Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 35470 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #30 - 22.07.2009 at 18:45:36
 
Quote:
menim, da sme eden izmed bolšihljudi ozirma bitji na tem palnetu vsaj po razmisljanju itd,..

in sedaj meniš, da se ti dogaja krivica, da si žrtev sistema in ljudi....

Ampak.....v vsem tem na videz krivičnem svetu, lahko spremenim le svoj pogled na svet.
Obstajajo seveda razni zakoni, kot so fizikalni, duhovni ali kakorkoli že, katerih ne morem spremeniti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #31 - 22.07.2009 at 23:45:24
 
Robi wrote on 22.07.2009 at 18:45:36:
Quote:
menim, da sme eden izmed bolšihljudi ozirma bitji na tem palnetu vsaj po razmisljanju itd,..

in sedaj meniš, da se ti dogaja krivica, da si žrtev sistema in ljudi....

Ampak.....v vsem tem na videz krivičnem svetu, lahko spremenim le svoj pogled na svet.
Obstajajo seveda razni zakoni, kot so fizikalni, duhovni ali kakorkoli že, katerih ne morem spremeniti.



Posluši me;)

Malo s emi zdi krivično da nekdo k je priden itd,. pa vse to ne mro emet normalenga lijfa. Medtem ko hianvci itd,.. dobijo sluzbe in res vredu punce ter tako aprej,.. sami ap so hianvci in drek do neba,..

mislim,.. WTF ti ni jasno,..

ma splohen vem zalj s epsiem tuki k itak obm zginu v parih dneh

dijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #32 - 23.07.2009 at 00:07:05
 
Povej mi kako je lahko punca v redu, ko pa podpira hinavščino in z njo živi. Ni mi jasno, kje v njej vidiš dobroto. V njenih besedah? Vse so zlagane, V njenem načinu življenja? Zavoženo. V njenenm nasmehu? Igranje. Se ti nič ne vidi, da je enaka tistemu pacientu. Oba sta mentalna bolnika Al maš pa mal zamenjano logiko. Tko kot pes od Taličnega Toma (strip). Ko mu je kdo vtgel klobaso je takoj pomislil, da ga hoče zastrupiti in ko ga je kdo brcnil je pomislil na ljubezen.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #33 - 23.07.2009 at 07:38:34
 
Radovedni

Zakaj pa ne bi raje postal potujoči menih? Z meditacijo se povsem obrni vase in tako negiraj na en mah vsa človeška goveda - brez veze da daš svetu zadoščenje, da te je pahnil iz sveta. Ker tko al tko se bodo goveda pobijala še naprej med sabo, ti idi lepo nekam v naravo stran od človeških goved za nekaj časa - izgubiti nimaš tako ali tako nič.

Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #34 - 23.07.2009 at 12:36:14
 
Quote:
Povej mi kako je lahko punca v redu, ko pa podpira hinavščino in z njo živi. Ni mi jasno, kje v njej vidiš dobroto. V njenih besedah? Vse so zlagane, V njenem načinu življenja? Zavoženo. V njenenm nasmehu? Igranje. Se ti nič ne vidi, da je enaka tistemu pacientu. Oba sta mentalna bolnika Al maš pa mal zamenjano logiko. Tko kot pes od Taličnega Toma (strip). Ko mu je kdo vtgel klobaso je takoj pomislil, da ga hoče zastrupiti in ko ga je kdo brcnil je pomislil na ljubezen.

Lp,igor



Ne bom nakaldal, toda uno knjigo o vojnimorem prebrat enkrat.

Glej jaz mam zenske rad, smao s jih pa bojim ker vem cesa so zmožne zato k sem videl ljudi moske in zenske k so jih partnerji zafukali. Če ti zenska spizdi hiso in te do smrti jebe z prezivnico itd bos proapdel vem kako gre to.

Če te ma punca rada te ma rada ne pa da se gon okol.

In še neki,... osbno sem s epočasi privajal na to kar en reče kaj en misli. tako, da ajz nikoli ne povem kaj mislim in tudi ne povem kdo sem. redki me psoznajo kot sme in kaj sem ozirma kdo sem kot bitje. Ker noben noce met barabic okol.

Punce pa itka ne mres jemati renso pod pol leta k zivis z njo. tako, da...

