO jih je napisal. Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #39 - 24.08.2009 at 17:48:24
 
Robi wrote on 24.08.2009 at 17:34:43:
Menim, da veš kaj mislim. Smiley



Potem pa drugič napiši kar misliš, in ne kar misliš, da drugi menijo kaj ti misliš, da misliš.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #40 - 18.09.2009 at 21:38:31
 
Robi wrote on 22.08.2009 at 09:34:42:
Quote:
tako da lepo rposim kar se tice moejga razmiljanaj je vse ok,. samo relanosti pa ne bom opusitl,.

Radovedni...
Verjamem, da imaš tehtne razloge, da verjameš v to, v kar pač verjameš.
Saj jih vsi imamo.
Smo pač proizvod svojih staršev in okolja...Vendar, ko človek odraste, se pojavi bistvena razlika med nami.
Eni celo življenje vztrajajo pri svoji realnosti, ki so ji sprejeli že kot otroci ali mladostniki, drugi pa se odločijo za avtentično pot in na svet pogledajo tudi z druge perspektive.
Na tak način si potem zavestno kreirajo drugo realnost.
Stvar je tudi v tem ali je človek zadovoljen ali ne. Če si zadovoljen, potem nima nekega smisla delati na sebi in kaj spreminjati, če pa nisi zadovoljen, potem pa se je treba odločiti, kot sem ti že omenil, ali ostaneš žrtev ali pa se odločiš rešiti svoje težave in začneš živeti  novo realnost.
Dimenzije so odprte, samo izbrati je treba ali boš še naprej navezan na staro ali spoznal novo.



Lej kolega,..

Človek je produkt okolja samodejavnsoti in tistega kar prineses s seboj.

Osbno imam dve plovici, prva je ok in vse kot more biti toda ta je umrla zradi tega kaksen lijfe sme imel. Druga pa sestoji gelde na spoznjih v tem svetu. In rposim ne mi govoriti da lohak zamnjas sistem in en vem kj se vs eko ap nsii v lijfu mel nic dobrega. MIslim,.. ce ti mislsi da lohak smrnim sojo relanost sori kolega to jenemogoce. Rojen sem kto sme rojen, in to ej to,... vse to kr majo drugi ne bom nikoli imel, pa pol recisploh nocem samnomalen lijfe. Veliko sem vlagal v soj lifje itd,. dobil ap nic medtemkod rugi doijo vse z nic vlaganja.

MIslim akr s emene tice lahko umrem danes to minuto pa bibilo prepozno. Po drugis trani pa tudi ce se dolcim da bom se anrpej vztrajal aliiam slsiel,. relanso tcigava,. piek so krube in cel spsiek anprej kaj ap bo drgac,..

zrtev,..

tip mislim da te s enikoli ni dobilo 5 tipov v mest pa da s enisi videl kako se zrtev zan braniti ko tece kri in pokajo kosti,..

ni vazno kaj si vazno je kdo si in kaj mas notri v sebi,..

toda skozi leta se to ubije,... vsaj jazs em to v sebi izgubil skozi par klinicnih,...

in nimam zelje sploh kajdrugega videti ekr vse kar vidim v ljueh so lazi,...

tkao da sori ,.. morem rect prvi psot po dolgem casu da si neki konrektega napsial pa s elogicenga,. sma vseeno,..

kaj mi nuc azslica c enimam v krozniku juhe kaj mi nuca vse ostalo ce nimam fedra babe in sosnovnihr eci az ziveti,.
edini izhod je truga.

zivlai s eubija da en trpijo ljduej to anreidjo samio,..

pogelj sttisiko
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #41 - 18.09.2009 at 21:44:38
 
Robi wrote on 24.08.2009 at 17:34:43:
Menim, da veš kaj mislim. Smiley

Niso nam pomembne samo besede, ki jih nekdo napiše, ampak predvsem tudi KDO jih je napisal. Smiley




veš robi ti si res cudenclvoek,..

