Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 83 84 85 86 87 ... 90
(Read 278437 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Sanje
Reply #1260 - 01.02.2009 at 21:56:25
 
Quote:
Zato nam bojo pa kmalu čipe montirali,da bomo pridno otroci države.


Quote:
Robi, bodi raje tiho. Pojma o pojmu nimaš!!!!


Kdo želi koga opredalčkati in ga imeti pod kontrolo ?
Oziroma imeti ta forum pod kontrolo ?
Ali pa celo vse ljudi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sanje
Reply #1261 - 01.02.2009 at 21:58:32
 
Robi wrote on 01.02.2009 at 21:56:25:
Quote:
Zato nam bojo pa kmalu čipe montirali,da bomo pridno otroci države.


Quote:
Robi, bodi raje tiho. Pojma o pojmu nimaš!!!!


Kdo želi koga opredalčkati in ga imeti pod kontrolo ?
Oziroma imeti ta forum pod kontrolo ?
Ali pa celo vse ljudi...


Hi,hi srčece moje malo, zakaj si me izdalo???? Ti tko čutiš.A je to tako, kot čutiš božjo ljubezen???
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Sanje
Reply #1262 - 01.02.2009 at 23:40:37
 
Zgleda, da bo treba tudi tukaj povedat:

Pred časom sva z gapetom zaradi podobnih izpadov malenkost modificirala forum, da se da določene preveč tečne osebke ignorirat. Seveda pa morate zato brat forum prijavljeni.

Koga ne želite več brat enostavno določite v vašem profilu. Pod Options dodate vse, ki jih ne želite brat v polje Twitfilter in njihovih postov ne boste videli več med zadnjimi prispevki, niti ko boste brali posamezno temo.

lp bp

P.S. Ima pa zadevica še en problemčič, pri citiranju, bomo upam kmalu popravili.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #1263 - 02.02.2009 at 10:40:25
 
Alojz in Sandib wrote on 01.02.2009 at 19:52:59:
m wrote on 01.02.2009 at 19:13:40:
Tolk o tem, kako Alojz ne bo več zmerjal ...



m

Malo si pokvarjena in nepravična.Mogoče nisi? Murileon nas ima za marginalce-ljudi iz obrobja. Kaj je pa on, se pa ne ve,sodi pa lahko!!! Če ti jaz nisem všeč je to tvoj problem.Moj pa je,če me nekdo,(ki je kot oseba popolnoma aut zame) etiketira za manj vredno osebo. Razmisli in potem komentiraj.

Lp Alojz Kiss


Sem poslal prošnjo za moderatorstvo tega topica. Ne vem pa. če bo kaj iz tega, oziroma, če se res da dobiti tovrstne pravice. Posameznih postov jaz ne bi brisal. Preprečil bi samo dostop tistih, ki ne spoštujejo teme.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #1264 - 02.02.2009 at 10:43:07
 
Alojz in Sandib wrote on 01.02.2009 at 19:52:59:
m wrote on 01.02.2009 at 19:13:40:
Tolk o tem, kako Alojz ne bo več zmerjal ...



m

Malo si pokvarjena in nepravična.Mogoče nisi? Murileon nas ima za marginalce-ljudi iz obrobja. Kaj je pa on, se pa ne ve,sodi pa lahko!!! Če ti jaz nisem všeč je to tvoj problem.Moj pa je,če me nekdo,(ki je kot oseba popolnoma aut zame) etiketira za manj vredno osebo. Razmisli in potem komentiraj.

Lp Alojz Kiss


Sem poslal prošnjo za moderatorstvo, če je to sploh mogoče. Drugače več ne vidim možnosti, da bi ta topic služil svojemu namenu. Trenutno služi tistim, ki so ga preplavili s svojimi prepiri in svojimi temami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
murileon
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 749
Kamnik
Gender: male
Re: Sanje
Reply #1265 - 02.02.2009 at 10:45:37
 
Forum se zelo čudno obnaša. Quot-al sem Devi, pa je vrglo Alojzu. Brisati pa mi ne dovoli, keao da nimam pravic. Mah, se bo že porihtalo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Sanje
Reply #1266 - 02.02.2009 at 11:16:12
 
Če si printate je to res problem, drugače pa ga ne vidim. Saj lahko sedaj naprej pišete sanje. Iz osnovnega konteksta je skočilo pač, ker je tko nanesla tema. Verjemite pa, da raje pustim vaš topik na miru.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sanje
Reply #1267 - 02.02.2009 at 12:13:26
 
murileon wrote on 02.02.2009 at 10:45:37:
Forum se zelo čudno obnaša. Quot-al sem Devi, pa je vrglo Alojzu. Brisati pa mi ne dovoli, keao da nimam pravic. Mah, se bo že porihtalo.

preber kaj je napisu zgoraj bp
pls

und
take zadeve napisat tja u sistem, da ne zgubimo ...

zgleda, da če hočeš quotat ljudi, da filtra ne moreš uporabljat
Tongue


z brisanjem in moderiranjem pa dobr vemo kako je
še ni pršu okol človk z zadost mejhnim egom da bi to res lahko delu
zato tega noben ne dela - eni mamo moč, pa ne delamo
tega

in mislm da se moderatorstvo da pripet edinole na celoten direktorij, se ne da samo na eno od tem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sanje
Reply #1268 - 02.02.2009 at 12:19:31
 
Quote:
Če si printate je to res problem, drugače pa ga ne vidim. Saj lahko sedaj naprej pišete sanje. Iz osnovnega konteksta je skočilo pač, ker je tko nanesla tema. Verjemite pa, da raje pustim vaš topik na miru.

