Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 28048 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #30 - 02.10.2008 at 12:11:12
 
Heh, seveda, ker se je Etrex že naučil od tebe, in sedaj to samo lepo papagajsko ponavlja . Tongue
Kaj ne vidiš, Alojz, da ustvarjaš same papagaje ? Cheesy Grin Tongue  Huh

Pa dober + nepapagajski dan ti želimo vsiskupaj, še naprej, juhejjj, ...

by Boštyxz + #company + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Naša bodočnost
Reply #31 - 02.10.2008 at 12:17:37
 
Boštyxz wrote on 02.10.2008 at 12:11:12:
Heh, seveda, ker se je Etrex že naučil od tebe, in sedaj to samo lepo papagajsko ponavlja . Tongue
Kaj ne vidiš, Alojz, da ustvarjaš same papagaje ? Cheesy Grin Tongue  Huh

Pa dober + nepapagajski dan ti želimo vsiskupaj, še naprej, juhejjj, ...

by Boštyxz + #company + # Kiss#

Veš kaj se je pa Poet naučil od Alojza? Tega da se ni nič naučil!  Grin

Kar pomeni: da je Alojzevo znanje meni samo odstrnilo tisto, kar sem sam že vedel pri sebi. Tehnično znanje o galaksijah, satelitih, ciklih trajanja, pa se sploh nisem ubadal s tem, zato tega sploh ne propagiram in ne ponavljam.

Bošty, kaj še ne vidiš da si ti Lorberjev papagajček? In raca pritlehnih skrivnih oboževalcev ameriških mormonov?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Naša bodočnost
Reply #32 - 02.10.2008 at 12:24:03
 
Poet

Pravilno. Kopreno vržeš iz oči in vse ti je samoumevno tako kot v resnici tudi je. Lorberja sem res bral.Ko sem ga bral nisem vedel, ali naj se jokam, ali smejim njegovim nesmislom.

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #33 - 02.10.2008 at 23:47:17
 
Boštyxz wrote on 02.10.2008 at 12:11:12:
Heh, seveda, ker se je Etrex že naučil od tebe, in sedaj to samo lepo papagajsko ponavlja . Tongue
Kaj ne vidiš, Alojz, da ustvarjaš same papagaje ? Cheesy Grin Tongue  Huh

Pa dober + nepapagajski dan ti želimo vsiskupaj, še naprej, juhejjj, ...

by Boštyxz + #company + # Kiss#


Bosty

Tako je kot pravi Poet in Alojz.

Stvari se ti razkrijejo in jih razumes taksne kot so, papagajsko ponavljas pa samo ti, se nisi opazil?

Tako je, si Lorberjev papagaj, ki pise stvari ki jih ne mores razumet, ker ne obstajajo, vidis razliko? Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Jaz sem se od Alojza naucil stvari ki so tu in vecno zdaj, to se sam prepricas cez cas, nic dobesedno se nisem napiflal na pamet, ker Alojz ne uci tako, ti samo odgrinja pogled na stvari in zadeve spoznas v sebi. Ti pa nedvomno zivis v taksnih zablodah, da si res pomiljevanja vreden, ampak si zal preneumen da bi to spoznal, si zelo izrazito papagaj in kekec socasno in potem pripises papagajstvo drugim?

Sploh pa poglej malo bolje, bos videl da sem vprasanja odgovoril po svoje, z v sebi razjasnjenimi pojmi, katere pa mi je res odkril Alojz.

Ce te kdo nauci razresiti nek racun, to pomeni da to dojemas in znas, ce pa ti kdo pribije letece krave, pa moras biti res debil da to papagajsko ponavljas, saj se vsak normalen najmanj polomi od samega smeha. Toliko si zabit, da ne opazis da se še otroci smejijo tvojim bedarijam.

Mimogrede, ker je tema nasa bodocnost... Kar sanjaj kako bos uzival v duhovnem svetu, brez telesa in vseh skrbi Grin Ker to se ne bo zgodilo, zgodilo se bo samo tisto kar se je ze in se dogaja.

