Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 20113 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: KRČNE ŽILE
Reply #15 - 10.10.2008 at 22:09:03
 
Boštyxz wrote on 10.10.2008 at 16:46:21:
A tako ! Sedaj me pa hočeš obtožiti še menjavanja žensk, ti podtikovalec laži zaslepljenozmotni . Angry Shocked Angry

Uh, kaj vse se bo še razkrilo iz tvoje gnile notranjosti  Tongue. To bo še prav zanimivo, ko se ti bodo vsi zgražali v obraz  Tongue.

Pa čimprejšnje poboljšanje ti želimo , čimprej ...

from Boštyxz + God's brothers + # Kiss#


Poet je dobro napisal, zrel človek ima partnerski odnos le z eno osebo. Če pa ti Bošty lahko menjaš, ker ti Bog dobrohotno pošilja na pot zmeraj nove prilike v podobi lepih mladenk, jih pač izkoristi in se ne oziraj na foušijo manj srečnih.

Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: KRČNE ŽILE
Reply #16 - 11.10.2008 at 08:56:13
 
satis wrote on 10.10.2008 at 22:09:03:
Boštyxz wrote on 10.10.2008 at 16:46:21:
A tako ! Sedaj me pa hočeš obtožiti še menjavanja žensk, ti podtikovalec laži zaslepljenozmotni . Angry Shocked Angry

Uh, kaj vse se bo še razkrilo iz tvoje gnile notranjosti  Tongue. To bo še prav zanimivo, ko se ti bodo vsi zgražali v obraz  Tongue.

Pa čimprejšnje poboljšanje ti želimo , čimprej ...

from Boštyxz + God's brothers + # Kiss#


Poet je dobro napisal, zrel človek ima partnerski odnos le z eno osebo. Če pa ti Bošty lahko menjaš, ker ti Bog dobrohotno pošilja na pot zmeraj nove prilike v podobi lepih mladenk, jih pač izkoristi in se ne oziraj na foušijo manj srečnih.

Wink


Ah, ne, satis, ne, ne, jaz nisem tak , da bi menjal ženske + jih izkoriščeval . Exclaim Cool Roll Eyes Zopet Večna Hvala Stvarniku, da me je takega izoblikoval + ustvaril  Kiss Cool.

Bi pa ti potrdil, da mi je Poetko spet fovšljiv, ker mi pač Dobri Bog-Strvarnik pripelje na življenjsko pot čedalje več bejb', z katerimi imam potem "zrel" + dober prijateljski odnos . Roll Eyes Kiss Cool

Pa dober + prijateljski dan, želimo, vsemskupaj, še naprej, ...

from Boštyxz + # friends + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #17 - 11.10.2008 at 19:23:17
 
Oziroma se popravljam:

Bošty menja svoje duhovne učitelje tako kot menja žigolo svoje ženske: Zdaj se zaljubi v Lorberja in mu štima njegovo revno guzico, potem se bo kmalu zaljubil v kakega Svetega Avguština in mu vestno pral perilo, končal bo pa s kakim še posebej razsvetljenim Sirčkom Asiškim, kateremu bo črpal semensko tekočino kot iz kakega še posebej blagoslovljenega vodnjaka.  Grin No, in nacuzano spermico si bo pa na lase kanil, ker mu baje že izpadajo od preveč seksa, no sej če ga bo kej s Sirčkom Asiškim preveč sral mu tudi ne bo dobro za lase, razen če mu bo Sirček kot protiuslugo zrihtal trepalnice, ki baje najbolj energijo iz okolice vlečejo.  Wink

Ti, Bošty, kaj si ti prepričan, da nisi že toliko Lorberju zlezel v njegovo pohlevno guzico, da sploh več ne čuti tvojega "žara"? Moraš malo ven zlesti, da bosta lahko naprej po toti naši Sloveniji šmirglala, veš? No, sej znaš, ven pa not, tako kot tvoj namišljeni Bogec: malo ustvari vesolje, malo se pa skriva - tako ven pa not, pa ven pa not, jeli?  Grin

No pa ne seksaj preveč s tem svojim Lorberjem, da ti ne bodo res vsi lasje odpadli, ker potem ti pa niti sam živ Bog več ne pomaga!  Cheesy

Ajde, jebač koprončino, drži si ga!  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: KRČNE ŽILE
Reply #18 - 12.10.2008 at 08:59:13
 
Pokvarjenec prostaški Sad. Po moje, da si imel ti porazno vzgojo v otroštvu, in se ti bo to poznalo še celo življenje  Cry.

