Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 35455 times)
kreten40
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #45 - 23.07.2009 at 16:48:14
 
Devi wrote on 23.07.2009 at 15:36:57:
če tako hočeš, po moje lahko vse služi duhovni rasti (karkoli že to je Smiley) jes bi rekla da je duhovna rast širjenje kompetence. in kreativni duh , da neko stvar materializira, po moje rabi kar nekej moči. vsako uresničevanje jo rabi.
pač imho


Ugotavljam, da sem se malček narobe izrazil. Bom poskusil popraviti. Torej, mene ne zanima ugotavljanje oz. preverjanje moje moči ko gre za spopadanje s pizdarijami in trpljenjem. Ker imam občutek, da večin aduhovnih iskalcev ravno to enači z duhovno močjo.
Bi pa vsekakor z veseljem (in tudi bom) raziskal moje potenciale pri uresničevanju/materializiranju zaželjenega Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #46 - 23.07.2009 at 16:55:27
 
Quote:
Ajde blebetalo, ki imaš vedno polna usta nekih nasvetov.

Problem je v tem, da ti stalno daješ neke nasvete skozi stranska vrata. Seveda ti nikoli ne rečeš to pa to naredi, ker seveda deluješ dosti bolj pritlehno v smislu - to pa tako ali tako ni šans, ali pa "ko si v takem stanju pa tega in tega ni", ali pa kr neki sam da nabijaš in da maš za pisat neki.

Quote:
In vse kar se tebi zdi, da jaz mislim, ni realnost, kar sem jaz rekel. To tvoje dozdevanje in polaganje lastnih misli v tuja usta že vidno kliče po neki sanaciji tega pametnjakarskega  sindroma.

Sej vidim kaj pišeš, vsaka tvoja beseda je brez trohice substance, samo neko nabijanje v smislu jaz pa to že tako ali tako vem, to o čemer pa ti govoriš pa v tem pa takem stanju sploh ne obstaja, oz. ježeš kako sem jaz to že zdavnaj dal čez. Ogabno.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #47 - 23.07.2009 at 17:08:17
 
Ajde, ajde Poetič. Kupi mu karto (to da je brez denarja si zgleda spregledal), da bo lahko šel, pa potem pričaj priču. Ne nabijaj nekaj, česar ne zmoreš realizirati. Takšnih nasvetov, da bi lahko šel tja in tja ima vsak dovolj. Pomagaj mu priskrbeti za nujne stroške, ki jih terja pot, potem pa govori, preko delovanja.
Samo tu je pa odgovornost, ko treba nekaj naredit, ni sam blebetanje. Je treba denar dat ali ga pa nekak dobit.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #48 - 23.07.2009 at 17:37:34
 
Če bi sam bil tako daleč, da bi mi vse dokurčilo, bi še sam postal govedo.
Bi vsaj nekaj imel od življenja. Privoščil bi si tisto, za kar sem mislil, da ne smem, kot , da je nekaj prepovedanega. Nehal bi se smiliti sebi in začel živeti.
Kaj bi imel od tega, da postanem menih in životarim. Bolje iti na štrik.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #49 - 23.07.2009 at 18:00:39
 
Robi wrote on 23.07.2009 at 17:37:34:
Če bi sam bil tako daleč, da bi mi vse dokurčilo, bi še sam postal govedo.
Bi vsaj nekaj imel od življenja. Privoščil bi si tisto, za kar sem mislil, da ne smem, kot , da je nekaj prepovedanega. Nehal bi se smiliti sebi in začel živeti.
Kaj bi imel od tega, da postanem menih in životarim. Bolje iti na štrik.

Ko o nečem praviš, da je napačno, potem tega verjetno ne boš delal. Ni rekel, da mu je kdo prepovedal, ampak, da se mu gabi. Po tvohje naj bi naredil sprevrženo življenje, da bi po tvoje lahko "živel". Ti sedaj govoriš o zavisti. Kar pa je zopet neka ideja. Poetič je zavisten menihom, al kaj, radovedni pa naj bi bil prevarantom in hinavcem. Oboje pa je ideja o nekem boljšem jutri.
Jebe ga ideja. Živeti po ideji, kar dela večina. Je v fazi uvidenja te ideje, katero živi človeštvo. Normalno, da se ti začne vse skupaj gabiti.
Torej sprevrženo življenje, kot mu svetuješ ti po lastnem konceptu je na nek način podobno meništvu. Ostane smrt, ki je lahko pa zopet ideja o neki odrešitvi. Je pa tudi življenje v kateremu je smrt sestavni del, nekaj normalnega in ne ideja. To pa je najtežje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #50 - 23.07.2009 at 18:33:37
 
Saj, če greš delat nekaj, kar se ti gabi, je neke vrste smrt. Smrt nekih idealov in prepričanj v katerem si živel.
To bi bila prelomnica in svet bi videl tudi z drugačne plati.
Quote:
Ni rekel, da mu je kdo prepovedal, ampak, da se mu gabi.

