Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 29417 times)
plesnamesecu
Ex Member




Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #15 - 09.05.2009 at 16:40:38
 
murileon wrote on 08.05.2009 at 17:40:07:
gaviota wrote on 08.05.2009 at 17:09:07:
naj odgovorim.....
sestra je izjemna mama in stvar obvlada, glede na to da je to njen prvi otrok. ne gre se za nestrpnost ali njeno neobvladovanje otroka...definitivno ne!

verjamem da je prava razlaga sanj, to kaj je napisal ajgor.


Napisal sem dve razlagi. Te je pa zgleda prva tako vznemirila, da o drugi niti razmislila več nisi. Je pa fajn, da si našla nekaj zase v Ajgorjevi razlagi.


Gaviota je odgovorila na obe tvoji razlagi - ne vidi niti svoje nestrpnosti do sestre, niti sestrinega neobvladovanja situacije - ali slučajno tega ne vidiš?  

murileon wrote on 08.05.2009 at 17:40:07:
Če si se zadovoljila z Ajgorjevo razlago, je to trenutno tisto, kar je zate dovolj, kar lahko preneseš. Ne se bat sanj in naših razlag, so dobronamerne.


Gaviotinega odgovora vsaj jaz nisem razumela v smislu, da bi se bala sanj ali različnih razlag. Po moje gre zgolj za oceno različnih interpretacij in preverjanje katera ustreza dejanskemu stanju. Pa tudi če to ni to, ne dopuščaš možnosti, da je tvoja razlaga lahko rezultat tvojih projekcij. Sama razumem ponujene razlage sanj kot enakovredne. Če meniš, da se je nekdo zadovoljil z ajgorjevo razlago, pomeni, da ji pripisuješ manjšo vrednost ali pomembnost. Kar se vsaj meni zdi problematično. Kot se mi zdi problematično razmišljanje, da je zavrnitev neke razlage izraz nezmožnosti sprejemanja resnice. Sanjalec ima vpogled v svojo realnost, ki je ti nimaš in na podlagi tega se tudi odloča o interpretacijah.

Meni se zdi, da s to razlago Gavioti odrekaš njeno vednost in z domnevo, da se odloča zgolj za tisto, kar lahko prenese, pretiravaš s težo lastne interpretacije oz. jo postavljaš nad druge.

To so samo moji občutki, kaj je na tem, bi lahko povedala Gaviota.









Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #16 - 09.05.2009 at 19:39:09
 
Quote:
titud wrote on 09.05.2009 at 11:27:29:
murileon wrote on 08.05.2009 at 17:40:07:
Namen moje razlage ni bil soliti pamet, ampak razviti debato o sanjah. Če si se zadovoljila z Ajgorjevo razlago, je to trenutno tisto, kar je zate dovolj, kar lahko preneseš. Ne se bat sanj in naših razlag, so dobronamerne.


Tud v meni se je podobno kot ajgorju sprožu nek vrste 'tolaživitveni' refleks ob grotesknem sanjakem doživetju in čustvenem šoku, ki ga ja ob tem občutila gavitota. Tud men se je pod učinkom tega refleksa  zdela neetična murelionova 'obsodba' gaviote  kot zaščitnice nespososbnosti lastne sestre, da bi skrbela za svojega otroka... Vendar po drugi strani sem  se takoj po dojetju  murileonovega sporočila  počutil ne samo  kot olikan vljudnež, ki skuša s poslopošitvijo  gaviotine subjektivne izkušnje  zrelativitizarat/omilit  moralno breme sanjalčinega dogodka, amapak tud in predsem v intelektulanem smislu pravi pirtikavček in v moralnem smsilu pravi  pritlehnež nasproti murileonovi intelektualni lucidnosti in moralni nepristranskoti.

Se  strinjam z ajgorjem, da murileon anaizo  'obrne na lastno perspektivo', ampak jest ne vidim tako kot ajgor, da  v tej perspektivi izraža 'lastne komplekse in frustracije'. V tej perpektivi se izraža predvsem način njegovega spopada z lastnimi kompleski in frustrcijami, ki ni prav nič  milosten (vljuden/olikan/priliznjen/pritlehen) ampak predvsem in samo brezkompromisen.  

