Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 30 31 32 33 34 ... 416
(Read 1689210 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #465 - 14.07.2009 at 12:27:24
 
radovedni soncek wrote on 13.07.2009 at 22:07:21:
jp, da se malo pomirim, k se mi zdi da sem glavni teorist na tem forumu, prov noben ne upa pisat lol,...

no sej se me boste znebil se ta teden, pol pa grem k crvom v trugo pogledat.


Ni panike. Povej, kje maš ta glavne probleme, ki so vzrok tvojih črnih misli. Mi (naša nepozornost do tebe) zihr ni razlog zanje, vsaj gape se je res potrudu, da ti je lepo razložu, kar naj bi te zanimal, ampak to očitno ni to, kar te je resnično tko zmatral, da ti ni več za živet.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #466 - 14.07.2009 at 14:26:03
 
radovedni soncek wrote on 14.07.2009 at 08:58:15:
kako pa veš da ni resnična,....

Quote:
Zato ker smo vsi v zmoti, samoprevari


da so punce k..... zate mogoce ni resnično k tega nikoli nisi probal, zame pa je se kako resnično. Quote:
P.s.-res, čeprav verjamem, da so izjeme


Zame verjetno ni resnicno ce bi ti reku da je lijfe lep, ker tega nisemnikoli probal. Quote:
Try-It

Tako da ej vse relativno. Quote:
Seveda, ker živimo v zmoti, samoprevari + še čem podobnim ...


Če pa mi rečes da je lakota najhuja stvar kar si jo probal no tuki s epa strinajva ker tega sme pa dosti probal. Quote:
Vidiš, jaz pa premalo, ...


Tako, da ne bi o temkdo ma prav in kdo ne. Quote:
Samo Bog-Stvarnik ima Prav . Edinole On , in nihče izmed nas  Exclaim


Jaz se poanvadi spustim na plato osbe s katero se pogovrjam pol ga sele lohak razumem z nejgovega zornega kota. Quote:
Tud' jaz  Cool.


V kolikor pa se menim jaz pa ena fensi smensi punca k ma dolge nohte in so ji starsi vse v ,.. vtaknili, pol pa je logicn da ne pridemo skupi ce skoz ona samo soje trobezla in ne pokusa drugega dojet, tega je veliko. Quote:
In še marsikaj drugega, ...  Roll Eyes


lp



Dp + #

Boštjan Zupančič + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #467 - 15.07.2009 at 11:38:40
 
Boštyxz wrote on 14.07.2009 at 07:49:16:
Ja, to je res, da si vsak ustvarja svojo realnost . Vendar pa naša realnost še Ni resnična realnost.

za tistga ki jo doživlja je totalno resnična ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #468 - 15.07.2009 at 13:54:15
 
gape wrote on 15.07.2009 at 11:38:40:
Boštyxz wrote on 14.07.2009 at 07:49:16:
Ja, to je res, da si vsak ustvarja svojo realnost . Vendar pa naša realnost še Ni resnična realnost.

za tistga ki jo doživlja je totalno resnična ...


... ja v samoprevari , heh  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #469 - 15.07.2009 at 14:25:55
 
Lepo pozdravljeni

Sem prebral kar ste rekli. Pokušal dojet. In videl da mi govorite nazaj reči k jih nekako instiktuvno vem. Odkrito rečeno,... hm,... kako bi to povedal,...

ok

Nisem mel lepega lijfa sam sem upal na prihodnost, veliko sem vlozil v lijfe in , em,... pač kot vidim se ni izšlo. Priznam pa da mi ni bilo neki reči logicnih, toda v zadnjem mesecu sem si razčistil veliko reči, in šele sedaj vidim kak v podno je tale cel planet. Oziroma prihodnost je določena in ni lepa narediti za to pa se ne da nič. Prišel pa sem do simpel dejstva, da bolj k si zabit v glavo lepše življenje imaš. Zakaj, ker ne veš, Če ne veš te ne moti. Ker pa za veliko reči ne moreš vplivati, je itak breveze da jih veš. Tako, da stanje kot ga jaz vidim, je človek samo ena podgana v labirintu kot krave na polju. In mi ni všeč, da ne moreš napredovati v to kar želiš. Hvala za poste itd, samo mislim, da more biti še kaka bolj hard možnost da povečas zavedanje v kozmos,.. kak bolj direkten, itd,...


