Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16168 times)
kmet
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 29

Gender: male
čudno
07.04.2009 at 23:11:39
 
Približno mesec in pol nazaj se mi je zgodilo, da sem se ponoči zbudil in nad posteljo pri nogah videl nekaj lebdeti. Bil sem kot paraliziran nisem občutil strahu ali česarkoli drugega. Lahko sem samo gledal kako se je to kar sem videl počasi začelo dvogovati in počasi izginilo. Ko je izginilo, sem takoj nazaj zaspal.

No danes ponoči pa je moja partnerka ponoči v spanju govorila oziroma rekla 'Pejd dol!' (kar ponavadi reče psu, če gre na posteljo) in v tistem sem se zbudil in nad posteljo zopet zagledal nekaj lebdeti bilo je levo od mene na partnerkini strani postelje pri nogah. Lebdelo je kakšne pol metra nad posteljo. Bilo je visoko malo nad meter, ovalne oblike, v rdeči, črni in beli barvi. Ravno tako kot prvič nisem občutil ne strahu ne nič drugega samo gledal sem z zanimanjem. Kot prvič se je začelo dvigovati kot en helijev balon in malo pred stropom izginilo.

Prvič nisem posvečal pozornosti, ker sem mislil, da se mi je sanjalo, tokrat pa sem bil sigurno buden, saj nisem takoj zaspal, ker sem spet slišal partnerko kako govori v spanju.

Če je imel kdo kakšno podobno izkušnjo naj se mi javi ali pa kdo pove, kaj misli, da bi to lahko bilo.


Hvala in lep pozdrav,
Bostjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: čudno
Reply #1 - 08.04.2009 at 12:30:32
 
kmet wrote on 07.04.2009 at 23:11:39:
Približno mesec in pol nazaj se mi je zgodilo, da sem se ponoči zbudil in nad posteljo pri nogah videl nekaj lebdeti. Bil sem kot paraliziran nisem občutil strahu ali česarkoli drugega. Lahko sem samo gledal kako se je to kar sem videl počasi začelo dvogovati in počasi izginilo. Ko je izginilo, sem takoj nazaj zaspal.

No danes ponoči pa je moja partnerka ponoči v spanju govorila oziroma rekla 'Pejd dol!' (kar ponavadi reče psu, če gre na posteljo) in v tistem sem se zbudil in nad posteljo zopet zagledal nekaj lebdeti bilo je levo od mene na partnerkini strani postelje pri nogah. Lebdelo je kakšne pol metra nad posteljo. Bilo je visoko malo nad meter, ovalne oblike, v rdeči, črni in beli barvi. Ravno tako kot prvič nisem občutil ne strahu ne nič drugega samo gledal sem z zanimanjem. Kot prvič se je začelo dvigovati kot en helijev balon in malo pred stropom izginilo.

Prvič nisem posvečal pozornosti, ker sem mislil, da se mi je sanjalo, tokrat pa sem bil sigurno buden, saj nisem takoj zaspal, ker sem spet slišal partnerko kako govori v spanju.

Če je imel kdo kakšno podobno izkušnjo naj se mi javi ali pa kdo pove, kaj misli, da bi to lahko bilo.


Hvala in lep pozdrav,
Bostjan  


Če je to kar pišeš res potem se tvoj genom 'telo' zbuja v tvoj večno-sedanji spomin. Naprej ti ne bom razlagal-bodi vesel za to!!!!

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Keti
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: čudno
Reply #2 - 25.05.2009 at 01:39:02
 
