Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 35459 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #15 - 21.07.2009 at 15:16:07
 
Quote:
Spoštovane uporabnike tegale portala sprašujem, če ima kdo izkušnje (praktične) z zavestno uporabo zakona privlačnosti.

Za tiste ki ne veste (če je tu kakšen tak); gre za "zakon" ki so nam gaje  ozavestila skupina nefizičnih bitj, ki sebe imenujejo Abraham, s posredovanjem kanala Ester Hiscks. Jaz sem (mislim da) prebral vse knjige v materinem jeziku in si domišljam da razumem za kaj gre. Praksa pa malo šepa, zato bi rad videl/slišal kakšno praktično izkušnjo s tem zakonom. Seveda  govorim o zavestni uporabi in prakticiranju te materije.
Hvala

mi smo temu rekl namera(vanje)
as oposed to
želja

je tega full na forumu
bom poisku ...


sm poslu šu abrahama
kr zanimiv(i) stric(i)

je pa fora pr nameri, da ti lahko nameravaš samo z zavestjo
pol pa maš tud podzavest - ki je praviloma večja od zavesti ... ta ma tud svojo namero - željo ... pričakovanja
vire trpljenja ...

zato - dobiš kar rabiš ...
Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #16 - 21.07.2009 at 17:20:45
 
gape wrote on 21.07.2009 at 15:16:07:
Quote:
Spoštovane uporabnike tegale portala sprašujem, če ima kdo izkušnje (praktične) z zavestno uporabo zakona privlačnosti.

Za tiste ki ne veste (če je tu kakšen tak); gre za "zakon" ki so nam gaje  ozavestila skupina nefizičnih bitj, ki sebe imenujejo Abraham, s posredovanjem kanala Ester Hiscks. Jaz sem (mislim da) prebral vse knjige v materinem jeziku in si domišljam da razumem za kaj gre. Praksa pa malo šepa, zato bi rad videl/slišal kakšno praktično izkušnjo s tem zakonom. Seveda  govorim o zavestni uporabi in prakticiranju te materije.
Hvala

mi smo temu rekl namera(vanje)
as oposed to
želja

je tega full na forumu
bom poisku ...


sm poslu šu abrahama
kr zanimiv(i) stric(i)

je pa fora pr nameri, da ti lahko nameravaš samo z zavestjo
pol pa maš tud podzavest - ki je praviloma večja od zavesti ... ta ma tud svojo namero - željo ... pričakovanja
vire trpljenja ...

zato - dobiš kar rabiš ...
Wink



Model,...

če imaš kar rabiš za življenje pol lohak napreduješ ce pa si lacen itd,.. pol ap ne mores,..

boli mene,.. za duhovnost ce sme lacen, ce morme nekoga ubiti dpa da dobim hruh ga bom ubil,.. in ne bm trenil z mojim očesom niti za sekundo,...

ce si alcen

boš ubijal,...

duhovnosti ni,.. ker nimaš tega luksuza

veliko folaknima luksuza da bi lohka melo cas in bralo tale forum itd,.. kao s epoduhovljala ker morejo cel mesec delati pa se ne vedno kako bodo rpisli skozi mesec,..

liyfe stinks,.. prej ga uzaključis prej si svoboden pa se lacen ne bs naprej,. toko pa cje

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #17 - 21.07.2009 at 17:37:37
 
Quote:
Spoštovane uporabnike tegale portala sprašujem, če ima kdo izkušnje (praktične) z zavestno uporabo zakona privlačnosti.


Hvala



Huh Huh Huh Huh Jaz mam eno teroijo ozioma zakon

Imenuje se zakon obratne sorazmerne privlačnosti.

Res no Shocked

Bom dokazal Cool

Ko sem želel resno vezo z punco.

Sem dobil kurbo.

(v bistvu noben ani bila resna,.....)


Ko sem želel dobiti službo.

Sem jo dobil.

(tle je anomalija, k jo razlagam z srečo.)


Ko sme iskal službo.

Je nisme dobil.

( to traja ze 5 mesecev)


Ko sem želel dobiti kak dober folk za druženje.

Sem spoznal vedno hianvce in zahrbtneže.


