Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 15
(Read 84905 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #45 - 16.12.2008 at 11:37:26
 
Boštyxz wrote on 16.12.2008 at 09:07:04:
Alojz in Sandib wrote on 15.12.2008 at 10:54:59:
Boštyxz wrote on 15.12.2008 at 09:29:24:
Glej, Svetloba je tudi Energija, pa prav fino potuje brez vsake materije po wacoomu po vesolju , prav tako tudi magnetno polje, ki je tudi energija dobro deluje v wacoomu Vesolja, in še bi lahko našteval in našteval o raznih elektromagnetnih valovanjih ki so energija , ki je življenje, pa prav dobro obstaja v wacoomu , kjer ni nikakršne materije .

Nooo,  pa sedaj objasni še to obstajanje teh subtilnih energij, ki obstajajo izven te naše materije .

Hvala za obrazložitev/razložitev + lep pozdrav .

Boštjan + # Kiss#


Vacum Bošty vidim jaz vidim samo v tvoji glavi. Fotoni delci brez mase.Posledica kvantnih zlitij mase Sonca.Odkril jih je Einstein in je tudi dokazal njihov odklon v snopu na katerega je vplival z gravitacijskim poljem.Svetloba je posledica sevanja (zlitij) mase.Ni svetlobe brez materije in ni mase brez energije in ni energije brez masein tudi sile ni brez mase. Ti ne veš,da je naš planet ujet v gravitacijsko polje osončja,osončje v gravitacijsko polje galaksije.Ti in znanost tudi ne poznate zakonitost trojnih vezi,ki vladajo materiji. Bošty vakum in to v celosti si ti sam s svojimi otročjimi in naivnimi forami.


No, glede gravitacijskega polja Sonca, v katerega je ujet naš Planet, smo se učili že v šoli, zato nevem , od kje ti tvoja naivna ideja, da jaz tega nebi vedel .

Sicer pa glede materije v wacoomu , preberi kaj sem napisal Igorju, pa potem povej, kako svetloba "skače" iz atoma na atom .

Lep pozdrav do tedaj .

Boštyxz + #


Svetloba skače iz atoma na atom. Planck je to že zdavnaj odkril Bošty!!!! Sanjaj sanjaj in uživaj!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #46 - 17.12.2008 at 10:05:30
 
Nooo, torej sem dobro "uganil"  Wink.

Vendar poglej ; povprečna gostota Atomov v našem Vesolju znaša približno 1 Atom na kubični meter .

Zdaj pa ti povej, kako lahko svetloba skače iz Atoma na Atom , medtem ko je razdalja med njima glede na njuno velikost skoraj neskončna ?!?

To potem lahko primerjamo tako, kot da mora svetloba od enega Atoma na drug Atom preskočiti celotno Vesolje.

Kaj pa sedaj meniš na to tvojo zasanjano trditev "skakanja" svetlobe med enormnimi razdaljami (medatomarnimi v vakumu + vesoljskimi) ?

LP,

Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #47 - 17.12.2008 at 12:43:08
 
Boštyxz wrote on 17.12.2008 at 10:05:30:
Nooo, torej sem dobro "uganil"  Wink.

Vendar poglej ; povprečna gostota Atomov v našem Vesolju znaša približno 1 Atom na kubični meter .

Zdaj pa ti povej, kako lahko svetloba skače iz Atoma na Atom , medtem ko je razdalja med njima glede na njuno velikost skoraj neskončna ?!?

To potem lahko primerjamo tako, kot da mora svetloba od enega Atoma na drug Atom preskočiti celotno Vesolje.

Kaj pa sedaj meniš na to tvojo zasanjano trditev "skakanja" svetlobe med enormnimi razdaljami (medatomarnimi v vakumu + vesoljskimi) ?

LP,

Boštyxz + #


Bošty atomi imajo že znotraj sebe samoprehode akumulirane in realizirane mase-energijem,kjer je vzrok in posledica EM sila-gravitacija šibka-močna jedrska sila..

