Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 27436 times)
zvezdica1000
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 8

kdo mi lahko to razloži??
13.02.2008 at 22:34:45
 
še eno zlomljeno srce...fanta sem poznala 6 mesecev in v teh 6 mesecih je mene skozi osvajal in bil name čisto nor...močna kemija med nama je bila vidna ampak on je imel punco s katero je bil skupaj 3 leta...odločil se je da z njo neha in takoj zatem sva se midva zapletla...družila sva se nekje 2, 5 meseca, sex se je zgodil po enem mesecu, od tega je po pol meseca postal čisto hladen...zanima me kako lahko vsa tista strast tako hitro mine?vrnil se je nazaj k bivsi punci....(fant je pa star 32)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #1 - 13.02.2008 at 22:41:45
 
... out of Love   Cry.
( kratko + jedrnato )
Boštyxz
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #2 - 13.02.2008 at 22:45:14
 
Zvezdica, verjamem, da ti ni lahko sedaj. Moje videnje teh pojavov pa je, da moški je pač zainteresiran za žensko toliko časa, dokler misli, da nekaj je na njej. Potem ko pa pride do dejanskega intimnejšega stika se pa najbolj očitno pokaže, ali sta si dva res kompatibilna.

Zato je na začetku lahko veliko strasti, ko v bistvu še ne veš točno kaj in kako, potem ko pa pride do globljega stika pa fant vidi, da to ni tisto, kar bi on želel ali si je predstavljal, in lahko postane povsem hladen, tiste strasti pa ni več.

Po govorim kot moški, in to sem tudi že pri sebi večkrat opazil (samo ne tako čisto isto) in mi je neka frendica točno to očitala - da najprej sem "strasten" oz. odprt in komunikativen, ko pa neko osebo bolj spoznam in vidim, da to ni to, pa postanem hladen in zadržan, in mislim, da se je to zgodilo tudi tebi. Fant je pač videl, da to ni bilo tisto, kar si je predstavljal, in potem je postal hladen in sta šla narazen.

Škoda je samo, ker pri tebi pa ta interes ni ugasnil in ti bi še nadaljevala, še po globlji izkušnji, on pa ne. Taka je ta mehanika, na žalost, ga boš morala preboleti in spoznati, da če noče biti s teboj potem te ni vreden in tudi ti ne bi bila srečna z njim, samo mislila bi, da si dokler bi iluzija pač trajala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdica1000
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 8

Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #3 - 13.02.2008 at 22:47:03
 
ja ampak kako tako hitro?pol pa itak sploh ni bilo z njegove strani na tem kaj vec...to se mi je ze začelo ponavljat...Sadnič ne traja dlje kot 2-3 mesece...kaj naj naredim??
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #4 - 13.02.2008 at 22:52:01
 
zvezdica1000 wrote on 13.02.2008 at 22:47:03:
ja ampak kako tako hitro?pol pa itak sploh ni bilo z njegove strani na tem kaj vec...to se mi je ze začelo ponavljat...Sadnič ne traja dlje kot 2-3 mesece...kaj naj naredim??


Hmm, po mojem je problem v tem, da preveč siliš v zvezo. Oziroma strah pred biti sama te dela bolj obupano, najbolj privlačno pa je seveda "hard to get" rutina. Te malo nonšalantne sproščenosti je veliko bolj privlačno kot pa stalno "viseti" na partnerju, ker se le-ta potem hitro naveliča. Koliko si pa sploh stara?
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdica1000
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 8

Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #5 - 13.02.2008 at 22:52:47
 
general...ja ok, ampak sej me je poznal ze nekaj časa prej..a to tipi ne vidite prej da z nekom nebi slo?a je treba nujno vzpostavit globlji odnos da ogutovite da ni to to??
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #6 - 13.02.2008 at 22:54:22
 
zvezdica1000 wrote on 13.02.2008 at 22:52:47:
general...ja ok, ampak sej me je poznal ze nekaj časa prej..a to tipi ne vidite prej da z nekom nebi slo?a je treba nujno vzpostavit globlji odnos da ogutovite da ni to to??


