Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 118
(Read 160774 times)
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #15 - 04.08.2008 at 20:50:52
 
...

Nahate

Brezvezno kompliciranje, 7 visjih 7 nizjih planetov itd.

Pomembno je samo eno: Ko je clovek samospoznan je na enaki ravni po vseh neskoncno stevilnih galaksijah, Elohim ve da je eno s stvarnikom, ne rabi se deliti na visje nizje in ce ta isti samospoznani clovek prekrsi eticni kodeks, pade na raven kot je to nase zemeljsko zivljenje in kot je taksnih planetov z namenom da se cloves ponovno samospozna ravno tako neskoncno v stvarstvu.

Samo 5 samoizrazov stvarnika je in od tega samozavednih samo dva, samospoznan in ne-samospoznan clovek.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #16 - 04.08.2008 at 21:00:57
 
...
...
...
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #17 - 04.08.2008 at 21:36:13
 
Etrex

Hvala za to uslugo. Moj rokopis lahko ven vržeš samo zadnje tri liste daj. gor če lahko. Mimogrede Nahate je zelo vredu in zadevo dost dober dojema in tudi teološko zapuščino  zelo dobro pozna. Stvar je v temu,da bi zadevo razmislila.
Modeli sarkofagov so že doma. Mojster jih je kvalitetno izdelal-Matijatov oče. Jutri bom doma, pridi kaj naokoli.  

Lp Alojz Smiley Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #18 - 04.08.2008 at 21:58:23
 
Ni problema Alojz, ni za kaj.

Samo se mi zdi malo nesmiselno metati ven rokopis, predolg postopek, pa se... No ja skoditi ne more, ane... Ce se pa kdo zgraza da je neestetsko pa njegov problem, svoje sporocilo nosi.

Za Nahate pa vem ze od samega zacetka da razmislja pravilno s svojo glavo, zato sem ji tudi vedno poskusal odgovoriti ce sem lahko.

Drugace pa se ze dolgo nisem oglasil in bom res v kratkem prisel kaj okoli.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #19 - 05.08.2008 at 22:49:57
 
Smrk, smrk  Cry Cry, men se pa zunajzemeljske civilizacije ne zdijo več nič kaj zunajzemeljske!!!  Cheesy

Je bolj tako kot se meni, drahemu Slovenceljnu, zdi da Hrvatje in Srbi in Bošnjaki in tak narodi meni bolj zunajslovenska civilizacija kot pa kaj drugega, tako, za prvim ovinkom.

In so jaaaaaakoooo, jako blizu, sam se mal igrajo slepe miši, falotki smešni. Ah bo že.

Če pa hoče kdo spoznat kako zunajslovensko civilizacijo ga pa uhka brez težav peljem, ni problemov.

Živeli!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #20 - 06.08.2008 at 12:56:45
 
Poet wrote on 05.08.2008 at 22:49:57:
Smrk, smrk  Cry Cry, men se pa zunajzemeljske civilizacije ne zdijo več nič kaj zunajzemeljske!!!  Cheesy

Je bolj tako kot se meni, drahemu Slovenceljnu, zdi da Hrvatje in Srbi in Bošnjaki in tak narodi meni bolj zunajslovenska civilizacija kot pa kaj drugega, tako, za prvim ovinkom.

In so jaaaaaakoooo, jako blizu, sam se mal igrajo slepe miši, falotki smešni. Ah bo že.

Če pa hoče kdo spoznat kako zunajslovensko civilizacijo ga pa uhka brez težav peljem, ni problemov.

Živeli!  Smiley


Ja Poet maš tisočkrat prav. Saj je vse in smo vsi večno-sedaj vseobsežna vesoljna samobitnost. Sam nekateri Ikarusi,ki letajo bolj po zraku tega štosa še niso doumeli- smrk  Cry Tongue
Potem pa jaz 'bukov-bunkuc' poskušam najti način,da bi ostali bunkuci to dojel.
Vse je tako kot je! Problem je ,ker mi tako hočemo po lastni svobodni volji. Težko se je sprijazniti z dejstvom,da jo imamo vsi,pa nekateri z njo počenjajo mal velike svinarije. Kje je potem problem? Problem je v tem,da ti ne vedo,da je neetično izrabljanje lastne svobodne volje malo vprašljivo-zgubiti pa tko nimajo kaj, samo tudi tega ti kekci ne vedo!  Letel bodo sam še en civilizacijski zemeljski življenjski krog.Bodo pa še vedno to kar so danes, umrljivi nesamospoznani egoistični kekci. Svobodna volja je najboljša stvar naših življenj (zraven žensk, govorim s stališča moškega)Problem je ker se mi ne zavedamo malo posledic le te. Zgubiti pa tko nimamo kaj. Zato je etični kodeks svetosti vsakega življenja naša vesoljna  prostovoljna  
odločitev. Tej odločitvi pa se lahko zaveže samo samospoznani individualni življenjski samoizraz večno-sedanje vesoljne življenjske samobitnosti,katere samospoznani življenjski izraz je sam. Nič ni problematično lahko pa je boljše,če mi sami tako želimo.

