Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 416
(Read 1673407 times)
Nahatee
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #75 - 08.02.2009 at 23:07:57
 
Quote:
Sicer mi ta scena na youtube ne dela, ampak kolikor se spomnim je res podobna.


Še ena povezava istega prizora, če prva ne deluje   Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=ruEUCwVgHdk&feature=PlayList&p=1ECA169945F644D6&p...

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #76 - 09.02.2009 at 00:26:06
 
Sem pogledal. Zadeva je enaka. Takšen šok pomeni, biti v stanju prisluhnjenja okolju. Zadržati dih in usmeriti celotno pozornost navzven; kot "strah", ki prisluškuje kje je "zmaj", kot lakota, ki prisluškuje kje se premika "hrana". Pozorno bitje, kot radoveden otrok, vidi vse in sliši vse in občuti vse obdajajoče. Vse kar se nam daje in nad nami joče. To je povezanost telesa in duše. Večna sedanjost.

Lp,Igor Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #77 - 09.02.2009 at 00:30:28
 
Sem se spomnil, da imam DVD od V vendetta si ga bom ogledal.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #78 - 09.02.2009 at 00:39:30
 
Quote:
Sem se spomnil, da imam DVD od V vendetta si ga bom ogledal.

Lp,Igor


Ja to je dober film, ki ga lahko gledaš večkrat  Smiley

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #79 - 10.02.2009 at 13:33:11
 
Quote:
Poglej ko govori o izstopu iz sistema, z prodajo delnic, menjavo banke itd. To je samo menjava sistema, ki je še vedno vertikalni. To je zavajanje in naivnost.

Lp,Igor

ne vem kaj si gledu
povej minute u filmu, dej link do filma in se menmo

delnice so garbiđ
jih nism hotu met prej, jih nočem met zdej ...



hehe
tega
http://www.documentarywire.com/kymatic-esoteric-agenda-2
sm zdej do polovice vidu
huuuud
kot vedno - priporočam ...





Devi wrote on 06.02.2009 at 17:01:55:
Hecna misel se mi je zdela, da bi vsa ta agenda, iluminati s svojim kodeksom in planom, ki se izvršuje, v zadnjem trenutku končali podobno... kaj bi se zgodlo, če bi se v tistem trenutku, ko bi agenda uspela in bi imeli iluminati ves svet v svoji oblasti, zamenjal njihov vrh? Nekako bi zgledlo, ko da je vse del nekega širšega plana, ki so mu 'črni' s svojim delovanjem šli zelo na roko oz se brez njih neka konkretna sprememba ne bi mogla niti zgodit...

čist možno je
zato glih ne sede če uspejo
(kot pri riddicku ... en drug psiho pač zasede prestol, prestola se ne rabi, to je fora)

poglej tega k sm dons zacahnu ... je zadost dobr razloženo




Quote:
No v tem filmu je (do tja sem prišel) je glavni adut v rokah iluminatov hrana. Nič več denar, ampak preko medicine in hrane.

use adute uporabljajo
ne da pa se vsakega aduta v vsakem filmu do potankosti razdelat
hence - več filmov
vsak poudarek na nečem drugem
več al manj pa vsi z istim namenom, da še en človek izstopi iz sistema

u tem k sm dons gledu modeli prov lepo razložijo kako smo 'naravni' ljudje, spremenjeni v 'korporacija' ljudi, preko papirjev ki jih prostovoljno si urihtamo ... kot vedno - to je amerika ... dejstvo pa je, da že mnogo let stopamo po njeni poti ...




Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 20:57:38:
Robi wrote on 06.02.2009 at 20:52:13:
Zdaj pa vas ne razumem...ali je potrebno se prepustiti toku življenja, češ, da te življenje prinese kamor je najbolje ali pa je potrebno pri sebi nekaj spremeniti in aktivno vplivati na potek življenja ?


Robi bodi to kar si- Robi. Tu sem mislil ,da Igorju ni potrebno več razumeti,ker vem,da razume moj namig.

če je blo pa samo igorju namenjeno bi pa lahko samo njemu poslou ... al kako?






