Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 89 90 91 92 93 ... 764
(Read 1096105 times)
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1350 - 04.05.2008 at 16:35:42
 
Quote:
sašo wrote on 03.05.2008 at 16:03:45:
Nahate ti pa blebetaš podobno, kot kopron. Preberi, potem pa sodi!
Vid se, da nisi prebrala in se delaš pametno na suho.

Kaj bi bilo, če bi bilo na suho?


Kupi si vazelin, mogoče ti potem kaj kapne.

Če kdo tu obsoja, potem si to ti.

Ne vem kaj te muči a očitno imaš težave sam s seboj.

Najprej pišeš o nekih vzvišenih ciljih, potem pa napišeš tak primitiven post, čist neumesen, brez smisla, poln obsojanja in žaljenja.  

In potem ti govoriš, kako bi svet spremenil  in potem naj bi nam bilo bolje.

Bolj slab zgled si sebi in drugim.


Nič ne obsojam, že mora biti tako, kot je.
Zase govorim le resnico, ki pa je seveda zate lahko tudi laž.

To pa, da nisem ravno za zgled pa ti ne moreš vedeti. Enako bi lahko jaz rekel zate;)

V glavnem jaz nič ne zamerim...

Pa lep pozdrav!
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1351 - 04.05.2008 at 16:39:26
 
Quote:
JAZ SE JAVLJAM .
+ VEM, DA NISEM EDINI .
Pa lep + dober najavljen večer, še naprej, juuuuuheeeejjjj  
No očitno se je samo Kopron javil!

Vsaka čast njemu...pa ostalim zato, ker so resnico sporočili preko molka (pošteno).
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1352 - 05.05.2008 at 01:11:11
 
sašo wrote on 04.05.2008 at 16:35:42:
Nič ne obsojam, že mora biti tako, kot je.
Zase govorim le resnico, ki pa je seveda zate lahko tudi laž.


Kdor zase govori resnico, govori iz ega, tako da si lahko to svojo resnico nekam zatakneš.

sašo wrote on 04.05.2008 at 16:35:42:
To pa, da nisem ravno za zgled pa ti ne moreš vedeti. Enako bi lahko jaz rekel zate;)


Sem ti napisala, da govoriš o nekih vzvišenih ciljih, požrtvovalnosti, pomoči sočloveku že naslednji post pa je poln žaljenja in obsojanja.  
Sodeč po tem nisi to kar pišeš  oziroma tvoja kao požrtvovalnost ni resnična, ker je precej močnejša od te želje, tvoja sebična želja po tem, da bi bil nekaj pomembnega.  


sašo wrote on 04.05.2008 at 16:35:42:
V glavnem jaz nič ne zamerim...
Pa lep pozdrav!


Kdo pa tu govori o zameri, kaj je sedaj to izmikanje ?  
Si tiste vrste človek, ki govori  " svojo resnico " v iluziji da ima vedno prav, ko pa ga kdo skritizira, pa prijaviš; v glavnem jaz nič ne zamerim, kaj naj bi to pomenilo?  
Verjetno preveč čvekaš  "  to svojo resnico" in s tem žališ ljudi, potem pa ( da lahko furaš svoj prav  ) se izmikaš, s tem svojim stavkom.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1353 - 05.05.2008 at 08:17:54
 
sašo wrote on 04.05.2008 at 16:39:26:
Quote:
JAZ SE JAVLJAM .
+ VEM, DA NISEM EDINI .
Pa lep + dober najavljen večer, še naprej, juuuuuheeeejjjj  
No očitno se je samo Kopron javil!

Vsaka čast njemu...pa ostalim zato, ker so resnico sporočili preko molka (pošteno).


Ja,... in, ...  kaj sedaj ? Predlagaš kaj extra ?

... dober dan , še naprej ...

by Boštyxz + # Kiss
Back to top
« Last Edit: 05.05.2008 at 11:09:29 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1354 - 06.05.2008 at 23:20:40
 
Ce koga zanima, je v novih misterijih obsiren in lepo spisan clanek od Alojza - Vesoljni potop bo.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1355 - 06.05.2008 at 23:43:39
 
Nekaj postov nazaj je bilo govora o magnetnemu samodejniku.