No, pa manjpokvarjen + manjprostaški dan, ti želimo Vesoljni bratje, še naprej, da krčnih žil ne dobiš prezgodejjj, ... Roll Eyes...

By Boštyxz + Good brothers + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #19 - 12.10.2008 at 09:46:05
 
Boštyxz wrote on 12.10.2008 at 08:59:13:
Pokvarjenec prostaški Sad. Po moje, da si imel ti porazno vzgojo v otroštvu, in se ti bo to poznalo še celo življenje  Cry.

No, pa manjpokvarjen + manjprostaški dan, ti želimo Vesoljni bratje, še naprej, da krčnih žil ne dobiš prezgodejjj, ... Roll Eyes...

By Boštyxz + Good brothers + # Kiss#

Bošty, ti nisi gay, ti si obična pederčina!  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: KRČNE ŽILE
Reply #20 - 12.10.2008 at 10:25:15
 
Poet, kdor je zadovoljen s svojim spolnim življenjem, se ponavadi ne vtika v druge in ne analizira njihovih navad. A se čuti tu nekakšen deficit, v primerjavi z Boštijem, ki ga oblegajo zemeljske in izvenzemeljske lepotičke?

Grin
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #21 - 12.10.2008 at 10:56:53
 
satis wrote on 12.10.2008 at 10:25:15:
Poet, kdor je zadovoljen s svojim spolnim življenjem, se ponavadi ne vtika v druge in ne analizira njihovih navad. A se čuti tu nekakšen deficit, v primerjavi z Boštijem, ki ga oblegajo zemeljske in izvenzemeljske lepotičke?

Grin

Torej priznavaš, da so Boštijeve spolne navade takšne kot sem jih opisal zgoraj?  Grin

Deficit bi pa kvečjemu lahko imela samo ti, kar izpričuje slikca od indijske pocestnice, ki jo imaš v profilu - hočeš biti takšna kot ona pa še vzorna HareKrišna vernica! Ne bo šlo. Kakšen moški bi si pa želel takšno deklino - samo HareKrišna kadavri, no, pa saj že sama najbrž veš, da oni niso za nobeno rabo, jeli?

Draga satis, raje več seksaj pa malo manj filozofiraj o Šri Krišni, ki je Kozmični Idiot! Poznaš ono foro iz srbske TV: Reče voditeljica: "Ma pojebao me idijot". Hihi, idijot je pa tablica z besedilom. Torej ne daj, draga satis, da bi te "pojebao" kakšen Hare Krišna idijot, ker ti bo v trenutku ekstaze začel peti na ves glas in vse grlo: HARE KRIŠNA, HARE, HARE, HA, JEBAO SAM TE I TI SI MOJA BLA!!! HARE KRIŠNA, HARE, HARE, HA, TI SI MOJA DRAGA KRIŠNA, JEBAO SAM TE JA!!!!

Živeli!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: KRČNE ŽILE
Reply #22 - 12.10.2008 at 11:56:34
 
Jao, kakšni bebci.  Grin Na takšne kretenizme v bodoče sploh ne mislim odgovarjat,  če bo pa kaj pametnega, se čujemo. Saj tudi ti Poet znaš veliko modrega napisat, ko nisi ravno v fazi podjebavanja.  Cheesy
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: KRČNE ŽILE
Reply #23 - 12.10.2008 at 12:12:10
 
Res, Satis, tudi jaz na podobne kretenskobebaste Matijatovopoetove fore ne bom odgovarjal, ker so polne pokvarjenosti + prostaškosti .  Tongue Lips Sealed

In, spet = poet Matija pesnil o sebi, čeprav je to pisal(pisnil) za druge  Tongue.