Sem geldal enga guruja k je rekel:

Ko fant ima punco in zgradi svet okol nje ga punca pusti. Rata debresiven. Ker misli da ej sreča samo v njej. (mingrede jaz sme bil tak rokoan srce priznam), ta guru je reku, moreš reci jemati nedovisno. Če imaš punco jo imas ce je nimas je nimas. Samo glavno pa je da zvisi soj lijfe ne pa da sojo sreco na nakoga durgega posadis. Tako, da punca j esamo punca nič več, jazs me biolj cuteca dusa zato me to jebe. Samo ce tako osbno gledam povsem prov je tip povedal punca in tipi so sma za fuakt to niam veze z reco. zato pa ej tako izkoriscanja. Tuki ap rata kontradikcija, ce jaz enga nimam rad ne mroem custev pokazat ker ne zaupam in pol mi to nic ne pomen zato pa ce me je katera tela pofuka tmi tudi kurac ni stal simpel.

he,he,he,he,... resno se mi tudi dvigne ne  vcasih punce k s emajo za zivali sam glreajo zakaj ne,.. ce sme kaj bolan jaz ap vem da je prezgodaj ali pa ji en zaupam,.. pa mi lohak vejrames da sme mel macke v psolji res hude sam  kot sme rkeu pofukala me s enobna ni k nisme tel to pa zato k veian izkorisca sori,.. azto pa binajraje uzenil punco k je bila posiljena,.... kot noc in dan razliak v osbnosti,... pa mingrede tudi eno lezbiko sme spoznal,.. v detajl ep ane bom sle,.. folk ej tok strgan lol

Zenski nikoli ne mse szaupati financno in nepremicknbinsko. tako da si se vendo endovisen. To si dobro zapomnite tisti k niam tepojma uzemtite to na znanje tisi k pa veste o cem govorim pa veste .

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #35 - 23.07.2009 at 12:38:55
 
El Pesnik wrote on 23.07.2009 at 07:38:34:
Radovedni

Zakaj pa ne bi raje postal potujoči menih? Z meditacijo se povsem obrni vase in tako negiraj na en mah vsa človeška goveda - brez veze da daš svetu zadoščenje, da te je pahnil iz sveta. Ker tko al tko se bodo goveda pobijala še naprej med sabo, ti idi lepo nekam v naravo stran od človeških goved za nekaj časa - izgubiti nimaš tako ali tako nič.

Lp, Poet


Pozdravljen Gospod

No če sva res odkrita do konca. Neki let premiljujem kaj sploh počnem še v tej situaciji k sem. Nekako sem se nagibal, da bi psutil šolo in odšel lepo čedno v skofj eloko kjer so eni menihi. tam bi lepo delal jedel sebe prevetril v anravi bil akr mi je vse in to je to. Ozirma sem premiljevla da bi sle v tibet ali pa v kak velik samsotan da bimalos vet videl pa da s ekaj naucim. Sam pol se prasas prenseto kaj pa bo izmene ko pridemnazaj oziroma kako bi lohak sploh prisel do samostana lai tempola poznam nobnga ne itd,...

Zamisle mi je cudovita, vleiko anrave, leps ezivljenje, lacen bi bilmanj, kdo bi em s ekaj naucil, pa jaz bi jim lkaj povedla lohka koenc koncev z toksole k jo mam ravno ne mroem biti mutast..
Če ams kako idjo povej, kami bi bilo smsielno iti. Samv kake klostre ne grem da bom tam k pes,... .

lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #36 - 23.07.2009 at 13:10:40
 
radovedni soncek wrote on 23.07.2009 at 12:38:55:
El Pesnik wrote on 23.07.2009 at 07:38:34:
Radovedni

Zakaj pa ne bi raje postal potujoči menih? Z meditacijo se povsem obrni vase in tako negiraj na en mah vsa človeška goveda - brez veze da daš svetu zadoščenje, da te je pahnil iz sveta. Ker tko al tko se bodo goveda pobijala še naprej med sabo, ti idi lepo nekam v naravo stran od človeških goved za nekaj časa - izgubiti nimaš tako ali tako nič.

