Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 10032 times)
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Kako ves, da se ti je odpeljalo?
Reply #15 - 23.07.2008 at 18:22:52
 
Alojz in Sandib wrote on 23.07.2008 at 12:27:47:
Bamby wrote on 23.07.2008 at 07:08:53:
Quote:
Vsevedni Bamby, kdo pa je tebe kaj vprašal  Exclaim


Bambyja nihče, pač pa je Bamby tebe.


Bamby

Odgovor se glasi:Bamby je papagaj! Bamby: sod je na vozu! Nas ne zanima ali je poln,ali prazen.Glavni argument je,da je sod na vozu Bamby.
Ti pa misliš,da si vso pamet iz tega soda pojedu!

Lp Alojz Grin Grin Grin



Največ ljudi, ki si domišljajo, da se lahko selijo v tuje duše in si domišljajo kaj drugi čutijo in mislijo je v norišnicah ...

... in oćitno na temu forumu med pristaši oz. člani Prometejkovcev.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Kako ves, da se ti je odpeljalo?
Reply #16 - 23.07.2008 at 21:54:09
 
Tami wrote on 02.07.2008 at 12:56:20:
1.7. sem imela rojstni da in vse kar sem v celem dnevu pomislila je, kako nisem nič dosegla v življenju, oz., da vedno ko se odločim za določen korak je ta napačen,

napačno ali pravilno v katerem smislu?
a postajaš slabši, šibkejši, bolj oportunističen človek? sama določaš svoje življenje al ga kdo drug? zakaj je tako, kakor je? kaj točno ti tukaj paše al pa ne paše?
a zgubljaš svoje znanje ali ga širiš? kaj pa svojo modrost, svoj pogled na svet, se ti širi ali oža?
si soočena z izzivi glede življenja ali živiš že čist rutinsko?
si že zgubla zanimanje za življenje in nove stvari ali te še pritegnejo stvari, ki jih še nikol nisi vidla, čutla, doživela v sebi?
v kako širokem smislu se gledaš?
kaj dejansko je narobe?

po moje veš da se ti je odpeljalo takrat, ko več nisi zmožen kontrolirat svojih odzivov na stvari, ne stvari samih. teh namreč skor nikol ne moreš. sam ni panike. običajno grejo vedno na boljše, same po sebi. kar je po svoje sreča, če bi doživljali samo to, kar hočemo, pol nikol ne bi mogli bit več, kot doseže domišljija. in možnostim, ki jih ma na zalogi življenje ne seže naša domišljija niti do..
good luck Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Kako ves, da se ti je odpeljalo?
Reply #17 - 23.07.2008 at 22:12:20
 
Bamby wrote on 23.07.2008 at 05:30:50:
[

A sedaj si tudi ti postala Prometejkovec in čutiš neustavljivo željo po dajanju nasvetov (in to celo osebam, ki ne sprašujejo za nasvet), torej ena izmed oseb, ki imajo odgovore na vsa verska, neverska, skratka vsa vesoljna vprašanja? Vprašanje.

Očitno je to postal forum svetih Prometejkovcev.


Bamby postavil si vprašanje in nato spljuval svoje mnenje zraven.  

Jaz tokrat vprašam tebe, ali te res kaj zanima, ali bi rad zgolj špekuliral.   Questioning

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Kako ves, da se ti je odpeljalo?
Reply #18 - 27.07.2008 at 18:29:18
 
[quote author=nahate.d link=1214996180/15#17 date=1216843940][quote author=bamby link=1214996180/0#11 date=1216783850][

A sedaj si tudi ti postala Prometejkovec in čutiš neustavljivo željo ivalecpo dajanju nasvetov (in to celo osebam, ki ne sprašujejo za nasvet), torej ena izmed oseb, ki imajo odgovore na vsa verska, neverska, skratka vsa vesoljna vprašanja? Vprašanje.

Očitno je to postal forum svetih Prometejkovcev.

Nahatee

Bamby je še gozdni prebivalec. On je še iz temnejšega (gozdnega) časa.On še vedno misli,da je v Sloveniji vojno stanje.

Lp Alojz Grin Grin

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Kako ves, da se ti je odpeljalo?
Reply #19 - 17.09.2009 at 23:19:41
 
Zdravo punca.

No tkao bom rkeu,....

To akr govoris so manipulacijske fore druzbe zakaj..

Simpel.
V njigi ks me jo rpedkratkim repobral je bil a princip lepo razlozen.

Ljudje recejo nekomu da nj neki anredi da se bodo oni lepo res lepo ali bolej pocutili. In azto ti to govore. Druba postvlja rpavila in cese prasas kdo je druzb abos videla da ljduej kateri hocejo da bi bilo njim lepo in zato more snarediti neki zase da bodo oni bolj azdovoljni.

Zivljenje je tovje dar matere in oceta oziroma sebe. In tkao ga tudi sprjemaj. Osbno vem, da je cudno slisati toda noben ti niam rapvice govoriti to in ono.

Pot je tvoja in smao tvoja odlcitve aktere soomejene so pa zarpte poti kot rpavis in tudi ce bi sla po tej poti mores vedeti da ne bi bila srecna.

Pojdi kamor zelis kar ti daje radsot ceprov sem jaz to pocel dolga leta in sledil sanjam se vs ekocna pri sluzbi in sanjah o tem kej dobiti sluzbo. Pokusi si prej kaj azzihrat to je ap to,..

drugce pa nisi kos mesa,.. zivi soj lijfe in delaj akr ti pase,..

lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2