Ko sem mislil, da se moreš z punco bolj pogovarjati, da zveza uspe.

Me je vedno pustila.


Ko sem mislil, da če jo bolj prtiskaš Wink Wink Wink, da veza rata.

Me je vedno pustila.


Ko sme mislil, da moreš bit donej bolj čustven.

Me je pustial še bolj itro.

(kao da sem jokica)


Ko sem se predstavljal, da sem vredu fant.

Me nobena ni pogledala ker nisem dovolj pokvarjen.

(ena mi ej rekla, da nisme frik Shocked, Jo prašam;"če vržem blok z 10 štuki v luft, bom dovolj frik?". Njen odgovor;"ne pol si psiho",..... kdo jih razume.


Ko sem govoril po pravici.

So me vsi ganjali in s eme izogibali.


Ko sem lagal ko prasec in nabijal.

Me je melo več folka rado.


Ko sem bolj hinavil.

Sem več dobil.


Ko sem še bolj kradel.

Sem dobil še več.


Ko sme mel rad določene ljudi okol sebe.

So vsi pomrli.


No torej dragi prijatelj, zakona o privlačnosti ni, obstaja samo zakon o obratnosorazmerni privlačnosti, ker, ki ima tri pravila.

1.) Nikoli ne počni tega kar si želiš, ker dobiš vedno tisto akr si ne želiš.

(smrt-zivljeje, varanje-zvestoba,.. itd,..... )

2.) Vedno počni to kar si ne želiš, da dobiš kar si želiš.

(ne poznam tipa k bi bil pošten pa da bi mel punco, poznam samo take k so kurbirji pa majo punce , isto je z službo)

3.) Nikoli ne pozabi prvih dveh pravil.

V sojih 25 letih lahko rečem, da sme živ dokaz, da ta zakon dpodbija zakon katerega imnujete zakon privlačnsoti.

lp,..... pa ne mi govoriti o tem da me ma bog rad,... lepo prosim,.... ne, da ne verjamem, pa da zanikam, samo če bi bilo to res, pol bi dobil kar mi priapda, in dvomim, da mi priapda tak lijfe k ga imam,...

lp
Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Tongue Tongue Tongue

Kar drži, drži. Neostik drži.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #18 - 21.07.2009 at 21:11:54
 
Quote:
izjavo "(problem je, da zmer ne vemo, da je to kar dobimo, nekej, kar rabimo) ". Če se mene vpraša gre za racionalizacijo lastnega neuspeha oz. neizpolnjene želje. S tem, da odgovornmost za ta "neuspeh" pripisujemo nekomu nad nami,


good point Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #19 - 21.07.2009 at 23:13:01
 
sonček no ...
gape wrote on 21.07.2009 at 15:16:07:
mi smo temu rekl namera(vanje)
as oposed to
želja

...

je pa fora pr nameri, da ti lahko nameravaš samo z zavestjo
pol pa maš tud podzavest - ki je praviloma večja od zavesti ... ta ma tud svojo namero - željo ... pričakovanja
vire trpljenja ...


probi se dojet ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #20 - 21.07.2009 at 23:38:15
 
Nameravanje je zadnji štadij upanja. Je v polju ideje-verovanja in sigurno ti ponuja neko varnost v psihološkem smisli.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #21 - 22.07.2009 at 11:38:24
 
gape wrote on 21.07.2009 at 15:16:07:
Quote:
Spoštovane uporabnike tegale portala sprašujem, če ima kdo izkušnje (praktične) z zavestno uporabo zakona privlačnosti.