Se strinjam s teboj. Vendar nisem imel namena omiliti, tolažiti, gaviote. Tako vidim te sanje, na koncu z bruhanjem, kot spoznanje, kako neumne so. Kot pravi Nahatee se očisti. Mogoče bi moral to bolj razložiti, vendar sem mislil, da bo dovolj jasno in nisem hotel komplicirati.

Pri Murileonu sem napisal, da gleda z lastne perspektive kompleksa in frustravije, zato, ker se s tem zdravi, želi spoznati lastne miselne napolzavedne zadeve. Vendar je to napaka. Ne moreš jih sprevideti na interpretaciji drugih. Ja in to je intelektualizem, zdravljenje sebe s pomočjo drugega ali naučenega. Če si se počutil intelektualno pritlikavo je to zaradi tega, ker nisi prešel navadnega intelekta. Poglej globje in spoznal boš, da z intelektualiziranjem prikrivamo lastno nezmožnost jasnega pogleda.

Lp,igor


Eno je intelektualiziranje, ki je samo sebi namen, drugo je pa intelektualiziranje na podlagi uvida in znanja (bogastva, ki smo ga dobili s preteklimi uvidi), ki ga posedujemo. Vpogled in intelektualizem se ne izključujeta. Kvečejmu se dopolnjujeta. Mene ni sram, če se učim in zdravim. Mislim, da se drug od drugega lahko veliko naučimo in drug drugega tudi zdravimo in drug ob drugem rastemo. Intelekt je orodje, ki ga lahko uporabljamo ali zavračamo. Kljub temu, da intelekt zavračaš, si ga primoran uporabljati, kot roke in noge. Če želiš preživeti seveda. Jaz sem se odločil za življenje in preživetje. Največja napaka je, da določeno stvar postavimo za sveto vrednoto in je ne znamo prilagajati situacijam in je ne znamo primerno relativizirati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #17 - 09.05.2009 at 20:20:17
 
Quote:
murileon wrote on 08.05.2009 at 17:40:07:
gaviota wrote on 08.05.2009 at 17:09:07:
naj odgovorim.....
sestra je izjemna mama in stvar obvlada, glede na to da je to njen prvi otrok. ne gre se za nestrpnost ali njeno neobvladovanje otroka...definitivno ne!

verjamem da je prava razlaga sanj, to kaj je napisal ajgor.


Napisal sem dve razlagi. Te je pa zgleda prva tako vznemirila, da o drugi niti razmislila več nisi. Je pa fajn, da si našla nekaj zase v Ajgorjevi razlagi.


Gaviota je odgovorila na obe tvoji razlagi - ne vidi niti svoje nestrpnosti do sestre, niti sestrinega neobvladovanja situacije - ali slučajno tega ne vidiš?  

murileon wrote on 08.05.2009 at 17:40:07:
Če si se zadovoljila z Ajgorjevo razlago, je to trenutno tisto, kar je zate dovolj, kar lahko preneseš. Ne se bat sanj in naših razlag, so dobronamerne.


Gaviotinega odgovora vsaj jaz nisem razumela v smislu, da bi se bala sanj ali različnih razlag. Po moje gre zgolj za oceno različnih interpretacij in preverjanje katera ustreza dejanskemu stanju. Pa tudi če to ni to, ne dopuščaš možnosti, da je tvoja razlaga lahko rezultat tvojih projekcij. Sama razumem ponujene razlage sanj kot enakovredne. Če meniš, da se je nekdo zadovoljil z ajgorjevo razlago, pomeni, da ji pripisuješ manjšo vrednost ali pomembnost. Kar se vsaj meni zdi problematično. Kot se mi zdi problematično razmišljanje, da je zavrnitev neke razlage izraz nezmožnosti sprejemanja resnice. Sanjalec ima vpogled v svojo realnost, ki je ti nimaš in na podlagi tega se tudi odloča o interpretacijah.