Gabi se mu zato, ker meni, da ni prav. Ker ga je nekdo tako zavestno ali nezavedno tako naučil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #51 - 23.07.2009 at 18:34:51
 
Devi wrote on 23.07.2009 at 15:32:48:
radovedni soncek wrote on 22.07.2009 at 23:45:24:
Malo s emi zdi krivično da nekdo k je priden itd,. pa vse to ne mro emet normalenga lijfa. Medtem ko hianvci itd,.. dobijo sluzbe in res vredu punce ter tako aprej,.. sami ap so hianvci in drek do neba,..


zmer se primerjaš z nekom, ki mu je zdele bolš, nikol s kom ki mu je še šlabš. res te življenje letos ne nosi prov po rokah, ampak zihr je kje kaka stvar, ki je pa dobra in si hvaležen zanjo?



hej drevi

ne letos zadnjih 15 elt od 6 razreda osnovne sole,..

Samo ti pa toko če smem ret,..

Mi ej rekel, dolgoletni prijatlej ko smo šli ponoči v moj rodni kraj 8 let nazaj z koleosm; "Veš, 3 leta nazaj te nisem razumel ko si mi rekel ,.... (pove kaj sme mu reku), sedaj te pa razumem, Sam si  pa se še vedno jebeš z tem faksom, denrja nimaš, vsi te jebejo,  tok folak ti je pomrlo, itd,. (ne bom o tem ),.... mi je pa še vedno zanimivo, da še vedno ne kadiš, kot vis v toji druzini, pa v droge se kjub tem problemom še nisi podal, mislim, re ssi neki  (ne posbnga),. pač,. tkao ej reku karakter".

Em,.. morem rpiznati, da me ej na rit vrglo,... mislim, ta osba nikoli ni povedala kako stvar tkao odkrito komu,... dolge storije sam zadnji clovek k bi mi kaj takega reku na svetu je pa on od koga bi pricakoval.

Mislim, če res odkrito povem, ja kaj pa boš naredu. Se ubil. Mislim, če tkao pomisliš, karsikdo umre pa bi rad zivel kamriskdo pa si ne zasluzi da bi zivel pa zivi. malo čudno., Po drugi strani pa, da bi s ejokal zaradi tega ker nisi mel lepega otroštva, čez leta sem spoznal, da veliko ljudi nima lepih domov itd,. da ej vs eneki zejbano. toda ko odrasteš potlej lohka psotavljas sovja lastna pravila, in zivis soj lijfe. Rodis se kjer se rodis,, toda prihonost po 20 letu je tvoja. Morem pa tudi rpiznati,.. da veliko folak gleda na to kot izkusšnje, mislim moj durgi koelg ami je rkeu, ves model ti si si naprba tok izksunj v 10 letih k jih jaz ne bom v 40 . In sme mu rkeu,.. haj to res, smao mores vedet kak posran lijfe imam. Ok doker ne bom rpetirano lacen bo slo sam ko ap bom na cesti pa crkoval iz denva v dan pol ap so res problemi. In še danes mi vcasih tip rece izkunje kaj dozivis,.... hja to ze, samo ce pa pogledas z druge strani zakj p ati recmo ne mores met urejenega lijfa. Da ne bom pretiraval, toda vejremite mi, da sem ene dve pucne zgubil zato k jim je mati doma povedala kdo sem. Ozirma k so moje sorodniek spoznali,.. jebenti sme poletel,..
predsodki ubijanjo,...

Ko spoznaš par reči in si nekaj zelis tkao močno da bi za to letel po zraku (tako s emni zgodi vcasih) pol bos za to zivel. Mene boli kurac ce sem bil lacen itd,.. da sem naredil solo itd,.. samo da pridem do sluzbe k bom lohak malenkost vec zasluzil itd,.. samo malo me ap rpeeneca tale pojav z ljudmi.

