Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 32843 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #15 - 21.08.2009 at 18:45:14
 
Bošti,....

Ne bom te kritiziral,.. k vidim da to ostli počno zelo veliko,..

Te bom pa podprl,.. samo iz drugega kota,..

Glej,.. razuemti mores kot sme psial nekje ze, .....

Ni vse v tem da si peder ali lezbika zaradi sebe si zaradi problmov v kemikalijah,..

Zato lepo rposim,..

Kar pa se tice  (lepo prosim da vi k ste ga napizdili ne pokusate mene napidzevat tkao k bo tako velik rajting v tej temi da bo noro),....

Pdopiram te da bi mogli na grmado zmetat folk,.. samo pedre in lezbijke ne,.. vsaj uen ne k majo rpobleme v celi kemiji,.. so bogi, .....  ce tako cuti ok nj sma otork ne sme met.

Osbno mislim, da bi mogli na gmrado vrzt vse picke in tipe k majo tipa in punco za fukat, in vse tele gresne pedre in picek  in s ekubajo okol in varajo, zraven pa bi vrgu an grmado se starse,.... . Ce te mati ni naucial reda te noben ne bo ce si mel gnielga kubiskega oceta ali mati,. si siti,.. sori toko je,..

To pa bi res vrgu na grmado,. ..... .-
Brez zaemre,... taki ljudje dlajo vleik razdor v harmoniji,...

Nasvet enega bitja drugemu bitju tebi bosty,..

Mores vedet da ljudje zivijo svojo resnicnost in vsak iam sovj pogled sojo resnico, in dokelr je um osbe zaprt mu ne mres razloziti ce pa mu h oces rabis velikoc asa in truda da nekdo daojame necesa kar ni razumel ali se zelo resno posvecal temu. tako, da razumi en nsvet bitja emne tuki,.. ni koli ne govor nekaj kar ves da ti bo skodilo,.. to pomen vedno govori kar je druzebno sprejemljivo,.. ce tuki govoris akko so pedri za pokurt,.. in lezbike isto,.. potlej mas isti rpoblem kot jaz z zenkami, ljubium jih po drugi strnai pa jih sovrazim,.. vsja kurbe in ta gnoj k je,.. (moje izkusnje),. ne delaj si brevezenga ognja in vrocine, lepo se nasmej kaki temi k jo mamo na forumu in ne siliti sovj um v nekaj kar ti ves in ves da je ok inn prov sam soli en vidijo. Ker ti zivsi sojo rensinost in ta rensicnos tsamo zate velja. In azto je brezveze se kregatiu tuki,.. pa neki pluvat cez en folk,.. Simpel,.. Po drugi strani pa te izzivam,.. pameten si ziher in moder poglej svet kaksne je razmisli si kaj pomni ta izajv akaj pomni ta izajva kaj ti pdoarja (strah ljubezen) in predvsem oglej si matriko filem injo primerjaj z tem svetom,.. bolj ej podobno kot si mislis,..

Ni vrednop pluvat cez pedre in lezbike,.. ke ti skodi to k te vsi pol majo za cutnega k te noben ne razume,..

jazs me bil pretepan kot otrok,... pa ti povem da nikoli ne bom tepel sojih otork in zene ali akj tega nikoli kvecejm popiodzim ce vidim da kdo tebne kako pšunco ceprov si msilim da je mogoce zaluzila,..

toko de bodi priden

lp


veliko ljubezni in veslja vsem

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #16 - 21.08.2009 at 19:24:30
 
radovedni soncek wrote on 21.08.2009 at 18:45:14:
Osbno mislim, da bi mogli na gmrado vrzt vse picke in tipe k majo tipa in punco za fukat, in vse tele gresne pedre in picek  in s ekubajo okol in varajo, zraven pa bi vrgu an grmado se starse,.... . Ce te mati ni naucial reda te noben ne bo ce si mel gnielga kubiskega oceta ali mati,. si siti,.. sori toko je,..

jazs me bil pretepan kot otrok,... pa ti povem da nikoli ne bom tepel sojih otork in zene ali akj tega nikoli kvecejm popiodzim ce vidim da kdo tebne kako pšunco ceprov si msilim da je mogoce zaluzila,..

mater si dvoličen
ti nisi in nikol ne boš slika svojih staršev, drugi pa so in je treba vse skurit?

