Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 201 202 203 204 205 ... 416
(Read 1673270 times)
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3030 - 17.12.2010 at 23:56:32
 
Poet wrote on 17.12.2010 at 12:22:27:
Alojz in Sandib wrote on 17.12.2010 at 12:17:38:
Vsa vesoljna samobitnost vpliva na našo življenjsko manifestacijo-obstoj.VSE------vse!

Vpliva na telo, možgane, to lahko strinjam se, al pa tudi ne, no tu strinjam se, to pove vse! Se pa sprašujem, al telo bo tisto, ki razumelo bo vesolje, ak pa neka druga sila, ki po vesolju šiba, in ni od mesa ne od pufa, niti od slovenskega tartufa, pa vendar mu najbolj gre v slast, ko kuha se nemesena juha!  Grin Cheesy


Smiley Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3031 - 18.12.2010 at 16:36:55
 

kr mal nujno za videt ...

Interview with George Kavassilas - Universal Truth 1/23
http://www.youtube.com/watch?v=rrrLBFWbHdo&playnext=1&list=PL6DFB580E8E185DCD&in...



pa še en zadnjih od ajka
David Icke - HUMAN RACE, GET OFF YOUR KNEES : A Project Avalon Interview with Bill Ryan
http://www.youtube.com/watch?v=e7WTxb-Oe7s
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3032 - 19.12.2010 at 09:35:51
 
tole vas bo zanimal The mayan consil speaks after 500 years

http://www.disclose.tv/forum/high-mayan-council-has-spoken-for-first-time-in-500... Grin
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3033 - 19.12.2010 at 17:23:27
 
Hrabri mišek wrote on 19.12.2010 at 09:35:51:
tole vas bo zanimal The mayan consil speaks after 500 years

http://www.disclose.tv/forum/high-mayan-council-has-spoken-for-first-time-in-500... Grin

U hu hu, smo pa res srečneži, da se je po pol tisočletja dotični zborček odločil, da bo pa ravno nam zaupal vesoljne skrivnosti, in ne recimo pred dvesto ali tristo leti človeški generacija. Počutim se silno silno počaščen, mejduš, da res. Ker ravno meni govorijo po več kot pol tisočletja, ziher sem ful poseben, še bolj kot posebna salama. Ah, zdaj pa ima moje klavrno življenjece končno nek smisel. Hvala Majevski zborćić!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3034 - 20.12.2010 at 15:15:21
 
‎"The full Moon, and its total eclipse on this longest night of the year" - pripravite metle...    Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3035 - 20.12.2010 at 15:54:20
 
Hrabri mišek wrote on 19.12.2010 at 09:35:51:
tole vas bo zanimal The mayan consil speaks after 500 years

http://www.disclose.tv/forum/high-mayan-council-has-spoken-for-first-time-in-500... Grin


Hm, ... ej, brat M.L., ... tole tukaj pa zanimivo piše, ... precej blizu Resnici .

Edino tam, z onimi plemenskimi plesi so ga pa mal' preveč pobixal z dezinformacijami, drugač pa je kar precej resnično-zanimivo.

Npr :

We have been forewarned that we will lose our minds so that our hearts can have center stage. If your heart is already your guide post, you ought to be in for some smooth sailing! b


Lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav .

Bošte + #


Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3036 - 22.12.2010 at 20:05:21
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Hrabri mišek
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 229

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3037 - 26.12.2010 at 12:08:06
 
Back to top
 

Technology made this globe in to a village; spirituality will make it in to a family
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3038 - 28.12.2010 at 17:57:25
 
Še ena prerokba izpred skoraj dvatisoč leti:

Prečiščevalni ogenj se bo imenoval velika in vsesplošna revščina, beda, žalost, kakršne zemlja še ni videla. Vera bo ugasnila in ljubezen se bo ohladila. In vsi ubogi rodovi bodo tožili in ginili, toda veliki in mogočni in kralji tega sveta prosečim vseeno ne bodo pomagali zaradi prevelike ošabnosti in prevelike trdosrčnosri njihovih src!