Ti prov ves kdo napsi ekak test kaj,. mislim,.. kto kura k ne vdi skoz zid,.

majke mi ste eni tuki filozofi,.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #42 - 18.09.2009 at 21:45:02
 
Bamby wrote on 24.08.2009 at 17:48:24:
Robi wrote on 24.08.2009 at 17:34:43:
Menim, da veš kaj mislim. Smiley



Potem pa drugič napiši kar misliš, in ne kar misliš, da drugi menijo kaj ti misliš, da misliš.


give me fife
(moj mnenje ravno)
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #43 - 18.09.2009 at 21:54:18
 
Devi wrote on 22.08.2009 at 19:43:10:
radovedni soncek wrote on 22.08.2009 at 16:17:32:
toel: ce napades nekoga  in se le ta brani potlej mroe skomentirati,. jaz nikoli en napadem,. ce pa napadem potlej ja pa rastur,.. Ne vabim te v pogovor ker taek bedarijek ti psie slahko ostanejo kar pri tebi, jazs em tukaj izkjucno zato da pridobim nov apoznanaj katera me bodo pripelajla do dolceonih reci.

ne vem kaj druzga nej še rečem. men je brezveze razpravljat o ženskah in kurbat in tipih in tem kako se vsepovprek sexa in kaj bi vse ti. zarad mene. od vsega, kar si povedal, mene zanima sam to, zakaj tebe tolk zanimajo drugi, ne pa ti sam.
vem da sem bla žaljiva in za kazen sem mogla prebrat polkilometerski post (čeprov je bil zabaven). in razen tega, kar sem že rekla, nimam več kej dodat. zaenkrat.
pa nej te žaljivost ne zmoti tolk, da ne bi vsen resno vzel besed, če so resnične. žaljivost zna nardit, da nekej ne prezreš in da zadost globok pride.
zakaj sem to naredla pa ne vem. žal mi je zate/zase. koneckoncev smo usi eno a ne. tk da od tebe pričakujem več k pa to, kar trenutno kažeš. lahko pa tud nič ne bi rekla. a bi blo bolš?

(zdej lahko mi odgovoriš, da so moja pričakovanja moj problem in nej se zase brigam. in valda boš mel čist prav)


1.) Mene ne zanimajo drugi splošno, če imam kak kontakt z nekom me zaniam kdo je itd. Če je ok ok, ce ni g ane poznam. Osbno mene zaniam kdo sem jaz, vejremi, po drugi strani ap nimam rp sebi kaj vec razscisiti, ker nikoli ne bom pcoel reci katere nocem. Druzba je gnila itd,... in do tega ne dostopim, simpel. In ce jaz zivim v druzbi akter aje gnial jaz ap nocem biti gnil rata fundamentni rpoblem. Poabrabil s ene obm vis soli k jioh pozanm so se,. jaz ap s ene mislim raje umrem.

2.) Vem psoti moji so zanimivo, ker so napisani necitljivo in tudi brez stila oziroma obliek. So smesni ja;)

3.) Mene zaljivke ne ganejo ce vem da niso tehtne in upravicene. Najbolj me zejza to da mi en neki govori kar ni res,... tukis emi pa odtrga.


4.) Vsi smo eno. WTF. MIslim poglej ce to drzi pa ne vem. Obno mislim da to ni res,... iam vec rzalogov. Ce pa je res pa bi te rad rpasal,. ce smo vsi eno zakaj so me piek varae zakaj so me tepli zakaj so em pokusali ubiti z strupom zakaj so me koelgi jazjebali, zalisi itd,.. zakj pol je tkao ce smo eno,... Lepo prosim,... sme slisal az cloveka ko se ponori itd,. rece clvoeku da bi ga ubil smao mu zakon tega ne dopsuca,... mislim kaj vam ni jasno jaz nism eden uizmed vas in nikoli ne bom,.. ce je rpi vas hianvstvo lazi orpavljanje hude zaljenja varnaej provianje za plotom namerno delanje hudo drugim osbam da ga izstradete na mrtvo ,. eno pol jaz nism eden izedm vas,. in takim ljudem srcno zelim da bodo umrli aan emstu,. najbolj huduih mukah,.. zalsotno ej da poznam smao take ljudi an vseh mogocih polozajih,..

5.) Ti bi rada nekaj od mene,... neko večjo in bolj globjo zrelost oziroma modrost. To lahko dobiš, toda temu priemrno se mores tudi ti vesti. V bibliji pše: "ne mečite dijamnov svinjam", tkao da ko bos ti poakzala doloceno rezlsot in prirpavljenost splohj pripravljnost za neke visje sfere in cilje pol povje in bova rekla,... . Koenc koncev vedno s emroe spustiti na nvo cloka z katerim s emnis ce je butelj se tkao mniz z njim ce razuem aplico vzaem sdolgo preklo ce pa zna z besedami in ma kaj v glavi pol ap gres na inteletualnio raven.

to ej to

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #44 - 01.09.2022 at 11:20:56
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3