Atomi navzven izražajo poenoteno vrednost obeh sočasnih vrednosti. V vesolju bi lahko bil samo en '''samcat atom''' in ta bi bil večno-sedaj samozadosten,samoohranitven in samodelujoč znotraj sebe,kjer bi se večno-sedaj obe sočasni vrednosti zlivale  druga v drugo kjer bi bil vsak konec cikla nov začetek in sočasno obratno, začetek bi bil sočasno konec.Tako tudi je!!!!!!! Atom,Zemlja,Osončje galaksija nepomebno -Nomos Logos je v vseobsežno enak.

Predstavljaj si stvarstvo v atomu in atom v stvarstvu-sistem je isti.Zato moja enačba Nomos Logos vzdrži!!!!!!!

Xatom= Aku.vred. EM val.rot.AOOA cikel Real.vred.= X atom

Xmept= Inmept - AOOA EM    - RImept=Xmept

Sedaj pa Bošty tuhtaj.En samcat atom je večno-sedaj pomanjšana vseobsežna vesoljna konstanta mept.Vse je eno!!!! In ti bi koga učil!!!
Back to top
« Last Edit: 17.12.2008 at 16:22:05 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #48 - 17.12.2008 at 21:44:42
 
Alojz in Sandib wrote on 17.12.2008 at 12:43:08:
Boštyxz wrote on 17.12.2008 at 10:05:30:
Nooo, torej sem dobro "uganil"  Wink.

Vendar poglej ; povprečna gostota Atomov v našem Vesolju znaša približno 1 Atom na kubični meter .

Zdaj pa ti povej, kako lahko svetloba skače iz Atoma na Atom , medtem ko je razdalja med njima glede na njuno velikost skoraj neskončna ?!?

To potem lahko primerjamo tako, kot da mora svetloba od enega Atoma na drug Atom preskočiti celotno Vesolje.

Kaj pa sedaj meniš na to tvojo zasanjano trditev "skakanja" svetlobe med enormnimi razdaljami (medatomarnimi v vakumu + vesoljskimi) ?

LP,

Boštyxz + #


Bošty atomi imajo že znotraj sebe samoprehode akumulirane in realizirane mase-energijem,kjer je vzrok in posledica EM sila-gravitacija šibka-močna jedrska sila..

Atomi navzven izražajo poenoteno vrednost obeh sočasnih vrednosti. V vesolju bi lahko bil samo en '''samcat atom''' in ta bi bil večno-sedaj samozadosten,samoohranitven in samodelujoč znotraj sebe,kjer bi se večno-sedaj obe sočasni vrednosti zlivale  druga v drugo kjer bi bil vsak konec cikla nov začetek in sočasno obratno, začetek bi bil sočasno konec.Tako tudi je!!!!!!! Atom,Zemlja,Osončje galaksija nepomebno -Nomos Logos je v vseobsežno enak.

Predstavljaj si stvarstvo v atomu in atom v stvarstvu-sistem je isti.Zato moja enačba Nomos Logos vzdrži!!!!!!!

Xatom= Aku.vred. EM val.rot.AOOA cikel Real.vred.= X atom

Xmept= Inmept - AOOA EM    - RImept=Xmept

Sedaj pa Bošty tuhtaj.En samcat atom je večno-sedaj pomanjšana vseobsežna vesoljna konstanta mept.Vse je eno!!!! In ti bi koga učil!!!


Tu me podrite vi vsi,ki mislite,da obstaja 'tudi' samo duhovni svet. Tisti svet,ki ga imate v večini za'' samo duhovnega''' je vesoljno samobitno samorazsvetljeno živo'''' materijalno''''' stanje naše lastne življenske biti,ki v sebi pokriva tudi kolektivno civilizacijsko razsvetljenje.
Razumete ta fižol? Nič mističnega, realna in materijalno poduhovljena resnica.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #49 - 18.12.2008 at 11:12:27
 
Alojz in Sandib wrote on 17.12.2008 at 12:43:08:
Boštyxz wrote on 17.12.2008 at 10:05:30:
Nooo, torej sem dobro "uganil"  Wink.

Vendar poglej ; povprečna gostota Atomov v našem Vesolju znaša približno 1 Atom na kubični meter .

Zdaj pa ti povej, kako lahko svetloba skače iz Atoma na Atom , medtem ko je razdalja med njima glede na njuno velikost skoraj neskončna ?!?