Ja, ker se šele takrat dobro vidi. Ti bi recimo lahko spregledala veliko stvari, ker bi si pač najbolj želela biti v vezi, nekdo ki mu pa ni tako 100% do tega bo pa bolj opazil in ne bo gledal samo na to, da je v zvezi ali pa ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdica1000
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 8

Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #7 - 13.02.2008 at 22:56:56
 
nism tega najbolj razumela...on je bil tisti ki je 'silil' in zelel vezo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #8 - 13.02.2008 at 22:58:33
 
zvezdica1000 wrote on 13.02.2008 at 22:56:56:
nism tega najbolj razumela...on je bil tisti ki je 'silil' in zelel vezo...


Dokler je mislil, da bi to šlo, ja. Potem se pa lahko pri nas hitro vse obrne. Na žalost, ali pa tudi ne, ne vem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdica1000
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 8

Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #9 - 13.02.2008 at 23:09:12
 
26
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #10 - 14.02.2008 at 00:42:16
 
Ja bi se kr strinjal s poetom (BTW poet - si me mal presenetil s tokratnimi "down to earth" razlagami; sem mislu, da boš razložu, da je vse skupi itak sam iluzija našga uma  Roll Eyes  ).

Zvezdica, na to tematiko bi ti predlagal eno knjigo: Mojstrstvo ljubezni: tolteške modrosti (avtor: Miguel Ruiz)
Mogoče ti bo dala kakšen uvid in boljše razumevanje, kako te stvari laufajo... Z razumevanjem pa pride tud sprostitev, tolažba...

LP!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #11 - 14.02.2008 at 10:38:32
 
zvezdica1000 wrote on 13.02.2008 at 22:47:03:
ja ampak kako tako hitro?pol pa itak sploh ni bilo z njegove strani na tem kaj vec...to se mi je ze začelo ponavljat...Sadnič ne traja dlje kot 2-3 mesece...kaj naj naredim??

mogoče, si že v stanju kjer te po dveh mesecih začne strah ratat da se bo zgodilo kar se zgodi.
dobr se je zavedat, da u razmerja padamo samo zato da se iz njih učimo ... prepoznavat vzorce
taki strici, ki so glih bli s punco dolg časa ... pa si ti na sceni zdej ... maš precej možnosti da bo on šu nazaj k prvi punci ... men so rekl, uni k se spoznajo, da so to prehodna razmerja ... da se ne obdržijo ... ko sm po 7 letih začel z novo punco ... sva skupi zdej 8 leto
tko da
prepoznej vzorec, ga ozavesti in se nauč nameravat, da boš res priklicala to kar hočeš ... in se odvad želja, strahu (pred izgubo) ipd

ja ... pr 26ih se boš pa kr morala ozavestit glede tega ...
rang ... zakaj se ti ponavlja ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
zvezdica1000
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 8

Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #12 - 14.02.2008 at 16:46:05
 
torej poet?

glede na to da se vidi sele ko pride do globljega odnosa, lahko sklepam da je poglavitni razlog za razpad sex??
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #13 - 14.02.2008 at 17:45:40
 
zvezdica1000 wrote on 14.02.2008 at 16:46:05:
torej poet?

glede na to da se vidi sele ko pride do globljega odnosa, lahko sklepam da je poglavitni razlog za razpad sex??


Hmm, ja po mojem. Čeprav imam zdajle občutek, da boš rekla, da je bil sex super, hja, pol pa ne bom vedel kaj reči. Razen, da je bil mogoče "mujeriego" - ženskar in lažnjivec, ki je izkoristil mlajšo žensko. Pol je pa itak svinja šovinistična in ti je bolš brez njega. Tko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
zvezdica1000
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 8

Re: kdo mi lahko to razloži??
Reply #14 - 14.02.2008 at 18:13:10
 
ja na začetku je bilo super...takrat prvic nisva in nisva mogla nehat...pol pa vedno slabs??torej?je razlog sex??
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6