Tukaj bom prilepil en koscek iz pozitivk, kjer je bilo govora o tem:


Bo magnetni samodejnik, kot je prijavljen za patent, deloval tako kot priča­kuje?
»Modela še nisem preveril. Videl sem ga na sliki. Zdi se mi zanimiv, predhodnike sem že imel v rokah, smo poskušali, je pokazalo, da delujejo. Za tega ne vem, ga je treba pač preizkusiti in bomo videli, ali je res kot on pravi, da zelo potegne … Vem, da se to zadevo uporabiti v kak dober namen. Da bi sámo delovalo, smo pa še daleč. Velik korak smo naredili že s tem, da smo sam magnet od začetka pa do sedaj precej izboljšali.«


»Vzpodbudili so me prav magneti za ku­hinjske omarice. Nisem sicer vedel, kaj bi z njimi, nisem imel nobenega ci­lja, a me je vznemirjalo, da naravni magnet zapostavljamo, da ga uporabljamo za omarice, kot dodatni del elektromotorjev in še za kaj drugega, nikoli pa za prav tisto njegovo čisto funkcijo, ki sem jo slutil.«

To pa je …
»To je popolni izkoristek tega magneta. To je gotovo rotacija. Drugega izkoristka jaz ne vidim. Popolna rotacija samo z naravnim magnetom, brez dodatnega elektromagneta.

In za to ste letos vložili patentno prijavo?
»Prvi del sem patentiral že poprej, že pred petnajstimi leti. To je bila anulacija s feromagnetom. Potem sem pridobil k delu še inženirje, ker sem hotel patent uveljaviti. Pri tem sem spoznal inženirja strojništva v izolski ladjedelnici Damirja Godniča in sva začela delati skupaj. On je že tedaj mislil, da sem na pravi poti. Veliko mi je pomagal in mi še pomaga, glede načrtov, računalništva. Nesebično, lahko rečem.«

Torej vam povsem verjame?
»On zelo verjame, je trdno v ozadju mo­jega dela.«

Kaj pravijo strokovnjaki za patente?
»Doktor Mladen Gros v Patentni pisarni v Lju­blja­ni me skuša razumeti, čeprav mi ho­če po drugi strani še vedno dopo­vedati, da je magnet, naravni magnet se­veda, nekaj drugega kot si jaz mislim. Ker je pač na poti znanost.

Znanost pa je ugotovila, da se naravnega magneta sploh ne da drugače izkoristiti. In kadar koli mu kaj prinesem v patentno pi­sarno, si imava dosti za povedati: kaj je magnet, kaj zmore. In on je še vedno ne­kako, bi rekel sedaj, štiridesetodstotni skeptik. Za vse skupaj. Še vedno meni, da se magneta ne bi dalo izkoristiti tako kot jaz mislim.

Končni cilj je …
»Izkoristek magnetne sile za pogon vsega, kar se vrti. Torej za tisoče končnih iz­delkov.«

Tudi za majhne in velike elektrarne?
»To je absolutno na prvem mestu.«


Toliko da ne boste mislili da je utirjeno el. polje, kar pomeni zaprt sistem (ker ne trosi energije navzven) pravljica za otroke.

Resda je m. samodejnik dalec od tega kot pravijo(samodelovanja), ampak kaze na to da se ljudem nekaj svetlika. Znanost ze tu odpove kot kaze, kar se tice utirjenega el.polja pa vam je lahko vse jasno da je danasnja znanost za luno.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1356 - 07.05.2008 at 07:18:54
 
Etrex wrote on 06.05.2008 at 23:20:40:
Ce koga zanima, je v novih misterijih obsiren in lepo spisan clanek od Alojza - Vesoljni potop bo.


Da, nič novega nisi povedal, ... to že vemo že cca 15 let .

