Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 41157 times)
ajgor
Ex Member




Re: Biti ženska
Reply #45 - 05.08.2008 at 10:57:40
 
Tako preprosto si napisal, da te izgleda niso razumeli.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Biti ženska
Reply #46 - 05.08.2008 at 11:10:17
 
M.L. wrote on 05.08.2008 at 10:40:28:
murileon wrote on 05.08.2008 at 07:49:35:
M.L. wrote on 04.08.2008 at 16:35:26:
Quote:
V zgornjem članku si torej hotel poudariti, da si duhovno zrelejši od kristjanov. Kratkom jedrnato.

Lp, Igor

Ajgor, žal, nisi prav razumel, pa tako preprosto kot sem povedal.
Ko boš nekoč spoznal smisel preprostosti, bo vse drugače.

Pa lep pozdrav.


Vse je zelo kompleksno in večplastno. Mislim pa, da ti govoriš o neki drugi preprostosti. Ljudje smo nagnjeni k temu, da se obremenjujemo s stvarmi, ki jim nismo dorasli in si ne vzamemo časa, da za nekaj dozorimo. Ko za nekaj dozorimo, je tista stvar za nas lahka in preprosta.

Ja, prav imaš, tako je kot praviš, a vendar jaz mislim, da ima preprostost povsod enak smisel, tako v materijalnem-fizičnem, kot v duhovnem-mentalnem svetu. Kot praviš, ko stvari dojamemo so zelo preproste, zato pravim, da so komplićirane stvari že v osnovi zgrešene, pa na keterem koli področju se pojavijo.

Pa lep pozdrav.


Malo poenostavljaš  Roll Eyes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Biti ženska
Reply #47 - 14.04.2009 at 05:15:04
 
Quote:
M.L., ko smo že pri tem, to ni topic o tvoji dvolični morali apak o Biti ženska.

Lp, Igor


Kakšno bitje pa je to?  Mogoče bi bil boljši naslov Biti ženska kot diktator.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Biti ženska
Reply #48 - 17.09.2009 at 23:14:18
 
kobra wrote on 30.07.2008 at 12:10:17:
Pozdravljeni!

Želim vas vprašati za mnenja in izkušnje na temo vloga ženske v današnjem "svetu". Pogosto namereč slišimo in razpravljamo o tem, kako je lahko partnerska vez med žensko in moškim uspešna le, če vsak odigra svoj del vloge: ob pravem moškem je ženska lahko ženska in ob pravi ženski lahko moški zaživi svojo moško vlogo.

Dejstvo je, da smo ženske močnejša in manj obladljiva bitja in da so nas zatirali v zgodovini prav zaradi strahu nad to močjo.

Dejstvo je tudi, da smo si izborile z emancipacijo del moči nazaj.

Pa smo vsi skupaj zdaj zadovoljni?

Ženske tarnamo, da ni več pravih moških... Ugotavljamo, da so izgubljeni v tem novem svetu, v teh novih vlogah, ne vedo več, ali bi rade, da nam odpirajo vrata, ali jih potrebujemo še za kaj drugega kot osemenjevanje? Same osvajamo, same začenjamo s spolnim odnosom, v službah zasedamo vodilna delovna mesta... Hkrati pa si želimo princev na belih konjih, ki nas bodo nosili po rokah, nam nudili varnost in nas branili pred celim svetom, predvsem pa pred nami samimi...

Ste kdaj razmišljale o tem, da jim moramo vrniti nazaj moško vlogo, da bomo lahko srečne? Da rabimo prebuditi ženske v sebi, da bodo naši partnerji lahko postali moški?

Zanima me, kako se soočate s tem vprašanjem?
Imate kak dober nasvet za ostale?

Čudovit dan vsem!



WTF

Vecje bull shit fore pa s enism slsial ze pelp cas,..
WTF,..

zenske ste vse majke mi,..

