Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 32
(Read 140346 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #60 - 26.12.2008 at 14:23:37
 
Bamby wrote on 25.12.2008 at 22:44:48:
satis wrote on 25.12.2008 at 22:19:33:


Za praznik eno praznično za tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=d63COahIpVM



Bamby,a si nam hotel 'praznično vzdušje' polepšat? Vidim,da si mojster destrukcije.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #61 - 26.12.2008 at 15:59:29
 
[quote author=Sandib link=1221892143/59#59 date=1230297104]satis wrote on 26.12.2008 at 12:17:20:
Alojz, ti, ki si strup za ženske.  Wink Še ena mladenka zate:

Odpiramo ventil

To si ti rekla.Dam ti pa možnost,da probaš. Na tvojem mestu
bi naročil uregenco,da ti bodo naštimali rezervni kolk,ker jaz ti bom siguren o..... nogo.Odpiram ventil -prežvečene zadeve. To so čisto zgubljene fore-tema absolutna.

Lp Alojz Tongue


Čakaj malo, to pa ni več štos, ampak resne grožnje. Če bi tole denimo napisal na rtv forumu, bi dali tvoj IP policiji.  Exclaim

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #62 - 26.12.2008 at 17:45:37
 
[quote author=satya link=1221892143/61#61 date=1230303569]Alojz in Sandib wrote on 26.12.2008 at 14:11:44:
satis wrote on 26.12.2008 at 12:17:20:
Alojz, ti, ki si strup za ženske.  Wink Še ena mladenka zate:

Odpiramo ventil

To si ti rekla.Dam ti pa možnost,da probaš. Na tvojem mestu
bi naročil uregenco,da ti bodo naštimali rezervni kolk,ker jaz ti bom siguren o..... nogo.Odpiram ventil -prežvečene zadeve. To so čisto zgubljene fore-tema absolutna.

Lp Alojz Tongue


Čakaj malo, to pa ni več štos, ampak resne grožnje. Če bi tole denimo napisal na rtv forumu, bi dali tvoj IP policiji.  Exclaim


Tukaj pa res ne vidim neke grožnje. Pa kaj vi idealisti res ne morete brez močnega džavnega, po možnosti represivnega  aparata? Za vsako figo bi klicali policijo, socialno službo, tožilce  verjetno tudi vojsko.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #63 - 26.12.2008 at 18:24:01
 
[quote author=satya link=1221892143/61#61 date=1230303569]Alojz in Sandib wrote on 26.12.2008 at 14:11:44:
satis wrote on 26.12.2008 at 12:17:20:
Alojz, ti, ki si strup za ženske.  Wink Še ena mladenka zate:

Odpiramo ventil

To si ti rekla.Dam ti pa možnost,da probaš. Na tvojem mestu
bi naročil uregenco,da ti bodo naštimali rezervni kolk,ker jaz ti bom siguren o..... nogo.Odpiram ventil -prežvečene zadeve. To so čisto zgubljene fore-tema absolutna.

Lp Alojz Tongue


Čakaj malo, to pa ni več štos, ampak resne grožnje. Če bi tole denimo napisal na rtv forumu, bi dali tvoj IP policiji.  Exclaim



Satis če je to zate resna grožnja, potem lahko sklepam,  da je bil  oni dogodek pred trgovskim centrom samo družinski prepirček,  ti pa si vse skupaj napihnila,  skozi svoj idealistični pogled na življenje.   Grin Grin Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #64 - 26.12.2008 at 18:56:55
 
Nahatee, hvala za prijazne besede.  Smiley Zdaj kaj pa je za vas grožnja? Včeraj me je Alojz velikodušno ponujal vsem moškim na forumu, danes bi me še spravil na urgenco, če bi me slučajno dobil v kremplje.  Roll Eyes

Sam mi ni jasno, kako vi ovce, ki vidite v drugih ovce, tako poslušno sledite in zagovarjate forumskega pastirja, ki zna tudi marsikaj pametnega povedat, ga pa prevečkrat tudi zanese čez rob?

Sad
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #65 - 26.12.2008 at 19:10:50
 
satis wrote on 26.12.2008 at 18:56:55:
Nahatee, hvala za prijazne besede.  Smiley Zdaj kaj pa je za vas grožnja? Včeraj me je Alojz velikodušno ponujal vsem moškim na forumu, danes bi me še spravil na urgenco, če bi me slučajno dobil v kremplje.  Roll Eyes

Sam mi ni jasno, kako vi ovce, ki vidite v drugih ovce, tako poslušno sledite in zagovarjate forumskega pastirja, ki zna tudi marsikaj pametnega povedat, ga pa prevečkrat tudi zanese čez rob?

