Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 38618 times)
ajgor
Ex Member




Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #15 - 23.10.2008 at 09:48:07
 
Res je bedna ta tvoja vera, Bošti. Vedno neka opozorila in strahospoštovanje, ter strah za eksistenco. To slabo mnenje o sebi se ti je prelevilo v nek splošen koncept, videnje življenja.

Deluješ po sistemu, strah se strahom izbija. Ta pregovor ne drži, nasprotno.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #16 - 23.10.2008 at 11:12:04
 
Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
Sem malo razmišljal okrog Alojzija , in njegovih dogodivščin  Embarrassed.

In sem prišel do zaključka, da je bil neljubi dogodek njegove žene  eno opozorilo, poslano od Boga-Stvarnika, da naj ne dela preveč duhovne škode nad Slovenskim prebivalstvom ( Sončnopozitivnim delom prebivalstva  Wink Cool ) .

Zdaj, če bo to opozorilo "od zgoraj" sprejel + udejanil, bo obema šlo na bolje, drugače pa ... Lips Sealed .

Oj ti blesav pićkin dim ti!!! Ti si tak blesav pićkin dim, da si že kar Lorberjev ovco-jeb na blesavem Saturnu, medtem ko ti tvoj Jabči nabija gnil vodikov sir v tvojo bedasto guzico!!! Ti si duhovna nažingana pokveka!

Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
Sicer se poizkušam izogibati sodb, sploh težjih sodb, pa vendarle sem moral tole izreči, samo za pojasnitev tega opozorila, katerega bi marsikdo ( Lojze ) spregledal . Roll Eyes

Pićkin dim!  Saj je že sama Alojzeva žena rekla dohtorju, da ona pa še ne bo zapustila telesa, ker ima še veliko dela za postoriti. Kaj boš ti govoril, zaostala opica k še vedno sračka v mamine plenice! Ti si popolnoma pijan gnilega RKC vina, sedaj ti ga pa še Mali Lulček dobavlja na hektolitre.

Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
No, upajmo, da se samovšečnemu + zaslepljenemu Lojzetu + tudi nam obrne malo bolj na bolje, ker še vedno ostane vprašanje, ali bomo vsaj za silo dobri ( + sposobni ) za iti pred Stvarnika-Boga  Exclaim.

Pićkin dim. Razumevanje življenja na ravni pićkinega dima.

Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
In, da ne nadaljujem tole "opravljanje", moram še  povedat', da je ona Beseda, ki je "meso" postala , ko se je učlovečila pred 2000 leti, še vedno ista beseda, ki ima tudi Ime, ter je bila Prva, in je tudi - še vedno - Zadnja , ker še ta hip + "večnosedaj" vse vodi + ureja + vzdržuje + usmerja + poživlja + uči + Živi  Cool .

Duhovna pokveka. Idi v klošter.  Angry

V glavnem Bošty, ti si omejen omejenec. Pojdi za duhovnika, bo najbolje, boš lahko toliko enih ljudi maltretiral po njihovi svobodni volji. Tu pa kot vidiš tega ne boš več mogel početi, ker tu pa niso take ovčke katerim bi ti rad pamet solit. Ti počena skleda žgancev!

Ja, sem se spomnil kakšne debate sva midva mela že pred PD-jem, pa me je kar srat prijelo. Že takrat si mi večkrat dvignil pritisk s svojimi bedastočami, pa še kar naprej isto tumbaš. A se nikoli ne naveličaš svoje lastne omejenosti?  Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #17 - 23.10.2008 at 14:05:10
 
Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
Sem malo razmišljal okrog Alojzija , in njegovih dogodivščin  Embarrassed.

In sem prišel do zaključka, da je bil neljubi dogodek njegove žene  eno opozorilo, poslano od Boga-Stvarnika, da naj ne dela preveč duhovne škode nad Slovenskim prebivalstvom ( Sončnopozitivnim delom prebivalstva  Wink Cool ) .

Zdaj, če bo to opozorilo "od zgoraj" sprejel + udejanil, bo obema šlo na bolje, drugače pa ... Lips Sealed .

