Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 20213 times)
jozekuch
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 7

KRČNE ŽILE
06.09.2008 at 11:45:52
 
Dob'r dan,

Pred 15-imi leti so mi operirali krčne žile na obeh nogah.
Do pred 5 meseci  nisem imel nobenih problemov.
Potem....
Štiri dni in noči sem skoraj neprestano sedel pred računalnikom.
Počasi so me začele boleti....peči itd. noge.
Sedaj imam občutek, da se mi kri ustavlja (boli, peče).
Nekaj se dogaja notri v nogah.
Nič se ne vidi!
Imam velik problem!
Nič ne pomaga zares.
Hodim, tečem, stojim na glavi.
Če stojim nekaj sekund pri miru na nogah se začnejo žile v nogah kar polniti!
Hodim v hribe.
Tečem.
Večinoma, vedno pa ob večjih naporih, nosim "elastične" nogavice (cele-čez koleno).
Skoraj nič ne sedim.
Berem, pišem med hojo.
Spim z dvignjeno posteljo.
Noge si polivam z mrzlo vodo.

Skrbi me, ker ne gre nič na bolje.
Ko se ustavim ali se usedem na stol ali za volan se mi kri kar začne "nabirati" v nogah in to zelo hitro. Podobno kot če bi si prevezal žilo.
Tudi, ko sedim z dvignjenimi nogami - je seveda nekaj časa bolje, potem pa kar hitro noge zaspijo.

Ali imam kakšno možnost, da bo šlo še kdaj na bolje?
Kako naj (še) ukrepam?

Ali moram iti k dermatologu ali kardiologu?

Bil sem pri kardiologu - pred pribl. šterimi meseci.
"Nič se ne vidi, nič vam ni, dajte no!"
Na koncu mi je le dal napotnico za tisti preklemani ultrazvok.

Na posameznih mestih me notri boli, kot bi se udaril, pa se ne.
Te bolečine se selij sem pa tja in naprej.

(
En me je vprašal če jih imam 85.
Kmalu bom ja!
Sedaj jih imam 44.
)

Ali je žilne zaklopke, ki popuščajo, na nogah še možno pozdraviti.

Bil sem na ultrazvoku:
Endomed Celje.
Zaključek izvida: Globok venski sistem obeh nog je normalno prehoden, brez znakov za insuficienco valvul.
Zdravnica mi je še rekla: "ni potrebna kompresijska terapija. Če Vam paše pa nosite."

Ne paše mi. Vse me srbi in "švicam", vendar brez nogavic ne morem.

Težave se nadaljujejo.
Hodim min. polovico dneva sem in tja. Ko se ustavim, se moram takoj usesti na tla ali na stol in noge gor.
Zadaj na nogah so mi od pete do meč odpadle vse dlake in koža je kot bi bila obrita. Koža je čudna.
Madona!


Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #1 - 06.09.2008 at 13:18:06
 
Si bil na pregledu in meritvah pri angiologu? Ta meri pretok žil.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KRČNE ŽILE
Reply #2 - 07.09.2008 at 19:29:31
 
Quote:
Si bil na pregledu in meritvah pri angiologu? Ta meri pretok žil.

Lp,Igor


Krčne žile, hm. Si bil,ali si kadilec? Velikokrat je to lahko posledica kajenja. Začni delati kure s prestano česnovo vodo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: KRČNE ŽILE
Reply #3 - 08.09.2008 at 10:53:55
 
Jožekuh, če ti ne bo bolje povej, lahko ti dam ena domača zdravila, ki preprečujejo naval krvi v žilah.

Lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KRČNE ŽILE
Reply #4 - 08.09.2008 at 14:07:13
 
M.L. wrote on 08.09.2008 at 10:53:55:
Jožekuh, če ti ne bo bolje povej, lahko ti dam ena domača zdravila, ki preprečujejo naval krvi v žilah.

Lep pozdrav.


Jožekuch

M.L. Ti ponuja sirove vodikove bombice,ki jih on in Bošty proizvajata od 'letečih krav' iz Saturna.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: KRČNE ŽILE
Reply #5 - 15.09.2008 at 11:10:05
 
Jože, prenehaj uživati homogenizirano mleko, to je strup za ožilje. Uživaj grenivke, ajdovo kašo itd.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KRČNE ŽILE
Reply #6 - 02.10.2008 at 12:53:21
 
Jože

Sex je zdravilo za vse!!!!! Več sexsaj in boš bolj zdrav, ne samo jokat.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: KRČNE ŽILE
Reply #7 - 09.10.2008 at 21:47:17
 
Zelo očitno je Alojz to takooo trdo  "treniral" + prakticiral na svoji ženi, da jo je zdrl . Cry

In, takoj ko sem videl njegovo sliko z njegovo plešo , sem to povezal z Gospodovimi besedami o čutnem uživanju  Roll Eyes.