Za tiste ki ne veste (če je tu kakšen tak); gre za "zakon" ki so nam gaje  ozavestila skupina nefizičnih bitj, ki sebe imenujejo Abraham, s posredovanjem kanala Ester Hiscks. Jaz sem (mislim da) prebral vse knjige v materinem jeziku in si domišljam da razumem za kaj gre. Praksa pa malo šepa, zato bi rad videl/slišal kakšno praktično izkušnjo s tem zakonom. Seveda  govorim o zavestni uporabi in prakticiranju te materije.
Hvala

mi smo temu rekl namera(vanje)
as oposed to
želja

je tega full na forumu
bom poisku ...


sm poslu šu abrahama
kr zanimiv(i) stric(i)

je pa fora pr nameri, da ti lahko nameravaš samo z zavestjo
pol pa maš tud podzavest - ki je praviloma večja od zavesti ... ta ma tud svojo namero - željo ... pričakovanja
vire trpljenja ...

zato - dobiš kar rabiš ...
Wink


aaaaaaaaaa ...., tako ste temu rekli tu. Fino. Sem videl temo, pa še nisem prišel do nje, sem pač še malo mlečen tu, ane. Jo bom začel študirati  Cool

Samo majhna pripomba; drži, podzavest nas zna zjebat, ker zakon privlačnosti (ehem, namera) reagira na prevladujoče občutenje/razmišljanje. To pa je večinoma podzavestno. Stvar je v tem (in to je dobra novica) da z zavestjo lahko podzavest sprogramiramo. Je pa to neizmerno težko. Jaz na primer se jebem že dve leti  Sad
Hočem reči samo to, da je vse kar je potrebno narediti ( da se nam življenje izboljša, če je taka želja) to da preusmerimo prevladujoče razmišljanje s slabega na malo boljše. Danes. Jutri pa vajo ponovimo.

(če bi tole le bilo tako lahko, kot je lahko pametovanje  Embarrassed)
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #22 - 22.07.2009 at 11:43:37
 
radovedni soncek wrote on 21.07.2009 at 17:37:37:
Quote:
Spoštovane uporabnike tegale portala sprašujem, če ima kdo izkušnje (praktične) z zavestno uporabo zakona privlačnosti.


Hvala



Huh Huh Huh Huh Jaz mam eno teroijo ozioma zakon

Imenuje se zakon obratne sorazmerne privlačnosti.

Res no Shocked

Bom dokazal Cool

Ko sem želel resno vezo z punco.

Sem dobil kurbo.

(v bistvu noben ani bila resna,.....)


Ko sem želel dobiti službo.

Sem jo dobil.

(tle je anomalija, k jo razlagam z srečo.)


Ko sme iskal službo.

Je nisme dobil.

( to traja ze 5 mesecev)


Ko sem želel dobiti kak dober folk za druženje.

Sem spoznal vedno hianvce in zahrbtneže.


Ko sem mislil, da se moreš z punco bolj pogovarjati, da zveza uspe.

Me je vedno pustila.


Ko sem mislil, da če jo bolj prtiskaš Wink Wink Wink, da veza rata.

Me je vedno pustila.


Ko sme mislil, da moreš bit donej bolj čustven.

Me je pustial še bolj itro.

(kao da sem jokica)


Ko sem se predstavljal, da sem vredu fant.

Me nobena ni pogledala ker nisem dovolj pokvarjen.

(ena mi ej rekla, da nisme frik Shocked, Jo prašam;"če vržem blok z 10 štuki v luft, bom dovolj frik?". Njen odgovor;"ne pol si psiho",..... kdo jih razume.


Ko sem govoril po pravici.

So me vsi ganjali in s eme izogibali.


Ko sem lagal ko prasec in nabijal.

Me je melo več folka rado.


Ko sem bolj hinavil.

Sem več dobil.


Ko sem še bolj kradel.

Sem dobil še več.


Ko sme mel rad določene ljudi okol sebe.

So vsi pomrli.


No torej dragi prijatelj, zakona o privlačnosti ni, obstaja samo zakon o obratnosorazmerni privlačnosti, ker, ki ima tri pravila.

1.) Nikoli ne počni tega kar si želiš, ker dobiš vedno tisto akr si ne želiš.

(smrt-zivljeje, varanje-zvestoba,.. itd,..... )

2.) Vedno počni to kar si ne želiš, da dobiš kar si želiš.

(ne poznam tipa k bi bil pošten pa da bi mel punco, poznam samo take k so kurbirji pa majo punce , isto je z službo)

3.) Nikoli ne pozabi prvih dveh pravil.