Lp Alojz Shocked Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #21 - 09.08.2008 at 16:30:59
 
Na Saturnu + tudi na Veneri živijo naši bratje , tako kot mi tule.

Precej podobno + enostavno.

Sicer pa nam to naše vlade + njihove organizacije vztrajno prikrivajo .

Saturnovci živijo precej idilično življenje z težko predstavlivo lepimi odnosi .

So tudi precej lepši od nas + sorazmerno velikosti njihovega planeta tudi večji od nas .

Imajo precej lepih + raznovrstnih živali, pa tudi domačih živali imajo precej .

Boljši živijo v višjih predelih, slabši pa v nižinah.

Ob morju ni prebivalcev, ker imajo preveliko + neenakomerno plimovanje morja.

Živijo v različnih "živih" hišah , ponavadi iz gromozanskih dreves, ali iz "nekakšne" žive meje , ter ostalih zanimivih / čudnih / specijalnih vrst .

Imajo precej pripomočkov + pomočnikov za življenje , ... od gigantske krave Buke , pod katere lahko privlečejo cele "bane" za lovljenje mleka, ... do "fur" - pomočnika kot pri nas opice , do Bauorja enookega ( z 3 očesom z žarkom ), Saturnskim levom Horudom, Modrim medvedom Ihurjem , ... potem Sisterkihijem - Saturnovskim slonom, , domačo kokošjo /( ki vali jajca v vodi ) , leteči kravi, ... potem je tu še modra saturnovska koza, ... antilope, ... severnjaške ptice pevke, ... ribe (nekatere gromozanskogigantske ) , vodne polže, ... reke, morja , celine , ...jezera, ... deževna drevesa, ognjena drevesa, ... Tirbi - mah na gorah , ... zdravilna zelišča, ... sončno drevo, ... Chiaba- rastlina ladja ( njen plod je ladja ), ...

Potem imajo še ceeelo vrsto ptic pevk, ... in še precej posebnih + lepih gozdnih/divjih živali .

No, pa drugič naprejjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + spirits from above + # Kiss#

( p.s., pa naj Alojz pove, če ni res kar sem napisal  Roll Eyes)
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #22 - 09.08.2008 at 17:12:17
 
In vse to ti je povedal tvoj Modri ali Stvarnik pri specijalnih molitvah. Petnajst let molitev in imaš tole; leteče krave, polže ter hostne živali pa še to na Saturnu. Ni ti pozabil povedati tudi, da so prebivalci tam lepši od tebe in bi ti sodil med nižinske prebivalce. Sem brez besed, tvoj Modri te ima res rad.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gordol
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 4

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #23 - 09.08.2008 at 17:13:12
 
Kaj tak glasno v vesolju muka?
To je Boštijeva krava Buka.

In kaj tako smrdi, je to dihur?
Ne, ne, to je saturnovski Ihur.

Videl tam boš tudi žabo,
če manjka ti kolo pa tud´ Chiabo.

Na tem planetu ful dogaja,
namesto svinje, zakoljejo si zmaja.

Takrat je prava veselica,
od veselja poje še drobnica.

Tam ne rabijo pižame,
ne spijo nič, so vsi iz slame.



















Back to top
« Last Edit: 09.08.2008 at 22:20:02 by Gordol »  
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #24 - 10.08.2008 at 07:22:09
 
Quote:
In vse to ti je povedal tvoj Modri ali Stvarnik pri specijalnih molitvah. Petnajst let molitev in imaš tole; leteče krave, polže ter hostne živali pa še to na Saturnu. Ni ti pozabil povedati tudi, da so prebivalci tam lepši od tebe in bi ti sodil med nižinske prebivalce. Sem brez besed, tvoj Modri te ima res rad.