Tole je verjeten moj zaden post, ker,... pač,  hm,. no,.. kot pravijo ni denarja ni muske,...

lp


p.s.:zanimiv forum, samo škoda, da ga nisem našel pred leti.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #470 - 15.07.2009 at 15:28:29
 
huh
morm prlimat tele 2


http://www.youtube.com/watch?v=c2eMHM9nm1Y&feature=related
NIBIRU FACTS pole shift 2012 (#2final)
http://www.youtube.com/watch?v=EMTDhJvebKQ&feature=fvw



radovedni soncek wrote on 15.07.2009 at 14:25:55:
bolj k si zabit v glavo lepše življenje imaš

ignorance is bliss
Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #471 - 15.07.2009 at 16:26:38
 
radovedni soncek wrote on 15.07.2009 at 14:25:55:
Lepo pozdravljeni

Sem prebral kar ste rekli. Pokušal dojet. In videl da mi govorite nazaj reči k jih nekako instiktuvno vem. Odkrito rečeno,... hm,... kako bi to povedal,...

ok

Nisem mel lepega lijfa sam sem upal na prihodnost, veliko sem vlozil v lijfe in , em,... pač kot vidim se ni izšlo. Priznam pa da mi ni bilo neki reči logicnih, toda v zadnjem mesecu sem si razčistil veliko reči, in šele sedaj vidim kak v podno je tale cel planet. Oziroma prihodnost je določena in ni lepa narediti za to pa se ne da nič. Prišel pa sem do simpel dejstva, da bolj k si zabit v glavo lepše življenje imaš. Zakaj, ker ne veš, Če ne veš te ne moti. Ker pa za veliko reči ne moreš vplivati, je itak breveze da jih veš. Tako, da stanje kot ga jaz vidim, je človek samo ena podgana v labirintu kot krave na polju. In mi ni všeč, da ne moreš napredovati v to kar želiš. Hvala za poste itd, samo mislim, da more biti še kaka bolj hard možnost da povečas zavedanje v kozmos,.. kak bolj direkten, itd,...


Tole je verjeten moj zaden post, ker,... pač,  hm,. no,.. kot pravijo ni denarja ni muske,...

lp


p.s.:zanimiv forum, samo škoda, da ga nisem našel pred leti.



Nč ni prepozn. Ne rabiš spreminjat sveta, spremeni se sam. Včasih se je treba malo vzet nazaj, se potuhnit, se samo prebit pa predihat, kar še ne pomen tud prilagodit. Bolj opustit namero, da bi se drug moral  teb prilagajat...
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #472 - 15.07.2009 at 20:43:24
 
....... jaz sem se v lijfu veliko spremenil,.......
....... zato sem tudi prišel in dosegel kar so vsi mislili da nikoli ne bom,.......
....... toda,  proti določenimi rečmi se pa noben ne more boriti,.......
....... kot je brezposlenost in z tem grozeče klošarsko življenje,.......

....... sori, veliko zidov sem podrl, samo določenih pa ne morem,.......
....... telo rabi hrano, obleko in stanovanje,.......

lp

p.s.:Če smem še kak nasvet dat:
- raziskujte kako postanete neodvisni in kako sami sebe oskrbovat
- z hidroponiko si zrihtite zelenjavo
- z elektrolizo si zrihtite iz vode plin za pogon hidro celice k vam dela elektriko oziroma vašega žara na katerem pečete in kuhate oziroma poganja generator za elektriko
- preko panelov filajte akumulator in napajte preko pretvornika iz 12 na 220 vse mozne aparate
- če sem jaz našel te reči jih boste tudi vi, dokelr mate travnik in sojo zemljo mate možnost, če tega nimaš nimas borbene priložnosti

lp in ln
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #473 - 16.07.2009 at 02:26:24
 
Interview with Peter Joseph / Eerie Investigations / 1 of 3 [ zeitgeist, the movie ]

http://www.youtube.com/watch?v=XQRnjBRET6k&feature=related
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #474 - 16.07.2009 at 12:32:43
 
radovedni soncek wrote on 15.07.2009 at 20:43:24:
....... jaz sem se v lijfu veliko spremenil,.......
....... zato sem tudi prišel in dosegel kar so vsi mislili da nikoli ne bom,.......
....... toda,  proti določenimi rečmi se pa noben ne more boriti,.......
....... kot je brezposlenost in z tem grozeče klošarsko življenje,.......