Meni se zdi, da s to razlago Gavioti odrekaš njeno vednost in z domnevo, da se odloča zgolj za tisto, kar lahko prenese, pretiravaš s težo lastne interpretacije oz. jo postavljaš nad druge.

To so samo moji občutki, kaj je na tem, bi lahko povedala Gaviota.











Moj namen ni postavljati se nad druge; kako tu interpretiramo sanje in zakaj tako in da to pač ni najbolj ok in je posledica narave foruma, smo že davno obdelali.
Druga moja interpretacija, ki se je nanašala na subjektivni del, zahteva poglobljeni pogled. Njen odgovor je bil samo v zavračanju pojma nestrpnosti, kar je zelo malo in sem zato ocenil, da je odgovorila v afektu zaradi zgroženosti nad mojo prvo hipotezo.
Ne vem, zakaj mi jemlješ pravico, da bi se opredeljeval glede Ajgorjeve razlage? Domnevam, da si kot mati bila ogorčena nad mojo prvo hipotezo in zato streljaš z moralističnimi topovi. Pritlehni komentar "ne dopuščaš možnosti, da je tvoja razlaga lahko rezultat tvojih projekcij" zavračam. Imam vso pravico domnevat, da je sprejemanje neke druge razlage znak nezmožnosti sprejemanja resnice. Značilnost moralističnega izpada je predvsem želja po cenzuri.
Je pa zanemarjenost nekaj čisto človeškega in vsakdanjega in veliko na videz zelo preskrbljenih otrok trpi hudo zanemarjenost, predvsem tisti, ki imajo polne riti hednonističnih užitkov. V teh sanjah ne gre za to, da ne bo Gaviota spet kaj prizadeta. Otrok je lahko zanemarjen tudi iz preprostega razloga, da starš ne zmore več. Ker v teh sanjah ni očeta, domnevam, da je mati samohranilka in je izgorelost še toliko bolj razumljiva.
V teh sanjah še zmeraj ne vidim nobenega zdravega avtoritarnega aspekta. Vidim pa dve osebi, ki ne uspeta zdilati z dojenčkovimi izločki (njegovo avtentičnostjo). Strah ju je kvečejmu tega, kaj si drugi mislijo, ne pa tega, kako otroka očistiti, torej je problem v primitivni moralistični avtoriteti, ki obsoja, namesto, da bi pomagala in tudi kaj naučila. Znebiti se je treba strahu pred takimi avtoritetami, pa bo prišla pomoč za tega dojenčka.
Empatija ni sočustvovanje. Kritika ni sodba. Moja napaka je bila v tem, da nisem izkazal nobenega sočustvovanja. Pri operaciji nisem uporabil anestetika, kar je  brutalno, pa še amater sem.
Tako se spet pojavlja vprašanje, če je forum res pravi prostor za obdelavo sanj. Mogoče bi bilo dobro med pravila tega topica napisati, da naj se tisti, ki s sanjami razodenejo svojo intimo, zavedajo, da bodo lahko ranjeni.
Back to top
« Last Edit: 09.05.2009 at 23:26:04 by murileon »  
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #18 - 09.05.2009 at 20:50:45
 
murileon wrote on 09.05.2009 at 19:39:09:
Eno je intelektualiziranje, ki je samo sebi namen, drugo je pa intelektualiziranje na podlagi uvida in znanja (bogastva, ki smo ga dobili s preteklimi uvidi), ki ga posedujemo. Vpogled in intelektualizem se ne izključujeta. Kvečejmu se dopolnjujeta. Mene ni sram, če se učim in zdravim. Mislim, da se drug od drugega lahko veliko naučimo in drug drugega tudi zdravimo in drug ob drugem rastemo. Intelekt je orodje, ki ga lahko uporabljamo ali zavračamo. Kljub temu, da intelekt zavračaš, si ga primoran uporabljati, kot roke in noge. Če želiš preživeti seveda. Jaz sem se odločil za življenje in preživetje. Največja napaka je, da določeno stvar postavimo za sveto vrednoto in je ne znamo prilagajati situacijam in je ne znamo primerno relativizirati.