To potem lahko primerjamo tako, kot da mora svetloba od enega Atoma na drug Atom preskočiti celotno Vesolje.

Kaj pa sedaj meniš na to tvojo zasanjano trditev "skakanja" svetlobe med enormnimi razdaljami (medatomarnimi v vakumu + vesoljskimi) ?

LP,

Boštyxz + #


Bošty atomi imajo že znotraj sebe samoprehode akumulirane in realizirane mase-energijem,kjer je vzrok in posledica EM sila-gravitacija šibka-močna jedrska sila..

Atomi navzven izražajo poenoteno vrednost obeh sočasnih vrednosti. V vesolju bi lahko bil samo en '''samcat atom''' in ta bi bil večno-sedaj samozadosten,samoohranitven in samodelujoč znotraj sebe,kjer bi se večno-sedaj obe sočasni vrednosti zlivale  druga v drugo kjer bi bil vsak konec cikla nov začetek in sočasno obratno, začetek bi bil sočasno konec.Tako tudi je!!!!!!! Atom,Zemlja,Osončje galaksija nepomebno -Nomos Logos je v vseobsežno enak.

Predstavljaj si stvarstvo v atomu in atom v stvarstvu-sistem je isti.Zato moja enačba Nomos Logos vzdrži!!!!!!!

Xatom= Aku.vred. EM val.rot.AOOA cikel Real.vred.= X atom

Xmept= Inmept - AOOA EM    - RImept=Xmept

Sedaj pa Bošty tuhtaj.En samcat atom je večno-sedaj pomanjšana vseobsežna vesoljna konstanta mept.Vse je eno!!!! In ti bi koga učil!!!


Eh, česa ne poveš ... ?!?

Glej, tudi to , da imajo Atomi znotraj sebe prehode energij, smo se učili že v sredni šoli ( če že ne v Osnovni ), razen če si ti morda hodil na kakšno posebno šolo ...  Roll Eyes.

Noooooo, gremo naprej. Torej, praviš, da je vse "Eno", ... medtem pa govoriš o dvojnosti med "akumuliranim in realiziranim" .

Glej, kot si nekje že lepo/dobro povedal, da mora vsaka sila imeti neko svojo protisilo , torej nasprotno energijo, smo že takoj v dvojnosti, in NE v Enosti .

No, tudi z primerjavo Atoma z Osončjem, kjer tudi znotraj Atoma obstajajo enormne razdalje ( kar smo se učili tudi že v šoli ), mi še nisi kaj dosti odgovoril/pojasnil prehoda svetlobe med dvema Atomoma - vsakega na svojem koncu osončja, vmes pa da/če nebi bilo nobenega Atoma , ampak le ogromna razdalija .

No, si pač preveč "zmaterializiral" duhovno resnico, zato pa odgovarjaš odgovore ki ne pašejo semkaj ( nikamor ) .

Lep pozdrav iz duhovnih "nižav", nekoč "višav", čav, ...

by Boštjan + # Kiss#

Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #50 - 18.12.2008 at 13:13:50
 
Boštyxz wrote on 18.12.2008 at 11:12:27:
No, si pač preveč "zmaterializiral" duhovno resnico, zato pa odgovarjaš odgovore ki ne pašejo semkaj ( nikamor ) .

Vidiš, Bošty, to je naš osnovni problem. Ti želiš biti duša brez telesa, ker čutiš, da te telo ovira pri tvoji sreči, zato zanikaš materialno in zanikaš telo. Verjameš v duhovni svet.

Kar moraš narediti sedaj je to, da povečaš energijo svojega telesa, da bo lahko sledil energiji tvoje duše. Potem boš uravnotežen in boš (bomo uravnoteženi) in bomo videli celotno čudovitost vesolja.

Bošty, priznaš, da tvoje telo ne dosega tvoje duše? Da te energija telesa duši? Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #51 - 19.12.2008 at 08:54:50
 
Eh, glej, jaz nič ne zanikavam telesa, ker dokler bom tu, ga bom pač moral še vlačiti z seboj . Povsem jasno pa je, da težko materialno telo ovira duševno-eterično (energijsko)  telo duše.