....... sori, veliko zidov sem podrl, samo določenih pa ne morem,.......
....... telo rabi hrano, obleko in stanovanje,.......

lp

p.s.:Če smem še kak nasvet dat:
- raziskujte kako postanete neodvisni in kako sami sebe oskrbovat
- z hidroponiko si zrihtite zelenjavo
- z elektrolizo si zrihtite iz vode plin za pogon hidro celice k vam dela elektriko oziroma vašega žara na katerem pečete in kuhate oziroma poganja generator za elektriko
- preko panelov filajte akumulator in napajte preko pretvornika iz 12 na 220 vse mozne aparate
- če sem jaz našel te reči jih boste tudi vi, dokelr mate travnik in sojo zemljo mate možnost, če tega nimaš nimas borbene priložnosti

lp in ln


Samooskrba te  ne more odrešitit klošarstva, lahko je le oblika klošarstva kot istega  stanja duha, ki obljublja osebno svobodo/avtonomijo kljub (ali ravno zaradi) socialne izključenosti/izoliranosti. Materialna revščina in socialna izklučenost gresta sicer z roko v roki, ni pa nujno socialna izključenost posledica revšine ampak je pogostoje obratno: socialna izključenost povzroči revščino, ta pa povratno  pogloblja  socilano izključenost. Klošarstvo je način življenja, ki iz patologije socialne izključenosti in materilane revščine skuša naredit vrednoto osebne svobode/neodvisnosti, in je v bistvu hrbtna stran prav tako patološkega  pojava, ki povezuje osebno bogatenje s socialno neobčutljivostjo in osebno neodvisnostjo. Oba pojava sta po moje med seboj usodno povezana: bogataš živi v iluziji osebne svobode in  strahu pred materilano revščino/klošarstvom, klošar pa prav tako  živi v iluziji osebne svobode/neodvisnosti in sanja o materialnem bogastvu.

Kot vedno po moje tud tle velja it po srednji poti. Si je treba priznat medsebojno soodvisnost (čustveno, energestsko, materialno...), kar še ne pomen tud, da se je treba pustit izkoriščat ali da moraš izkoriščat druge, da lahko živiš v čustveni varnosti in materialni blaginji. Tud energetska neodvisnost zahteva soodvisnost in šeranje, polega tega pa  vzajemno varnost, da jo lahko vsak proizvaja, šera in koristi....

Drgač pa bolj kot na osebno energestko neodovisnost bi jest stavu na šeranje sicer avtonomnim virov pridobivanja energije, ki mu je utrla pot informacijska tehnologija. Če ma kdo cajt, naj si ogleda predavnje od rifkina, ki ga je imel na znanstveni konfernci eu pred kratkim v pragi. Evo link: http://webcast.ec.europa.eu/eutv/portal//_vi_fl_300_en/player/index_player.html?...

       
Back to top
« Last Edit: 16.07.2009 at 17:41:51 by titud »  
 
IP Logged
 
ja in
2
**
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 63

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #475 - 16.07.2009 at 18:41:54
 
…iz soncka, ki bi rad (iz)vedel stvari, ki mu jih ni nujno potrebno vedeti je vejalo poetovo srce, pod pretvezo pomilovanja vrednega cloveka, da bi vsevedeza priklicalo in mu voljo (z)motno dokazalo…
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #476 - 16.07.2009 at 23:55:28
 
Vsak, ki obsoja to družbo in sistem , se lahko težko znajde v njej.

Premalo ljubezni človeški um dojema kot, da ne spada na ta planet.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #477 - 17.07.2009 at 00:25:35
 
Znajditi se, je samo lepša beseda za krasti. Kradi in naj te ne dobijo. Prav imaš, tisti, ki ne sprejme tega, težko živi v današnji družbi.

Modrost je pri starcih, čistost je v srcu otroka.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #478 - 17.07.2009 at 01:29:47
 
ja, tko je sistem zastavljen. nepravičen je. pohlep je pa neizmeren.

ampak, je pa dejstvo, da se bolj obračamo vase in k bogu, ko nam gre slabo. tako, da je za vse nekaj dobro.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #479 - 17.07.2009 at 09:03:38
 
Petra. wrote on 17.07.2009 at 01:29:47:
ja, tko je sistem zastavljen. nepravičen je. pohlep je pa neizmeren.

ampak, je pa dejstvo, da se bolj obračamo vase in k bogu, ko nam gre slabo. tako, da je za vse nekaj dobro.

Smiley Cool

Slabi ( nepravični) sistemi propadajo , kot je znano .

Hvala Mojstru Bogu, da On tudi slabe stvari obrne v dobre , da morajo na koncu tudi služiti vsemu dobremu .

In dober + lep dan vam želim, še naprej, juheeejjjjjjj, ...  Cheesy...

Lp + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 30 31 32 33 34 ... 416