Quote:
Ma, ja. Zmešano in smešno. Ko vse to gledaš imaš občutek, da ljudje samo tuhtajo kako bi ubijali in imeli od tega neke koristi v smislu privilegijev. Filmi ne upoštevajo dejanskega stanja sveta, zavesti. Nekaj strašijo in so vsi ogorčeni in zaskrbljeni. Pametno pa bi bilo, da se malo zamislijo nad sabo.

ne sodi drugih po sebi ...
frdr ... ko bom te zadeve slišu u dnevniku na tvslo bom mogoče nehu, do takrat - TUD TAKI LJUDJE OBSTAJAJO!




satis wrote on 07.02.2009 at 18:24:08:
Nisem vsega pogledala, ampak zelo atraktiven dokumentarec, kot neka napeta akcijska filmska zadeva. Drugače pa kaj bo do leta 2012? Prečiščenje Zemlje z naravnimi nesrečami, kakšno vojno in nova, svetla doba, dokler se spet vse ne degradira in spet se scenarij ponovi.

ne bo se ponovilo - scenarij - če nardimo kar je treba
ni jasno kaj bo 2012
neki pa bo
Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #80 - 10.02.2009 at 16:56:58
 
Ta tvoja ogorčenost nad sistemom je prav čudna, ker ne daješ nikakršnega odgovora, razen sestop iz sistema in da se treba realizirat. Mus ni ničesar.

Pri prvem filmu govori o tem, da naj zamenjajo (amerikanci) dve določeni banki (katerih lastniki so lastniki ameriške nacionalne banke) z drugo banko. Kaj boš s tem naredil? Nič, denar bo še vedno delal denar.

Ni mi jasno kje si videl kakšno sodbo drugih po sebi.

Sicer je pa tako, da revolucija pomeni upor tiranstvu s silo. Evolucija pa je naraven ustvarjalen prehod zavesti. Ta prehod se sedaj ustvarja z etiko.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #81 - 10.02.2009 at 17:46:03
 
hudo
u tem zadnjem k sm ga linku ... na sredini prbližn prov pove kdo je s kom sorodnik ... predsedniki usa ... od kje izvirajo in kje njihovi sorodniki so - in kdo ...

http://www.documentarywire.com/kymatic-esoteric-agenda-2

zadnjim 10 - 20 minutam bi pa še alojz prikimu





in
igor
ne, nč ni mus, res nč ...

nism ogorčen ...
niti ne nameravam dat odgovora
samo povem keri modeli e mi zdi da so dobr razložil kakšno zadevo

da sodiš po sebi ... kot sm lepo zakvoutu
kar si zapisu
Quote:
Filmi ne upoštevajo dejanskega stanja sveta, zavesti.

predvsem ta stavek je bil krivec za moj text


k pa si glih izpostavu zadevo ... kateri filmi ne upoštevajo zavesti od koga? tvoje? zavesti? alojzove? zavesti?
Back to top
« Last Edit: 10.02.2009 at 20:14:13 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #82 - 10.02.2009 at 21:03:55
 
ja tole o sorodnikih se kar razpleta..
hudo dober film, tole o dnk-ju mi je blo neki čist novga
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #83 - 10.02.2009 at 23:07:43
 
gape wrote on 10.02.2009 at 17:46:03:
da sodiš po sebi ... kot sm lepo zakvoutu
kar si zapisu
Quote:
Filmi ne upoštevajo dejanskega stanja sveta, zavesti.

predvsem ta stavek je bil krivec za moj text


k pa si glih izpostavu zadevo ... kateri filmi ne upoštevajo zavesti od koga? tvoje? zavesti? alojzove? zavesti?

Ne pravim, da zadeve v filmu niso resnične, samo prenapihnjene so. To o krvnih sorodstvih ni nič novega. Še Obama je v 12 (tam nekje) kolenu v sorodu z ang. kraljico. In to ni tako zelo pomembno. Fantazija pa lahko ustvai karkoli. Ko pričneš v nekaj verjeti in potem to raziskovati, se bo kar naenkrat začela pojavljati povezava in neka logika. Vse se ti prične dozdevati logično povezano.

Pri tistem stavku sem omenjal svet. Filmi se osredotočajo na Ameriko in delno Evropo. To je manj od 10% človeštva. Govoril sem o zavesti sveta v kateri pa je tudi moja. V tem primeru lahko rečeš, da sem primerjal ne pa sodil. Vzel si ven stavek iz odstavka. Tudi prav.