No kakor koli,... pisat morem zacet lepse k sem bral en moj post je tak da je groza.

Mislim brez zamere bi še eno reč rekel, em,.. v lijfu pridejo take pizdarije k jih clovek ne more razumeti, mislim resno take stiske pridejo, da resno imaš ze vrv v roki in jo zvezes pa poznam kar neki takega folka,.. em,.. no ,. v takih trenutnkih moreš, smao pogledati izven škatle. Dobesedno. Jaz bi se ze fental ce bi mislil kot drugi ljudje, ap sem se organiziral pa zivim od zrak apa ne boste vejreli da prezivim z 10 evri na teden,.. se da,.. . Pa nj še rečem, da sme bil tudi v položajo k sem kori pod smreko mogu bit,.. pa bom s eneki res butstea napisal,....  em,.. toelse mi ej zgodilo,...  no toko,. vedno ko ste v pizdi,.. ja ma res uno v pizdi da bolj en morš bit,... vedno se najde en clovek k ga vidis prvič k te bo vrgu iz tira. Men se je to zgodilo na avtobusu pr 17 letih k me je tip tako poprasal voznik avtobusa da sem videl mojo dilemo bolj jasno ins em se jasneje odlocil. druga fora pa je bila pri neki elt kasneje k me je prizemljil cimer pa se en drug tipo k v cerkev hodi,...

tako, da men s ezdi tkao mutsto butasto,... da smo vsi eno oziroma, k da ko mislsi pizdaijo narediti, te en ven potenge,...potegne,... k da bi mel enga angela varuha tak butsto je ,.. tak butast filing,... no klinicne fore v klinicnem to pa bomo drugic,..

hehe

lepo s emejte pa punci dajte lubcka,....

hehe
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #52 - 23.07.2009 at 21:48:21
 
Robi wrote on 23.07.2009 at 18:33:37:
Saj, če greš delat nekaj, kar se ti gabi, je neke vrste smrt. Smrt nekih idealov in prepričanj v katerem si živel.
To bi bila prelomnica in svet bi videl tudi z drugačne plati.
Quote:
Ni rekel, da mu je kdo prepovedal, ampak, da se mu gabi.

Gabi se mu zato, ker meni, da ni prav. Ker ga je nekdo tako zavestno ali nezavedno tako naučil.

So zadeve, za katere vsak mentalno zdrav človek ve, ali so dobre ali ne. Ni potrebno neko učenje. Le če gledaš iz neke bebave uradniške pozicije, misliš, da si vsega naučen. Za določene zadeve se preprosto ve.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #53 - 23.07.2009 at 22:29:21
 
radovedni soncek wrote on 23.07.2009 at 18:34:51:
vedno ko ste v pizdi,.. ja ma res uno v pizdi da bolj en morš bit,... vedno se najde en clovek k ga vidis prvič k te bo vrgu iz tira. Men se je to zgodilo na avtobusu pr 17 letih k me je tip tako poprasal voznik avtobusa da sem videl mojo dilemo bolj jasno ins em se jasneje odlocil. druga fora pa je bila pri neki elt kasneje k me je prizemljil cimer pa se en drug tipo k v cerkev hodi,...

tako, da men s ezdi tkao mutsto butasto,... da smo vsi eno oziroma, k da ko mislsi pizdaijo narediti, te en ven potenge,...potegne,... k da bi mel enga angela varuha tak butsto je ,.. tak butast filing,... no klinicne fore v klinicnem to pa bomo drugic,..


ja

včasih so kaki časi res sam še za znort. pol se pa naenkrat vse spremeni na bolš. želim, da bi se ti kmal in da boš našel fajn službo.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #54 - 24.07.2009 at 11:03:41
 
Robi wrote on 23.07.2009 at 17:37:34:
Če bi sam bil tako daleč, da bi mi vse dokurčilo, bi še sam postal govedo.
Bi vsaj nekaj imel od življenja. Privoščil bi si tisto, za kar sem mislil, da ne smem, kot , da je nekaj prepovedanega. Nehal bi se smiliti sebi in začel živeti.
Kaj bi imel od tega, da postanem menih in životarim. Bolje iti na štrik.

Huh Questioning Cry Exclaim Smiley
Mislim ... čist u kurcu.