in kaj te moti tolk kurbarija?
ker se je ne moreš it al ker te zmer povleče v te igre, ker te skos vleče v tako družbo?
kar je znotrej je zunej. to je to.

mislim, sej ni čudno, da je svet tak ko je. živ bog ne reši nobenga svojga problema, ker so prezaposleni s pisanjem seznamov, kdo je še slabši in koga vse je treba uničit. pol se bolš počutiš, a ne, ko je tolk ljudi slabših od tebe in te ne peče tolk vest da nisi kej dost naredil s samim sabo. da se sploh ne trudiš nič. čeprov veš da bi se lahko. čeprov veš, da bi bil že skrajni čas da mal migneš okol sebe.

sam najbl žalostno je pa to, da vsen kaj boš naredil pa kolk boš pluval cel življenje okol in zahteval da se svet obnaša tk ko ti zahtevaš (pa se NIKOL ne bo).. dokler ne boš svoje svinjarije spucal pa svojga življenja uredil, nimaš nobenih možnosti da ne bi zlo zagrenjen pa žalosten umrl. ni ti pomoči, če ne boš s sabo začel met opravka ne pa skos z drugimi. in če te to ne strezni, pizda, pol pa res ne vem, v kerih risankah blodnih živiš. sam pejt že enkrat ven iz njih. k mam že vrtoglavico od tega, k se skos v enih in istih krogih vrtiš.

dej začni mal mislit, kaj govoriš pa kako razmišljaš. al maš možgane sam za okras?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #17 - 21.08.2009 at 20:08:42
 
Devi wrote on 21.08.2009 at 19:24:30:
radovedni soncek wrote on 21.08.2009 at 18:45:14:
Osbno mislim, da bi mogli na gmrado vrzt vse picke in tipe k majo tipa in punco za fukat, in vse tele gresne pedre in picek  in s ekubajo okol in varajo, zraven pa bi vrgu an grmado se starse,.... . Ce te mati ni naucial reda te noben ne bo ce si mel gnielga kubiskega oceta ali mati,. si siti,.. sori toko je,..

jazs me bil pretepan kot otrok,... pa ti povem da nikoli ne bom tepel sojih otork in zene ali akj tega nikoli kvecejm popiodzim ce vidim da kdo tebne kako pšunco ceprov si msilim da je mogoce zaluzila,..

mater si dvoličen
ti nisi in nikol ne boš slika svojih staršev, drugi pa so in je treba vse skurit?

in kaj te moti tolk kurbarija?
ker se je ne moreš it al ker te zmer povleče v te igre, ker te skos vleče v tako družbo?
kar je znotrej je zunej. to je to.

mislim, sej ni čudno, da je svet tak ko je. živ bog ne reši nobenga svojga problema, ker so prezaposleni s pisanjem seznamov, kdo je še slabši in koga vse je treba uničit. pol se bolš počutiš, a ne, ko je tolk ljudi slabših od tebe in te ne peče tolk vest da nisi kej dost naredil s samim sabo. da se sploh ne trudiš nič. čeprov veš da bi se lahko. čeprov veš, da bi bil že skrajni čas da mal migneš okol sebe.

sam najbl žalostno je pa to, da vsen kaj boš naredil pa kolk boš pluval cel življenje okol in zahteval da se svet obnaša tk ko ti zahtevaš (pa se NIKOL ne bo).. dokler ne boš svoje svinjarije spucal pa svojga življenja uredil, nimaš nobenih možnosti da ne bi zlo zagrenjen pa žalosten umrl. ni ti pomoči, če ne boš s sabo začel met opravka ne pa skos z drugimi. in če te to ne strezni, pizda, pol pa res ne vem, v kerih risankah blodnih živiš. sam pejt že enkrat ven iz njih. k mam že vrtoglavico od tega, k se skos v enih in istih krogih vrtiš.

dej začni mal mislit, kaj govoriš pa kako razmišljaš. al maš možgane sam za okras?



Hm,..

Veš toel kar si napisal sme prebral dvakrat.

Toel pa je moj odgovor.

1.) Moji možgani so precej dobro izkoriščeni, po zadevah in sokih katere so doziveli na razlicnih ravneh. In nisi sploh pristojen da bi vedel moje stanje mozgan itd,.. mojega zdravstveneega stanja itd,.. .