In vem da je ravno to krivec, ki odvraca 90% ljudi iz celega foruma od Prometejevga darila clovestvu in to je tista tocka st.1, zaradi katere se ne poglobite v tisto kar tako radi sodite, seveda ker razbije kvazi duhovne blodnje, resnica pa je vedno kruta dokler je ne spoznas.
Zato hocejo ravno tisti "tanajbl duhovni" Grin zabit Alojzu kontro, pa jim ne rata, ker nimajo dovolj znanja in to vse me neizmerno radosti.
Tukaj se nekaj pretegujes a slejkoprej bos moral spoznati to dejstvo (do takrat pa si bos govoril da si bebec, kar tudi si dokazal), ki je prakticno povsod, ne more biti cloveka brez zenske in moskega, tako ne more biti zavestnega bitja brez duse in telesa, vidis tako potem zadeve enostavno ves in ne ponavljas tako kot ti, ki znas samo ziveti v blodnjah letecih krav in drugega sranja, ki res ne vem kje ga pobiras, raje si tisto zaribano pamet vklopi.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #34 - 03.10.2008 at 09:40:41
 
Okej, če že hočeš , pa prav ; jaz sem torej Lorberjev papagaj, ti pa Lojzetov   Tongue Cool.

Etrex wrote ; Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Nekaterim je dano, nekaterim pa ne  Exclaim


Pa dober + manjpapagajski dan nam vsem želim, še naprej, juhej  Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Naša bodočnost
Reply #35 - 03.10.2008 at 10:50:07
 
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:40:41:
Okej, če že hočeš , pa prav ; jaz sem torej Lorberjev papagaj, ti pa Lojzetov   Tongue Cool.

Etrex wrote ; Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Nekaterim je dano, nekaterim pa ne  Exclaim


Pa dober + manjpapagajski dan nam vsem želim, še naprej, juhej  Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#


Nekaj sem brala Lorberja in mi je bil všeč, veliko stvari je dojel in razumel.

Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Naša bodočnost
Reply #36 - 03.10.2008 at 11:37:04
 
satis wrote on 03.10.2008 at 10:50:07:
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:40:41:
Okej, če že hočeš , pa prav ; jaz sem torej Lorberjev papagaj, ti pa Lojzetov   Tongue Cool.

Etrex wrote ; Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Nekaterim je dano, nekaterim pa ne  Exclaim


Pa dober + manjpapagajski dan nam vsem želim, še naprej, juhej  Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#


Nekaj sem brala Lorberja in mi je bil všeč, veliko stvari je dojel in razumel.

Smiley


Veliko ni vse in ni rečeno,da je dojel bistvo večno-sedanje vesoljne samobitnosti-Boga Krišne Alaha ecc.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #37 - 03.10.2008 at 14:30:01
 
satis wrote on 03.10.2008 at 10:50:07:
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:40:41:
Okej, če že hočeš , pa prav ; jaz sem torej Lorberjev papagaj, ti pa Lojzetov   Tongue Cool.

Etrex wrote ; Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Nekaterim je dano, nekaterim pa ne  Exclaim


Pa dober + manjpapagajski dan nam vsem želim, še naprej, juhej  Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#


Nekaj sem brala Lorberja in mi je bil všeč, veliko stvari je dojel in razumel.

Smiley




Ubogi brat Jakob L. je dojel samo to, da je Glas ki mu je to obseeežno življenjsko delo narekoval , bil točno isti glas, ki je postavil v bivanje vsa nešteta Vesolja z vsemi Osončji + Praosrednjimi Sonci + vsemi planeti okrog vseh teh + vsemi prebivalci na njih . Exclaim

In torej Ta edini je moral že dobro vedeti kaj + kako je Ustvarjal, ter še do te-iste ure vse ohranja pri življenju kot Edini Večni Exclaim

In, zaključek ; On je naša bodočnost, ker je On Življenje samo  Exclaim  Cool  Kiss.