In kaj, če smem vprašati, bi ti dokurčilo? To da kao nisi govedo bi ti dokurčilo, da bi potem postal uibr govedo?  Shocked

Seveda, seveda, menihi pa tako ali tako samo životarijo, jeli. Njihova preproščina življenja je seveda too much za ogromne duhovnarske ege na tem forumu. Bljak
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #55 - 24.07.2009 at 17:37:40
 
Quote:
Robi wrote on 23.07.2009 at 18:33:37:
Saj, če greš delat nekaj, kar se ti gabi, je neke vrste smrt. Smrt nekih idealov in prepričanj v katerem si živel.
To bi bila prelomnica in svet bi videl tudi z drugačne plati.
Quote:
Ni rekel, da mu je kdo prepovedal, ampak, da se mu gabi.

Gabi se mu zato, ker meni, da ni prav. Ker ga je nekdo tako zavestno ali nezavedno tako naučil.

So zadeve, za katere vsak mentalno zdrav človek ve, ali so dobre ali ne. Ni potrebno neko učenje. Le če gledaš iz neke bebave uradniške pozicije, misliš, da si vsega naučen. Za določene zadeve se preprosto ve.

Lp,Igor



se strinjam,...

Je vredu pretepati zeno doma?
vis vemo da to ni prav.
ce šrasas odvetnika ti bo reku seveda je prav smao so pogoji ,... tipvoe pogojeitd,..

dovetniki dovoljujejo da se vs epočne zakaj zardi teg ak nisi kaznovan,.. cka mal kaj pa tuja betica,... sejnsim zival

lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #56 - 24.07.2009 at 17:40:01
 
El Pesnik wrote on 24.07.2009 at 11:03:41:
Robi wrote on 23.07.2009 at 17:37:34:
Če bi sam bil tako daleč, da bi mi vse dokurčilo, bi še sam postal govedo.
Bi vsaj nekaj imel od življenja. Privoščil bi si tisto, za kar sem mislil, da ne smem, kot , da je nekaj prepovedanega. Nehal bi se smiliti sebi in začel živeti.
Kaj bi imel od tega, da postanem menih in životarim. Bolje iti na štrik.

Huh Questioning Cry Exclaim Smiley
Mislim ... čist u kurcu.

In kaj, če smem vprašati, bi ti dokurčilo? To da kao nisi govedo bi ti dokurčilo, da bi potem postal uibr govedo?  Shocked

Seveda, seveda, menihi pa tako ali tako samo životarijo, jeli. Njihova preproščina življenja je seveda too much za ogromne duhovnarske ege na tem forumu. Bljak

hi,hi,hi,hi,..

če mene prasas so uni tipi v templjih najbolj srecni,..

skoz ej v naravi ne pozna kapitalizma itd,..... ap s emnj ejzvicen,..

za eno smer s emores odlocit vseh ne mroes iti smao po eni poti lohka hodis,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #57 - 24.07.2009 at 17:58:59
 
El Pesnik wrote on 24.07.2009 at 11:03:41:
Robi wrote on 23.07.2009 at 17:37:34:
Če bi sam bil tako daleč, da bi mi vse dokurčilo, bi še sam postal govedo.
Bi vsaj nekaj imel od življenja. Privoščil bi si tisto, za kar sem mislil, da ne smem, kot , da je nekaj prepovedanega. Nehal bi se smiliti sebi in začel živeti.
Kaj bi imel od tega, da postanem menih in životarim. Bolje iti na štrik.

Huh Questioning Cry Exclaim Smiley
Mislim ... čist u kurcu.

In kaj, če smem vprašati, bi ti dokurčilo? To da kao nisi govedo bi ti dokurčilo, da bi potem postal uibr govedo?  Shocked

Seveda, seveda, menihi pa tako ali tako samo životarijo, jeli. Njihova preproščina življenja je seveda too much za ogromne duhovnarske ege na tem forumu. Bljak

Hvala za meniško
življenje. Raje grem na štrik, kot pa meniško življenje.
Samo to sem hotel povedati.