2.) Preden mi rečeš, da nj možgane uporabljam in nj jih nimam za okras oziroma prevod, za lase, mi lepo prosim povej, kdo si ti in kaj si ti dosegel z sovjimi. Si mogoce neviden vsevedno bitje katero ve kaj sem pocel zadnjih broj let. Če si rekel, da nj jih uporabljam, potlej moreš vedeti kdo sem. Če veš kdo sem, potlej pričakujem da si vsaj doktor oziroma doktor znanosti. V nasprotnem primeru pa lepo prosim utihni,.. (dobesedno), z idejami k da mozganov ne uporabljam.

3.) Zelo se mi zdi neodgovorno in precej nezrelo, da napadaš nekoga z njegovimi možgani. Oziroma, da ga pokušaš spraviti v kot zardi reči ki niso predmet obravnave. Tako,d a lepo rposim, ne mi metati takih komunističnih for, sploh pa ne na tem forumu kjer naj bi se menili o duhovnosti in naj bi imeli ljduje najvisji standard v sobnem razvoju oziroma zeljo ga pridobiti.

4.) Sliak mojih staršev,... kdo si ti ne resno me zanima,.. Poznaš moej starše,.. dvomim, ce bi jih poznal bi vedel kej so itd,... in ce bi jih poznal bi tudi vedel kake bedariej govoriš. Sliak staršev,.. Si ti liak tojih staršev,.... in imaš iste nacine in vzroce razmišljanja,... ali si sovja osebnost,... dvomim, imas primitivne prvine zanikanja,.. .

5.) " de se ne trudim dovolj", gospod ali gospodič, povejte mi lepo prosim, kaj mislite z tem,.. me poznate, ali govorite in mislite da govorite enmu zafiksancu,... . Prosim za odgovore,.. . Menim, da sem naredil več v lijfu kot ste vi nareidli pri vaših pogojih, (mislim, da ste meli rpecej lepše pogoje katere so vam jih dali starši kot sme jih jaz imel, oziroma dvomim, da ste meli tudi rpiblizno take pogoje kot sme jih jaz mel). Tako, da lepo prosim, ne mi govoriti reči katere ne veste o njih nič, ko me boste poznali bom resno vzel vaš kometar sedaj pa mi je vaš komentar zgolj kot samo veliko zaljenje mojega intelekta in moje biti.

6.) Naj se streznim,. oprsoti na leto spijem mogoce 10 litrov piva pa se to ej vleiko.

7.) Nja se izklopim iz svoje risanke in nj se zacnem ukvarjati z seboj. Oprosti, jaz vem kdo sem precej bolej kot drugi ljudje, in povem vam, de nisem en loj brez primere. Imam pa izredne slabe izkusnje z dolocenimi skupinami ljudmi, tako da lepo prosim ce se zacnem ukvajrati z menoj ne resi problmov kateri nastajajo zaradi neresnih kubiskih pick od pick oziroma tipov in punc katere zavajajo tipe in punce imajo oboje da zakamuflirajo in z tem skrijejo svojo zeljo po istospolnem partnerju. MOgoče pa si ti en teh in s epizdiuš ker mas oba spoal za sex,.. .


Lepo prosim, ce iams kak tehten razlog, de bi ga lahko argumentiral mi povej, ce me mas kaj za nauciti mi razsvetliti moj intellekt in mi pokazato mojo napako katero pocnem, prosim pomagja mi in me porpavi da bom vedel. Toda z tem akr si napisal se mi zdi da je iz tebe govorial res samo jeza. Ne mi rect da so vsi tipi vredu vsie pucne ok in ne vem kj se vse,. ko pa vidim in ne poznam tipa k ne vara punce in ko vidim in poznam pucne k so varane in same varajo okol. In to so tiste zveze katere en od partnerjev trdi 100% da ni varan,. itd,... dajte prosim,... Ce zelis ziveti v ignoranci imam idjo zate ignoranca je blazenost. Če nočes vedeti ne boš videl, če pa zelis videti resnico in smao resnico potlej pa jo poglej negede kako gnial je. Ce imas zensko katera je resna in ti trdis da je resna in da hcoe resnega moskega,.. prosim mi jo pokazi grem do nej in jo povabim na kavo,. me ni sram,.. samo tako ti povem do sedaj mi v 5 letih nihce ni pokazal ene pucne k bi me bial vredna in bi en bial kurba,.. tako da akr s emene tice vsak iam soj svet sojo resnicnost,. toda vse te resnicnosti se da dojeti razumeti in sprjeti ce se spustis na raven clveoka z katerim s epogovarjas. Ce pa noces videti nic pol ap iams zaprt um,.. prav tako kot tridm da noban pucna ne zan seksat, isto trdim da tipi so kubirji simpel ker s ensim srecal tiap k bi bil resen in s enism srecal pike k bibila resna ,.... pa vejremi da varirajo moja poznanaj od trgovke do svetovne prvakinje,... tako da lepo rposim,...