Sicer se poizkušam izogibati sodb, sploh težjih sodb, pa vendarle sem moral tole izreči, samo za pojasnitev tega opozorila, katerega bi marsikdo ( Lojze ) spregledal . Roll Eyes

No, upajmo, da se samovšečnemu + zaslepljenemu Lojzetu + tudi nam obrne malo bolj na bolje, ker še vedno ostane vprašanje, ali bomo vsaj za silo dobri ( + sposobni ) za iti pred Stvarnika-Boga  Exclaim.

In, da ne nadaljujem tole "opravljanje", moram še  povedat', da je ona Beseda, ki je "meso" postala , ko se je učlovečila pred 2000 leti, še vedno ista beseda, ki ima tudi Ime, ter je bila Prva, in je tudi - še vedno - Zadnja , ker še ta hip + "večnosedaj" vse vodi + ureja + vzdržuje + usmerja + poživlja + uči + Živi  Cool .

Naaajlepša hvala Ji  Kiss Kiss Kiss.

No, pa dober + poboljšan dan nam vsem želimo , ... Roll Eyes...

Boštyxz + Positive Spirited - God's brothers + # Kiss#


Ja seveda sodnik Bošty, ki se postavlja za razsodnika. Spet ena tvojih podlih domislic.  Ko bi se rad iz nesreče drugega povzdigoval nad njega.

Moraš pa biti skrajno nesamozavesten, da se lotevaš takih podlosti.   Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #18 - 23.10.2008 at 14:54:36
 
Ooooh, kako si slepa, ... Cheesy Grin, no , saj ti odpuščam, ... ravno zaradi te tvoje slepote, v kateri me zmotno poimenuješ za razsodnika, čeprav se samo podal moje skromno mnenje  Cheesy Huh.
No, ne bom govoril kako podla si ti, ker mi podtikuješ neko "povzdigovanje" nad drugega , medtem ko jaz samo povem mnenje kot to čutim . Undecided
In, da, ... če bi že res bil tako nesamozavesten kot si ti domišljaš, potem se nebi lotil ničesar, (niti tvojih podlosti), ker bi mi primanjkovalo potrebne zavesti za to  Huh.

Lep + nepodel, ampak boljši dan ti želimo, ...

by Boštyxz + God's brothers + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #19 - 23.10.2008 at 18:45:25
 
Bošty a ti sploh veš, kaj pomeni samozavest, po tvojem pisanju sodeč niti tega ne veš.  Questioning
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #20 - 23.10.2008 at 18:49:10
 
Poet wrote on 23.10.2008 at 11:12:04:
Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
Sem malo razmišljal okrog Alojzija , in njegovih dogodivščin  Embarrassed.

In sem prišel do zaključka, da je bil neljubi dogodek njegove žene  eno opozorilo, poslano od Boga-Stvarnika, da naj ne dela preveč duhovne škode nad Slovenskim prebivalstvom ( Sončnopozitivnim delom prebivalstva  Wink Cool ) .

Zdaj, če bo to opozorilo "od zgoraj" sprejel + udejanil, bo obema šlo na bolje, drugače pa ... Lips Sealed .

Oj ti blesav pićkin dim ti!!! Ti si tak blesav pićkin dim, da si že kar Lorberjev ovco-jeb na blesavem Saturnu, medtem ko ti tvoj Jabči nabija gnil vodikov sir v tvojo bedasto guzico!!! Ti si duhovna nažingana pokveka!

Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
Sicer se poizkušam izogibati sodb, sploh težjih sodb, pa vendarle sem moral tole izreči, samo za pojasnitev tega opozorila, katerega bi marsikdo ( Lojze ) spregledal . Roll Eyes

Pićkin dim!  Saj je že sama Alojzeva žena rekla dohtorju, da ona pa še ne bo zapustila telesa, ker ima še veliko dela za postoriti. Kaj boš ti govoril, zaostala opica k še vedno sračka v mamine plenice! Ti si popolnoma pijan gnilega RKC vina, sedaj ti ga pa še Mali Lulček dobavlja na hektolitre.

Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
No, upajmo, da se samovšečnemu + zaslepljenemu Lojzetu + tudi nam obrne malo bolj na bolje, ker še vedno ostane vprašanje, ali bomo vsaj za silo dobri ( + sposobni ) za iti pred Stvarnika-Boga  Exclaim.

Pićkin dim. Razumevanje življenja na ravni pićkinega dima.

Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
In, da ne nadaljujem tole "opravljanje", moram še  povedat', da je ona Beseda, ki je "meso" postala , ko se je učlovečila pred 2000 leti, še vedno ista beseda, ki ima tudi Ime, ter je bila Prva, in je tudi - še vedno - Zadnja , ker še ta hip + "večnosedaj" vse vodi + ureja + vzdržuje + usmerja + poživlja + uči + Živi  Cool .

Duhovna pokveka. Idi v klošter.  Angry

V glavnem Bošty, ti si omejen omejenec. Pojdi za duhovnika, bo najbolje, boš lahko toliko enih ljudi maltretiral po njihovi svobodni volji. Tu pa kot vidiš tega ne boš več mogel početi, ker tu pa niso take ovčke katerim bi ti rad pamet solit. Ti počena skleda žgancev!

Ja, sem se spomnil kakšne debate sva midva mela že pred PD-jem, pa me je kar srat prijelo. Že takrat si mi večkrat dvignil pritisk s svojimi bedastočami, pa še kar naprej isto tumbaš. A se nikoli ne naveličaš svoje lastne omejenosti?  Shocked

Bravo Poet, dobro si tole skomponiral, vsa čast in slava!  Smiley
Kdo pa pravi da se lastna hvala pod mizo vala?  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #21 - 23.10.2008 at 18:50:50
 
Quote:
Bošty a ti sploh veš, kaj pomeni samozavest, po tvojem pisanju sodeč niti tega ne veš.  Questioning


Nahatee

Bošty mi deluje kot kakšen 'moker pav'. Je pav,ki ne zmore pokazati lastnega perja,ker je polito in brez lastnega sijaja. Iz tega vzroka bi si rad nadel lažen sijaj- saj je in bo zgolj moker pav.

Lp Alojz

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #22 - 23.10.2008 at 20:49:03
 
Alojz in Sandib wrote on 23.10.2008 at 18:50:50:
Quote:
Bošty a ti sploh veš, kaj pomeni samozavest, po tvojem pisanju sodeč niti tega ne veš.  Questioning


Nahatee

Bošty mi deluje kot kakšen 'moker pav'. Je pav,ki ne zmore pokazati lastnega perja,ker je polito in brez lastnega sijaja. Iz tega vzroka bi si rad nadel lažen sijaj- saj je in bo zgolj moker pav.

Lp Alojz



Alojz   Wink

Bolj sKOPRONANI pav, katerega perje se je zapletlo in sedaj lahko samo še kokodaka kot kaka polita kura.  Grin Grin Grin

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #23 - 24.10.2008 at 09:27:34
 
Samozavestnisamovšečneži  Grin Tongue Wink Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #24 - 24.10.2008 at 11:33:39
 
Boštyxz wrote on 24.10.2008 at 09:27:34:
Samozavestnisamovšečneži  Grin Tongue Wink Grin


Je tisti,ki to trdi za nas!!!!! Bošty-Kopron-Kupon
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #25 - 27.10.2008 at 23:54:48
 
Boštyxz wrote on 23.10.2008 at 08:45:40:
Sem malo razmišljal okrog Alojzija , in njegovih dogodivščin  Embarrassed.

In sem prišel do zaključka, da je bil neljubi dogodek njegove žene  eno opozorilo, poslano od Boga-Stvarnika, da naj ne dela preveč duhovne škode nad Slovenskim prebivalstvom ( Sončnopozitivnim delom prebivalstva  Wink Cool ) .

Zdaj, če bo to opozorilo "od zgoraj" sprejel + udejanil, bo obema šlo na bolje, drugače pa ... Lips Sealed .