V sojih 25 letih lahko rečem, da sme živ dokaz, da ta zakon dpodbija zakon katerega imnujete zakon privlačnsoti.

lp,..... pa ne mi govoriti o tem da me ma bog rad,... lepo prosim,.... ne, da ne verjamem, pa da zanikam, samo če bi bilo to res, pol bi dobil kar mi priapda, in dvomim, da mi priapda tak lijfe k ga imam,...

lp
Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Tongue Tongue Tongue

Kar drži, drži. Neostik drži.


Seveda drži. Ti točno opisuješ zakon privlačnosti. Dobiš to o čemer razmišljaš. Glej, ni dovolj eno minuto na dan upati, da boš dobil dobro punco (recimo) ostali čas pa razmišljaš o tem, da je itak ne boš dobil, da je ne zaslužiš, da so itak že vse zasedene, da ... Se najdeš tu notri? Če se, je to zakon privlačnosti. Dobiš to o čemer razmišljaš.
Zakon privlačnosti ti da točno to , tudi če tega pravzaprav ne želiš. Ker ne želiš o tem veliko razmišljaš in to dobiš. Jeba. Vem, ker sem na podobnem. Tak način razmišljanja obrnit pa je podvig življenja. Se pa splača. Bi rekel no ... Smiley

Glede človeka v stiski in duhovnosti pa se popolnoma strinjam. Tudi jaz ne vidim nobene posebne koristi od tega, da si jebena stranka. Nekako se mi ne zdi da boš s tem kaj prida duhovno napredoval. Lahko se motim ... Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Zakon privlačnosti?
Reply #23 - 22.07.2009 at 11:48:04
 
Rs, po moje ni nobene neposredne povezave med ten, kar ti misliš, da bi blo zate dobr oz. želiš da bi se ti zgodl in uresničevanjem tvoje namere. Namera ni enaka želji, saj  si pri nameri zavestno dopustiš tud možnost, da se ne uresniči. Če se namera ne usresniči torej   to ne pomen, da je bla želja premalo 'goreča'. Jest bi temu rajš reku, da je bla premalo 'čista/nepogojena/brezpogojna'.

Tko da če misliš, da ne moreš eskistirat brez službe, pol ne računaj na to, da se ti bo realizirala skoz namero. Če misliš. da ti ni za živet brez stalne/resne zveze z žensko, pol ne računaj, da se ti bo zveza realizirala skoz namero.  Pol se fajtej, če pa boš zgubljal bitke in boš še naprej uspel eksistirat kot poražnec potem se boš morda nauču uresničevat želje z namero, brez pregorečih in rizičnih  želja in bitk, ki te pehajo iz evforije ob zmagi v depresijo ob porazu...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #24 - 22.07.2009 at 13:24:25
 
Namera, nameravanje naj bi pomenilo delovanje celotne biti. Dokler deliš zavest na miselno (zavest) in podzavest je to nemogoče. Opazuješ delček si opazovalec dela vsebine. Zavest tvori njena vsebina, ki vsebuje vsa prepričanja, izkušnje, užitke, vso osebno znanje, strahove, bolečino, žalost. osamljenost itd. Tudi iskanje neke duhovnosti, nečesa več. Vse to je vsebina zavesti, ki tvori zavest. Avtomatično si s takšno delitvijo v sistemu vzroka in posledice. Posledica je že v vzroku. Dokler imaš vzrok je tudi posledica. Spoznanje vzroka in s tem njegova opustitev te usmeri v tok življenja v katerem ni trenja. V smislu; življenje teče in mi smo to življenje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #25 - 22.07.2009 at 13:28:25
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 21.07.2009 at 17:37:37:
Quote:
Spoštovane uporabnike tegale portala sprašujem, če ima kdo izkušnje (praktične) z zavestno uporabo zakona privlačnosti.


Hvala



Huh Huh Huh Huh Jaz mam eno teroijo ozioma zakon

Imenuje se zakon obratne sorazmerne privlačnosti.

Res no Shocked

Bom dokazal Cool

Ko sem želel resno vezo z punco.

Sem dobil kurbo.

(v bistvu noben ani bila resna,.....)


Ko sem želel dobiti službo.

Sem jo dobil.

