Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15
(Read 85496 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #165 - 18.01.2009 at 00:42:37
 
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #166 - 18.01.2009 at 00:49:39
 
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #167 - 18.01.2009 at 01:34:45
 
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


Dobro si vprašal Igor, a ne vem če bo Bošty zmogel odgovor.   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #168 - 18.01.2009 at 01:44:05
 
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


Dobro si vprašal Igor, a ne vem če bo Bošty zmogel odgovor.   Smiley

Noben od njiju ne bo odgovoril. Ne zmoreta odgovora.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #169 - 18.01.2009 at 10:11:33
 
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


Dobro si vprašal Igor, a ne vem če bo Bošty zmogel odgovor.   Smiley


Seveda ne veš, kot še marsikaj ne veš  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #170 - 18.01.2009 at 10:14:10
 
Quote:
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


Dobro si vprašal Igor, a ne vem če bo Bošty zmogel odgovor.   Smiley

Noben od njiju ne bo odgovoril. Ne zmoreta odgovora.

Lp,Igor


No, vidiš, jaz ti pa povem, da si se zlagal . Lažnivec zmoten .

Namreč, jaz sem duhoven . Zato je zame tudi vse duhovno . Zelo enostavno .

Pa lep pozdrav in manj laži iz tvojih zmot ti želimo ,

by Boštyxz + God's brotherz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #171 - 18.01.2009 at 11:59:35
 
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


To je dvoumno vprašanje. Lahko si duhoven, ker te zanimajo duhovne tematike, torej smo vsi potemtakem duhovneži, lahko pa se gre za najvišjo ezoterično resnico, da je vse duhovno, celo materija, ki jo samo prekriva oblak maye- iluzije.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #172 - 18.01.2009 at 12:08:31
 
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 10:14:10:
Quote:
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


Dobro si vprašal Igor, a ne vem če bo Bošty zmogel odgovor.   Smiley

Noben od njiju ne bo odgovoril. Ne zmoreta odgovora.

Lp,Igor


No, vidiš, jaz ti pa povem, da si se zlagal . Lažnivec zmoten .

Namreč, jaz sem duhoven . Zato je zame tudi vse duhovno . Zelo enostavno .

Pa lep pozdrav in manj laži iz tvojih zmot ti želimo ,

by Boštyxz + God's brotherz + # Kiss#


Ja, Bošty, ko si predan Bogu, vidiš vse kot duhovno, cel svet, ki te obkroža. To je zelo lepo v krščanstvu ponazoril sv. Frančišek Asiški s svojo Sončno pesmijo.


Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #173 - 18.01.2009 at 12:36:50
 
satis wrote on 18.01.2009 at 11:59:35:
To je dvoumno vprašanje. Lahko si duhoven, ker te zanimajo duhovne tematike, torej smo vsi potemtakem duhovneži, lahko pa se gre za najvišjo ezoterično resnico, da je vse duhovno, celo materija, ki jo samo prekriva oblak maye- iluzije.

Zanimanje še ne pomeni, da to dejansko si. Jaz se lahko zanimam za vreme pa zato še nisem vremenoslovec. Prav tako je verovanje sledenje neki poti s sprejetjem neke tradicije, dogme, prepričanja in je rezultat vzgoje lastne zavesti. In to ni duhovnost. Je le občutek zadovoljstva.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #174 - 18.01.2009 at 13:02:41
 
M.L. wrote on 17.01.2009 at 23:52:02:
Etrex wrote on 17.01.2009 at 21:54:09:
M.l lazes kot pes tece, podtikas in to toliko da rata cloveku kar slabo ko te bere.

Vidis zame pa je taksen clovek duhovno slep, egoist do poda, egoist, ki bi rad ucil neko njegovo vero ob klateri se se otroci smejejo. Zato ker je ta tvoja vera ze v osnovi ena velika komedija in normalno si bebav, kot vsak ki verjame takimle bedarijam. Zato si dovolis to nadoknaditi z lazmi in podtikanjem, da bi svoj ego izvlekel kar najmanj neposkodovan, ker te tako vedno potolcejo vsi.