Ja, tistemu zviševanju energije telesa ( materije telesa ), pa se ob spremembi energijskega stanja v višje dimenzije reče "Vnebohod" , ali Poduhovljenje telesa .

Da, tudi na tem delam, čeprav mi za1X po mojem občutku bolj slabo ratuje, ker imam pač še nekatere druge obveznosti , pomembnejše kot to , in sicer vsa dobra dela do ubogih bratov + sester .

Namreč to šteje več, kot pa inkarnacija semkaj na Zemljo, potem pa jo meni nič-tebi nič popihamo nazaj "gor" .

Treba je iti po vrsti + počasi, da se izpolni celotno poslanstvo, kot nam je dosleden zgled dal Stvarnik z utelešenjem v Jezusu .

Lep pozdrav , čav

Boštjan + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #52 - 19.12.2008 at 10:01:13
 
Bošty

Še malo pa boš car. Tvoje duševnost je vzrok in posledica tvojega materijalnega in tvojega ezteričnega telesa. Kako ju uspe uskladiti uravnotežiti tvoj duh, tako živiš in se občutiš. Enostavno povedano, Grin da se da razumeti bistvo.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #53 - 20.12.2008 at 09:57:02
 
Gospod Jezus je Car, ne pa jaz-bednik .

Pa dober + lep dan, vsemskupaj, še naprej, juheeejjjjjjj, ...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #54 - 20.12.2008 at 10:09:26
 
Boštyxz wrote on 19.12.2008 at 08:54:50:
Eh, glej, jaz nič ne zanikavam telesa, ker dokler bom tu, ga bom pač moral še vlačiti z seboj . Povsem jasno pa je, da težko materialno telo ovira duševno-eterično (energijsko)  telo duše.

Ja, tistemu zviševanju energije telesa ( materije telesa ), pa se ob spremembi energijskega stanja v višje dimenzije reče "Vnebohod" , ali Poduhovljenje telesa .

Da, tudi na tem delam, čeprav mi za1X po mojem občutku bolj slabo ratuje, ker imam pač še nekatere druge obveznosti , pomembnejše kot to , in sicer vsa dobra dela do ubogih bratov + sester .

Namreč to šteje več, kot pa inkarnacija semkaj na Zemljo, potem pa jo meni nič-tebi nič popihamo nazaj "gor" .

Treba je iti po vrsti + počasi, da se izpolni celotno poslanstvo, kot nam je dosleden zgled dal Stvarnik z utelešenjem v Jezusu .

Lep pozdrav , čav

Boštjan + # Kiss#


Bošty

Imej rad sebe in svoje telo, kot tempelj v katerem prebivaš.  Smiley

Ko imaš rad svoje telo, premagaš marsikatero mejo, ki jo sedaj ne zmoreš.  

Do telesa negativen pristop in praviš da ga vlečeš za sabo, telo zavračaš, namesto da bi bil hvaležen zanj.  


Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #55 - 20.12.2008 at 10:46:35
 
Quote:
Boštyxz wrote on 19.12.2008 at 08:54:50:
Eh, glej, jaz nič ne zanikavam telesa, ker dokler bom tu, ga bom pač moral še vlačiti z seboj . Povsem jasno pa je, da težko materialno telo ovira duševno-eterično (energijsko)  telo duše.

Ja, tistemu zviševanju energije telesa ( materije telesa ), pa se ob spremembi energijskega stanja v višje dimenzije reče "Vnebohod" , ali Poduhovljenje telesa .

Da, tudi na tem delam, čeprav mi za1X po mojem občutku bolj slabo ratuje, ker imam pač še nekatere druge obveznosti , pomembnejše kot to , in sicer vsa dobra dela do ubogih bratov + sester .

Namreč to šteje več, kot pa inkarnacija semkaj na Zemljo, potem pa jo meni nič-tebi nič popihamo nazaj "gor" .

Treba je iti po vrsti + počasi, da se izpolni celotno poslanstvo, kot nam je dosleden zgled dal Stvarnik z utelešenjem v Jezusu .

Lep pozdrav , čav

Boštjan + # Kiss#


Bošty

Imej rad sebe in svoje telo, kot tempelj v katerem prebivaš.  Smiley

Ko imaš rad svoje telo, premagaš marsikatero mejo, ki jo sedaj ne zmoreš.  