Vendar pa to ne bo potop "kar tako", ampak bo tu šlo predvsem za veliko čiščenje . Čiščenje Zemeljske oble od nesnage pokvarjenih ljudi .
Tako približno enostavno je + bo to izgledalo .

Še kaj ? Oukaj  Cool.

Pa lep + dober nepokvarjen sončen dan, še naprej , juhej ...

by Boštyxz +  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1357 - 07.05.2008 at 18:55:58
 
Kopron ko bos spoznal vesoljne zakone, bos vedel da ima svoj konec, kar je hrati nov zacetek tako kot celice, clovek,... vse. Zemlja ni nobena izjema.

Tako da 15 let ves samo zmoto, pokvarjeni ljudje na zemlji so in vedno bodo.

Ce nisi opazil se pomikamo skozi razlicna civilizacijska obdobja, ampak pokvarjeni ljudje so se vedno, mogoce celo bolj kot kdajkoli.

Ta pokvarjenost oziroma norost se samo stopnjuje, vprasaj se zakaj. Mogoce ti bo Bog spet poslal kaksen odgovor.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1358 - 07.05.2008 at 21:25:35
 
... I wrote after - Etrex wrote on 07.05.2008 at 18:55:58:
Kopron ko bos spoznal vesoljne zakone, bos vedel da ima svoj konec, kar je hrati nov zacetek tako kot celice, clovek,... vse. Zemlja ni nobena izjema.

Hja, Etrex, tudi to vem že več kot 10 let ,  Cool Cool Cool .

Tako da 15 let ves samo zmoto, pokvarjeni ljudje na zemlji so in vedno bodo.

In, tudi to, glede obstoja pokvarjenih ljudi vem že več kot 5 let,  Cool  Cool Cool.
Kje je zdaj zmota  Wink Cool  Roll Eyes?

Ce nisi opazil se pomikamo skozi razlicna civilizacijska obdobja, ampak pokvarjeni ljudje so se vedno, mogoce celo bolj kot kdajkoli.

Torej, nič novega nisi povedal, eh Tongue Grin Cheesy Tongue.

Ta pokvarjenost oziroma norost se samo stopnjuje, vprasaj se zakaj.

 Nič se ne bom vprašal zakaj, ker pač to že vse vem Cool  Smiley Cool.

Mogoce ti bo Bog spet poslal kaksen odgovor.

L.p.


Heh, točno to : mi ga je že, ... pred leti  Cool Cool Cool.

Večna Hvala Edinole Njemu samemu .  Kiss Kiss Kiss

Pa lep + dober večer, še naprej, juhejjj, ...

by Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1359 - 07.05.2008 at 23:40:11
 
Kopron, vcasih se resno vprasam, kaj mi odpisujes samo kot ena oseba ali je to nekaksen tim? Upam da nisi kaksna multipla osebnost Smiley malo heca ceprav... Toliko casa kdaj razpravljamo o necem a potem mi pribijes ja sej to vem ze 10 let Roll Eyes. Ok kakorkoli.

Tvoja zmote je prvo kot prvo vera v to da pokvarjenih ljudi na zemlji nekoc ne bo drugo kot drugo da je vesoljni potop pravljica in da predstavlja simbolicno zavestni in umski nivo.

In sedem dni se je zemlja kakor porodnica vila okrog sebe v viharju potopa. Ta stavek ima vezo samo z zemljo in ti kar slikovito opise tvojo zmoto.

L.p. Smiley
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1360 - 08.05.2008 at 10:45:09
 
Etrex wrote on 07.05.2008 at 23:40:11:
Kopron, vcasih se resno vprasam, kaj mi odpisujes samo kot ena oseba ali je to nekaksen tim? Upam da nisi kaksna multipla osebnost Smiley malo heca ceprav... Toliko casa kdaj razpravljamo o necem a potem mi pribijes ja sej to vem ze 10 let Roll Eyes. Ok kakorkoli.