(tle je anomalija, k jo razlagam z srečo.)


Ko sme iskal službo.

Je nisme dobil.

( to traja ze 5 mesecev)


Ko sem želel dobiti kak dober folk za druženje.

Sem spoznal vedno hianvce in zahrbtneže.


Ko sem mislil, da se moreš z punco bolj pogovarjati, da zveza uspe.

Me je vedno pustila.


Ko sem mislil, da če jo bolj prtiskaš Wink Wink Wink, da veza rata.

Me je vedno pustila.


Ko sme mislil, da moreš bit donej bolj čustven.

Me je pustial še bolj itro.

(kao da sem jokica)


Ko sem se predstavljal, da sem vredu fant.

Me nobena ni pogledala ker nisem dovolj pokvarjen.

(ena mi ej rekla, da nisme frik Shocked, Jo prašam;"če vržem blok z 10 štuki v luft, bom dovolj frik?". Njen odgovor;"ne pol si psiho",..... kdo jih razume.


Ko sem govoril po pravici.

So me vsi ganjali in s eme izogibali.


Ko sem lagal ko prasec in nabijal.

Me je melo več folka rado.


Ko sem bolj hinavil.

Sem več dobil.


Ko sem še bolj kradel.

Sem dobil še več.


Ko sme mel rad določene ljudi okol sebe.

So vsi pomrli.


No torej dragi prijatelj, zakona o privlačnosti ni, obstaja samo zakon o obratnosorazmerni privlačnosti, ker, ki ima tri pravila.

1.) Nikoli ne počni tega kar si želiš, ker dobiš vedno tisto akr si ne želiš.

(smrt-zivljeje, varanje-zvestoba,.. itd,..... )

2.) Vedno počni to kar si ne želiš, da dobiš kar si želiš.

(ne poznam tipa k bi bil pošten pa da bi mel punco, poznam samo take k so kurbirji pa majo punce , isto je z službo)

3.) Nikoli ne pozabi prvih dveh pravil.

V sojih 25 letih lahko rečem, da sme živ dokaz, da ta zakon dpodbija zakon katerega imnujete zakon privlačnsoti.

lp,..... pa ne mi govoriti o tem da me ma bog rad,... lepo prosim,.... ne, da ne verjamem, pa da zanikam, samo če bi bilo to res, pol bi dobil kar mi priapda, in dvomim, da mi priapda tak lijfe k ga imam,...

lp
Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Tongue Tongue Tongue

Kar drži, drži. Neostik drži.


Seveda drži. Ti točno opisuješ zakon privlačnosti. Dobiš to o čemer razmišljaš. Glej, ni dovolj eno minuto na dan upati, da boš dobil dobro punco (recimo) ostali čas pa razmišljaš o tem, da je itak ne boš dobil, da je ne zaslužiš, da so itak že vse zasedene, da ... Se najdeš tu notri? Če se, je to zakon privlačnosti. Dobiš to o čemer razmišljaš.
Zakon privlačnosti ti da točno to , tudi če tega pravzaprav ne želiš. Ker ne želiš o tem veliko razmišljaš in to dobiš. Jeba. Vem, ker sem na podobnem. Tak način razmišljanja obrnit pa je podvig življenja. Se pa splača. Bi rekel no ... Smiley

Glede človeka v stiski in duhovnosti pa se popolnoma strinjam. Tudi jaz ne vidim nobene posebne koristi od tega, da si jebena stranka. Nekako se mi ne zdi da boš s tem kaj prida duhovno napredoval. Lahko se motim ... Sad




MODEL,.... Angry Angry Angry Angry

Posluš ti mene Roll Eyes

Če mas lijfe k ti starši vse v rit vtaknejo,.. dobesedno,. pol lahko zivis v iluziji da je svet lep itd,..

Če pa imaš slabe izkušnje kot si pokopal starse, bil preganjan, mogel bezat da te niso lastni sorodniki in člani družine zastrupili z podganjim sturpom, si bil zlorabljen, pretepan v mladosti, lačen,.....) je pa zelo tezko misliti drugace.