Do telesa negativen pristop in praviš da ga vlečeš za sabo, telo zavračaš, namesto da bi bil hvaležen zanj.  


Lep pozdrav   Smiley


Glej, saj imam tudi svoje meso(telo) rad, vendar skorajda nič  Cheesy Wink Exclaim Smiley

To me osrečuje, ker vem Koga moram imeti Bolj Rad  Exclaim Smiley Exclaim

Za vse sem hvaležen Njemu, tudi za to telo-meso, vendar samo toliko, da ga uporabim za moj nadaljni napredek .

Pa ga bom moral hočem-nočem še nekaj let nujno "vlačiti" za seboj  ( za energijskoduhovnim telesom moje duše ).

Vlečem ga pa, ja, ... ker za materijalno telo so ovire skozi katere ne zmore preiti , nasprotno pa za dušo + Duha, ki sta že čistejši + boljši Energiji ni ovir , vsaj materijalnih ne Roll Eyes . Gre lahko povsod + skozi vse ( skoraj ) ...  Cool ... pa še z veliiiko večjo hitrostjo od Svetlobne .

No, še en dober + lep primer za danes ; "Jezus vstopi skozi zaprta vrata ... " ( pa tudi dandanes se pojavljajo podobni primeri prehajanja duhov skozi zidovje , omare, prepreke, ... )

Lep pozdrav , čav

Jezus nas Ljubi vse  Kiss.
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #56 - 20.12.2008 at 10:49:33
 
Boštyxz wrote on 19.12.2008 at 08:54:50:
Eh, glej, jaz nič ne zanikavam telesa, ker dokler bom tu, ga bom pač moral še vlačiti z seboj . Povsem jasno pa je, da težko materialno telo ovira duševno-eterično (energijsko)  telo duše.

Ja, tistemu zviševanju energije telesa ( materije telesa ), pa se ob spremembi energijskega stanja v višje dimenzije reče "Vnebohod" , ali Poduhovljenje telesa .

Bošty, to je vsa finta! Razsvetljenje oz. Vnebohod se zgodi tukaj in zdaj preko telesa in preko duše! Ko uravnovesiš tako telo kot dušo, tedaj vidiš vesolje kot materialno in duhovno! Vesolje je oboje, materialno in vsak materialen atom ima še svoj duhoven atom. In razsvetljenje oz. Vnebohod je samo stanja, ko sta materialni in duhovni del vesolja v tebi združena, da lahko ti istočasno vidiš oba vidika vesolja v sebi. Zato nikar ne zaničuj telesa, ker brez telesa NE BO vnebohoda. Povečaj energijo telesa in jo uskladi z energijo duše pa boš/bomo imeli Vnebohod en-dva-tri!!!!!

Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #57 - 20.12.2008 at 10:54:32
 
Boštyxz wrote on 20.12.2008 at 10:46:35:
To me osrečuje, ker vem Koga moram imeti Bolj Rad  Exclaim Smiley Exclaim

Za vse sem hvaležen Njemu, tudi za to telo-meso, vendar samo toliko, da ga uporabim za moj nadaljni napredek .

Pa ga bom moral hočem-nočem še nekaj let nujno "vlačiti" za seboj  ( za energijskoduhovnim telesom moje duše ).

Vlečem ga pa, ja, ... ker za materijalno telo so ovire skozi katere ne zmore preiti , nasprotno pa za dušo + Duha, ki sta že čistejši + boljši Energiji ni ovir , vsaj materijalnih ne Roll Eyes . Gre lahko povsod + skozi vse ( skoraj ) ...  Cool ... pa še z veliiiko večjo hitrostjo od Svetlobne .

No, še en dober + lep primer za danes ; "Jezus vstopi skozi zaprta vrata ... " ( pa tudi dandanes se pojavljajo podobni primeri prehajanja duhov skozi zidovje , omare, prepreke, ... )

Lep pozdrav , čav

Jezus nas Ljubi vse  Kiss.


Telo imenuješ po krščansko meso kar pomeni mesenost in grešnost v negativnem proizvoku, že v startu.  