Sad


Ni za kaj   Smiley

S ponujanjem si sama začela, kaj se zdaj delaš fino in obračaš besede ( ali morate to res početi vsi verniki  )   Exclaim

satis wrote on 25.12.2008 at 21:47:24:
Če je celo lepa, jo je pa res greh odrivat stran, kot to počne ošabno Alojz. Lahko bi kaj podelil s prijatelji, ne pa samozadostno samobitno- kako že gre? vse držal zase.

Grin


Ali svoje kolegice tudi tako ponujaš okoli  Questioning, temu se reče ženska žlehtnoba.  Bog ne daj imeti take kolegice.  Exclaim

Najprej izzivaš in proviciraš, ko pa dobiš kontra, akcija- reakcija, so pa krivi drugi.  Zamisli se malo.

Sploh rada izzivaš moške, uboga nedolžna ovčka, ki vedno kaže svoj pravi obraz.   Grin
Back to top
« Last Edit: 26.12.2008 at 20:28:46 by nahate.d »  
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #66 - 26.12.2008 at 19:26:41
 
Jaja, poznam te finte že iz drugih forumov. Ti se malo pohecaš, v zameno te pošiljajo na urgenco in v bordel, pa si na koncu spet ti kriv. Ker eni niso nikoli krivi, tudi če žalijo vsevprek, so zmeraj dobri in nedolžni. Da je Alojz strupenega jezika, bi verjetno potrdila kar večina forumašev, ampak meni je veliko njegovih razmišljanj tudi všeč, moti pa me agresivnost, grožnje z lomljenjem nog itd.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #67 - 26.12.2008 at 19:37:16
 
satis wrote on 26.12.2008 at 18:56:55:
Sam mi ni jasno, kako vi ovce, ki vidite v drugih ovce, tako poslušno sledite in zagovarjate forumskega pastirja, ki zna tudi marsikaj pametnega povedat, ga pa prevečkrat tudi zanese čez rob?

pastir je, ko/če ma ovce ...
se prav - ni pastirja brez ovc ...

ko pa se gre čez rob (na (tem) forumu), je pa čas za sprejemanje

ne pa za polcijo
Wink


satis wrote on 26.12.2008 at 19:26:41:
Da je Alojz strupenega jezika, bi verjetno potrdila kar večina forumašev, ampak meni je veliko njegovih razmišljanj tudi všeč, moti pa me agresivnost, grožnje z lomljenjem nog itd.

potrjujem
Smiley

agresivnost bo še poboljšu ... np

dočim ... lomljenje nog - mislm da si ga narobe razumela
govora se mi zdi je blo o kolku
jest si po svoje predstavljam zakaj (o..... nog(e))
in iz kontexta tud tko sklepam, da je on tud tko mislu ...

lahko pa da se motim
Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #68 - 27.12.2008 at 10:51:43
 
Gape, ti si predober in tole raznorazni novodobni troedini bogovi izkoriščajo.   Shocked

Forum ima svoj čar, ker si edini od vseh administratorjev, ki sem jih dozdaj spoznala, ki ne gojiš nekih osebnih zamer, ne izključuješ, ne zganjaš nekega diktatorsko psihičnega nasilja, samo jasno ti naj bo, da če se tule ne vzpostavi neki minimum kulture obnašanja, bodo zmerni in bolj mirni odšli in tole bi bila škoda. Zato se dajmo vsi potrudit, naj bom to jaz, Alojz ali kdo drug za dobre prispevke s čimmanj ad hominem dodatkov.

 Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #69 - 27.12.2008 at 12:14:13
 
satis wrote on 27.12.2008 at 10:51:43:
Gape, ti si predober in tole raznorazni novodobni troedini bogovi izkoriščajo.   Shocked

Forum ima svoj čar, ker si edini od vseh administratorjev, ki sem jih dozdaj spoznala, ki ne gojiš nekih osebnih zamer, ne izključuješ, ne zganjaš nekega diktatorsko psihičnega nasilja, samo jasno ti naj bo, da če se tule ne vzpostavi neki minimum kulture obnašanja, bodo zmerni in bolj mirni odšli in tole bi bila škoda. Zato se dajmo vsi potrudit, naj bom to jaz, Alojz ali kdo drug za dobre prispevke s čimmanj ad hominem dodatkov.

 Wink

se totalno strinjam
ampak
ne morem pomagat če kdo odide ...
če ne zmore sprejet

treba pa je razumet
če ne obstaja drugi, ki sprejme, se prvi nima kje naučit ...

tko to gre

'minimum obnašanja' definiramo usi skupi ki se kle gor oglašamo

kolkrkoli ...
nameravam da se poboljšate
Tongue

ne pa da odhajate
Wink

se je pa že precej valov odhodov zgodil u zgodovini tega foruma ... sm prepričan da se bo še kakšen ...

eni pak ostajamo

Wink



(ker pa zagovarjaš religijo ti je lahko jasno kakšne reakcije boš slej kot prej spodbudila - ker pač nismo izoliran otok ampak se lahko usak obregne ob nas, in religija vemo kaj je - opij - kakšen bolj močn kakšen pa blj švoh - usi pa so opiji - in usi izvirajo iz istega izvora - babilon)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #70 - 27.12.2008 at 16:24:43
 
Alojz in Sandib wrote on 26.12.2008 at 14:23:37:
Bamby wrote on 25.12.2008 at 22:44:48:
satis wrote on 25.12.2008 at 22:19:33:


Za praznik eno praznično za tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=d63COahIpVM




Bamby,a si nam hotel 'praznično vzdušje' polepšat? Vidim,da si mojster destrukcije.