NE MI NABIAJT;...

prosim za odrasel pogovor na vrdnih argumentih in ne neki lari fari,..

V tojem tekstu ne vidim pomena smao kumunistocni princip zatiranja,...

Se opravicujem, toda,... ce bos zelel da te bom bolj jemal resno bos mogel malo bolj konkretne in deterministicne in logicne izajve pisati,.... .

Na koncu bi ap se rekel, ce ams kaj za povedati povej,... samo naj bo tehtno,... mene ne mores prericat v neki k ni res,.. .

In se tako nsm ansilen,.. mam rad zenske jih obozujem in zelo cenim, toda prave zenske ,.. v lijfu sme jih srecal mogoce dve,... akr ap se tipov tice pa niti enga da bi bil vreden besede tip oziroma pravi moski,...

Nocem rpoblemov z tami izajvami, vska pri sabi ve,..

lepo pozravljnei vleiko srece in ljubzeni

lpš

p.s.: lep dokumentarec o kanabisu nism vedel da je bilo tok industrije na njej,.. lp


Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #18 - 21.08.2009 at 20:38:18
 
Boštyxz wrote on 19.08.2009 at 08:58:53:
Homoseksualnost je duševna bolezen, katero pa Človeštvo žal ne zna zdraviti, in zato jo raje proglasijo za nebolezen, kot pa da bi se spopadli z tem zahrbtnim problemom .

Seveda je najlažje zatisniti si oči ( ali pa kot noj vtakniti glavo v pesek) , pred tem velikim problemom Človeštva.

Namreč, kot vemo, homosexualnost ni dejavnost za ohranjanje življenja, ampak nasprotno, je uničevanje življenja .

Zatorej je logično, da tega Stvarnik-Bog ni predvidel za človeka da bi to počel, kajti Njegov nagib je Ohranitev.

Ta spolna sprevrženost je le posledica obsedenosti slabih/zlih/negativnih duhov, ki obsedejo najprej meso telesa z najbližjim - materijalnim razumom možganov.

Potem pa se njihov uničevalni pohod nadaljuje proti duši , katero hočejo pridobiti za pekel .

No, zdravljenje je malo bolj dolgotrajnejše :

Najprej je treba take uboge ljudi, ki se zaradi svoje duhovne slepote niti ne zavedajo svoje bolezni poslati v najbolj severne ledene dežele sveta.

Tam se najprej "ohladijo" v svoji pretiranonapačni spolnosti , in po nekaj letih se jim omogoči vrnitev v zdravo normalno družbo .

Tam morajo biti pod budnimi očmi vsaj nekaj časa, da se ugotovi, ali so sposobni normalnega življenja, ali pa imajo še kaka napačna nagnjenja .

Če se potem opazi še kaj nečistega, oziroma napačna poželenja, je treba postopek ponoviti, z prej omenjenim nekajletnim bivanjem, najprimerneje kaka Grenlandija, ali kaj podobnega.

In tako postopoma dobimo zdravo uravnovešeno moralno čisto družbo, ki nima problemov z omejevanjem življenja zaradi napačnih/pokvarjenih spolnih usmerjenosti , zaradi katerih se med ljudmi še dodatno pojavijo smrtonosne bolezni z trpljenjem, vse od Aidsa ipd naprej .

Lep in dober dan vam želim še naprej .

Boštjan Zupančič + #


Bošty!  Smiley

A nisi ravno zaradi takih cvetk letel iz domačega krščanskega vrta, še dosti blagonaklonjenega takim in podobnim nestrpnim cvetkam?  

Roll Eyes
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #19 - 21.08.2009 at 20:43:53
 
Quote:
Veš toel kar si napisal sme prebral dvakrat.

Treba bo prebrati še enkrat, ker je "napisalA". Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #20 - 21.08.2009 at 21:14:58
 
Robi wrote on 21.08.2009 at 20:43:53:
Quote:
Veš toel kar si napisal sme prebral dvakrat.