To je ta tvoja negativnost, kjer zavračaš telo in ga jemlješ na napačen in negativen način.

Nimaš rad svojega telesa, zato te omejuje.

Lep pozdrav   Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #58 - 20.12.2008 at 11:00:06
 
Quote:
Boštyxz wrote on 20.12.2008 at 10:46:35:
To me osrečuje, ker vem Koga moram imeti Bolj Rad  Exclaim Smiley Exclaim

Za vse sem hvaležen Njemu, tudi za to telo-meso, vendar samo toliko, da ga uporabim za moj nadaljni napredek .

Pa ga bom moral hočem-nočem še nekaj let nujno "vlačiti" za seboj  ( za energijskoduhovnim telesom moje duše ).

Vlečem ga pa, ja, ... ker za materijalno telo so ovire skozi katere ne zmore preiti , nasprotno pa za dušo + Duha, ki sta že čistejši + boljši Energiji ni ovir , vsaj materijalnih ne Roll Eyes . Gre lahko povsod + skozi vse ( skoraj ) ...  Cool ... pa še z veliiiko večjo hitrostjo od Svetlobne .

No, še en dober + lep primer za danes ; "Jezus vstopi skozi zaprta vrata ... " ( pa tudi dandanes se pojavljajo podobni primeri prehajanja duhov skozi zidovje , omare, prepreke, ... )

Lep pozdrav , čav

Jezus nas Ljubi vse  Kiss.


Telo imenuješ po krščansko meso kar pomen mesenost in grešnost v negativnem proizvoku, že v štartu.  

To je ta tvoja negativnost, kjer zavračaš telo in ga jemlješ na napačen in negativen način.

Nimaš rad svojega telesa, zato te omejuje.

Lep pozdrav   Smiley



No, šele od letos sem začel to materialno meseno telo imenovati preprosto - meso .

Vendar to nisem mislil tako kot si mi ti namignila ( mesenost + grešnost )

Vendar pa tako vseeno po drugi strani tudi JE, ker - dokler se bomo mi , čistejše Energije gibali/bivali v materiji, bomo grešili, torej bomo grešni .

Svoje telo pa jemljem na pozitiven način samo toliko, kot sem ti že prej povedal ; da ga izkoristim kolikor se da .

Potem ga bom odvrgel kot star plašč , če ne bom prej dosegel Vnebovzetja z njim vred .

Lep pozdravčav .

Boštyx + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #59 - 20.12.2008 at 11:27:26
 
El Pesnik wrote on 20.12.2008 at 10:49:33:
Boštyxz wrote on 19.12.2008 at 08:54:50:
Eh, glej, jaz nič ne zanikavam telesa, ker dokler bom tu, ga bom pač moral še vlačiti z seboj . Povsem jasno pa je, da težko materialno telo ovira duševno-eterično (energijsko)  telo duše.

Ja, tistemu zviševanju energije telesa ( materije telesa ), pa se ob spremembi energijskega stanja v višje dimenzije reče "Vnebohod" , ali Poduhovljenje telesa .

Bošty, to je vsa finta! Razsvetljenje oz. Vnebohod se zgodi tukaj in zdaj preko telesa in preko duše! Ko uravnovesiš tako telo kot dušo, tedaj vidiš vesolje kot materialno in duhovno! Vesolje je oboje, materialno in vsak materialen atom ima še svoj duhoven atom. In razsvetljenje oz. Vnebohod je samo stanja, ko sta materialni in duhovni del vesolja v tebi združena, da lahko ti istočasno vidiš oba vidika vesolja v sebi. Zato nikar ne zaničuj telesa, ker brez telesa NE BO vnebohoda. Povečaj energijo telesa in jo uskladi z energijo duše pa boš/bomo imeli Vnebohod en-dva-tri!!!!!

Lp, Poet


Bošty

Tole od Poeta si še enkrat preberi. Nahatee ti je pa tudi opisala resnico. Zakaj hočeš biti nekaj posebnega? Zakaj se ne moreš sprijazniti,da si večno-sedaj človek- kralj vesolja v mesu-duši in duhu.Tak kot si danes, si večno-sedaj.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 15