Lp, Poet


Pozdravljen Gospod

No če sva res odkrita do konca. Neki let premiljujem kaj sploh počnem še v tej situaciji k sem. Nekako sem se nagibal, da bi psutil šolo in odšel lepo čedno v skofj eloko kjer so eni menihi. tam bi lepo delal jedel sebe prevetril v anravi bil akr mi je vse in to je to. Ozirma sem premiljevla da bi sle v tibet ali pa v kak velik samsotan da bimalos vet videl pa da s ekaj naucim. Sam pol se prasas prenseto kaj pa bo izmene ko pridemnazaj oziroma kako bi lohak sploh prisel do samostana lai tempola poznam nobnga ne itd,...

Zamisle mi je cudovita, vleiko anrave, leps ezivljenje, lacen bi bilmanj, kdo bi em s ekaj naucil, pa jaz bi jim lkaj povedla lohka koenc koncev z toksole k jo mam ravno ne mroem biti mutast..
Če ams kako idjo povej, kami bi bilo smsielno iti. Samv kake klostre ne grem da bom tam k pes,... .

lp


Hja, kaj pa vem. Če izhajam iz sebe, bi jaz v tistem trenutku, ko bi že nekaj časa razmišljal o kakšni skrajni opciji in bi mi res vse dojadilo in človeških goved sploh ne bi mogel več prebavljati, bi jaz šel v kakšen budistični samostan visoko v gore - najbolje kakšna Indija, Nepal, Tibet. Ker če sem čist iskren, mi sploh ne bi bilo mar kam grem, samo da grem stran od goved nekak na "višje" tako po altituti kot duhovno, ker konec koncev je vsaka opcija boljša od tega, da te človeška goveda pripravijo do tega, da zaradi njih sam sebi storiš silo. Pač jih odjebeš enkrat za vselej ko ti več ne znese, ko jih več ne moreš prebavljat, ko te nič več ne drži v svetu - greš v tišino in duhovnost, človeška goveda naj se pa v dolini pobijejo med sabo, tebe boli k... za njihovo sranje.

Ker to idejo, da bi šel v kakšen budistični visokogorski samostan imam tudi sam, in bi šel takoj v tistem trenutku, ko bi imel dost vsega in več ne bi mogu prenašat teh civilizacijskih bedarij. Resnično.

Tak da to bi bilo to z moje strani. Druga opcija bi bila pa tudi to, da si enostavno rečeš, da boš odslej manevriral med človeškimi govedi na tak način, da boš imel z njimi čim manj kontakta in si najdeš tako delo, ki zahteva samostojnost, družiš se pa res izključno z ljudmi, ki so ljudje in niso človeška goveda. S slednjimi komuniciraš pa res samo toliko kot je to absolutno potrebno, nič več, in daješ nek vtis odmaknjenosti, da te tudi sami pustijo čim bolj pri miru. Edino tako lahko shajaš v tem svetu.

A ja, pa še to: na eni točki si pač rečeš - svet je poln človeških goved, ki so me bila zajebala zato, ker sem jim verjel. Pol si pa rečeš, prav, človeška goveda obstajajo in bodo obstajalo in to se jim vidi že na faci in celi biti, oni naj kar bodo tam, jaz bom imel z njimi čim manj opravka, in greš naprej, boli te k... za njihove idiotizme.

Evo, to je to, upam da sem celo kaj razumljivega uspel izdaviti.

Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #37 - 23.07.2009 at 13:23:45
 
El Pesnik wrote on 23.07.2009 at 13:10:40:
radovedni soncek wrote on 23.07.2009 at 12:38:55:
El Pesnik wrote on 23.07.2009 at 07:38:34:
Radovedni

Zakaj pa ne bi raje postal potujoči menih? Z meditacijo se povsem obrni vase in tako negiraj na en mah vsa človeška goveda - brez veze da daš svetu zadoščenje, da te je pahnil iz sveta. Ker tko al tko se bodo goveda pobijala še naprej med sabo, ti idi lepo nekam v naravo stran od človeških goved za nekaj časa - izgubiti nimaš tako ali tako nič.