Torej se bo dvignil tudi narod proti narodu in se bodo vojskovali z orožjem ognja. Zato bodo vladarji zašli v velike in neobvladljive dolgove in bodo svoje podložnike trpinčili z nedosegljivimi davki. Zato bodo nastale neizmerna draginja, lakota in mnoge hude bolezni, kuge in mnoge kužne bolezni med ljudmi in živalmi in celo med rastlinami!
Tudi veliki viharji bodo na suhi zemlji in na morju in potresi in morje bo na mnogih mestih preplavilo obrežje, ljudje pa bodo z bojaznijo in strahom pričakovali stvari, ki bodo prišle nad to zemljo!

Vse to bo dopuščeno zato, da bi se ljudje odvrnili od sebičnosti in velike lenobe. Veliki in tisti, ki se bodo imeli za mogočne, bodo kaznovani z dolgočasjem in da bi se znebili te muke, se bodo prisiljeni pripraviti na dejavnost.

ln glej, to je prva vrsta ognja, s katerim bodo ljudje prečiščeni pred Mojim vnovičnim prihodom.

Tedaj pa bo tudi naravni ogenj opravljal veliko deIo. Ogenj bo poganjal ladje po vseh morjih z večjo hitrostjo kakor veter. Ljudje bodo s svojim izostrenim razumom delali železne vozove in ceste in namesto voznih živali vpregli pred vozove ogenj in z njegovo močjo vozili hitreje, kakor leti izstreljena puščica prek zemlje.

Torej bodo znali narediti tudi blisk (elektriko) in le ta bo postal najhitrejši prenašalec njihovih želja in njihove volje z enega konca zemlje na drugega: In če se bodo ponosni in lakomni kralji med seboj vojskovali, bo tudi ogenj dobil odločilno vlogo, kajti z njegovo močjo bodo zelo težke železne mase kroglaste oblike bliskovito poslane (izstreljene) proti sovražnikovim mestom in utrdbam ter povzročile velika razdejanja.

In iznajdljivi Ijudje bodo s tem orožjem šli tako daleč, da potem kmalu noben narod ne bo mogel drug proti drugemu začeti vojne. Kajti če bi se dva naroda spopadla s takšnim orožjem, bi se kaj kmalu tudi zlahka do zadnjega moža uničila. To zagotovo ne bi prineslo nobeni strani resnične zmage in dobička. Kralji in veliki vojskovodje bodo to kmalu spoznali in se bodo zato raje v miru in dobrem prijateljstvu prenašali; če pa se bo kje dvignil kakšen ponosen in častihlepen nemirnež in korakal proti sosedu, se bodo ljubitelji miru združili in ga kaznovali. In tako bo postopno znova zavladal stari mir med narodi zemlje in se trajno utrjeval.

Bolj divji narodi zemlje se bodo še naprej vojskovali, toda vojne bodo tudi med njimi kmalu ponehale. Premagal jih bom s Svojimi pravičnimi in mogočnimi vladarji in vojskovodji in mednje izlil Svojo luč, in potem se bodo spremenili v mirne narode, prijazne Moji luči.

In glej, to bo druga oblika ognja, s katerim bodo Ijudje prečiščeni!"
Tretja oblika ognja pa bo v tem, da bom Jaz že nekaj sto let prej obujal vedno bolj razsvetljene vidce, preroke in hlapce; ti bodo v Mojem imenu povsod jasno in resnično poučili narode o vsem ter jih s tem osvobodili vseh mogočih prevar in laži, ki si bodo s krivimi preroki in duhovniki celo v Mojem imenu utirali pot za njihov propad - in bodo tako pripomogli k zlobnemu začetku kar kmalu, tu in tam pa že v tem Mojem času.