TIneki pvoem,.. ko so te sklonirali rpvic povej ali sibial mocnjsa prenseto,.. fora je v tem da moski in zenske uproabljamo druge vcentre v mozganih in azto je tako. PSloh pa bireku,.. lepo rposim zsedate vodilna emsta kje ze v keri firmi renso mislim,.. punca toj ego ti poalga racune k jo stvarnsot ne more slediti,...

In da sva si na jsnem,. tipi smo se odcepili do zesnekga spola so znanstveniki dokazali in zato lepo rposim,.. ne nabiajt kejr ni ognja. Mismo azjedalci tkao da itak zensek hcoete biti vse oh in sploh zato pa iamte tudi veliek kubirje za mozove ker to rabite men ej cisto jasno po prebrani studiji k so jo dali ven,.. pucne ste neki oh in sploh in zato vam majka en pokvajrnec in azto je tok vez in duzin ko je en gnoj drugi ap priden itd,..

daj dja

zasedamo nova mesta

lol
same azcnete z spolnsotjo

hahahahah

punca ti si vic renso

me pa res zaniam aktera punc aje prial dkaj do tipa pa mu rekla ce gre rit ali pa ce gre na kofe,. majko mi,..

nj mi koj odpade ce sme kdaj videl to foro,..

lp

pa pusti risanke v filmih

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Biti ženska
Reply #49 - 23.05.2010 at 23:15:06
 
Kako naj sicer bo drugače, če ženska ne igra več svoje vloge v družbi. Slednja danes je zamaskirana s pudrom, dol spodaj brez kocine, s tetovažo in piercingom. Vse to zahteva svoj čas in nadaljne negovanje svojega izgleda. Seveda je našteto le dodatek vsem možnim trajnam, lakiranju nohtov, mazanju s tem in onim preparatom. Normalno, da bo nekdo utrpel. Prvi so to občutili v zakonskih skupnostih moški. Ti so se nakako navadili na strašila v svoji okolici, medtem, ko drugi so se od svojih nekoč do smrti zapriseženih celo razšli. Kako naj bo potemtakem ženska dobra mama, če v mnogih primerih z otrokom ne govori 15 minut na dan? Preprosto otrok drugačen ne more biti, kot pa nek vzor filmskih igralcev saj mati, zlovešča samovšečna, ga je že davno tega poslala pred tv in tako je odrastel. Ona pač, si je namesto pogovora z otrokom brila lulo, lakirala vse kar polikarino na njenem telesu še ni. Zapustila je otroka, med nas pa se kot posledica dandanes vrivajo otroci na prvi pogled kot filmski gangsterji iz 70. let. Na srečo imajo nekateri dušo še čisto, le družbe otrok tistih najbolj neskrbnih mater bi se morali izogibati.

Andres
[ Odgovori na to | # ]
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Biti ženska
Reply #50 - 25.11.2011 at 20:55:17
 
Ej punca to je butsto.

Ve picke počente ves kaj:

- varate
- kruabte se k podgane okol
- izkoriscate
- manipulirate smao zato da ustrezete svojim geotom
- sem omnil da se gonte okol ko mate doam vse kar se vas tice

Ce mene prasate bi mogeli uvest simpel princip, picka naj bo doma za sporgetom, in ce ji ni kaj vsec jo je teba pretepst.

Dejstvo je, da je bog reku ze zdavnej da ste zenske slabse grajene in bolj endovzetne predvsem pa ne mocne dovbolj za odlocitve.

Poglejmo kaj je sedja v svetu, vse picek se gonte okol, varate in z tipi delate kot svinaj z mehom, sje ni cudno da tipi to varajo in vracajo, mislim, obcsno kak tip ubije kako picko akr je po mojem menju sprejemnjivo sej leta in leta varanja psuijo zelo depresivno stnaej v umu vskamge msoega.

Simpel,.. jaz bi vas zaprl v kurbik pa porival ko bi hotel fukat.