Lp, Poet


Pozdravljen Gospod

No če sva res odkrita do konca. Neki let premiljujem kaj sploh počnem še v tej situaciji k sem. Nekako sem se nagibal, da bi psutil šolo in odšel lepo čedno v skofj eloko kjer so eni menihi. tam bi lepo delal jedel sebe prevetril v anravi bil akr mi je vse in to je to. Ozirma sem premiljevla da bi sle v tibet ali pa v kak velik samsotan da bimalos vet videl pa da s ekaj naucim. Sam pol se prasas prenseto kaj pa bo izmene ko pridemnazaj oziroma kako bi lohak sploh prisel do samostana lai tempola poznam nobnga ne itd,...

Zamisle mi je cudovita, vleiko anrave, leps ezivljenje, lacen bi bilmanj, kdo bi em s ekaj naucil, pa jaz bi jim lkaj povedla lohka koenc koncev z toksole k jo mam ravno ne mroem biti mutast..
Če ams kako idjo povej, kami bi bilo smsielno iti. Samv kake klostre ne grem da bom tam k pes,... .

lp


Hja, kaj pa vem. Če izhajam iz sebe, bi jaz v tistem trenutku, ko bi že nekaj časa razmišljal o kakšni skrajni opciji in bi mi res vse dojadilo in človeških goved sploh ne bi mogel več prebavljati, bi jaz šel v kakšen budistični samostan visoko v gore - najbolje kakšna Indija, Nepal, Tibet. Ker če sem čist iskren, mi sploh ne bi bilo mar kam grem, samo da grem stran od goved nekak na "višje" tako po altituti kot duhovno, ker konec koncev je vsaka opcija boljša od tega, da te človeška goveda pripravijo do tega, da zaradi njih sam sebi storiš silo. Pač jih odjebeš enkrat za vselej ko ti več ne znese, ko jih več ne moreš prebavljat, ko te nič več ne drži v svetu - greš v tišino in duhovnost, človeška goveda naj se pa v dolini pobijejo med sabo, tebe boli k... za njihovo sranje.

Ker to idejo, da bi šel v kakšen budistični visokogorski samostan imam tudi sam, in bi šel takoj v tistem trenutku, ko bi imel dost vsega in več ne bi mogu prenašat teh civilizacijskih bedarij. Resnično.

Tak da to bi bilo to z moje strani. Druga opcija bi bila pa tudi to, da si enostavno rečeš, da boš odslej manevriral med človeškimi govedi na tak način, da boš imel z njimi čim manj kontakta in si najdeš tako delo, ki zahteva samostojnost, družiš se pa res izključno z ljudmi, ki so ljudje in niso človeška goveda. S slednjimi komuniciraš pa res samo toliko kot je to absolutno potrebno, nič več, in daješ nek vtis odmaknjenosti, da te tudi sami pustijo čim bolj pri miru. Edino tako lahko shajaš v tem svetu.

A ja, pa še to: na eni točki si pač rečeš - svet je poln človeških goved, ki so me bila zajebala zato, ker sem jim verjel. Pol si pa rečeš, prav, človeška goveda obstajajo in bodo obstajalo in to se jim vidi že na faci in celi biti, oni naj kar bodo tam, jaz bom imel z njimi čim manj opravka, in greš naprej, boli te k... za njihove idiotizme.

Evo, to je to, upam da sem celo kaj razumljivega uspel izdaviti.

Lp, Poet



Zdravo gospod.

