Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 31959 times)
ajgor
Ex Member




Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #75 - 28.05.2009 at 23:39:57
 
murileon wrote on 28.05.2009 at 21:59:47:
Če ne boš zavil na ta direktorij, bo vse po starem, a ne? A veš koliko je direktorijev in topicov, ki so vsi po starem, phuh. Zakaj te potem obremenjuje ta !?

Če ne boš..... Po eni strani so vas polna usta, da mej ni, po drugi v realnosti jih pa sami postavljate in se z njimi ščitite. Malo se zresnite in vsaj enkrat premislite preden kaj napišete. Začeli ste postavljati meje. To je dejstvo, realnost. Pa lahko še tako zanikate. Pa bo zopet užaljenost in .....

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #76 - 29.05.2009 at 11:38:54
 
hehehe
meje ja
usaka zadeva je učenje
Wink


drgač pa ... ni mišljeno da bi bil uporabnik lastnik threada
on je lastnik izključno svojih prispevkov
ker pa smo se zmenil kar smo se zmenil ... za sanje ... naj bi sanjalec useen meu vsaj mal besede glede tega o čem in predvsem na kakšen način se bojo njegove sanje razvijale naprej
če se lohk tko izrazim ...

če sm se zmotu pa naj me kdo popravi ...
edino kar je, je to da moderatror reevaluira zahtevo po čemerkoli preden izvede dejanje ki je od njega zahtevano ...
in se lahko posvetuje z ostalimi če se ne strinja
al pa kej ...

uporabnik je pač uporabnik
generik
mora delat za vse
tud za največje kriminalce in zlobneže ...
MORA - če ne, je treba omejevat use ostale - tapridne ... bi reku

pač
sistem kot sistem
kot usak drug
ma svoja pravila in svoje zakonitosti ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #77 - 30.05.2009 at 11:32:40
 
Quote:
murileon wrote on 28.05.2009 at 21:59:47:
Če ne boš zavil na ta direktorij, bo vse po starem, a ne? A veš koliko je direktorijev in topicov, ki so vsi po starem, phuh. Zakaj te potem obremenjuje ta !?

Če ne boš..... Po eni strani so vas polna usta, da mej ni, po drugi v realnosti jih pa sami postavljate in se z njimi ščitite. Malo se zresnite in vsaj enkrat premislite preden kaj napišete. Začeli ste postavljati meje. To je dejstvo, realnost. Pa lahko še tako zanikate. Pa bo zopet užaljenost in .....

Lp,Igor


Ajgor, cel forum imaš svoboden, še presvoboden, če pa so v enem podforumu meje, pač tja ne greš, če te to moti. Gredo tja pa tisti, ki imajo radi red in disciplino, pa je za vsakogar nekaj.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #78 - 30.05.2009 at 13:17:40
 
Si začutila, da mi moraš svetovati, kako naj delujem in gledam na forum. Še o svobodi ali nesvobodi bi me podučila. Ko že govoriš o disciplini, ali veš od kje ta beseda izvira in kaj je njen prvotni pomen?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #79 - 30.05.2009 at 13:24:29
 
Sam menim, da če so bila postavljena neka pravila in merila za ta direktorij, da se jih upošteva.
Če ne, pa je treba najprej spremeniti ta pravila, da ne bo prihajalo do nesporazumov.

Torej konkretni predlogi za izboljšanje pravil, ali pa upoštevanje le-teh.
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #80 - 30.05.2009 at 19:22:18
 
Quote:
Si začutila, da mi moraš svetovati, kako naj delujem in gledam na forum. Še o svobodi ali nesvobodi bi me podučila. Ko že govoriš o disciplini, ali veš od kje ta beseda izvira in kaj je njen prvotni pomen?

Lp,Igor


Ajgor, ne da nimaš deloma prav, ampak nisi dosleden. Ko je naš Alojzij dirjal po forumu in vsem povedal, da so bebci, si bil pristranski in nisi nikdar dejal, da čeprav je tip zanimiv in po svoje moder, gre preko roba. Kaj si zdaj postal takole moralističen, se bojiš, da ti bo kdo pristrigel perutke?

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #81 - 30.05.2009 at 19:40:16
 
satis wrote on 30.05.2009 at 19:22:18:
Quote:
Si začutila, da mi moraš svetovati, kako naj delujem in gledam na forum. Še o svobodi ali nesvobodi bi me podučila. Ko že govoriš o disciplini, ali veš od kje ta beseda izvira in kaj je njen prvotni pomen?

Lp,Igor


Ajgor, ne da nimaš deloma prav, ampak nisi dosleden. Ko je naš Alojzij dirjal po forumu in vsem povedal, da so bebci, si bil pristranski in nisi nikdar dejal, da čeprav je tip zanimiv in po svoje moder, gre preko roba. Kaj si zdaj postal takole moralističen, se bojiš, da ti bo kdo pristrigel perutke?


Moralističen?? Izgleda, da sploh ne veš za kaj se je šlo. Raje ne komentiraj, če nimaš pojma.
Prav jaz sem govoril, da se bodo začele postavljati neke meje (ne za vse) in ti si začela tumbati o redu in disciplini. Satis, ne samo da imaš kratek spomin tudi besede spreobračaš.
Ne pripisuj peruti tudi drugim, če si jih sama želiš.

Nisi odgovorila o izvornem pomenu besede disciplina, katero začenjaš uporabljati.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #82 - 30.05.2009 at 19:48:39
 
Ajgor, res nisem pozorno sledila dogodkom, le zdi se mi, da tistim, ki pišejo v forumu o sanjah, odgovarja tak sistem, kot ga vzpostavlja moderator. In potem kaj nas briga, sploh če se s sanjami ne ukvarjamo kaj dosti? Jaz imam doma sanjsko knjigo in včasih pogledam pomen sanj v njej in to mi čisto zadošča.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zagate in nevarnosti tega direktorija
Reply #83 - 30.05.2009 at 19:57:19
 
satis wrote on 30.05.2009 at 19:48:39:
Ajgor, res nisem pozorno sledila dogodkom, le zdi se mi, da tistim, ki pišejo v forumu o sanjah, odgovarja tak sistem, kot ga vzpostavlja moderator. In potem kaj nas briga, sploh če se s sanjami ne ukvarjamo kaj dosti? Jaz imam doma sanjsko knjigo in včasih pogledam pomen sanj v njej in to mi čisto zadošča.  Smiley

Saj mene tud ne briga kaj dosti, le čriček Muri takoj dobi zeleno barvo ko kaj napišem in prične z grožnjami in javkanjem ter naknado s poveličevanjem svoje mizerne osebne interpretacije.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6