Ti bodo delali lažna znamenja in čudeže kakor poganski duhovniki in zapeljali veliko ljudi ter si pri tem pripravili velike zemeljske zaklade, bogastvo, oblast in ugled; toda s tretjim ognjem in njegovo najsvetlejšo lučjo bodo zgubili vse in bodo obsojeni na popoln propad. Kralji in knezi, ki jim bodo hoteli pomagati, bodo ob tem izgubili svojo oblast, premoženje in prestole; kajti Jaz bom Svoje kralje in vojskovodje obudil proti njim in jim podelil zmago in tako bo stare moči pekla in njegovih poslancev med ljudmi na zemlji konec.

ln kakor prebiva zdaj noč v slepih in nesmiselnih poganskih obredih, ki jih imenujejo božja služba, tako bo bivala tudi v tistih časih, toda s tretjo obliko ognja iz nebes bo popolnoma uničena in razdejana! Kajti laž bo v boju z lučjo resnice iz nebes prav tako malo obstojna, kakor bi bila naravna noč; ki bi se skušala upirati vzhajajočemu soncu! Zbežati mora v svoje najtemnejše jame in globine in tisti, ki bodo enkrat stali v luči, ne bodo več hodili iskat teme.

Zdaj Sem opisal tretjo obliko ognja, ki bo delovala na mračnost (temo) ljudi najbolj razdiralno in tako ti bom nakazal še četrto obliko ognja, s katero bodo zemlja in Ijudje in vsa druga bitja pri Mojem drugem prihodu prečiščeni; ta oblika ognja se bo pojavila v velikih naravnih zemeljskih katastrofah vseh mogočih oblik in vrst, posebno tam, kjer si bodo ljudje sezidali prevelika in prekrasna mesta, v katerih bodo vladali največja ošabnost, sebičnost, zle navade, krive sodbe, oblast, ugled, lenoba, poleg tega pa največja revščina, vsemogoče stiske in beda, ki jih bo povzročilo preveč razmnoženo uživaštvo (epikurejstvo) velikih in mogočnih.

V takšnih mestih bodo zaradi pretirane dobičkaželjnosti zgrajene tudi vse mogoče tovarne v največjem merilu, v njih bodo namesto človeških rok delali tisoči stroji, metelno izdelani iz kovine, poganjala jih bosta ogenj in voda. Ogenj bodo delali s prastarim premogom zemlje, katerega si bodo tedanji ljudje v velikih množinah pridobivali iz njenih globin.

Ko bosta takšno delo in početje z ognjeno močjo dosegla najvišjo točko, bo na takšnih krajih zemeljski zrak preveč napolnjen z vnetljivimi vrstami etra, in ta se bo potem kmalu tu in tam vnel ter tamkajšnja mesta in okolico spremenil v razvaline in pepel z mnogimi prebivalci vred; in to bo potem tudi veliko in dejavno čiščenje. Česar pa ne bo dosegel v tej obliki delujoči ogenj, bodo dosegli drugi viharji zemlje vseh vrst in oblik, seveda tam, kjer bo to potrebno, kajti nič ne bo uničeno in zažgano po nepotrebnem.

Tako bo potem tudi zrak zemlje očiščen strupenih izparin in naravnih duhov, in to bo potem blagodejno vplivalo tudi na vsa druga zemeljska bitja; koristilo naravnemu zdravju Ljudi, številne in zle telesne bolezni bodo prenehale in ljudje bodo lahko zdravi in močni dočakali visoko starost.

Ker pa bodo potem prečiščeni ljudje v Moji luči in za vedno upoštevali žive in resnične zapovedi ljubezni, bo tudi zemeljska lastnina mednje razdeljena tako da bo imel vsak toliko, da resnično pridni ne bodo nikoli trpeli pomanjkanja; in predstojniki občin in tudi kralji, ki bodo v Moji luči, bodo skrbeli, da ne bo pomanjkanja v nobeni deželi in pri nobenem narodu. In Jaz sam bom kmalu tu in tam obiskal ljudi in jih krepil in dvignil tam, kjer bodo najbolj hrepeneli po Meni in Me najbolj ljubili.