Se strijam z teboj popolno. Osbno sem več ali manj sam včasih s ene pogovajram 7 14 ozirma tudi po 21 dni z nobnmu človekom. Tako, da kar s etega tiče sme s esam osamil, ker vidim, da veliko reči ne teče kot bi moglo.č Po drugi strnai pa vem, da tkao odmaknjensot ne bo dobra. Mislim, osbno precej premislim komu kaj povem. tako, da ko grem ven pa če slučajno ma kaka punca kak nagnejnej zame, pridem z vsako zensko skupaj do zadnej zadeve ce je rensa . Zelo rad s epogovajram in sme res doebr v tem. tako,d a se mi zdi da osmljneot ni ravno prava smer. Priznam ap tudi da odjebem clovek azelo hitro ko vidim da ni to akr pravi ali ap da dela kar mi ni vsec. Če bom doma skoz ne bom dobil punce to vem. Po drugi strnai pa je clvoek res custveno in druzabno bitje. tako, da rabis druzbo.
Moj mnenje je, da se oba strinajva z govedi. Jaz bom mogel mojo hitro jezo obladovati v smislu odjebavanaj ljudi,.. ap vec bi s emogel druztii. Samo k ej takrpoblem recmo,.. gres do tipa pa so skoz iste fore piajca pucn eavti,.. mene to tako utruja raje bi se pogovajral kake bolj višje azdeve. Recmo enkrat me je en rpasal v avtu katere gume bibile dobre in sva s emenla eno uro in pol o dinamiki gume med voznjo tkao da sem mel akr lepo za razmisljali in sva prisla do enga konca. Ne ap da govoris iste reci cele dni kdo ej katero pofukal itd,.. sej vem za pucne isto. eko sme sel v trgovino po cokoaldo sedaj k am vleikoenergije pa vidim vbivso cimro in rece druzbi da ej enmu tipu dala moznsot,.. sme si mislil eh,. poznam jo vem kako s eporiv aokol cel lijfe bo kurba itak ma tiste veilek joske pa velik trebuj je bolj debela ne mozna mocnalai debela sta dva pojma. In meni je slo skozi glavo smao to, punca osbno izigrava tipe ker am vsega polno rit. Pa sem sel naprej s epoznal je nisem pa smo bili vec let cimri.

Mislim,.. folk ej kakrs je, jaz se ukvajram z ok ljudmi smao k jihni vleiko. Če pa kej punco dobis pa s emenis pa ko punca pogrunta da si tezek zalogaj, k je mislial da jo bos pofukal kne,. pa jo mine in gre oziram s emnis pa ostnae pri tem. Mislim,... . Problemi . Osbno recem punci k mi rece ce bi jo pofukal da nj se z mojim kurcenm zmeni, lol, ti povem s eni bilo pciek da bi mi ga dvignla z takimrpistopom,.. nisem eps nisme kos mesa,.. je ap res da obravnavm oflk ool emne tako,.. Prej sme pomagal veliko sedaj pa samo vidim tipa v tem okviru kaj od nejga lohak dobim ce en dobim nic pol recem nimam casa ne znam ne moremitd,.. dijo,... prej pa sme vsem poamgal.

Ljudje so krave tkao ej reku moj profeosro k sem s emnu z njim, krave gredo v gručah. Osbno ce sme res cisto odkrit, bi tad mel sluzbo tako da lohak gradim eno punco pa eno majhno aprcelo da mam lohka malo zemlje apej to to,.. ne raib avtov za bajne pare itd,.. sam a ves ok pucno dobiti ej ap tezko,.. .

Ti mi pvoes neki,.. se ti kaj ukvajras z meditacijo pa tehm recm, ker mi je nekdo reku da bi tebe mogel prasati.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #38 - 23.07.2009 at 14:38:46
 
Meništvo je življenje z idejo. Zamenjaš eno življenje ideje z drugim. Sedaj imaš idejo, kako je svet pokvarjen, potem boš imel idejo v neko razsvetljenje.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #39 - 23.07.2009 at 14:55:26
 
Em,...

glej cel lijfe obm delal anredu mulce uzival nic al ej to lijfe,...

menim da so menihi biljs recni kot jaz meditirajo v naravi so k mi je zelo vsec itd,..
pogelj kaj se grmeo ljudje kar neki vs eskupi 40 elt bom delal samo za hiso pol ap bom crknu anemsto da bi sle pos vetu pa malo videl svet itd,..
daj no.

zivljenje
zivoparjenje
tid,..

mati mi je rekla doam si kejr se pocutis da si doma. Jaz sme pr 17 letih odsel ap sem reku da hocem met solo sluzbo punco majhno hisko nekje,..

to ejto,.
sam k ej tkao rucevo tezkotoel ruediti

heheh, joj danes sme bil an razgovoru tako da upamd a bo slo
rpesneto
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #40 - 23.07.2009 at 15:32:48
 
radovedni soncek wrote on 22.07.2009 at 23:45:24:
Malo s emi zdi krivično da nekdo k je priden itd,. pa vse to ne mro emet normalenga lijfa. Medtem ko hianvci itd,.. dobijo sluzbe in res vredu punce ter tako aprej,.. sami ap so hianvci in drek do neba,..