Govorim zase.
Komu paše, mu pač paše.
Vedno izbiramo situacije in ljudi, ki nam omogočajo, da smo tisto, kar pač smo.
Če smo v sebi nezadovoljni, bomo našli le take, ki nam to omogočajo, da bomo še naprej nezadovoljni. Če je nam namen obsojati, bomo videli le goveda.
Takšna so moja opažanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #58 - 24.07.2009 at 23:44:29
 
Robi wrote on 24.07.2009 at 17:58:59:
El Pesnik wrote on 24.07.2009 at 11:03:41:
Robi wrote on 23.07.2009 at 17:37:34:
Če bi sam bil tako daleč, da bi mi vse dokurčilo, bi še sam postal govedo.
Bi vsaj nekaj imel od življenja. Privoščil bi si tisto, za kar sem mislil, da ne smem, kot , da je nekaj prepovedanega. Nehal bi se smiliti sebi in začel živeti.
Kaj bi imel od tega, da postanem menih in životarim. Bolje iti na štrik.

Huh Questioning Cry Exclaim Smiley
Mislim ... čist u kurcu.

In kaj, če smem vprašati, bi ti dokurčilo? To da kao nisi govedo bi ti dokurčilo, da bi potem postal uibr govedo?  Shocked

Seveda, seveda, menihi pa tako ali tako samo životarijo, jeli. Njihova preproščina življenja je seveda too much za ogromne duhovnarske ege na tem forumu. Bljak

Hvala za meniško
življenje. Raje grem na štrik, kot pa meniško življenje.
Samo to sem hotel povedati.

Govorim zase.
Komu paše, mu pač paše.
Vedno izbiramo situacije in ljudi, ki nam omogočajo, da smo tisto, kar pač smo.
Če smo v sebi nezadovoljni, bomo našli le take, ki nam to omogočajo, da bomo še naprej nezadovoljni. Če je nam namen obsojati, bomo videli le goveda.
Takšna so moja opažanja.



Hm,...

Moj osebn mnenje je ta, da moreš iti z tokom. Jaz se zadnej čase zelo kontroliram kaj rečem, pač ko vidim kar mi ni všeč, pustim in s ene ukvarjam, ker se me ne tiče. Drgač pa bi lohka reku, da mi ni všeč kaka družba pol apsi lohak ksoz doma.

Obsojati je najlažje, malo ljdui sem spoznal k majo kaj v glavi,.. tako da,.. ,.. onb pripombi pa a smo vsi različni je paazdeva se tok bolj cudna,..

Hec je v tem, da razumeš različne druzbe in se tkao tudiobnašaš. Pomoje s emores zant prialgoditi, to ej to ce s ezans ment z otrokom in penzijonistom pol je ok,.. kake namene pa majo te grupe za sabo je ap druga zadeva,..

obosjat je pa na izi sploh ko si ozek,.. ce smem rečt

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #59 - 25.07.2009 at 11:12:01
 
radovedni soncek wrote on 22.07.2009 at 23:45:24:
ma splohen vem zalj s epsiem tuki k itak obm zginu v parih dneh

ker je to tuki del akaše
in če zgubiš trenutni konekšn na net obstajajo vedno še drugi konekšni
Wink


radovedni soncek wrote on 23.07.2009 at 12:36:14:
Glej jaz mam zenske rad, smao s jih pa bojim ker vem cesa so zmožne zato k sem videl ljudi moske in zenske k so jih partnerji zafukali. Če ti zenska spizdi hiso in te do smrti jebe z prezivnico itd bos proapdel vem kako gre to.

šteki da to je samo tvoja percepcija
šteki da smo tud drugi že bli u taki percepciji
ampak
ko enkrat transcendiraš problem ... pol se percepcija spremeni
in se ti začne drugač dogajat ...
sicer
moram priznat da je mogoče že malo pozno ... za ... tantrični način razsvetjenja začet zdele ... mogoče pa ni
boljš kot da iščeš rešitve zunaj sebe, je da jih iščeš znotraj sebe ...
namreč - use je eno
in zuni je težje začet, namreč, zunanjost je odvisna od okolja - od (ne)zavesti ostalih ljudi ki so okrog tebe ...



Robi wrote on 23.07.2009 at 17:37:34:
Kaj bi imel od tega, da postanem menih in životarim. Bolje iti na štrik.

ne wem ne wem
menih je dost slab izraz - asket je boljši ... to bo nujno, če ne se bo štrik manifestiru sam od sebe ...


radovedni soncek wrote on 24.07.2009 at 23:44:29:
Moj osebn mnenje je ta, da moreš iti z tokom.

tokov je več ...
katerga boš zajahu pa je verjetno odvisno od tega s čim/kom se poistovečaš
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6