Ker to ej zelo nelepo akr sme napisal samo pvoem ti kadar kols em se probu poment z kako babo o keriokoli psocani reci normalno na nivu sem videl da razmilčajte k podgane resno prov zabite ste.

Sori baba je za sproget pa za fuakt pa tisina.

Nism takega mnenja bil v maldosti smao glede na to kako zivljenej mam zaradi vas pa tko pa da sem komad pac odprt ap toa sori to ne gre,. pciki nikol ne smemo dati v roke nic ekr bo slo vse v kurac.

kar pogeljte kok se gonte okol sam azto ker vam entipo rece da to ne gre ker ne razuemte ga odjebete pa se greste okol kurbat.

ce ni tkao k pizca hoce je vse narobe tipi pa mroemo trpeti

hval abogzu da bom kmal umrl.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Biti ženska
Reply #51 - 26.11.2011 at 13:32:29
 
ampak to pa že kr dolgo ponavljaš ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Biti ženska
Reply #52 - 26.11.2011 at 13:41:45
 
To ima vsak v sebi vse kar optimus govoris o zenskah , in dekleta so lahko dobra in sladka kot med ce  le najdes nacin da gresta skupaj with a flow , to pa je ponavadi z razumevanjem svojega in njenega jedra ki je eno in isto .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Biti ženska
Reply #53 - 14.07.2012 at 17:21:54
 
kobra wrote on 30.07.2008 at 12:10:17:
Pozdravljeni!

Želim vas vprašati za mnenja in izkušnje na temo vloga ženske v današnjem "svetu". Pogosto namereč slišimo in razpravljamo o tem, kako je lahko partnerska vez med žensko in moškim uspešna le, če vsak odigra svoj del vloge: ob pravem moškem je ženska lahko ženska in ob pravi ženski lahko moški zaživi svojo moško vlogo.

Dejstvo je, da smo ženske močnejša in manj obladljiva bitja in da so nas zatirali v zgodovini prav zaradi strahu nad to močjo.

Dejstvo je tudi, da smo si izborile z emancipacijo del moči nazaj.

Pa smo vsi skupaj zdaj zadovoljni?

Ženske tarnamo, da ni več pravih moških... Ugotavljamo, da so izgubljeni v tem novem svetu, v teh novih vlogah, ne vedo več, ali bi rade, da nam odpirajo vrata, ali jih potrebujemo še za kaj drugega kot osemenjevanje? Same osvajamo, same začenjamo s spolnim odnosom, v službah zasedamo vodilna delovna mesta... Hkrati pa si želimo princev na belih konjih, ki nas bodo nosili po rokah, nam nudili varnost in nas branili pred celim svetom, predvsem pa pred nami samimi...

Ste kdaj razmišljale o tem, da jim moramo vrniti nazaj moško vlogo, da bomo lahko srečne? Da rabimo prebuditi ženske v sebi, da bodo naši partnerji lahko postali moški?

Zanima me, kako se soočate s tem vprašanjem?
Imate kak dober nasvet za ostale?

Čudovit dan vsem!


Točno TO !!!  Exclaim Exclaim Exclaim

Namreč, dandanes ženske več ne vedo zakaj so bile sploh ustvarjene napram Moškemu !!!

Zanimivo, da se sploh katera ženska gre to spraševati , o čemer pišeš  Smiley

Namreč, danes, sploh v teh, "poslednjih časih-dneh" vlada na tem planetu taaaaaaaaaaka zmeda, da ljudje Sploooh več ne vedo zakaj so se sploh inkarnirali na ta planet !