Meni se je zgodilo dvakrat. enkrat, ko sem spala, da me je zbudil neki hrup poleg moje postelje in sem hotela odpreti oči, da bi pogledala kaj se dogaja pa nisem mogla, sem bila čisto paralizirana, nisem se mogla premakniti. Z velikim trudom  mi je malo uspelo odpreti oči, tako da sem videla nekaj/nekoga v bež puloverju kot da nekaj brska po mojih policah. Ker nisem vedla kaj se dogaja sem začela skoraj jokati in je to začelo hitro odhajati. Dokler ni odšlo za steno oz. kot moje sobe, ker se ne vidi več, se nisem mogla premakniti. A ja pa to se je dogajalo zgodaj zjutraj okoli 6h, ko je bilo že svetlo zunaj. In še enkrat se mi je zgodilo, da me je nekaj dušiti začelo okoli vratu, ko sem se zbudila se spet nisem mogla premakniti in sem čutila odejo okoli mojega vratu in kot da jo nekdo drži nazaj, tako da me duši, ležala sem pa na boku. Ko je nehalo sem se lahko premaknila na hrbet in sem pogledala gor sem videla črn kvadrat, ki lebdi nad mano. Najprej sem mislila, da sem pač tok zaspana, da se mi samo zdi in kar ni izginil po parih minutah opazovanja. Nato sem vstala na posteljo, sem zamahnila z roko proti njemu in se je malo proti stropu premaknil, ampak ni izginil, nato sem še enkrat zamahnila in se je kot da bi spojil s stropom. Še zdaj ne vem ali se mi je mešalo oz. sem nora ali to kaj pomeni.  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: čudno
Reply #3 - 25.05.2009 at 08:40:40
 
To so duhovi . Itak so vse duhovi, čeprav se mi tega še ne zavedamo , ...

Tudi jaz sem imel podobno izkušnjo, ko mi je hotel nek zblojen duh polomiti sprednje spodnje zobe z krčem čeljusti , ko sem spal . Ko sem se prebudil sem lahko samo še poslušal , kako mi zobje škripajo in ječijo pod silo čeljusti . Še malo, le malo je manjkalo , in spodnji zobje bi se zlomili kot smareke v gozdu.
In najhuje je bilo, da nisem imel nobene moči nad svojim telesom, oziroma nad dogajanjem oziroma nad tem duhcom. Šele po hitri prošnji pomoči , namenjeni Stvarniku, logično , je moč zlega duha začela popuščati nad mojo čeljustjo, in skupaj z škripajočimi ubogimi zobmi smo se oddahnili .

Kruta, vendar zanimiva izkušnja je to bila, dopuščena od "Zgoraj" .

Jooooooojjj, kako sem bil hvaležen Bogu, da je takrat ohranil moje zobe v enem kosu, ...

Lp + Dp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: čudno
Reply #4 - 25.05.2009 at 08:51:50
 
pomeni da svet ni edn
ampak jih je več
edin kar je, dojemamo samo enga ... direktno ... ostale pa samo posredno ... razen - če smo u kakšnem posebnem stanju zavesti ... takrat lahko začnemo dojemat še kakšen svet ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: čudno
Reply #5 - 25.05.2009 at 08:53:20
 
gape wrote on 25.05.2009 at 08:51:50:
pomeni da svet ni edn
ampak jih je več
edin kar je, dojemamo samo enga ... direktno ... ostale pa samo posredno ... razen - če smo u kakšnem posebnem stanju zavesti ... takrat lahko začnemo dojemat še kakšen svet ...


Res je  Cool .

Čeprav bi jaz to nekoliko drugače opisal, vendar pa res Je .

Lp + Dp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: čudno
Reply #6 - 26.05.2009 at 02:01:55
 
Boštyxz wrote on 25.05.2009 at 08:40:40:
To so duhovi . Itak so vse duhovi, čeprav se mi tega še ne zavedamo , ...

Tudi jaz sem imel podobno izkušnjo, ko mi je hotel nek zblojen duh polomiti sprednje spodnje zobe z krčem čeljusti , ko sem spal . Ko sem se prebudil sem lahko samo še poslušal , kako mi zobje škripajo in ječijo pod silo čeljusti . Še malo, le malo je manjkalo , in spodnji zobje bi se zlomili kot smareke v gozdu.
In najhuje je bilo, da nisem imel nobene moči nad svojim telesom, oziroma nad dogajanjem oziroma nad tem duhcom. Šele po hitri prošnji pomoči , namenjeni Stvarniku, logično , je moč zlega duha začela popuščati nad mojo čeljustjo, in skupaj z škripajočimi ubogimi zobmi smo se oddahnili .