Lp, Igor


Yooouuupp, ... vem, vem, da me mora imeti rad - bolj kot jaz Njega .
Pa ni mi to povedal pri "specijalnih" molitvah .
In, ja, ... še veliiiiiiiko od vsega mi je razložil.
Najlepša Hvala Njemu .
Vsaj vem, da nismo sami v našem Osončju , ampak imamo precej dobreih bratov. Tudi na Merkurju so, čeprav nisem 100% prepričan, če imajo materialna telesa. Za Saturn sem 100% , da imajo . Zato pa tudi sem napisal  Cool.

Pa dober + duhoven + neosamljen , bratski + ljubezniv dan, vam želimo, ... vsemskupaj , ... še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + # + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #25 - 10.08.2008 at 12:17:00
 
Gordol wrote on 09.08.2008 at 17:13:12:
Kaj tak glasno v vesolju muka?
To je Boštijeva krava Buka.

In kaj tako smrdi, je to dihur?
Ne, ne, to je saturnovski Ihur.

Videl tam boš tudi žabo,
če manjka ti kolo pa tud´ Chiabo.

Na tem planetu ful dogaja,
namesto svinje, zakoljejo si zmaja.

Takrat je prava veselica,
od veselja poje še drobnica.

Tam ne rabijo pižame,
ne spijo nič, so vsi iz slame.


Ježeštana, kdo si je pa zmislil tak super odgovor????

Direkt Boštyju pove, da preden bi lahko tule debatiral bi moral enkrat poglobljeno prebrati knjigo o Butalcih, da bi videl, kar bi že pač videl.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tradition
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #26 - 10.08.2008 at 13:53:01
 
Odkrito priznavam da zgornje forumle Xmept*=INmept* AO/OA (EM) RImept*=Xmept niti ne razumem, vendar se vam ne zdi da se intelektualno ne da dojeti Stvarnika? Enako kot razumevanje forumule vode H2O še ne bo potešilo žeje, treba jo je spiti.
Razsvetljenje oziroma poenotenje po mojem bolj doživiš (občutiš?) kot pa razumeš.

Preden se razburiš Alojz, ne namigujem da sem doživel razsvetljenje ali da imam o tem vse informacije, to je sam moje mnenje  Smiley

Pa lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #27 - 10.08.2008 at 14:31:35
 
Quote:
Odkrito priznavam da zgornje forumle Xmept*=INmept* AO/OA (EM) RImept*=Xmept niti ne razumem, vendar se vam ne zdi da se intelektualno ne da dojeti Stvarnika? Enako kot razumevanje forumule vode H2O še ne bo potešilo žeje, treba jo je spiti.
Razsvetljenje oziroma poenotenje po mojem bolj doživiš (občutiš?) kot pa razumeš.

Preden se razburiš Alojz, ne namigujem da sem doživel razsvetljenje ali da imam o tem vse informacije, to je sam moje mnenje  Smiley

Pa lep pozdrav

Res je, draga moja Tradicija, lepo sem te vzgojil. Resnično me ne moreš intelektualno razumeti, lahko me le doživiš. In pri tem, moj dragi Sin, ti bo formula vode H20 pokazala, na katerih mestih v puščavi se nahaja prava Voda. Tu me išči, draga moja Tradicija, in tu me boš našel. Vedi, da ko me naposled le najdeš, tedaj boš razumel, kar koli boš že razumel.

Idi v miru, moj dragi Sin, in naj te vodi volja mojega Vesolja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tradition
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #28 - 10.08.2008 at 21:50:25
 
Tradition zaradi muzike (blues) ne vere Smiley - sem nekako dobil vtis da me imaš za rimokatolika glede na "starozavezni" stil tvojega sporočila.. Nisem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tradition
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #29 - 11.08.2008 at 09:17:32
 
Drugače pa če te prav razumem praviš naj bo razum le odskočna deska pri iskanju in spoznavanju božanskega. To je idealna pot vendar se velikokrat zgodi da razum prevzame... in tako ostane pri prebiranju teoretičnih knjig s področja duhovnosti in branje o astralnih ravneh, čakrah ipd.. medtem ko je bistvo teorijo preizkusiti v praksi, kar ostane nekje v ozadju.

Maš prav, potrebna je kombinacija, katere ne piše v nobeni knjigi ali formuli, treba jo je najti in preizkusiti v sebi  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 118