Tvoja zmote je prvo kot prvo vera v to da pokvarjenih ljudi na zemlji nekoc ne bo drugo kot drugo da je vesoljni potop pravljica in da predstavlja simbolicno zavestni in umski nivo.

In sedem dni se je zemlja kakor porodnica vila okrog sebe v viharju potopa. Ta stavek ima vezo samo z zemljo in ti kar slikovito opise tvojo zmoto.

L.p. Smiley


Jaz sem samo en Boštjan Zupančič ki ti to pišem  Roll Eyes.

In, kot opažam, me sploh nisi veliko razumel ( če sploh kaj ) glede pokvarjenih ljudi na tej Zemlji . ( malo si pomešal moje razlage  Tongue)
Niti me nisi razumel, glede očiščevalnih akcij, katere bodo še prišle nad to Zemeljsko oblo v prihodnosti  Roll Eyes.
Tudi glede mojih podatkov o preteklem Zemeljskem potopu si imel zmotno prepričanje. ( toliko o zmotah  Wink). Ker me niti nisi razumel  Lips Sealed.

Ne vem pa, od kje ti tale stavek :
"In sedem dni se je zemlja kakor porodnica vila okrog sebe v viharju potopa."
Ko mi to navedeš, ti bom lahko kaj več rekel tudi o tem  Cool.


Kaj ti potem ni jasno, če ti povem, da nekaj že pač vem več let ?

+ tako imejmo lep + dober jasen sončen dan, z Bogom, še naprej, juhej ...

by Boštjan Zupančič, Slovenija + all surrounded good spirits +  Kiss


Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1361 - 08.05.2008 at 11:22:44
 
Boštyxz wrote on 07.05.2008 at 07:18:54:
Etrex wrote on 06.05.2008 at 23:20:40:
Ce koga zanima, je v novih misterijih obsiren in lepo spisan clanek od Alojza - Vesoljni potop bo.


Da, nič novega nisi povedal, ... to že vemo že cca 15 let .

Vendar pa to ne bo potop "kar tako", ampak bo tu šlo predvsem za veliko čiščenje . Čiščenje Zemeljske oble od nesnage pokvarjenih ljudi .
Tako približno enostavno je + bo to izgledalo .

Še kaj ? Oukaj  Cool.

Pa lep + dober nepokvarjen sončen dan, še naprej , juhej ...

by Boštyxz +  Kiss


Ok Kopron, kaj to pomeni drugega kot kar si napisal? Ce to ne bo potop, kvantno zlitje in niti to kar sem domneval da mislis, kaj potem mislis s tem? Bo gospod Bog prisel osebno in bo odstranil iz zemeljse oble osebno tistega ki je pokvarjen?

Po temu tvojemu sklepu Kopron, kaj naj si clovek drugega misli, kot da s razmisljas da potem vec ne bo slabih ljudi (pa da ne ne omenim da si to tudi dobesedno povedal-nekoc bo vse v najlepsem redu, al neki tazga). Al kaj si mislil s tem? Si se spet premislil in mislis isto kot jaz in bom ze tako kot parkrat moral zapisat ,koncno kopron skapiral si.

Kaj nisi se sam zapisal, kako si dobil potrdilo od Boga in zato da se strinjas z mano(ali pa si napisal to vem ze 10, 15, 5 let)?

E Kopron, saj ne recem da ne ves veliko, ampak vprasanje je koliko je to resnice, tako da nevem ce mi lahko kaj novega poves o zadevah ki jih pisemo. Veliko podrobnosti edino. V temeljih pa mi je jasno kako deluje stvarstvo.

No pa povej mi kaj o tistemu stavku (iz svetega pisma, to bi ti moral vedeti?) Jaz sem ti povedal kaj pomeni in o tem tudi govori in ne pozabi kar je bilo, se bo.