Sicer se poizkušam izogibati sodb, sploh težjih sodb, pa vendarle sem moral tole izreči, samo za pojasnitev tega opozorila, katerega bi marsikdo ( Lojze ) spregledal . Roll Eyes

No, upajmo, da se samovšečnemu + zaslepljenemu Lojzetu + tudi nam obrne malo bolj na bolje, ker še vedno ostane vprašanje, ali bomo vsaj za silo dobri ( + sposobni ) za iti pred Stvarnika-Boga  Exclaim.

In, da ne nadaljujem tole "opravljanje", moram še  povedat', da je ona Beseda, ki je "meso" postala , ko se je učlovečila pred 2000 leti, še vedno ista beseda, ki ima tudi Ime, ter je bila Prva, in je tudi - še vedno - Zadnja , ker še ta hip + "večnosedaj" vse vodi + ureja + vzdržuje + usmerja + poživlja + uči + Živi  Cool .

Naaajlepša hvala Ji  Kiss Kiss Kiss.

No, pa dober + poboljšan dan nam vsem želimo , ... Roll Eyes...

Boštyxz + Positive Spirited - God's brothers + # Kiss#


Ojoj ojoj kaksne prijave, cedalje berem tega Bostyja bolj vidis da je stanje kriticno.

Z eno besedo, Bosty... RKC grunt je to v tisti res cisti obliki in potem ga beres idijota zmesanega, kako nima on nic z RKC.

Evo odlicna prilika za demonstracijo, zamislite si zdaj taksen usekan osebek, ki izgleda tako nedolzno nenevarno bitjece, seveda prekrito, ampak ne za vse, kajti razkrinkal sem ga (itak pa je ze Alojz takoj povedal kako je pokvarjen in gnil)!

Da bi se ta Bosty rodil v svetu, kjer bi imeli te RKC fore za grupiranje ovc kaksno moc si predstavljajte gorje in trpljenje ki ga bi povzrocil en sam taksen kreten?

In iz tu prihajajo tudi razni drugi misteriji za upravljanje crede elegantno na daljinsko in zelo domiselno.

No v tej situaciji je pa to bil res smesen poskus poovcenja;D Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin samospoznanemu cloveku pride bosty in rece: To pa ker nisi poslusal boga pa te je kaznoval! Ce se ne poboljsas le pazi... kajti to je bilo samo v opozorilo, z drugo besedo: Postani usrana RKC ovca.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #26 - 28.10.2008 at 07:20:39
 
No, saj ni panike, Etrex, da le nisi usrana Lojzekova ovca  Cool.
In da ne enačiš kmalupropadle RKC bede z zapuščino Stvarnikove dejavnosti . Cool

Lp  Cool.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #27 - 28.10.2008 at 21:01:29
 
Bošty

RKC bo propadla to se ve!! Ampak njene dogme bodo še dolgo živele tudi v tebi.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #28 - 28.10.2008 at 21:40:39
 
Boštyxz wrote on 28.10.2008 at 07:20:39:
No, saj ni panike, Etrex, da le nisi usrana Lojzekova ovca  Cool.
In da ne enačiš kmalupropadle RKC bede z zapuščino Stvarnikove dejavnosti . Cool

Lp  Cool.


Ma ti se kar tolazi Bosty, pa s kje mislis da so tele varjante, z opozarjanjem in kaznovanjem s strani boga?

Ti furas malo predelan RKC mix in nic drugega  Grin joj si pa res slika in potem RKC bede pravis Grin, pa saj sta z pridigarskim in farizejskim Malim Lulckom na kilometer prepoznavna RKC pripadnika, ki sta izgruntala toplo vodo... po Lorberju malo poprazeno in zacinjeno z letecimi kravami a drugace ista stvar Bosty.

Si pa smesen s tem izmikanjem Grin Grin Grin

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sporočila in dnevne meditacije KOPRONA
Reply #29 - 29.10.2008 at 06:50:50
 
Heh, vem le, da govorim Resnico  Cool. In ta je obstajala že dooooooolgo prej, preden so pozneje sklamfali to bedno RKC  Exclaim.

Pa dober + resničen dan nam vsem želim, še naprej, ...

by Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7