Torej, ; več sexa - manj las + prezgodnja smrt.  Huh

Zdaj pa ne vem, a bi tole še napisal na forumu, ali pa je to že morda prekruto, sploh ob bolezni žene , čeprav je precej sam kriv zanjo ker je preveč sexal z njo in jo tako osiromašil še za preostalo življenjsko energijo  Undecided Cry Embarrassed Huh Sad.

No, kakorkoli, vseeno upamo na hitro okrevanje obeh , sploh sedaj ob "prisilnem" postu iz sexa ko bo ostalo več energije za obnovitev sistema telesa . Roll Eyes

Pa lahko noč + dober spanec vsemskupaj želimo, še naprej, + naj vas Bog varuje izgube energije + dragih bližnjih . Kiss Cool

by Boštyxz + Lightsonic # Kiss#
Back to top
« Last Edit: 10.10.2008 at 07:18:24 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #8 - 09.10.2008 at 22:16:53
 
Bošty tale tvoj post je pa skrajno nesramen. Alojzu je umrla žena ti pa si privoščljiv.  Res grd in potuhnjen  značaj si pokazal v tem postu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: KRČNE ŽILE
Reply #9 - 10.10.2008 at 07:09:23
 
Quote:
Bošty tale tvoj post je pa skrajno nesramen. Alojzu je umrla žena ti pa si privoščljiv.  Res grd in potuhnjen  značaj si pokazal v tem postu.


Hmm, kako, a se mu ni ponovno rodila ? Undecided

Zdaj pa res ne vem, kaj je bilo z njo ... Huh

No, privoščljiv pa sem, ampak pozitivno, torej privoščim samo dobro .

Če pa si mislila, da komurkoli privoščim slabo, pa si se hudo zmotila .

No, se opravičujem če sem bil "prehiter" . Vzamem besede nazaj .

A naj izbrišem post ali ga samo popravim ? Kaj predlagaš ?

Dobro jutro + dober dan vsemskupaj .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #10 - 10.10.2008 at 08:50:57
 
Bošty

Totalno nerazumevanje človeške narave! Ti ne poznaš ne sebe ne ostalih, oz. sodiš vse ljudi na osnovi lažne biblijske predstave. Lasje pa res ne začnejo odpadati od preveč sexa, pa kje ti živiš bizgec Boštjanov? Potem si ti zgleda po glavi kosmat kot Bigfoot, ker si težko predstavljam, da si neki jako strasten ljubimec!  Grin In če nisi neki strasten ljubimec, te nobena ne bo šljivila pet posto, samo mogoče Desanka Šakič!  Grin

Bošty, niti smrt ni tragična, ampak izkoristiti kost za glodanje, da sam nekaj brezpredmetno žališ, to pa je brezveze veš, s tvoje strani mislim. Pa ti niti ne zamerim, v končni fazi je vse genau.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: KRČNE ŽILE
Reply #11 - 10.10.2008 at 11:39:09
 
Poet wrote on 10.10.2008 at 08:50:57:
Bošty

Totalno nerazumevanje človeške narave! Ti ne poznaš ne sebe ne ostalih, oz. sodiš vse ljudi na osnovi lažne biblijske predstave. Lasje pa res ne začnejo odpadati od preveč sexa, pa kje ti živiš bizgec Boštjanov? Potem si ti zgleda po glavi kosmat kot Bigfoot, ker si težko predstavljam, da si neki jako strasten ljubimec!  Grin In če nisi neki strasten ljubimec, te nobena ne bo šljivila pet posto, samo mogoče Desanka Šakič!  Grin

Bošty, niti smrt ni tragična, ampak izkoristiti kost za glodanje, da sam nekaj brezpredmetno žališ, to pa je brezveze veš, s tvoje strani mislim. Pa ti niti ne zamerim, v končni fazi je vse genau.