Treba bo prebrati še enkrat, ker je "napisalA". Smiley


Hej

No lepo da pucna tako zelo zagovajra ideje, cakamna njen odgovor,..

sploh pa mi ni tuja graja in napad name ker psiem cez punce,. v kolikor punca lepo pocasi premisli pol je ok,. smao niso vs eok se delc ne isto je z tipi sori toko je.


lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #21 - 21.08.2009 at 21:22:48
 
...mislim da je nisi razumel. Ne se picit v mozgane...
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #22 - 21.08.2009 at 21:53:06
 
Quote:
...mislim da je nisi razumel. Ne se picit v mozgane...



Z pickami k se delajo pameten se mi en da ukvajrati sploh ce en zanjonic pametnega povedati.

Mislim,. ne mroe sprbiti z mozgani,. pa ne vem kj se vse,..

pucne se tako rade hvalijo kok so pameten pa ne vem kj se vse,.
zraven pa se resne veze ne zanjo furat oziroam se osnov vez enauciti kaj sele da bi zale orenk fukat,. vpm nj gre vse,..

tako da lepo rposim kar se tice moejga razmiljanaj je vse ok,. samo relanosti pa ne bom opusitl,..
kar pa je najbolj pomebno noban punca m ene bo zavezala striak za vrat, sploh ap en neka avsa k se zan komi popisati,..

da o custveni inteligneci ne govorim,. k je itak boga da ne recemo celo omejena zradi ralnih pogeldov na realnost in ssitem,.

ce pa je tkao vse lepo pol ap mi zrihtite kako punco za sprehod k je resna pa hcoe resno vezo,.

majke mi vsi tuki an forumu niti ene ne spacate skup,. tkao da elpo prosim,..

vsak tip k ej dobil piko je proival piko od neke druge veze daj ne me jebat,.

folk ej tkao zaprt v glavo da ni res,..

ce ma kdo kaj cez mene za povedati nij pove direktno ce bo tehtno bom priznal ne ap da me en jebe v glavo azradi pisave ker mu ni vsec da sme rkeu da ej terba pedre vrzt na grmado in je sma gej ali kaj takega
kr neki
lep spite


zgeda da je ne bo danes
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #23 - 21.08.2009 at 22:07:37
 
..skoda da si zbrisal velik del posta.
Napisala ti je cist ok, preberi si se 1x, ko sem te bral pol minute nazaj sem mel filing da ne ves kaj ti je napisala in niti v zvezi s cim.
Tak da preberi si se enkrat, bo boljse. Pa zaradi te jeze do punc bos dobo cir na zelodcu, not good.

Lahko noc
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #24 - 21.08.2009 at 23:12:00
 
radovedni soncek wrote on 21.08.2009 at 18:45:14:
Bošti,....

Ne bom te kritiziral,.. k vidim da to ostli počno zelo veliko,..

Te bom pa podprl,.. samo iz drugega kota,..

Glej,.. razuemti mores kot sme psial nekje ze, .....

Ni vse v tem da si peder ali lezbika zaradi sebe si zaradi problmov v kemikalijah,..

Zato lepo rposim,..

Kar pa se tice  (lepo prosim da vi k ste ga napizdili ne pokusate mene napidzevat tkao k bo tako velik rajting v tej temi da bo noro),....

Pdopiram te da bi mogli na grmado zmetat folk,.. samo pedre in lezbijke ne,.. vsaj uen ne k majo rpobleme v celi kemiji,.. so bogi, .....  ce tako cuti ok nj sma otork ne sme met.

Osbno mislim, da bi mogli na gmrado vrzt vse picke in tipe k majo tipa in punco za fukat, in vse tele gresne pedre in picek  in s ekubajo okol in varajo, zraven pa bi vrgu an grmado se starse,.... . Ce te mati ni naucial reda te noben ne bo ce si mel gnielga kubiskega oceta ali mati,. si siti,.. sori toko je,..

To pa bi res vrgu na grmado,. ..... .-
Brez zaemre,... taki ljudje dlajo vleik razdor v harmoniji,...

Nasvet enega bitja drugemu bitju tebi bosty,..