Verjetno tako lazes vsem okrog sebe, ampak kako se zdaj ne vidis kaksen barabin si s temi tvojimi dejanji, ti ki se imas za nekoga duhovno zrelega. V svoji egoisticnosti si mislis da si cist kot solza pred bozjim ocesom.

Kako lahko tako usekas mimo in se mas za taksnega mi ostaja skrivnost, pa kaj ti res mislis da ne bi nek vseveden gospod videl tvoje gnile notranjosti? Vsi so jo spoznali ze preko tvojih laznivih postov.

Ti se delas navzven duhoven, a v sebi si pokvarjenc ki mu ni para, na tem forumu nisem se opazil taksnega pokvarjenca in to ni nakljucje da tocno ta omenja vsak drugi post kako se bojo mogli drugi popravit in duhovne nivoje.

Predvsem ti se bos moral popraviti.

Upam da ne bos v bran svojega ega razvijal naprej neke svoje igrice, to je dobronamerno...

L.p.

M.L.
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 358

     
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4707 - 11.01.2009 at 23:20:48  
Etrex wrote on 11.01.2009 at 22:55:03:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 22:49:08:
Človek z nižjo stopnjo duhovne zrelosti si drugače razlaga in pojmuje besedo ljubezen, kot pa človek z višjo stopnjo duhovne zrelosti, zato besedo ljubezen, človek z nižjo stopnjo duhovne razvitosti ne more razumeti enako kot človek z višje razvito stopnjo duhovnosti.

Pa lep pozdrav.


Quote:
Ze veckrat sem opazil, kako govoris o teh duhovnih stopnjah cloveka.

Ok gotovo ves o cem govoris, povej po cemu spoznas duhovno recmo temu bolj zrelo osebo?


Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.
Back to top

No pa še enkrat reči, da lažem.

Pa lep pozdrav.


Dej m.L. sam ne serji s takimi, ker zdaj pride naslednje vprasanje...

Jaz sem ti povedal zakaj ti nisi zame duhoven, ker lazes da bi resil sebe in svoje nakladanje, upas rect da jaz lazem? Lazejo potem vsi ki so to ze opazili in tako pravijo? Da ne bi slucajno nastel vseh teh!

To je edino duhovna nezrelost, ta notranja pokvarjenost, ce pa te kdo spljuva, pa to sploh ni problem, ker za tem se lahko skriva dober namen, za razliko notranje pokvarjenosti in podtikanjem, ki je pokvarjenost najvisjega ranga in moramo bit vsi dovolj duhovno zreli da spljuvamo taksne licemerske pokvarjence.

Zdaj pa ti meni povej zakaj sem duhovno nezrel?

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #175 - 18.01.2009 at 13:10:29
 
satis wrote on 18.01.2009 at 11:59:35:
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


To je dvoumno vprašanje. Lahko si duhoven, ker te zanimajo duhovne tematike, torej smo vsi potemtakem duhovneži, lahko pa se gre za najvišjo ezoterično resnico, da je vse duhovno, celo materija, ki jo samo prekriva oblak maye- iluzije.


Satis to je lepo povedano, ceprav maya ne obstaja ker materija ne more ne nastat ne izginiti v nic.

Bi pa se dodal, da duhovna tematika te ne naredi duhovnega, kvecjem se vecjega egoista, edino zivljenske izkusnje nekaj stejejo.