Glej, ubogi brate ; jaz nisem Lojzeta kokakor želel žaliti, kot to zmotno vidiš ti . Cry

Glede moje kosmatosti, pa ti res lahko povem, da imam blizu pol metra dolgo čupo, ki pa mi že izpada po vrhu, ravno zaradi prestrastnega sexovanja . Exclaim

Glede tega, koliko me "šljivijo" bejbe, pa ti moram priznati, da me  vsak dan bolj + vsak dan boljše + vsak dan več . Huh Shocked

In, tudi meni ni čist' jasno kako to, vendar pa Hvala Dobremu Bogu , ker mi jih pošilja  Kiss Kiss Kiss

Ampak nič zato, glej, ni panike  Cool Wink Roll Eyes.

Lep pozdrav , čaw , ...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: KRČNE ŽILE
Reply #12 - 10.10.2008 at 12:50:14
 
Boštyxz wrote on 10.10.2008 at 11:39:09:
Glede moje kosmatosti, pa ti res lahko povem, da imam blizu pol metra dolgo čupo, ki pa mi že izpada po vrhu, ravno zaradi prestrastnega sexovanja . Exclaim

Glede tega, koliko me "šljivijo" bejbe, pa ti moram priznati, da me  vsak dan bolj + vsak dan boljše + vsak dan več . Huh Shocked

In, tudi meni ni čist' jasno kako to, vendar pa Hvala Dobremu Bogu , ker mi jih pošilja  Kiss Kiss Kiss

Bošty

Dovoli da te okličem za bebca!  Grin

Ker ti očitno sploh še nisi spoznal, da je dovolj ena ženska s katero gojiš pristen partnerski odnos, ne pa da letaš za vsako kiklo, ki ti jo tvoj namišljen "bogec" pošlje.

A se lahko vsaj tu strinjava, da glede žensk nimaš razčiščeno, če jih kar naprej menjaš, ti dolgolasa pokveka?  Grin

Torej Bošty, najprej se spravi sam v red potem boš pa videl Lorberjeve zmote in zmote tvojega mecena Malega Martinovega Lulčka!!!  Cheesy

Lp, Poet  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: KRČNE ŽILE
Reply #13 - 10.10.2008 at 16:46:21
 
A tako ! Sedaj me pa hočeš obtožiti še menjavanja žensk, ti podtikovalec laži zaslepljenozmotni . Angry Shocked Angry

Uh, kaj vse se bo še razkrilo iz tvoje gnile notranjosti  Tongue. To bo še prav zanimivo, ko se ti bodo vsi zgražali v obraz  Tongue.

Pa čimprejšnje poboljšanje ti želimo , čimprej ...

from Boštyxz + God's brothers + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: KRČNE ŽILE
Reply #14 - 10.10.2008 at 22:06:32
 
Boštyxz wrote on 10.10.2008 at 07:09:23:
Quote:
Bošty tale tvoj post je pa skrajno nesramen. Alojzu je umrla žena ti pa si privoščljiv.  Res grd in potuhnjen  značaj si pokazal v tem postu.


Hmm, kako, a se mu ni ponovno rodila ? Undecided

Zdaj pa res ne vem, kaj je bilo z njo ... Huh

No, privoščljiv pa sem, ampak pozitivno, torej privoščim samo dobro .

Če pa si mislila, da komurkoli privoščim slabo, pa si se hudo zmotila .

No, se opravičujem če sem bil "prehiter" . Vzamem besede nazaj .

A naj izbrišem post ali ga samo popravim ? Kaj predlagaš ?

Dobro jutro + dober dan vsemskupaj .


Jaz sem tudi razumela, da je Lojzetova žena nekako čudežno preživela, se ponovno rodila.

Code:
Vsem
Od nedelje se nisem javljal,ker sem preživljal novo življenjsko izkušnjo.
Od nedelje do danes mi je žena umrla in se ponovno rodila.Izkušnja življenja,ki jo je moja družina verjetno potrebovala.
Niti enkrat samkrat nisem prosil ''''Boga'''',da naj mi pomaga.Vsi člani družine smo spoznali (vedeli) kdo smo in kaj lahko ričakujemo od nam najdražje osebe.Na njeno življenjsko silo EM-svetega duha smo stavili in na nič drugega, potem ko so zdravniki opravili svoje delo.
Vse se je izteklo moji družini v dobro brez klicanja raznih bogov po nebu in Zemlji. Verjeli smo v moč nam nadražje osebe in v življenje. Nihče več me ne more po tem doživetju prepričati v karkoli drugega v kar sem verjel in vedel že pred tem doživetjem.
Malo manj se bom javljal bom pa zadevo kasneje tudi bolj pojasnil.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2