Nam? Branje ti ne gre, pa razumevanje tudi ne, ali pa kar oboje.

No prav pa še eno primerno za tebe, da se ne boš čutil prikrajšanega, ti egotripko.


Nobena žavba ne pomaga vec:
http://www.youtube.com/watch?v=yMmPb4qHlCM

Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #71 - 28.12.2008 at 17:27:44
 
Bamby wrote on 27.12.2008 at 16:24:43:
Alojz in Sandib wrote on 26.12.2008 at 14:23:37:
Bamby wrote on 25.12.2008 at 22:44:48:
satis wrote on 25.12.2008 at 22:19:33:


Za praznik eno praznično za tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=d63COahIpVM




Bamby,a si nam hotel 'praznično vzdušje' polepšat? Vidim,da si mojster destrukcije.


Nam? Branje ti ne gre, pa razumevanje tudi ne, ali pa kar oboje.

No prav pa še eno primerno za tebe, da se ne boš čutil prikrajšanega, ti egotripko.


Nobena žavba ne pomaga vec:
http://www.youtube.com/watch?v=yMmPb4qHlCM



Bratje podajmo si roke.Žavba, kakšna imaš garje?????
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #72 - 28.12.2008 at 17:29:42
 
[quote author=satya link=1221892143/61#61 date=1230303569]Alojz in Sandib wrote on 26.12.2008 at 14:11:44:
satis wrote on 26.12.2008 at 12:17:20:
Alojz, ti, ki si strup za ženske.  Wink Še ena mladenka zate:

Odpiramo ventil

To si ti rekla.Dam ti pa možnost,da probaš. Na tvojem mestu
bi naročil uregenco,da ti bodo naštimali rezervni kolk,ker jaz ti bom siguren o..... nogo.Odpiram ventil -prežvečene zadeve. To so čisto zgubljene fore-tema absolutna.

Lp Alojz Tongue


Čakaj malo, to pa ni več štos, ampak resne grožnje. Če bi tole denimo napisal na rtv forumu, bi dali tvoj IP policiji.  Exclaim



Satis

Gape ti je odgovoril.Vzela si zadevo iz mojega koncepta,ki je bil v bistvu šala in odgovor na tvoje ponudbo,da naj luštno punco delim s kolegi.Je bilo tako? Poglej!!!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #73 - 28.12.2008 at 17:54:46
 
satis wrote on 26.12.2008 at 19:26:41:
Jaja, poznam te finte že iz drugih forumov. Ti se malo pohecaš, v zameno te pošiljajo na urgenco in v bordel, pa si na koncu spet ti kriv. Ker eni niso nikoli krivi, tudi če žalijo vsevprek, so zmeraj dobri in nedolžni. Da je Alojz strupenega jezika, bi verjetno potrdila kar večina forumašev, ampak meni je veliko njegovih razmišljanj tudi všeč, moti pa me agresivnost, grožnje z lomljenjem nog itd.


Pa saj to je ta današnja zategnjenost, si se pohecala, nič narobe, a hec nazaj si vzela kot resno grožnjo.   Tongue

Potem bolje, da se ne hecaš, če se ne znaš.   Smiley Grin

Poleg tega, da pretiravaš in vse skupaj še napihuješ.
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: ISCKON- videoposnetki, fotografije, linki
Reply #74 - 28.12.2008 at 18:05:28
 
Alojz in Sandib wrote on 28.12.2008 at 17:27:44:
Bamby wrote on 27.12.2008 at 16:24:43:
Alojz in Sandib wrote on 26.12.2008 at 14:23:37:
Bamby wrote on 25.12.2008 at 22:44:48:
satis wrote on 25.12.2008 at 22:19:33:


Za praznik eno praznično za tebe:
http://www.youtube.com/watch?v=d63COahIpVM




Bamby,a si nam hotel 'praznično vzdušje' polepšat? Vidim,da si mojster destrukcije.


Nam? Branje ti ne gre, pa razumevanje tudi ne, ali pa kar oboje.

No prav pa še eno primerno za tebe, da se ne boš čutil prikrajšanega, ti egotripko.


Nobena žavba ne pomaga vec:
http://www.youtube.com/watch?v=yMmPb4qHlCM



Bratje podajmo si roke.Žavba, kakšna imaš garje?????


Podajmo si roke, sploh v tem prednovoletnem času nima smisla gojiti kakšnih zamer.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 32