Kako se hitro izmuzne ta Bosty, ker mene zanima ce ti mislis da si duhovno na nivoju kot pravi Satis in ne nekaj kar smo samobitno vsi (duhovno in materijalno=zivljenje).
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #176 - 18.01.2009 at 14:00:38
 
Frančišek Assiški je bil bogataški sin, ki se je odločil za askezo.Zame nič drugega. Vsi opevajo tega zblujenca.Premunuli predsednik dr,Drnovšek mi je enkrat rekel,da se na intimni ravni  nenehno pogovarja z njim.Potem nisem vedel,ali naj zbežim iz kabineta,ali naj se smejim. Sočasno je pa govoril da je RKC največja črna luknja na Zemlji.Vse dobro o mrtvih,problem je ko živi sanjajo tega zblujenca frančiškanskega.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #177 - 18.01.2009 at 14:34:59
 
Etrex wrote on 18.01.2009 at 13:02:41:
M.L. wrote on 17.01.2009 at 23:52:02:
Etrex wrote on 17.01.2009 at 21:54:09:
M.l lazes kot pes tece, podtikas in to toliko da rata cloveku kar slabo ko te bere.

Vidis zame pa je taksen clovek duhovno slep, egoist do poda, egoist, ki bi rad ucil neko njegovo vero ob klateri se se otroci smejejo. Zato ker je ta tvoja vera ze v osnovi ena velika komedija in normalno si bebav, kot vsak ki verjame takimle bedarijam. Zato si dovolis to nadoknaditi z lazmi in podtikanjem, da bi svoj ego izvlekel kar najmanj neposkodovan, ker te tako vedno potolcejo vsi.

Verjetno tako lazes vsem okrog sebe, ampak kako se zdaj ne vidis kaksen barabin si s temi tvojimi dejanji, ti ki se imas za nekoga duhovno zrelega. V svoji egoisticnosti si mislis da si cist kot solza pred bozjim ocesom.

Kako lahko tako usekas mimo in se mas za taksnega mi ostaja skrivnost, pa kaj ti res mislis da ne bi nek vseveden gospod videl tvoje gnile notranjosti? Vsi so jo spoznali ze preko tvojih laznivih postov.

Ti se delas navzven duhoven, a v sebi si pokvarjenc ki mu ni para, na tem forumu nisem se opazil taksnega pokvarjenca in to ni nakljucje da tocno ta omenja vsak drugi post kako se bojo mogli drugi popravit in duhovne nivoje.

Predvsem ti se bos moral popraviti.

Upam da ne bos v bran svojega ega razvijal naprej neke svoje igrice, to je dobronamerno...

L.p.

M.L.
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 358

     
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #4707 - 11.01.2009 at 23:20:48  
Etrex wrote on 11.01.2009 at 22:55:03:
M.L. wrote on 11.01.2009 at 22:49:08:
Človek z nižjo stopnjo duhovne zrelosti si drugače razlaga in pojmuje besedo ljubezen, kot pa človek z višjo stopnjo duhovne zrelosti, zato besedo ljubezen, človek z nižjo stopnjo duhovne razvitosti ne more razumeti enako kot človek z višje razvito stopnjo duhovnosti.

Pa lep pozdrav.


Quote:
Ze veckrat sem opazil, kako govoris o teh duhovnih stopnjah cloveka.

Ok gotovo ves o cem govoris, povej po cemu spoznas duhovno recmo temu bolj zrelo osebo?


Dokler človek ne napreduje do določene duhovne stopnje in se je tudi zaveda, še ne more videti ali spoznati duhovno okoli sebe, šele ko se začne duhovnega zavedati v sebi, lahko začne razlikovati višje in nižje duhovno razvito življenje, ki prebiva v materijalnih človeških  telesih in tudi drugje.

S tem ko človek spozna duhovnost v sebi, lahko vidi in razume stopnje duhovne razvitosti v vseh ljudeh. Zaradi tega pa si ne domišlja da je kaj več vreden od ostalih, ki še niso na stopnji njega, ampak jim skuša pomagati v duhovnem razvoju.

Pa lep pozdrav.
Back to top

No pa še enkrat reči, da lažem.

Pa lep pozdrav.


Dej m.L. sam ne serji s takimi, ker zdaj pride naslednje vprasanje...