Lp,Igor


Se strinjam  Smiley

Ta topic mi tako ali tako ni zanimiv, na začetku sem mislila da bo, še sanje sem dala gor in nekaj razlag, a za bodoče če bom hotela deliti kake svoje sanje z ostalimi bom odprla novi topic, ker tu, kot sem že enkrat rekla, začetnik topica ne jemlje vseh razlag enakovredno, zanj sta Jung in Freud na prvem, če ne kar edinem mestu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sanje
Reply #1269 - 02.02.2009 at 12:34:59
 
Quote:
Quote:
Če si printate je to res problem, drugače pa ga ne vidim. Saj lahko sedaj naprej pišete sanje. Iz osnovnega konteksta je skočilo pač, ker je tko nanesla tema. Verjemite pa, da raje pustim vaš topik na miru.

Lp,Igor


Se strinjam  Smiley

Ta topic mi tako ali tako ni zanimiv, na začetku sem mislila da bo, še sanje sem dala gor in nekaj razlag, a za bodoče če bom hotela deliti kake svoje sanje z ostalimi bom odprla novi topic, ker tu, kot sem že enkrat rekla, začetnik topica ne jemlje vseh razlag enakovredno, zanj sta Jung in Freud na prvem, če ne kar edinem mestu.

itaq bi blo tko blj pametno
en (thread/tema) je za vse
kdor hoče ma lahko svojga
za kakšne od sanj je pa lahko tud čist svoj
in če bo tega več, nardimo posebn direktorij - sanje
Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sanje
Reply #1270 - 02.02.2009 at 15:30:24
 
Nič nimam osebno proti komer koli tu.Me pa prizadene,če nekdo,ki se dela lepega,a v resnici je sam ves gnil,ostale udeležence tega foruma etiketira kot manj vredne.A ni tega že v ostali življenjski praksi dovolj?

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Sanje
Reply #1271 - 02.02.2009 at 16:34:54
 
gape wrote on 02.02.2009 at 12:13:26:
in mislm da se moderatorstvo da pripet edinole na celoten direktorij, se ne da samo na eno od tem

men se zdi, da je pred časom imel ten en svoj topik in power čez njega... zdej pa ne vem, če se prov spomnim, bom pogledala, če najdem.

drugač pa filter dela, ko si logiran, sam logiraš se ko greš nekej napisat, samo za branje se ponavad ne logiraš. in ko bereš, je tam cel un balast, v katerem se kar zgubiš. in pol se vprašaš, za koji k* se moraš pa zmer ti prilagajat problematikom, in zakaj je unim, ki nikak nekaj ne razumejo vedno več dopuščeno in se jim zmer usi umikajo, da majo mir. sam zgleda da je to moj problem. in se lahko pač, o what a joy, spet umaknem Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Sanje
Reply #1272 - 02.02.2009 at 17:17:59
 
Devi wrote on 02.02.2009 at 16:34:54:
gape wrote on 02.02.2009 at 12:13:26:
in mislm da se moderatorstvo da pripet edinole na celoten direktorij, se ne da samo na eno od tem

men se zdi, da je pred časom imel ten en svoj topik in power čez njega... zdej pa ne vem, če se prov spomnim, bom pogledala, če najdem.

drugač pa filter dela, ko si logiran, sam logiraš se ko greš nekej napisat, samo za branje se ponavad ne logiraš. in ko bereš, je tam cel un balast, v katerem se kar zgubiš. in pol se vprašaš, za koji k* se moraš pa zmer ti prilagajat problematikom, in zakaj je unim, ki nikak nekaj ne razumejo vedno več dopuščeno in se jim zmer usi umikajo, da majo mir. sam zgleda da je to moj problem. in se lahko pač, o what a joy, spet umaknem Tongue

Malo manj agresivnosti Devi in sanje se ti bodo vrnile. Saj je to glavni problem, ne, ali pa mogoče nespečnost.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sanje
Reply #1273 - 02.02.2009 at 17:26:41
 
Quote:
Zgleda, da bo treba tudi tukaj povedat:

Pred časom sva z gapetom zaradi podobnih izpadov malenkost modificirala forum, da se da določene preveč tečne osebke ignorirat. Seveda pa morate zato brat forum prijavljeni.

Koga ne želite več brat enostavno določite v vašem profilu. Pod Options dodate vse, ki jih ne želite brat v polje Twitfilter in njihovih postov ne boste videli več med zadnjimi prispevki, niti ko boste brali posamezno temo.

lp bp

P.S. Ima pa zadevica še en problemčič, pri citiranju, bomo upam kmalu popravili.


Ja, že, ... vendar potem nimaš realne predstave o stanju , ker ti določen del podatkov manjka , ...

Je po moje bolje , kot je predlagal Murileon, ...

Lp .
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Sanje
Reply #1274 - 02.02.2009 at 19:06:18
 
Devi wrote on 02.02.2009 at 16:34:54:
drugač pa filter dela, ko si logiran, sam logiraš se ko greš nekej napisat, samo za branje se ponavad ne logiraš.

Pri loginu imaš opcijo, za kako dolgo se želiš prijavit. Lahko se tudi za za nedoločen čas (Keeps), torej do takrat ko se eksplicitno odjaviš. Torej če vmes zapreš browser ali pa odsurfaš drugam, boš naslednjič, ko prideš na stran, še vedno prijavljena.
Če nočeš, da se te vidi, kdaj si prijavljena, pa morda lahko gape kaj skonfigurira (na večini forumov se to da, kako čisto točno je s tem na YaBB pa ne vem).

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 83 84 85 86 87 ... 90