(ker mas sranje od izkusnj v lijfu- nisko vibracijo  in dokelr tega ne zmečes ven je kriza)

Tako, da poglejva, ce mislis da bos dobil lepo punco mislim, da se motiš. Prvi razlog je tak, da vredu punce vedno vzamejo kubirje. Pa to bi povdaril bolj boš punco varal pa izkoriščal raje te bo imela Huh Pol pa jamrajo ni ok tipov. Če misliš, da te punca vara, imaš spet dve možnosti, prva, da jo pustiš, druga pa da jo pošlješ v bolnico. Jaz nism naislen človek, samo po vleiko takih izkušnjah sme se začel sparsevati, zakaj bi punci pustil, da odide nekaznovana. Jaz sme to eni reku: Kdo ti ej dal pravico da meni delaš hudo? lol. Niti pogeldati ni upala iz tal. Tako, da jaz zase lohak rečem, da naeldnja punca k me bo varala bo dobila nazaj vse kar ji gre. P amilim, da je to prav, ce nekoga varas mores biti kaznovan, torej toej to. Poznam pa priemre od moških in zensk, k so tipom odstrelile premozenje v enem primeru pa je tipo zeno celo ubil, sicer je poslal prej otorke stran kar s ei zdi prav. Toda vseeno, pol ljudje ali pucne recejo ta tip pa je psiho, kak spiho,.. punce izkoriscajo tipe in tipi punce tuki se gre smao kdo bo koga.


Slej ko prej si bos priznal, da lagati sebi ne moreš!!!

Vprašanje je kako boš pusitl slabe izkusnej za sabo ko mas lsaeb izkusnej in azcel manifestirati zakon privlacnsoti. Mislim sori,... men ti ne mroe srečt da smejaz rkiv za vse, sori, nism, rodil sem se kejr sme se nism jaz kriv ce so me zacli ganjati prvi dan k sme zacel hoditi,. osri tkao pac je,..

Tako, da ta odgovor bipa rad slišal, ker noben mi en bo reku, da sme sam sebi privlačil revščino itd,.. majke mi,... . Resno mislim,.. eno ej nabijanje drugo je realnost.

Vesolje ima 4 zakone:


1.) Zakon privlačnosti (ni dovolj iskati in zeleti, moreš se vizuiliziratiin čutiti tisto kar želiš pol pride, (tako jaz to dojemam mogoce narobe sma vseeno))
2.)
3.)
4.) harmonija

http://www.youtube.com/watch?v=sSYXrWIA618&feature=related

tuki mas dva dela polgej si jihpa dobis vse 4 zakone o lijfu sam upam da je pravi psoentek,...

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #26 - 22.07.2009 at 14:01:46
 
Absolutno se strinjam, nisi sam kriv, da si se znašel v slabi situaciji (si pač padel v verigo zlorab), si pa kriv, da v tem vztrajaš. Sploh potem, ko izveš kako se izvleči. Če spoznanje zavračaš boš pač moral nositi posledice. Osebno celo verjamem, da si sam izbral tako izkušnjo (zakaj je tako ve samo tvoj nematerialni del (vodnik,duša, če hočeš); če prakticiraš meditacijo ga malo pobaraj po zdravju Angry). Ampak to verjamem jaz, ni nujno da mi zaupaš.
V tem začaranem krogu zlorab pa vztrajaš z načinom razmišljanja. In imaš prav, tako bo dokler se ne boš odločil, da je temu konec. Tako enostavno je to (in obenem hudičevo težko; vem, sem probal).
In vsakič sproti kažeš, kako zakon privlačnosti dejansko deluje v tvojem življenju. Prav zares ne bi rad bil v tvoji koži (brez zamere). Ampak dejstvo je, da se iz dreka lahko izkoplješ samo sam. Dolgoročno ti nihče ne more  pomagati. Jaz te lahko samo nahranim (resno) in nič več.
Ne morem dovolj poudariti; zakon deluje tudi ko privlačiš slabe stvari, ne samo dobre. Zakon ne izbira zate, zase izbiraš sam. Zakon ti samo dostavi to o čemer razmišljaš. To je ključni nesporazum in nerazumevanje ko se pogovarjamo o privlačnosti.
Vizualizacija je zelo koristno orodje za premikanje točke razmišljanja (od negativne k bolj pozitivni). Jeba je v podrobnostih (kot ponavadi):
1. zdajle si v govnih  ti pa vizualiziraš vilo z jaguarjem in Ano Zamanovo (mislim daje Ana, nisem prepričan Embarrassed). Razpon je velik kot prepad in ni šanse da boš premaknil svojo točko privlačenja. Rešitev bi bila vizualiziranje nečesa bližjega trenutni situaciji, le da je bolj pozitivno. Med in po vizualizaciji se moraš počutiti dobro. Če se ne boš počutil dobro, je vaja brez haska.
2. gre za nadaljevanje prejšnje točke; namreč vizualizacija sama zase ne pomeni nič. to je samo orodje za dvig tvojega počutja. dlje se boš po vizualizaciji počutil dobro hitreje in bolj gotovo se bo predmet vizualizaje pojavil v tvojem življenju. tu je še en hakeljc, oz. dobra novica. ni ti treba iskati načine na katere se ti bo življenje izboljšalo. vse kar moraš storiti je, da se dobro počutoiš ob misli na svojo željo. ostalo pride.
Seveda pride tudi, če se počutiš slabo, ampak potem kasiraš nasprotje od tvoje zavestne želje. Tudi to je bolj slabo razumljena podrobnost, ko s pogovarjamo o zakonu privlačenja.