Kruta, vendar zanimiva izkušnja je to bila, dopuščena od "Zgoraj" .

Jooooooojjj, kako sem bil hvaležen Bogu, da je takrat ohranil moje zobe v enem kosu, ...

Lp + Dp + #


Hudo nasilni so ti tvoji duhci, kar zobe lomijo   Smiley

Ok zdaj pa zares  Smiley

To kar si opisal ( realno gledano brez tvojih verskih predstav  ) je krč čeljusti, nobenega duhca ni tu zraven.

Vzrokov za to je lahko več, o tudi škripanje z zobmi in stiskanje čeljusti.  

Mogoče pri tvojih specialnih molitvah, preveč stiskaš zobe iz strahu pred Tamodrim.  Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: čudno
Reply #7 - 26.05.2009 at 10:21:39
 
Ja, a pa si se že kdaj vprašala zakaj pride do krčev ?

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: čudno
Reply #8 - 26.05.2009 at 21:16:04
 
Boštyxz wrote on 26.05.2009 at 10:21:39:
Ja, a pa si se že kdaj vprašala zakaj pride do krčev ?

Lp + #


Preveč exstazija al pa boš menstruacijo dobu.  ( hormonske montnje ) Grin Grin Grin


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: čudno
Reply #9 - 26.05.2009 at 22:54:02
 
Quote:
Boštyxz wrote on 26.05.2009 at 10:21:39:
Ja, a pa si se že kdaj vprašala zakaj pride do krčev ?

Lp + #


Preveč exstazija al pa boš menstruacijo dobu.  ( hormonske montnje ) Grin Grin Grin


Lep pozdrav  Smiley



No, točno sem vedu, da nimaš pojma. Cool Tongue Grin

Ajde, zakaj še ?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: čudno
Reply #10 - 26.05.2009 at 23:17:38
 
Boštyxz wrote on 26.05.2009 at 22:54:02:
Ajde, zakaj še ?  Roll Eyes


Preveč slame v glavi, pritiska na čeljust, pride do preobremenjenosti čeljustnih mišic in zato krči.   Grin Grin Grin


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: čudno
Reply #11 - 26.05.2009 at 23:24:48
 
Quote:
Boštyxz wrote on 26.05.2009 at 22:54:02:
Ajde, zakaj še ?  Roll Eyes


Preveč slame v glavi, pritiska na čeljust, pride do preobremenjenosti čeljustnih mišic in zato krči.   Grin Grin Grin


Lep pozdrav  Smiley


Še vedno nič , ...  Tongue Grin

No, dajmo, saj boš zmogla kaj več kot to, a ? Roll Eyes

Lp do tedaj , čaw  Cool.

Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: čudno
Reply #12 - 26.05.2009 at 23:29:24
 
Boštyxz wrote on 26.05.2009 at 23:24:48:
No, dajmo, saj boš zmogla kaj več kot to, a ? Roll Eyes

Lp do tedaj , čaw  Cool.

Bošt' + #


Od preveč  klečanja krči v nogah grabli te bodo, od molitev pa v čeljusti, ko križ postaviš, nanj se obesi da zravnaš se, mogoče bolje ti bo.  Grin Grin Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: čudno
Reply #13 - 27.05.2009 at 08:38:19
 
Zopet nič.

Nič resnega.

Daj, zresni se malo, dovolj si že stara .

Moliti je treba V " Duhu + Resnici " , zato vsakršno odpiranje ust tu odpade, intorej tudi morebitni krči zaradi tega razloga .

Ajde no, dajmo še malo , saj bo , ...  Roll Eyes ... saj ni tko težko, ...  Smiley ...

Lp + Dp do tedajjj , ... čaw  Cool

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: čudno
Reply #14 - 27.05.2009 at 09:24:25
 
Quote:
Zopet nič.

Nič resnega.

Daj, zresni se malo, dovolj si že stara .

Misli, da se bo s hecom izmotala iz neznanja. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3