Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 14620 times)
ajgor
Ex Member




Re: Rastlinsko gorivo
Reply #30 - 03.08.2008 at 17:40:44
 
Devi wrote on 03.08.2008 at 17:37:54:
Quote:
Bogati bodo bogatejši, še naprej se bodo nažirali, zraven pa modrovali in moralizirali, kako so pomagali, ampak...

ker to vemo, bomo VSI že jutri nehali v službo hodit in tak sistem podpirat?

Tvoja osebna odločitev.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Rastlinsko gorivo
Reply #31 - 03.08.2008 at 18:09:16
 
Quote:
To smo mi, jaz, ti, Nehatee, Alojz,....naše vlade, ki smo del bogatega sveta, EU-ja. Plačniki ZN, ki v našem imenu tudi delujejo.

to bomo pa šele vidli, če bomo tud mi meli kej od tega, a ne. zaenkrat ne zgleda, ker mislijo samo zase delat. in vsi projekti niso nujno slabi. recimo denar od EU dostkrat konkretno prav pride tud nam, ker se z njim razvijajo (konkretno vem za Haloze) do zdaj zaostali predeli, odkoder so ljudje prej odhajali, ker se ni dalo preživet in ker ni blo denarja za razvoj malega gospodarstva. realno gledano so se ljudje prej v obilju prostega časa in pomanjkanja perspektive bolj zapijali, kot pa do kakih spoznanj o življenju prihajali.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Rastlinsko gorivo
Reply #32 - 03.08.2008 at 20:58:24
 
Osebno jaz nič ne pričakujem od tega, razen kot sem napisal še večje revščine. Pa klub temu delujejo tudi v mojem imenu.

Tudi Haloze zelo dobro poznam.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Rastlinsko gorivo
Reply #33 - 27.09.2008 at 14:29:54
 
Devi wrote on 02.08.2008 at 21:57:39:
poleg bio-gasa so zdej začeli uvajat še tole.
zanimivo, da je Indija tolk aktivna v teh rečeh ves ostali razviti svet (ki bojda premore največje strokovnjake za vse reči) pa se tepe za nafto...

http://www.mladina.si/tednik/200830/jatropha_curcas__rastlina_prihodnosti


Dobro se sliši  Cool.
Back to top
 
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Rastlinsko gorivo
Reply #34 - 30.03.2010 at 21:01:25
 
Engineers Develop Carbon-Capturing Photosynthetic Frog Foam

It may seem too good to be true, but engineers from the University of Cincinnati have devised a way to capture and remove CO2 out of the air and then convert it into biofuel building blocks. The engineers have created an artificial photosynthetic material made from foam injected with frog enzymes, which combined with the power of the sun, converts CO2 into oxygen and sugar. With more research, the sugar could then be used to make ethanol or biofuel without the use of farmland or crops.
..... . .   .

http://www.inhabitat.com/2010/03/30/scientists-develop-carbon-capturing-photosyn...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3