Upam da sem dovolj jasno povedal, ker bolj ne znam  Embarrassed

(jaz sem na srečo zares imel dobre starše (foter je še živ, sicer komaj ampak je še med nami), in nikoli mi ni zares kaj življensko pomembnega manjkalo. je pa bilo daleč od tega da bi imel polno rit vsega, ker tudi oni niso imeli od kod vzeti. če bi imeli, bi mi dali brez dvoma. v tem sem vsekakor na boljšem kot ti, drži)
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Zakon privlačnosti?
Reply #27 - 22.07.2009 at 15:02:49
 
Quote:
Absolutno se strinjam, nisi sam kriv, da si se znašel v slabi situaciji (si pač padel v verigo zlorab), si pa kriv, da v tem vztrajaš. Sploh potem, ko izveš kako se izvleči. Če spoznanje zavračaš boš pač moral nositi posledice. Osebno celo verjamem, da si sam izbral tako izkušnjo (zakaj je tako ve samo tvoj nematerialni del (vodnik,duša, če hočeš); če prakticiraš meditacijo ga malo pobaraj po zdravju Angry). Ampak to verjamem jaz, ni nujno da mi zaupaš.
V tem začaranem krogu zlorab pa vztrajaš z načinom razmišljanja. In imaš prav, tako bo dokler se ne boš odločil, da je temu konec. Tako enostavno je to (in obenem hudičevo težko; vem, sem probal).
In vsakič sproti kažeš, kako zakon privlačnosti dejansko deluje v tvojem življenju. Prav zares ne bi rad bil v tvoji koži (brez zamere). Ampak dejstvo je, da se iz dreka lahko izkoplješ samo sam. Dolgoročno ti nihče ne more  pomagati. Jaz te lahko samo nahranim (resno) in nič več.
Ne morem dovolj poudariti; zakon deluje tudi ko privlačiš slabe stvari, ne samo dobre. Zakon ne izbira zate, zase izbiraš sam. Zakon ti samo dostavi to o čemer razmišljaš. To je ključni nesporazum in nerazumevanje ko se pogovarjamo o privlačnosti.
Vizualizacija je zelo koristno orodje za premikanje točke razmišljanja (od negativne k bolj pozitivni). Jeba je v podrobnostih (kot ponavadi):
1. zdajle si v govnih  ti pa vizualiziraš vilo z jaguarjem in Ano Zamanovo (mislim daje Ana, nisem prepričan Embarrassed). Razpon je velik kot prepad in ni šanse da boš premaknil svojo točko privlačenja. Rešitev bi bila vizualiziranje nečesa bližjega trenutni situaciji, le da je bolj pozitivno. Med in po vizualizaciji se moraš počutiti dobro. Če se ne boš počutil dobro, je vaja brez haska.
2. gre za nadaljevanje prejšnje točke; namreč vizualizacija sama zase ne pomeni nič. to je samo orodje za dvig tvojega počutja. dlje se boš po vizualizaciji počutil dobro hitreje in bolj gotovo se bo predmet vizualizaje pojavil v tvojem življenju. tu je še en hakeljc, oz. dobra novica. ni ti treba iskati načine na katere se ti bo življenje izboljšalo. vse kar moraš storiti je, da se dobro počutoiš ob misli na svojo željo. ostalo pride.
Seveda pride tudi, če se počutiš slabo, ampak potem kasiraš nasprotje od tvoje zavestne želje. Tudi to je bolj slabo razumljena podrobnost, ko s pogovarjamo o zakonu privlačenja.