In zato imamo takele "štale" po ceeelem planetu  Tongue

Lep pozdrav iz duhovnih nižav nekoč višav, čav  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Biti ženska
Reply #54 - 14.08.2012 at 04:52:54
 
Ne rabis vedeti zakaj si se inkarniral, ker se sploh nisi inkarniral preprosto samo si.
Ne strinjam se da zenske ne vedo zakaj so bile ustvarjene, v stvari clovek kompletno ne ve zakaj sploh obstaja. Danes je cas umske dozorelosti, kot otrok ko zrase v mladostnika- puberteta. Takrat se nekako povzdignes na vse in kaj pride potem? prvo hladen tus pol pa sele modrost, no ni receno da modrost.
E tukaj je zdaj nasa civilizacija isti sistem, veselo egotripanje in nadumsko letenje, le upamo lahko da sledi modrost, ker ne mores vedeti kaj bo.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Biti ženska
Reply #55 - 22.08.2012 at 17:26:52
 
Glej, Tomaž, ti morda res ne rabiš vedet', čemu si se Inkarniral, ker zgleda neveš Smisla Tuzemske Inkarnacije .

No, vidiš, Zame, na primer, je pa to Nadvse Pomembno, da nebom zapravil zdajšnje inkarnacije za brezveze , kot nekatere duše .

Torej, ne sklepati vse po sebi, kajti prehitro padeš v zmote.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Biti ženska
Reply #56 - 29.08.2012 at 22:29:53
 
Glej Bosty, rad bi verjel v reinkarnacijo, pravzaprav sem bil vcasih preprican v to. Zdaj sem pa v dvomu glede reinkarnacije. V reinkarnacijo je lahko verjet, ker v tem je upanje da bo ostal del tebe vecen, dusa. Kaj pa ce se moras tudi temu odpovedat? V naravi vse nadomesca novo, staro dela prostor novemu. Pomisli da je kancek egoizma v temu da bi obdrzal nekaj starega, namesto da pride novo?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Biti ženska
Reply #57 - 01.09.2012 at 07:29:11
 
ja, ja, to ti dam za prav, Kajti to bi lahko bila "lažna tolažba" .

Ampak takoj ti moram povedati, da se tudi nisva razumela glede "Inkarnacije" in "Reinkarnacije" .

Kajti to sta Dva različna dogajanja .

Namreč Inkarnacija = Utelesitev , Reinkarnacija pa je Večkratna Utelesitev.

No, pa da se vrneva na Bistvo : Inkarnacija Je, kajti ravno sedaj jo oba Udejanjava .

Reinkarnacije naj bi za duše te Zemlje praviloma sploh ne bilo .

Reinkarnacije za ostale "prišeke" iz Drugih planetov pa se za zaključujejo z Inkarnacijo na tem Planetu na katerem se ravno Zdaj mi2 nahajava .

Razen za Najvišje Duhove - Duše , ki so se že v preteklosti izkazale kot nadvse Koristne za Človeštvo  , in pa take duše, ki niso uspele v svojem Poslanstvu , ter obljubijo da ga bodo izpolnile, no, torej Le za take Duše  je pa Odobrena Ponovna Inkarnacija, kar imenujemo Reinkarnacija.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Biti ženska
Reply #58 - 13.02.2014 at 16:11:04
 
Boštyxz wrote on 22.08.2012 at 17:26:52:
Glej, Tomaž, ti morda res ne rabiš vedet', čemu si se Inkarniral, ker zgleda neveš Smisla Tuzemske Inkarnacije .

No, vidiš, Zame, na primer, je pa to Nadvse Pomembno, da nebom zapravil zdajšnje inkarnacije za brezveze , kot nekatere duše .

Torej, ne sklepati vse po sebi, kajti prehitro padeš v zmote.

Lp + #



Meni se zdi, da je tvoje sporočilo imeti trenutno inkarnacijo ograti vlogo žensko brez jošk.  Takšna inkarnacija je kot pretveza in lep izgovor za vse, ki se zanašajo le na to.
Če bi vsakdo šel po tej poti razmisleka, potem bi si desci dali delat umetno pičko, kot tudi ženske bi šle na operacijo za pridobitev moškega ponosa.   Bržkone bi večini v tem času kurc tudi pristajal.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Biti ženska
Reply #59 - 13.02.2014 at 18:45:38
 
jeeeez
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5