Jaz sem ti povedal zakaj ti nisi zame duhoven, ker lazes da bi resil sebe in svoje nakladanje, upas rect da jaz lazem? Lazejo potem vsi ki so to ze opazili in tako pravijo? Da ne bi slucajno nastel vseh teh!

To je edino duhovna nezrelost, ta notranja pokvarjenost, ce pa te kdo spljuva, pa to sploh ni problem, ker za tem se lahko skriva dober namen, za razliko notranje pokvarjenosti in podtikanjem, ki je pokvarjenost najvisjega ranga in moramo bit vsi dovolj duhovno zreli da spljuvamo taksne licemerske pokvarjence.

Zdaj pa ti meni povej zakaj sem duhovno nezrel?

L.p.

A, sem jaz kdaj komu rekel da laže in da je lažnivec, o ne do danes še ne! In tudi nikoli ne bom, zato te prosim ne pripisuj te lastnosti meni. Vsi kateri me imate za lažnivca, ste to že povedali, zato ne rabiš nikogar naštevati.

Človek, ki drugemu očita lažnivost, sam v sebi nosi laž in jo na takšen način hoče prikriti pred drugimi. Enako je z pokvarjenostjo, saj miselno prikrivanje laži gre skupaj z pokvarjenostjo.

Ravno v prejšnjem postu sem ti odgovoril na tvoje vprašanje, ki mi ga zdaj zastavljaš, pa ga ne vidiš, zakaj že???!!!

Pa lep pozdrav.


Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #178 - 18.01.2009 at 15:24:40
 
satis wrote on 18.01.2009 at 11:59:35:
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


To je dvoumno vprašanje. Lahko si duhoven, ker te zanimajo duhovne tematike, torej smo vsi potemtakem duhovneži, lahko pa se gre za najvišjo ezoterično resnico, da je vse duhovno, celo materija, ki jo samo prekriva oblak maye- iluzije.


No, ja, že morda, vendar, ker sem jaz za resnico, potem prvo avtomatsko odpade, in tako ostane pravo drugo ; tudi materija je duhovna .

Tisti pa, ki pravi, da materija ni duhovna, ta pozna le del resnice, torej delno resnico .

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Večna slava Jezusa Kristusa
Reply #179 - 18.01.2009 at 15:27:39
 
satis wrote on 18.01.2009 at 12:08:31:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 10:14:10:
Quote:
Quote:
Quote:
Boštyxz wrote on 18.01.2009 at 00:42:37:
Quote:
Tukaj se samohvališ, da imaš višjo razvito stopnjo duhovnosti, kot ostali. Ti jo vidiš ostali ne. Me spominjaš na zgodbo o Kraljevih zlatih oblačilih. Tam je tudi samo on videl svojo zlato obleko, ker baje ni bil butast.

Pa lahko opišeš, kaj za tebe duhovnost sploh je? Kaj je zate duhovno?

Lp,Igor


... za duhovnega je vse duhovno  Smiley Smiley Smiley  Exclaim

Lp

Pa si ti duhoven?

Lp,Igor


Dobro si vprašal Igor, a ne vem če bo Bošty zmogel odgovor.   Smiley

Noben od njiju ne bo odgovoril. Ne zmoreta odgovora.

Lp,Igor


No, vidiš, jaz ti pa povem, da si se zlagal . Lažnivec zmoten .

Namreč, jaz sem duhoven . Zato je zame tudi vse duhovno . Zelo enostavno .

Pa lep pozdrav in manj laži iz tvojih zmot ti želimo ,

by Boštyxz + God's brotherz + # Kiss#


Ja, Bošty, ko si predan Bogu, vidiš vse kot duhovno, cel svet, ki te obkroža. To je zelo lepo v krščanstvu ponazoril sv. Frančišek Asiški s svojo Sončno pesmijo.




Da, ko si predan Duhovnemu, ti počasi postane vse duhovno .
Pa pusti že one Franceljne aŠiške, in ostale brate  Wink Cheesy Smiley

There is Only One  Roll Eyes Cool .

Dober dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + God's brothers + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15