Mores vedet da ljudje zivijo svojo resnicnost in vsak iam sovj pogled sojo resnico, in dokelr je um osbe zaprt mu ne mres razloziti ce pa mu h oces rabis velikoc asa in truda da nekdo daojame necesa kar ni razumel ali se zelo resno posvecal temu. tako, da razumi en nsvet bitja emne tuki,.. ni koli ne govor nekaj kar ves da ti bo skodilo,.. to pomen vedno govori kar je druzebno sprejemljivo,.. ce tuki govoris akko so pedri za pokurt,.. in lezbike isto,.. potlej mas isti rpoblem kot jaz z zenkami, ljubium jih po drugi strnai pa jih sovrazim,.. vsja kurbe in ta gnoj k je,.. (moje izkusnje),. ne delaj si brevezenga ognja in vrocine, lepo se nasmej kaki temi k jo mamo na forumu in ne siliti sovj um v nekaj kar ti ves in ves da je ok inn prov sam soli en vidijo. Ker ti zivsi sojo rensinost in ta rensicnos tsamo zate velja. In azto je brezveze se kregatiu tuki,.. pa neki pluvat cez en folk,.. Simpel,.. Po drugi strani pa te izzivam,.. pameten si ziher in moder poglej svet kaksne je razmisli si kaj pomni ta izajv akaj pomni ta izajva kaj ti pdoarja (strah ljubezen) in predvsem oglej si matriko filem injo primerjaj z tem svetom,.. bolj ej podobno kot si mislis,..

Ni vrednop pluvat cez pedre in lezbike,.. ke ti skodi to k te vsi pol majo za cutnega k te noben ne razume,..

jazs me bil pretepan kot otrok,... pa ti povem da nikoli ne bom tepel sojih otork in zene ali akj tega nikoli kvecejm popiodzim ce vidim da kdo tebne kako pšunco ceprov si msilim da je mogoce zaluzila,..

toko de bodi priden

lp


veliko ljubezni in veslja vsem

lp

Niso drugi krivi za tvoje osebne stiske. Tudi tvoji starši ne, to bi lahko že spoznal. Dokler ne boš opustil tega samosmiljenja ti ne bo rabil noben nasvet. Pri vsakem prideš do zaključka, da te noben ne pozna in nabijanja o sebi in svojem pogledu iz nekih perspektiv.

Cel svet je ena figa, škrjanček poje, osel riga. Ti si pa obstal v tem prvem delu v figi. Tvoj pogled na svet je pač tak, tvoja zavest je takšna, osredotočena. Svet si ti in ti si svet. Spoznaj to realnost, ne opazuj je kot opazovalec, ker to je dvojnost, razdvojenost. Opazuj opazovalca in opazovano in ugotovil boš, da je opazovalec tisti, ki obsoja in se potem tolaži. Vse to pa si ti, ta ki obsoja in ta, ki se tolaži.

Lahko pa se enostavno potolažiš s tem, da bo tko 2012 konec vsega tega in ti boš izbranec, ki bo sfrčal v neko drugo dimenzijo. Praviš, da si več trpel, kot drugi in zato te to sledi, kot neka nagrada.
Če vprašaš nmene, ti pravim-idiotizem.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #25 - 21.08.2009 at 23:13:00
 
satis wrote on 21.08.2009 at 20:38:18:
Bošty!  Smiley

A nisi ravno zaradi takih cvetk letel iz domačega krščanskega vrta, še dosti blagonaklonjenega takim in podobnim nestrpnim cvetkam?  

Roll Eyes


Ja pa res Jambo izkljućen  Cry  Cry Cry pa tako prijazen je RKC forum tam so bolj kulturni ljudje ha ha  Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #26 - 22.08.2009 at 01:16:03
 
Quote:
...kot Adolf.
Dolgo sem mislil da se hecas pa zdaj vidim da resno mislis. Kot cerkev o carovnicah v casu grmad, zalostno. In primitivno.



Saj ravno cerkvnega in Lorberjevega nauka se Bošty zelo močno oklepa.

Poglej sam ta stavek iz Mojzesove knjige.


„Če kdo leži z moškim, kakor se leži z žensko, sta oba storila gnusobo; naj bosta usmrčena; njuna kri pade nanju”, je zapisano v tretji Mojzesovi knjigi (3 Mz 20,13)


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #27 - 22.08.2009 at 03:01:24
 
Boštyxz wrote on 21.08.2009 at 08:20:22:
Quote:
Bošty

Prebri si ta primer ko so hoteli otroka dečka zaradi poškodbe spolnega organa spremeniti v deklico. Vzgajali so ga kot deklico in mu spremenili telo a poiskus ni uspel.

http://www.kvarkadabra.net/article.php/Tretji-spol

Spolno nagnjenje se ne da spremeniti, je takšno kot je, zato ne bluzi o svojih glupih rešitvah in hladnih krajih. Tja res najbolj da se res sam odpraviš na ohladitev možganov.