Upam da sem dovolj jasno povedal, ker bolj ne znam  Embarrassed

(jaz sem na srečo zares imel dobre starše (foter je še živ, sicer komaj ampak je še med nami), in nikoli mi ni zares kaj življensko pomembnega manjkalo. je pa bilo daleč od tega da bi imel polno rit vsega, ker tudi oni niso imeli od kod vzeti. če bi imeli, bi mi dali brez dvoma. v tem sem vsekakor na boljšem kot ti, drži)



lej tip,..

menim, da sme eden izmed bolšihljudi ozirma bitji na tem palnetu vsaj po razmisljanju itd,..

toda tako ti pvoem,.. stradanja in vseh slabih reči imam dovolj,..

tako,da kar se mene tiče, se bom ubesu kot pa da bom tokole dolgo časa se naprej zivel sori,.. in to islim dobesedno,...

cel kurcev lijfe sem delal bilrpiden sedja pa vidi hianvski in gnil folk k izkrosica in iam vse tiso akr bi si jaz in ljuje k sopridni zasluzili,. sori toko je

dovoljje bilo

15 let zivotarjenja lakote in srnaja .. naredi soje ,....
noben mi ne more očitati da nism pokusil, sem pokusil in to sem se stegnu na najvišjo mejo cerov nisme mel pogojev da bi o dosegel, danes stojim smao korak stran od te anjvisje veje sam pac ce nimam resorsov itd,. ce ne vem zakaj zivim pol mislim da je bolej da si uzamem lijfe k pa da rpim pa se matram in zivotarim, seveda ljduej tega ne razumejo,..

ko mi dko ocita pa mu smao recem,.

si bildkaj alcen
si dkajbezal od doma
itd,..

sam itak folk zivi v iluziji katera mi je po gapevih inkih vendo bolj jasna cel svet je v pizdi,..

eh ne da se mi bom nehu

nic dijo mejte se grem se zemnt ce semlohka na feltu se al pa grem danes ven
dijo

sam zaorijo kmi te reci
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #28 - 22.07.2009 at 15:13:34
 
Radovedni, torej smo mi drugi krivi za tvoj samomor?
Samo v Sloveniji je letno preko 600 samomorov. In kdo o temu govori? Se kdo sploh sprašuje, kako to? Vsi pred tem bežijo, odmikajo na jutri. O tem se noče razmišljat. Bolj pomembnih je dvesto življenj na cesti. Pa veš zakaj? Zato ker stanejo državo.

Tako, da s samomorom ne boš nič pomembnega naredil. Končal boš pač to življenje. Bebasto se je spraševati, kaj je po smrti. Bolj pomembno se je zavedati življenja pred smrtjo.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: Zakon privlačnosti?
Reply #29 - 22.07.2009 at 16:00:15
 
Razumem da razmišljaš tudi o končanju življenja. Marsikdo na tvojem mestu bi to storil že zdavnaj. Koneckoncev je tudi to svojevrstna rešitev. Upam da se zanjo ne boš odločil ampak to je tvoja stvar.
Še ena puhlica (ki to pravzaprav ni, ampak ti v tej situaciji prav nič ne pomaga); svet je lep. Če ga ne vidiš takega, je to samo trenutno stanje. Le ti sam lahko spremeniš lasten pogled na svet.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6