Sicer je pa tako, da je pohlep kot virusna bolezen. V družbi kjer postane pohlepen en človek se bo le-ta prenesel na drugega in tako naprej dokler niso vsi ljudje okuženi. Zaradi tega lahko rečeš da je to boleze ki napade tkivo in je telesna-mentalna bolezen. Kot rak, najprej je okužena ena celica, nato druga in tako naprej, dokler ni vso tkivo rakasto in odmre. Na koncu lahko rečeš pohlep je bolezen.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #84 - 11.02.2009 at 12:04:54
 
Evo, dežurni skeptik:

A mi lahko kdo pove, kateri so bili trije omenjeni Nobelovi nagrajenci za medicino in kje je dokumentirano njihovo odkritje, da je vloga DNK v pretežni meri v neposredni EM komunikaciji in prenosu energije in ne v sintezi beljakovin?

Film namreč tega nikjer ne omeni.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #85 - 11.02.2009 at 14:55:24
 
Quote:
Evo, dežurni skeptik:

A mi lahko kdo pove, kateri so bili trije omenjeni Nobelovi nagrajenci za medicino in kje je dokumentirano njihovo odkritje, da je vloga DNK v pretežni meri v neposredni EM komunikaciji in prenosu energije in ne v sintezi beljakovin?

Film namreč tega nikjer ne omeni.

lp bp


Film v ničemer ne zanima.Jaz osebno nič ne navajam in sem proti vsakršnemu navajanju drugih.Če nimam lastnih rešitev in spoznanj molčim.
Pri DNK-genomu vrste je odločilna EM (morfogenetska) matrica,ki narekuje snovno- trojno zrcalno vezje DNK. To je izključno moje  
vedenje in od nikogar niti prevzeto.bp vskočil sem,da sem ti odgovoril s svojim vedenjem. Če ga sprejemaš ok,če ne tudi ok.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #86 - 12.02.2009 at 11:32:52
 
Quote:
Evo, dežurni skeptik:

A mi lahko kdo pove, kateri so bili trije omenjeni Nobelovi nagrajenci za medicino in kje je dokumentirano njihovo odkritje, da je vloga DNK v pretežni meri v neposredni EM komunikaciji in prenosu energije in ne v sintezi beljakovin?

Film namreč tega nikjer ne omeni.

lp bp

že tko je 2 uri dolga glomaza
če bi ble v filmu še reference na use ljudi ki so zadeve pogruntal - znanstvenike, ezoterike, šamane, mistike ... bi to blo nemogoče pogledat

tko da, se mi zdi, kot poavadi, da, skeptičarji, boste mel pač mal več dela
a ne?

kolkrkoli use kar je, dela na em valovih
ti bo lojze povedu

in al je rimarno eno al drugo, je dost nepomembno
blj je pomembno da dnk ne definira nas
ampak mi definiramo dnk
frdrmore
dnk lahko preko em valovanj progarmirajo od zuni (tebe)
nato ona programira tebe

ker pa smo usi eno
je provzaprov konc koncev pomembno samo kaj se programira
frdr
bi blo krasno da bi se programiranje maximalno omejilo - hence - večja svoboda ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #87 - 12.02.2009 at 11:51:19
 
gape wrote on 12.02.2009 at 11:32:52:
Quote:
Evo, dežurni skeptik:

A mi lahko kdo pove, kateri so bili trije omenjeni Nobelovi nagrajenci za medicino in kje je dokumentirano njihovo odkritje, da je vloga DNK v pretežni meri v neposredni EM komunikaciji in prenosu energije in ne v sintezi beljakovin?

Film namreč tega nikjer ne omeni.

lp bp

že tko je 2 uri dolga glomaza
če bi ble v filmu še reference na use ljudi ki so zadeve pogruntal - znanstvenike, ezoterike, šamane, mistike ... bi to blo nemogoče pogledat

tko da, se mi zdi, kot poavadi, da, skeptičarji, boste mel pač mal več dela
a ne?

kolkrkoli use kar je, dela na em valovih
ti bo lojze povedu

in al je rimarno eno al drugo, je dost nepomembno
blj je pomembno da dnk ne definira nas
ampak mi definiramo dnk
frdrmore
dnk lahko preko em valovanj progarmirajo od zuni (tebe)
nato ona programira tebe

ker pa smo usi eno
je provzaprov konc koncev pomembno samo kaj se programira
frdr
bi blo krasno da bi se programiranje maximalno omejilo - hence - večja svoboda ...