Poveličivanje intelekta je poveličevanje misli. Misel pa je vedno stara iz spomina, ki temelji na neki izkušnji ali znanju. navadno je vzorec, ki ga nadgrajuješ. Danes je intelekt zelo cenjen saj je vse kar imamo narejeno iz intelekta. Vse je zgradila naša intelektualna misel, od katedral do svetih knjig.
Sam zavračam intelekt v smislu osebne širine. Intelekt je nadgradnja in ni novo. Vem o čem govorim, moj IQ po sodobnih meritvah in tabelah uradnih psihologov ni samo nadpovprečen, vendar nanj vseeno ne dam veliko, ker je vedno samo primerjava. To kar si ti napisal pri interpretaciji sanj gaviote je čisti intelektualni pogled na podlagi primerjave. Nič novega, nič pomembnega, lasten ali naučen, priučen vzorec, ki je namenjen samemu sebi in nekemu nadgrajevanju že ustvarjenega vzorca. Linija najmanjšega upora.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #19 - 09.05.2009 at 20:55:52
 
Quote:
murileon wrote on 09.05.2009 at 19:39:09:
Eno je intelektualiziranje, ki je samo sebi namen, drugo je pa intelektualiziranje na podlagi uvida in znanja (bogastva, ki smo ga dobili s preteklimi uvidi), ki ga posedujemo. Vpogled in intelektualizem se ne izključujeta. Kvečejmu se dopolnjujeta. Mene ni sram, če se učim in zdravim. Mislim, da se drug od drugega lahko veliko naučimo in drug drugega tudi zdravimo in drug ob drugem rastemo. Intelekt je orodje, ki ga lahko uporabljamo ali zavračamo. Kljub temu, da intelekt zavračaš, si ga primoran uporabljati, kot roke in noge. Če želiš preživeti seveda. Jaz sem se odločil za življenje in preživetje. Največja napaka je, da določeno stvar postavimo za sveto vrednoto in je ne znamo prilagajati situacijam in je ne znamo primerno relativizirati.

Poveličivanje intelekta je poveličevanje misli. Misel pa je vedno stara iz spomina, ki temelji na neki izkušnji ali znanju. navadno je vzorec, ki ga nadgrajuješ. Danes je intelekt zelo cenjen saj je vse kar imamo narejeno iz intelekta. Vse je zgradila naša intelektualna misel, od katedral do svetih knjig.
Sam zavračam intelekt v smislu osebne širine. Intelekt je nadgradnja in ni novo. Vem o čem govorim, moj IQ po sodobnih meritvah in tabelah uradnih psihologov ni samo nadpovprečen, vendar nanj vseeno ne dam veliko, ker je vedno samo primerjava. To kar si ti napisal pri interpretaciji sanj gaviote je čisti intelektualni pogled na podlagi primerjave. Nič novega, nič pomembnega, lasten ali naučen, priučen vzorec, ki je namenjen samemu sebi in nekemu nadgrajevanju že ustvarjenega vzorca. Linija najmanjšega upora.

Lp,Igor


Akcepriram tvoje vrednotenje moje interpretacije in imaš do tega vso pravico. Se pa s tvojim pisanjem ne strinjam.
Si se slučajno zmotil in namesto odpora napisal upora  ? Tale upor bi ti znal kaj pametnega povedati Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #20 - 09.05.2009 at 21:06:39
 
Nisem se zmotil, namerno sem napisal upor. Upor kot trenje. Misel, ki teče brez upora, ko pride upor, moraš uporabiti razum, če je upor še večji, uporabiš celotno bit. Celostni pogled.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #21 - 10.05.2009 at 02:39:24
 
murileon wrote on 09.05.2009 at 20:20:17:
Imam vso pravico domnevat, da je sprejemanje neke druge razlage znak nezmožnosti sprejemanja resnice. Značilnost moralističnega izpada je predvsem želja po cenzuri.