Srečno pot   Cool



Hja, logično da ne zmoremo spreminjati spolov , kot to recimo počnejo Salome, in podobni pedri ter ostali izrodki človeštva.

Napačna-pokvarjena spolna nagnjenja pa se da prav dobro "pozdraviti" , če se le hoče .

Lp + #


Preberi si članek, šlo je za resno težavo in če bi lahko spreminjal spolno nagnjenje, bi moral ta primer uspeti,. Tako da nimaš nič razen verskega fanatizma.

Ne zmoreš argumentirati drugače kot z žaljivkami ( izrodki ) in praznim bolestnim govoričenjem.  

Praviš da te je sama ljubezen in ga bi pomagal svojim bratom po Bogu a hkrati jih imenuješ izrodki.  Je že res da se največje krutosti človeštva izvajajo ravno v  " imenu Boga "
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #28 - 22.08.2009 at 09:34:42
 
Quote:
tako da lepo rposim kar se tice moejga razmiljanaj je vse ok,. samo relanosti pa ne bom opusitl,.

Radovedni...
Verjamem, da imaš tehtne razloge, da verjameš v to, v kar pač verjameš.
Saj jih vsi imamo.
Smo pač proizvod svojih staršev in okolja...Vendar, ko človek odraste, se pojavi bistvena razlika med nami.
Eni celo življenje vztrajajo pri svoji realnosti, ki so ji sprejeli že kot otroci ali mladostniki, drugi pa se odločijo za avtentično pot in na svet pogledajo tudi z druge perspektive.
Na tak način si potem zavestno kreirajo drugo realnost.
Stvar je tudi v tem ali je človek zadovoljen ali ne. Če si zadovoljen, potem nima nekega smisla delati na sebi in kaj spreminjati, če pa nisi zadovoljen, potem pa se je treba odločiti, kot sem ti že omenil, ali ostaneš žrtev ali pa se odločiš rešiti svoje težave in začneš živeti  novo realnost.
Dimenzije so odprte, samo izbrati je treba ali boš še naprej navezan na staro ali spoznal novo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Homoseksualnost ni prirojena in je ozdravljiva
Reply #29 - 22.08.2009 at 12:13:43
 
radovedni soncek wrote on 21.08.2009 at 20:08:42:
prosim za odrasel pogovor na vrdnih argumentih in ne neki lari fari,..

Se opravicujem, toda,... ce bos zelel da te bom bolj jemal resno bos mogel malo bolj konkretne in deterministicne in logicne izajve pisati,.... .

ne vem o čem bi blo tle potrebno argumentirat. ti rabiš zgolj potrditev enga drugega, da so tvoja razmišljanja pravilna. da se boš lahko pol dobro počutil v svoji 'pravičnosti'. in misliš, da rabim jaz tvojo potrditev, zato me vabiš v debato, v kateri se lahko dokažem pred tabo, in pol me boš jemal resno..

sam men je vseeno, če me jemlješ resno. teb bi moglo bit vsen, kaj mislim o tebi. resno bi mogu jemat sam tisti del povedanega, ki ti lahko koristi in je za tebe dober. in to je, da dokler se boš ukvarjal z drugimi (magari z mano), še zmerej ne boš nič naredil s sabo.

in od govorjenja ni nevemkolk dobrega. ko govoriš (pišeš) ponavljaš sam to, kar že veš, ne ustvariš nič novega, ne premisliš (globoko) o ničemer, ne soočiš se z nobeno resno dilemo, ne začutiš se kot (edini, samostojen, samozadosten, za svojo srečo odgovoren) človek sredi življenja. začutit to (tukej, zdej) in to živet je bl pomembno od tega, kolk kurbirjev je na svetu. preštevat kurbirje al pa geje je izguba dragocenega časa tvojega lastnega življenja, ki ga nikol ne boš mogel dobit nazaj.

ford prefekt iz štoparskega vodnika po galaksiji je rekel, da ima teorijo, da ljudje tolk uporabljajo usta zato, ker če bi jih za trenutek zaprli, bi jim lahko končno začeli delat možgani.

misli!
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3