Gape se strinjam s teboj. V osnovi je tvoje razmišljanje zelo ok. Čast.
Trenutno programiranje še poteka  na nivoju oblasti,privilegijev elite,kapitala.
ZDA imajo projekt Harp z njim ga nekaj serjejo,ampak zadeva ni pravilno zastavljena,temelji na trditvi Nikole Tesle o t.i. žarkih smrti.ZDA sedaj iz Ionske plasti atmosfere lovijo EM frekvence in jih usmerjajo preko lovilnih anten- po tem ubogem planetu.Nekaj so eksperimentiral v zalivski vojni 91. Zadeva se jim podira,ker jim topi antene in še kup drugih problemov imajo.
Pač ne poznajo učinkovitejšega in pravega sistema.Sam ga poznam, ampak ga nikoli, (če bo le mogoče)- ne bom v popolnosti razkril.

Svoboda ali nesvoboda je izključno odvisna od večine. V zadevi preobrata ,ki prihaja neizbežno med nas,  kapital,vojaške grožnje,oblast,cerkev lahko igrajo imaginarno vlogo,če mi 'raja' tako hočemo in njim dokažemo,da je bolje za njih,da dovolijo svobodo-pravičnost-enakost vsem, tudi sebi v imenu življenja... To bo težko, a če imaš argumente in dar,ki to omogoča- zadevo olajšaš sebi in drugim.
Zato moramo mi vsi imeti enako življenjsko soodgovornost.
Gape-Esoteric-agenda je že v osnovni predpostavki evolucije- napačna-zato ta film zame ni vreden piškovega groša. Vsi ti tipi samo sanjajo in se deklajo pomembne, a pojma o pojmu nimajo.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #88 - 12.02.2009 at 12:01:32
 
Gape, jest sem šel najprej gledat, preden sem začel spraševat, pa nič našel.

Lojze mi ne more ničesar povedat, lahko samo ali zahteva ali prosi, da mu pravzaprav slepo verjamem, ker je pač toliko zunaj meni domačih diskurzov. Ne navezuje se na kakšno reč, ki jo imam za resnično, temveč temelji na čisti nepreverljivi ezoteriki, njegove razlage mi ne pomagajo kaj dosti pri orientaciji v svetu, s svojim načinom mi še simpatičen ni, svet zaradi njega ne bo ne lepši ne boljši in se me zato čustveno ne dotika.

Zato sem pa vprašal.

Ti trdiš kar vnaprej, da je to čista resnica, mena pa zanima, kako se da to preveriti, ali je res.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #89 - 12.02.2009 at 12:16:34
 
Quote:
Gape, jest sem šel najprej gledat, preden sem začel spraševat, pa nič našel.

Lojze mi ne more ničesar povedat, lahko samo ali zahteva ali prosi, da mu pravzaprav slepo verjamem, ker je pač toliko zunaj meni domačih diskurzov. Ne navezuje se na kakšno reč, ki jo imam za resnično, temveč temelji na čisti nepreverljivi ezoteriki, njegove razlage mi ne pomagajo kaj dosti pri orientaciji v svetu, s svojim načinom mi še simpatičen ni, svet zaradi njega ne bo ne lepši ne boljši in se me zato čustveno ne dotika.

Zato sem pa vprašal.

Ti trdiš kar vnaprej, da je to čista resnica, mena pa zanima, kako se da to preveriti, ali je res.

bp


bp

Kaj če bi ti prastopil iz svojih sodb bolj na realna tla in predvsem na etično življenjska. Nič hudega. če sem jaz izven,tvojih diskurzov,ker si tudi ti zame aut tip.. Ali si se ti sposoben sploh vprašati,če ti Alojzna kakršen koli način vsiljuje branje njegovih postov.
Mene pa zanima tvoje osebno videnje in razumevanje zadev.

Ali ti smem jaz povedati,da se tebi kdo si ti sam- še sanja ne.Da bi ti na osnovi tega lastnega temeljnega življenjskega samospoznanja sploh lahko kogarkoli tule sodil.To bi ti dajalo legimiteto,da bi ti sodil tiste ,ki vedo-kdo so!!!!

Tebi se o EM frekvencah in EM sili še sanja ne. EM frekvence v naravni samo reprodukciji življenja določajo snovno vezje(trojno zrcalno vez) vsake DNK večno-sedaj tudi tvoje bp- brezosebni pajac. To je tvoje debatiranje samo vračam ti ga b-pajacek. Darwinovo teorijo si vtakni v svojo brezosebno polizano  rit. Je fino,če te kdo sodi?????

Lp Alojz Cool Cool



Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 416