Pa dober + življenjski dan nam vsem želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cheesy Cool Roll Eyes...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Naša bodočnost
Reply #38 - 03.10.2008 at 15:15:26
 
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 14:30:01:
satis wrote on 03.10.2008 at 10:50:07:
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:40:41:
Okej, če že hočeš , pa prav ; jaz sem torej Lorberjev papagaj, ti pa Lojzetov   Tongue Cool.

Etrex wrote ; Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Nekaterim je dano, nekaterim pa ne  Exclaim


Pa dober + manjpapagajski dan nam vsem želim, še naprej, juhej  Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#


Nekaj sem brala Lorberja in mi je bil všeč, veliko stvari je dojel in razumel.

Smiley




Ubogi brat Jakob L. je dojel samo to, da je Glas ki mu je to obseeežno življenjsko delo narekoval , bil točno isti glas, ki je postavil v bivanje vsa nešteta Vesolja z vsemi Osončji + Praosrednjimi Sonci + vsemi planeti okrog vseh teh + vsemi prebivalci na njih . Exclaim

In torej Ta edini je moral že dobro vedeti kaj + kako je Ustvarjal, ter še do te-iste ure vse ohranja pri življenju kot Edini Večni Exclaim

In, zaključek ; On je naša bodočnost, ker je On Življenje samo  Exclaim  Cool  Kiss.


Pa dober + življenjski dan nam vsem želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cheesy Cool Roll Eyes...

from Boštyxz + # Kiss#


Praosrednjih sonc ni, so pa praosredni bebčki,ki verjamejo v pravljice
nekega Jakoba Lorberja,ki je sanjal narek božjega glasu.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #39 - 03.10.2008 at 16:41:27
 
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:40:41:
Okej, če že hočeš , pa prav ; jaz sem torej Lorberjev papagaj, ti pa Lojzetov   Tongue Cool.

Etrex wrote ; Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Nekaterim je dano, nekaterim pa ne  Exclaim


Pa dober + manjpapagajski dan nam vsem želim, še naprej, juhej  Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#


Dano da slisis notranji bozji glas?

Pa dej lepo te prosim Grin, ti povem nekaj o tem notranjemu glasu Bosty?

Veliko ljudi je ze slisalo te notranje glasove, eni so pobijali v njihovem (bozjem) imenu. Da ne bos mislil Bosty da je to redek pojav in da si izbranec ki lahko slisi Bogeca, imamo na sreco za skrajne taksne primerke bolezen shizofrenijo, ki pa deluje na isti princip, samo da je to nekaksna kronicna oblika, ki pa je ze bolezen.

Point je: lasten glas, ki ga z vero da je glas drugega cesarkolize okrepimo in postane vse se bolj resnicno, saj ves Bosty, vera gore premika, zakaj ne bi mogla ustvarit nekomu ki verjame v letece krave iz saturna, namisljenega boga? To te vprasam Bosty...

Skozi zgodovino so se pojavljale razlicne oblike teh notranjih glasov, skupno pa jim je eno: Ti notranji glasovi niso nikoli podali clovestu nekaj res bozanskega, nekaj kar clovek ze sam ne bi vedel.

Veliko nas ve da je ta glas lasten cloveku, obstaja pa tudi globalna zavest.

Tako da Bosty umiri se s tem, ker je to staro, nic novega in nic uporabnega. Ne bit prevec vesel da si medij bogeca, ker bos na koncu negativno presenecen, polulan, pokakan in bebec brez zaklona pod kiklo bogecu.

Ta glas Bosty lahko tudi sam slisim, ampak vem da je to lastno meni, ne obstaja inteligentno bitje bog, to dojemi.