Napoved velja sicer za še precej oddaljeno prihodnost, vendar ne bo ostala neuresničena, kajti vse lahko mine prej, celo ta zemlja in vidno nebo, kakor da bi ena sama Moja beseda ostala neizpolnjena.

No pa lep pozdrav.


Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3039 - 28.12.2010 at 18:27:11
 
In takšne zadeve ti prebiraš ter se ti zdijo tako pomembne, da jih objavljaš
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3040 - 28.12.2010 at 22:03:50
 
Jah, no,Iggy, gre se za Prihodnost, in če nekaj izveš o tem, kako se pripraviti na to kar te bo zadelo,  je to že dovolj pozitivno dobro, da se splača tudi ravnati po tem, ne samo oblavljati oziroma brati ,  kajti koristno je in tudi neizbežno nas to čaka že skoraj "pred našimi vrati" .

Brat M.L., ti kar nadaljuj, inpa seveda ; Hvala ti za to  Smiley

Dober večer, še naprej , juhej  Smiley

Dp + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3041 - 29.12.2010 at 00:50:22
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3042 - 29.12.2010 at 10:36:40
 
Boštyxz wrote on 28.12.2010 at 22:03:50:
Jah, no,Iggy, gre se za Prihodnost, in če nekaj izveš o tem, kako se pripraviti na to kar te bo zadelo,  je to že dovolj pozitivno dobro, da se splača tudi ravnati po tem, ne samo oblavljati oziroma brati ,  kajti koristno je in tudi neizbežno nas to čaka že skoraj "pred našimi vrati" .

Brat M.L., ti kar nadaljuj, inpa seveda ; Hvala ti za to  Smiley

Dober večer, še naprej , juhej  Smiley

Dp + #


Si zagovornik starega Titovega reka "pripravljaj se, kakor da bo jutri vojna in deluj (na zunaj) kot da bo 100 let mir".
Nekako šizofren mi je ta rek in vodi v stres dvoma.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3043 - 29.12.2010 at 13:25:02
 
Še ene prerokbe v 12 stavkih.

Prophecy 2011 - 1 :

Last year's earthquakes in the beginning of 2010 where the start of "tribulation", in 2011 everything will get worse.

Prophecy 2011 - 2 :

The end of the year solar activity will get worse, with in 2012 peaks like never seen before.

Prophecy 2011 - 3 :

The end of the catholic church will happen in the period 2011-2012, will start in 2010 (St-Malachy prediction)

Prophecy 2011 - 4 :

When solar activity increases, heavy storms will hit US coastal areas.

Prophecy 2011 - 5 :

The West will one day be at war with Iran, Russia or China. The third big war is near: as early as the end of 2010 (Baba Vanga) and likely no later than 2012 (Nostradamus). This will be the war of a more horrid version of the first and second AntiChrist, the Third Antichrist !

Prophecy 2011 - 6 :

War could break out between India and Pakistan / China, India will win the war if it will happen in 2011-2012.

Prophecy 2011 - 7 :

Global economic collapse, Europe is big trouble, Euro and watch Spain, Portugal, Germany ...

Prophecy 2011 - 8 :

Before the start of the third world war you will see clear sings in the sky.

Prophecy 2011 - 9 :

As predicted in the year 2010, the economic bubble will explode

Prophecy 2011 - 10 :

If Israel attacks Iran, the so-called world war III will start - If Israel does not attack Iran, it will be destroyed. Whatever they do, it won't be a good thing. It's to late to "save" the world.

Prophecy 2011 - 11 :

Massive floods and rains will hit the earth worse than in 2010

Prophecy 2011 - 12 :

Massive earthquake in western hemisphere

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3044 - 30.12.2010 at 01:28:24
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 201 202 203 204 205 ... 416