zmer se primerjaš z nekom, ki mu je zdele bolš, nikol s kom ki mu je še šlabš. res te življenje letos ne nosi prov po rokah, ampak zihr je kje kaka stvar, ki je pa dobra in si hvaležen zanjo?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #41 - 23.07.2009 at 15:33:20
 
radovedni soncek wrote on 23.07.2009 at 14:55:26:
Em,...

glej cel lijfe obm delal anredu mulce uzival nic al ej to lijfe,...

menim da so menihi biljs recni kot jaz meditirajo v naravi so k mi je zelo vsec itd,..
pogelj kaj se grmeo ljudje kar neki vs eskupi 40 elt bom delal samo za hiso pol ap bom crknu anemsto da bi sle pos vetu pa malo videl svet itd,..
daj no.

zivljenje
zivoparjenje
tid,..

mati mi je rekla doam si kejr se pocutis da si doma. Jaz sme pr 17 letih odsel ap sem reku da hocem met solo sluzbo punco majhno hisko nekje,..

to ejto,.
sam k ej tkao rucevo tezkotoel ruediti

heheh, joj danes sme bil an razgovoru tako da upamd a bo slo
rpesneto

Pa moreš it za to k menihom? Da boš meditiru pod skalo.

Al zato, ker majo že zgrajeno hišo?
Sicer je pa tam komanda in mogoče je to. Delaš pod komando in ni ti treba mislit. Tolažiš se pa z idejo o zveličanju, razsvetlitvi.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #42 - 23.07.2009 at 15:36:57
 
Quote:
Zakaj bi pa moral spoznavati svojo moč? Razen če jo želim seveda (pa je ne, vsaj jaz ne no).
Če pa izhajam iz principa, da smo tu zato, da spoznavamo svojo sposobnost uporabe lastnega kreativnega duha (in s tem krepimo in širimo skupno zavedanje/zavest) potem pa bi lahko lastno moč spoznaval ravno z uresničevanjem lastnih želja (in to na materialni ravni). Se ti ne zdi? Ker imam občutek, da trpljenje ne služi ravno duhovni rasti (karkoli naj bi to že bilo). Lahko se seveda motim.

če tako hočeš, po moje lahko vse služi duhovni rasti (karkoli že to je Smiley) jes bi rekla da je duhovna rast širjenje kompetence. in kreativni duh , da neko stvar materializira, po moje rabi kar nekej moči. vsako uresničevanje jo rabi.
pač imho
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #43 - 23.07.2009 at 15:59:29
 
Quote:
Pa moreš it za to k menihom? Da boš meditiru pod skalo.

Al zato, ker majo že zgrajeno hišo?
Sicer je pa tam komanda in mogoče je to. Delaš pod komando in ni ti treba mislit. Tolažiš se pa z idejo o zveličanju, razsvetlitvi.

Lp,Igor

Igor dej ne špili skoz nekega razsodnika, kako naj bi bilo, kaj bi bilo bolje, etc.

Jaz sem rekel samo to, da ko zagusti do te mere, da razmišljaš celo o samomoru in ti to hodi po glavi je pa res najbolje to, da se umakneš nekam v naravo magar k budističnim menihom. Kaj se tebi menihi zdijo nekaj manjvrednega? Svašta česa vsega še ne bom slišal od tebe.

Zdej imajo že menihi neko idejo - sicer se strinjam, ampak tudi menihi (ne teli krščanski celibatorji sprevržnjaški) morajo enkrat se dokopati do nečesa kar ni ideja. Kakšno idejo pa ti gojiš pa veš najbolje sam.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #44 - 23.07.2009 at 16:24:21
 
Ajde blebetalo, ki imaš vedno polna usta nekih nasvetov.

Naredi, pojdi, poglej. Ne pa vedno nekaj misliti, kaj bi bilo dobro v smislu, saj sem tko prebral.

Skepsa, nikdar ni razsodba. Je pa res, da menihov ne poveličujem in idealiziram.

In vse kar se tebi zdi, da jaz mislim, ni realnost, kar sem jaz rekel. To tvoje dozdevanje in polaganje lastnih misli v tuja usta že vidno kliče po neki sanaciji tega pametnjakarskega  sindroma.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6