Imaš jo že, nimaš pa sposobnosti (niti pravice) nekoga silit da gre dalje kot sam hoče, al pa v drugo smer, kot ga vleče. In 'moralizem' ni vedno izpad, včasih je tud prošnja. Ne sili čez meje, če te nekdo ne prosi za (take vrste) pomoč.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #22 - 10.05.2009 at 08:49:54
 
Devi wrote on 10.05.2009 at 02:39:24:
murileon wrote on 09.05.2009 at 20:20:17:
Imam vso pravico domnevat, da je sprejemanje neke druge razlage znak nezmožnosti sprejemanja resnice. Značilnost moralističnega izpada je predvsem želja po cenzuri.

Imaš jo že, nimaš pa sposobnosti (niti pravice) nekoga silit da gre dalje kot sam hoče, al pa v drugo smer, kot ga vleče. In 'moralizem' ni vedno izpad, včasih je tud prošnja. Ne sili čez meje, če te nekdo ne prosi za (take vrste) pomoč.


O tem ni nobenega dvoma, se popolnoma strinjam. Kako pa naj človek na forumu ve, kje ima tisti, ki napiše svoje sanje, meje? Moja interpretacija je bila za marsikoga boleča. Kaj naj zdaj !? Glede na to, da Gaviota ni dala nobenega širšega informacijskega fitbeka, ampak samo enopomensko kategorično zavračanje, se interpretacije pač ne da naprej razvijati in je pač ostala na nekem mestu. Prišlo je do močnega odpora, kar je razumljivo. Vsi imamo odpore. Ni pa bilo v redu, da se je debata o samem načinu in ocenjevanju moje primernosti nadaljevala na njenem topicu. Pri tej napaki sem bil tudi sam udeležen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gaviota
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 40

Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #23 - 11.05.2009 at 13:24:31
 
berem berem.....pa marsikaj ne razumem, ker so te razlage za mene preveč strokovno obarvane....:=)
vglavnem......pupika je že doma iz bolnica, se je pozdravila in se že veselo smejčka....

vse vaše razlage so mi koristile in nekako sem se pomirila, ko sem dojela pomen teh mojih sanj.


pred kakim dnevom pa sem sanjala še nekaj bolj gnusnega....ko pomislim na to, me je sram pred sabo!.... pa še poskusite razložiti to.....
s sestro sem imela oralni sex...v sanjh to ni bilo nič kaj slabega, a v podzavesti sem imela da vseeno to nemore bit vredu. da to ni prav. .....

zjutraj ko se zbudim bi se najraje ......da nebi več takih bedarij sanjala!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gaviota
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 40

Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #24 - 11.05.2009 at 13:43:33
 
naj še povem to....
vem, da s tem, ko svoje sanje postavim na pogled vsem, tvegam, da bom prizadeta....oziroma, tako bi to naj bilo v teoriji.....pa nisem bila prizadeta ob nobeni razlagi. kvečjemu sem vsem hvaležna, da si vzamete par minutk časa in se posvetite meni in mojim sanjam. kot vidite sem na pogled vsem postavila še bolj groteskne sanje in ni me strah interpretacije sanj....
vsak ima neke svoje poglede in svoja mišljenja in to je vredno največ. biti to kar si, upoštevati svoje srce in svojo glavo in ne pustiti, da mnenja drugih vplivajo na tvojo lastno presojo.  in vsem vam na forumu čestitam, da se tega zmožni! to je neprecenljivo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #25 - 11.05.2009 at 13:50:39
 
Sicer si skoraj več ne upam kaj pisati na tvojem topicu, da ne bom spet koga užalil ali prizadel, pa ne nujno tebe.
Že iz prejšnjih sanj je videti, da si si s sestro zelo blizu, zelo intimna. Pomagaš ji pri previjanju njenega otroka. Logično bi bilo, da to dela partner. So pa naši odnosi zelo različni. Verjetno gre med vama za neko simbiozo, veliko si zaupata. Glede na tvoje zadnje sanje bi rekel, da je te psihološke bližine med vama preveč, zato se ti vse skupaj na trenutke že gnusi in zdi neprimerno. Verjetno bi morala malo razmisliti o odnosu s sestro o tem, koliko druga drugo zares potrebujeta, ker je med vama verjetno že prišlo do zasičenosti. Mogoče ona tebe bolj rabi kot ti njo, vendar ji ti ne znaš postaviti meje. Kaj pa vem. Upam, da sem ti povedal kaj pametnega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gaviota
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 40

Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #26 - 11.05.2009 at 14:08:27
 
zgleda da bo res kaj takega ja.....
res je da se veliko slišiva po telefonu, tudi vidiva se veliko, zdaj še posebej, ko sem botra njeni hčerki....
je pa res tudi, da so moje sanje v 90% extra bizarne.....saj vidite.....
zgleda da se moram malo usesti in premisliti o sebi itd....
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: moje sanje...kaj to pomeni??
Reply #27 - 11.05.2009 at 14:17:03
 
Meni se tudi zdi nekaj takega - čustveno zbliževanje s sestro ali potreba po njem. Veliko povedo tudi občutki v sanjah - če so bili prijetni, je najbrž to zbliževanje pozitivne narave.

Murileon, ker je bila tista opazka zagotovo namenjena meni, se ne boj, ker se ne bom vmešavala v tvoje interpretacije (če bo kaj za povedati, bom na drugem topicu  Huh).
Back to top
 
 
IP Logged
 
gaviota
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 40

Re: moje sanje...noseča
Reply #28 - 16.05.2009 at 11:02:35
 
spet jaz in moje sanje  Smiley
samo na splošno če mi lahko kdo pove kaj pomeni, če sanjam da sem noseča...?? Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
YaBB Moderator
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: moje sanje...noseča
Reply #29 - 18.05.2009 at 07:03:42
 
gaviota wrote on 16.05.2009 at 11:02:35:
spet jaz in moje sanje  Smiley
samo na splošno če mi lahko kdo pove kaj pomeni, če sanjam da sem noseča...?? Kiss


Izven življenskega konteksta je težko govoriti o pomenu simbola. Že interpretacije, ki jih mi delamo, ne da bi prej povprašali o življenskem kontekstu in pomenu posameznih simbolov za sanjalca, so večinoma napisane čisto iz subjektivnih interpretatorjevih stališč in lahko sanjalec dobi kaj zase ali pa ne. Tako o simbolu govoriti, pa je še bolj subjektivno in je še več možnosti, da ne boš imela nič od tega.
Recimo nekaj idej: Lahko, da seksaš brez zaščite in te je nenehno strah nosečnosti. Lahko da seksaš s partnerjem ali imaš samo neresne partnerje, s katerim-i si otroka ne želiš in te je spet strah nosečnosti. Lahko, da si otroka tako močno želiš, da sanje delujejo kompenzatorno in to željo ali potrebo uresničuješ vsaj v sanjah. Glede na tvoje prejšnje sanje in debate, bi rekel, da je tvoja motivacija oziroma ljubezen do otrok velika. Sanje lahko pomenijo tudi neko neodložljivo obveznost, kateri je treba posvečati ogromno časa, saj od tebe terja ogromno pozornosti. V tem kontekstu bi lahko sanje govorile tudi o problemu, da ne skrbiš dovolj zase, ampak si vedno "noseča". Vedno si zasedena z nekimi nalogami, kjer se žrtvuješ ali pa jih v pozitivnem smislu počneš iz ljubezni do drugih. Pretirana ljubezen do drugih je lahko spet negativna, saj pomeni, da je človek na nek način podhranjen v simboličnem smislu, ker izgoreva za druge. Lahko pa ima ta simbol še tisoč in en drug pomen. Če ne bi že prej povedala svojih sanj in ne bi imeli debate in ne bi nič zvedeli o tebi, ti res ne bi imel kaj napisati. Vprašanje, če si sploh iz teh parih idej kaj dobila.
Ko so ženske noseče, se govori, da so v blaženem stanju. Po večini so takrat zelo srečne. Mogoče sanje govorijo o potrebi po tej sreči, mogoče govorijo, da si eno tako srečno bitje, ki je vedno malo v blaženem stanju,....mogoče,.....
Aja, če se ti sanja zadnjih par tednov, naredi test nosečnosti Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3