Pa se to ti prilepim(wikipedija): Najbolj znan opis tega dogodka je svetopisemska zgodba o Noetu in njegovi barki, vendar pa to ni edina verzija zgodbe. Vesoljni potop se pojavlja tudi v grški mitologiji (zgodba o Devkalionu), sumerski mitologiji (Utnapištim), babilonski mitologiji (Gilgameš) in še marsikje po svetu. Vse večje civilizacije poznajo zgodbo o veliki povodnji, ki so jo preživeli le redki izbranci.= Kvantno zlitje, ki je zapisano na vseh koncih sveta, a kdo v trenutni civilizaciji ve za to Kopron?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1362 - 08.05.2008 at 12:15:18
 
Etrex!

Pa kaj potem, če bo kvantno zlitje! Jaz lahko samo rečem: Hvala Bogu! in  pa Končno! Pa to res mislim. Samo kako se pa potem tole Kvantno Zlitje in posledični potop civilizacije ujema z Alojzijevim prizadevanjem izboljšati človeško družbo? In poleg tega praviš, tako kot vem tudi sam, da bodo na svetu VEDNO "hudobni" ljudje, kako lahko potem človeško družbo kakorkoli izboljšaš, če pa je takšna kot je? In vsi problemi pač izhajajo iz tega, da jih ustvarjajo takšni ljudje, pokvarjeni, kot jih je ustvarilo vesolje samo. Zakaj se potem kakorkoli sekirati glede stanja v družbi? Vesolje je ustvarilo družbo kakršna je, vesolje naj za to odgovarja. Pika.

Ker kdo smo mi, da bomo sodili vesolju in vesoljni pojavnosti? Vesolje/ali kakor pač že hočeš imenovati to nedeljeno vesoljno pojavnost, je ustvarilo človeštvo, in je ustvarilo vse in je ustvarilo družbo, in je ustvarilo tudi vse temne/negativne/nezemeljske sile, ki so skonstruirale civilizacijo in človeško družbo - ampak vse to je ustvarila ena sama sila, ena sama pojavnost. Kdo smo potlej mi, da bomo tej pojavnosti sodili? Da bomo rekli, da so stvari slabe in morajo biti drugačne? Kdo to lahko stori?

Ker g. Alojz je nedavno izrekel neko sila sila resnično trditev - tisto o Stvarniku in predvsem relacija Stvarnik-človek, pa ni nihče blagovil tega komentirati. Tisto je bistvo vsega - kaj je Stvarnik/Stvarstvo in posledično tisti del vesolja, ki zase pravi, da je SAMOZAVEDEN! Tu se skriva še marsikaj, česar nočemo videti, nočemo spregledati.

Predvsem pa se nočemo odreči ...  Smiley ... odreči občutku človeštva. Ker morda sploh nismo ljudje ... in je biti človek le ideja v našem umu/reservoarju miselnih vtisov, in smo v samem bistvu nekaj drugega ... kako lahko vsi ti atomi enega samega vesolja stojijo v navideznem nasprotju - to je laž ... navidezna resničnost se nam plete pred očmi, vesolje samo se je zreduciralo na enega izmed svojih delcev in zdaj pravi, da je človek ... miselni ovoj, ki drži v sebi občutek delca vesolja in ločenosti, in gradi občutek človeštva/človeka ... medtem ko se v vsej vesoljni pojavnosti atomi gibljejo v absolutni svobodi in veličini ... le v človeku se je del atomov postavil proti toku realnosti in sedaj ustvarja in vzdržuje občutek samozavedanje - samozaveden je tudi samozavedén ... iluzija vesolja, da je nek delec samega sebe v resnici ločen od preostanka in se zaveda samega sebe ... tu, dragi moji, se skriva marsikaj pred čemer bežimo in si zavoljo naše "igre" zatiskamo oči.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1363 - 08.05.2008 at 18:42:05
 