Pa dober + lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čawwwww, ... Cool...

by Boštyxz + Spirit Lovers + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #24 - 12.10.2008 at 12:34:44
 
satis wrote on 12.10.2008 at 11:56:34:
Jao, kakšni bebci.  Grin Na takšne kretenizme v bodoče sploh ne mislim odgovarjat,  če bo pa kaj pametnega, se čujemo. Saj tudi ti Poet znaš veliko modrega napisat, ko nisi ravno v fazi podjebavanja.  Cheesy

Draga Satis

Jaz združujem modrost s podjebavanjem. Torej lahko zame rečemo, da včasih "modro podjebavam", včasih po "podjebeno modrujem".

Ampak, Satis, no, a boš rekla, da Hare Krišnovi "dedci" niso hladne ribe, a? No, saj se ti ne ponujam, da ne boš spet narobe zastopla, jaz že imam svojo punco, katera komaj shaja z mojo potenco, revca  Wink Grin, ampak ti bi pa že mogla vedeti, da od Hare Krišna dedcov nič ne bo, ker imajo potenco tam nekje pri Šri Krišnovi prostati.

Tak da, ne vem, pri komu je spolni deficit očiten, pri meni zagotovo ne, za druge pa ne vem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: KRČNE ŽILE
Reply #25 - 12.10.2008 at 20:52:01
 
Poet wrote on 12.10.2008 at 12:34:44:
satis wrote on 12.10.2008 at 11:56:34:
Jao, kakšni bebci.  Grin Na takšne kretenizme v bodoče sploh ne mislim odgovarjat,  če bo pa kaj pametnega, se čujemo. Saj tudi ti Poet znaš veliko modrega napisat, ko nisi ravno v fazi podjebavanja.  Cheesy

? No, saj se ti ne ponujam, da ne boš spet narobe zastopla, jaz že imam svojo punco, katera komaj shaja z mojo potenco, revca  Wink Grin,  


Poet, si me pa razočaral. Si mi že postajal všeč, zdaj pa praviš, da si že predan drugi s potenco vred.

Grin
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #26 - 13.10.2008 at 08:31:45
 
satis wrote on 12.10.2008 at 20:52:01:
Poet wrote on 12.10.2008 at 12:34:44:
satis wrote on 12.10.2008 at 11:56:34:
Jao, kakšni bebci.  Grin Na takšne kretenizme v bodoče sploh ne mislim odgovarjat,  če bo pa kaj pametnega, se čujemo. Saj tudi ti Poet znaš veliko modrega napisat, ko nisi ravno v fazi podjebavanja.  Cheesy

? No, saj se ti ne ponujam, da ne boš spet narobe zastopla, jaz že imam svojo punco, katera komaj shaja z mojo potenco, revca  Wink Grin,  


Poet, si me pa razočaral. Si mi že postajal všeč, zdaj pa praviš, da si že predan drugi s potenco vred.

Grin

Tako je to, kaj čmo, ni druge, take mamo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sonamdez
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 3

Re: KRČNE ŽILE
Reply #27 - 27.08.2009 at 18:34:27
 
"ležati/spati z dvignjenimi nogami"

Kako visoko (cm) naj bodo noge podložene?

dob'r dan
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: KRČNE ŽILE
Reply #28 - 28.08.2009 at 19:45:58
 
Krčne žile čudežno odpravi pitje soka iz grenivke oziroma uživanje grenivk, veliko ajdove kaše in čaj iz koprive. Moja znanka je čisto odpravila tako žile brez da bi morala iti na operacijo. Pa mleka čimmanj, sploh homogeniziranega, glede podlaganja nog oziroma centimetrov bi pa rekla, da narediš po občutku, centimeter gor ali dol.  Cool
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2