Ne mesat tega z znanjem teoloske zapuscine, ki ti pa resnicno da spoznanje vesoljne naravne zakonitosti. Tu ni prostora za pravljice, bogece, letece krave in podobno. Tu je samo neizpodbitna resnica cesarkoli si lahko zamislis. Resnica ki pa bo dala clovestvu tisto kar potrebuje in kar se vedno bolj isce ze 14000 let, to je resnica.

Lorbar pa... Glas mu je narekoval zivljensko delo? Grin
Vidis v takih primerih Bosty pa pridejo na plano letece krave in vodikov sir iz saturna in seveda ljudje v soncu ki so lepsi.
To veliko ponavljam in me res cudi da se ne smejis sam sebi s temi prijavami. Bosty resno te sprasujem, kaj ti to res verjames?

L.p. Cool
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #40 - 03.10.2008 at 16:48:42
 
satis wrote on 03.10.2008 at 10:50:07:
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:40:41:
Okej, če že hočeš , pa prav ; jaz sem torej Lorberjev papagaj, ti pa Lojzetov   Tongue Cool.

Etrex wrote ; Dvomim, ker si prepopoln bebec kot sam pravis, kako lahko potem sploh kaj spoznas?

Nekaterim je dano, nekaterim pa ne  Exclaim


Pa dober + manjpapagajski dan nam vsem želim, še naprej, juhej  Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#


Nekaj sem brala Lorberja in mi je bil všeč, veliko stvari je dojel in razumel.

Smiley


Ok kdo je potem pogruntal letece krave iz saturna, ki jih tako rad pase Bosty... Je ta Lorber ali Bosty? To mi se zdaj ni jasno.

Taksno razumevanje in taksno dojemanje ter podobne grunte skupaj z namisljenim bogom na celu, pa si lahko nekam utakne.
Pa nam bo se najlepse in se vedno bo zemlja zemlja in nebo modro.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Naša bodočnost
Reply #41 - 04.10.2008 at 20:22:35
 
Quote:
Razvidno je, da je tvoje mišljenje prebrano, stokrat prebirano po odlomkih in na koncu sprejeto kot zapoved. Linija najmanjšega odpora, brez spoznanja in razmisleka. Verjameš, celo veruješ v neumnosti, blodnje.

Lp,Igor


Bravo Igor!!!

Naša bodočnost je naša prihodnost in naša prihodnost je naša preteklost obe pa sta večno-sedaj enovit samobiten vesoljni izraz vseobsežne večno-sedanje vesoljne samobitnosti.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #42 - 05.10.2008 at 08:31:31
 
Etrex, jaz (še) nič ne slišim ! Exclaim

Da ti bo vsaj malo bolj jasno  Wink Grin

Pa boljši + bolj jasen dan vam želim, še naprej, juhej, ...  Cool...

by Boštyxz + # team + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Naša bodočnost
Reply #43 - 05.10.2008 at 11:45:25
 
Boštyxz wrote on 05.10.2008 at 08:31:31:
Etrex, jaz (še) nič ne slišim ! Exclaim

Da ti bo vsaj malo bolj jasno  Wink Grin

Pa boljši + bolj jasen dan vam želim, še naprej, juhej, ...  Cool...

by Boštyxz + # team + # Kiss#


Ti bolj oblačno kot je v tvoji glavi sploh nemore biti.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša bodočnost
Reply #44 - 05.10.2008 at 13:44:17
 
Alojz in Sandib wrote on 05.10.2008 at 11:45:25:
Boštyxz wrote on 05.10.2008 at 08:31:31:
Etrex, jaz (še) nič ne slišim ! Exclaim

Da ti bo vsaj malo bolj jasno  Wink Grin

Pa boljši + bolj jasen dan vam želim, še naprej, juhej, ...  Cool...

by Boštyxz + # team + # Kiss#


Ti bolj oblačno kot je v tvoji glavi sploh nemore biti.


Od danes naprej mi je pa najbolj jasno glede tebe. Cool Exclaim Zopet Hvala Mojstru Bogu  Kiss Kiss Kiss .

Lp by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5