Poet wrote on 08.05.2008 at 12:15:18:
Predvsem pa se nočemo odreči ...  Smiley ... odreči občutku človeštva. Ker morda sploh nismo ljudje ... in je biti človek le ideja v našem umu/reservoarju miselnih vtisov, in smo v samem bistvu nekaj drugega ... kako lahko vsi ti atomi enega samega vesolja stojijo v navideznem nasprotju - to je laž ... navidezna resničnost se nam plete pred očmi, vesolje samo se je zreduciralo na enega izmed svojih delcev in zdaj pravi, da je človek ... miselni ovoj, ki drži v sebi občutek delca vesolja in ločenosti, in gradi občutek človeštva/človeka ... medtem ko se v vsej vesoljni pojavnosti atomi gibljejo v absolutni svobodi in veličini ... le v človeku se je del atomov postavil proti toku realnosti in sedaj ustvarja in vzdržuje občutek samozavedanje - samozaveden je tudi samozavedén ... iluzija vesolja, da je nek delec samega sebe v resnici ločen od preostanka in se zaveda samega sebe ... tu, dragi moji, se skriva marsikaj pred čemer bežimo in si zavoljo naše "igre" zatiskamo oči.




Pa saj je res, kako se včasih počlovečimo in delimo človeka in vesolje.  Zemlja in vesolje, pa saj zemlja je vesolje.  

Vse to ločevanje, na dobro slabo, nebesa in pekel, duhovni in materialni svet, bog in hudič, vesoljci in zemljani, zemljani in nezemljani in tako dalje...., je projekcija našega uma in iluzija, ki  prekriva resničen pogled v resnico.

Takoimenovani Duhovni svet je že tukaj in zdaj, samo misel ločenosti nas drži v navideznem materialnem svetu.

Lep pozdrav vsem.  v vesolju, trenutno prebivajočim na planetu imenovan Zemlja.   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1364 - 08.05.2008 at 23:07:33
 
Poet

Ja na zemlji bodo pokvarjeni ljudje vedno, razlog je ze bil povedan: Zemlja je kraj, kamor smo bili "izgnani" (to je prostovoljno da ne bo pomote). In tu je vedno bil in vedno bo kraj, namenjen za rast ter ponovno priti do omenjenega univerzalnega znanja.

To vecno iskanje cloveka in toliko gruntov, vseh mogocih teorij (tudi tvoje ki je bila tudi meni vsec) izvira samo iz tega vzroka.

Ko bo kvantno zlitje, ki pravis da ga zelo pricakujes ti pomaga samo to znanje. Ce ne si delezen nove 28000 letne dobe, cikla ponovne civilizacijske rasti od zacetka to pomeni homo neandertalis- 800-1200ml prostornina mozganov in ledena doba, seveda ostane kup simbolicne civilizacijske zapuscine (trenutno se s tem izvornim materjalom okoriscajo raznorazni ljudje), to je pomoc da se ti ljudje spet samospoznajo- Spoznanje boga v sebi in posledicno spoznanje boga v tebi... tocno to spoznanje izvorne enosti o kateremu govoris oziroma mislis ampak to pomeni absolutno. Na svetu je ocitno da se odaljujemo od te tocke, zato Alojzovo prizadevanje izvorne enakosti.

Lahko prezivis kvantno zlitje, a ker ti mozgani delujejo na osnovi em. valovanja galaksije, ti to kaj dosti ne spremeni situacije kot ce umres in se ponovno rodis, reinkarniras.

Ce bi kaj znanost (oziroma kdorkoli) kaj vec vedla bi spoznali, pri recimo piramidah kako dobro so poznali vse to, tisti ki so to izdelali.

Kdo ve resnicno zakaj in kako so bile piramide izdelane? Nasa trenutna tehnologija je bleda senca ki je hudo zasla, proti temu kar so uporabljali pri gradnji piramid.

Mimogrede tisti ki so prvi vstopli v piramido ki je bila se zapecatena, se je sprozil em. zascita, ki je udarila mozgane z visjo ferkvenco, posledicno so vsi ti ljudje umrli v parih dneh ali tednu. Ker niso umrli na isti tocki, vzrok seveda ni bil znan.

Upam da ti je zdaj jasno zakaj to prizadevanje Poet.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 89 90 91 92 93 ... 764