Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 19050 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Naša Aura je zelo pomembna .
30.11.2007 at 19:18:40
 
Svetlobni pozdrav vsem skupaj  Cool .
Nekaj dni nazaj, sem ponovno dobil pomembna posredna sporočila, od našega Gospoda Boga  Roll Eyes.
Iz naslova že spoznate, da gre za naše energijsko polje , z imenom Aura, katerega ima vsak človek  Cool.
Sporočilo navaja, da se naša Avra ob prehodu v Onostranstvo( z smrtjo ),  niti malo ne izboljša/poboljša  Shocked.
Vendar pa, če hočemo, da se nam približajo kaki višji duhovi, ( že tukaj, in še toliko bolj v Onstranstvu ) , za višja vodenja , ... potem nujno moramo ohraniti čistost te naše Aure in jo izboljšati , če želimo dovolj napredovati  Cool Exclaim .
Obstajajo ljudje, ki imajo takoooo močno Auro, da se jim razteza po več kilometrov daleč  Shocked. Vendar so to redkejši ljudje  Cry.
Večina nas ima zelo omejeno polje Avre, ponavadi le do površine kože, včasih nekaj mm/cm nad kožo  Cry  .
Sedaj pa me zanima, če je kdo kaj izkušen, kateri dejavniki so odločilni za povečanje /pomanjšanje Avre, oziroma , ... kako si jo povečati, očistiti, izboljšati ? Roll Eyes Questioning
Mislim, da je naših Auer precejšnji "sovražnik" ; naš strah + žalost + sovraštvo  Shocked  Sad Angry .
Za kvaliteto - čistost, pa bi rekel, da je morda odločilna moralna čistost + ostali načini življenja . Roll Eyes
Če kdo ve kaj več o tem, naj prosim poroča , hvalaaa  Roll Eyes .
+ lep večer , še naprej, juhej, ...  Cheesy
by Boštyx + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #1 - 02.12.2007 at 22:15:27
 
Boštyxz wrote on 30.11.2007 at 19:18:40:
Svetlobni pozdrav vsem skupaj  Cool .
Nekaj dni nazaj, sem ponovno dobil pomembna posredna sporočila, od našega Gospoda Boga  Roll Eyes.

Kaj se pa to zdej prav, posredna sporočila?!!  Angry Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #2 - 02.12.2007 at 22:24:44
 
Boštyxz wrote on 30.11.2007 at 19:18:40:
Obstajajo ljudje, ki imajo takoooo močno Auro, da se jim razteza po več kilometrov daleč  Shocked.

Sem enkrat naletu na dva zanimiva opisa aure mojstra Šri Aurobinda:

"I was on the boat, at sea, not expecting anything (I was of course busy with the inner life, but I was living physically on the boat), when all of a sudden, abruptly, about two nautical miles from Pondicherry, the quality, I may even say the physical quality of the atmosphere, of the air, changed so much that I knew we were entering the aura of Sri Aurobindo. It was a physical experience and I guarantee that whoever has a sufficiently awakened consciousness can feel the same thing."


"You remember the night of the great cyclone, when there was a tremendous noise and splash of rain all about the place. I thought I would go to Sri Aurobindo's room and help him shut the windows. I just opened his door and found him sitting quietly at his desk, writing. There was such a solid peace in the room that nobody would have dreamed that a cyclone was raging outside. All the windows were wide open, not a drop of rain was coming inside."

(pobrano od tuki: http://www.miraura.org/bio/ma-on-sa.html)


Tud za Budo so baje govoril, da so v krajih v radiju par km, kjer se je on nahajal, ljudje bli izrazito umirjeni...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #3 - 03.12.2007 at 09:41:52
 
close enough , ...thanks Dayaran,  Cool
but there is still no solution 4 our Aura 2 get it better ... Undecided
so far so good , ...
Bošt
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #4 - 03.12.2007 at 11:35:11
 
Boštyxz wrote on 03.12.2007 at 09:41:52:
but there is still no solution 4 our Aura 2 get it better ... UndecidedBošt


very simple, my friend - get enlightened!  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #5 - 03.12.2007 at 11:45:02
 
Yes, a goood idea, buddy, : so , i got 2 ask our God 4 the further instructions  Cool Kiss

bye 4 now Cool

Boštyx
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #6 - 03.12.2007 at 12:41:37
 
Boštyxz wrote on 03.12.2007 at 11:45:02:
so , i got 2 ask our God 4 the further instructions  Cool Kiss

Samo da ta "instructions" ne bojo spet preveč posredna  Huh  Zahtevi direktna  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #7 - 03.12.2007 at 15:00:52
 
Posredna ali neposredna, meni je vseeno, važno, da bodo  Cool.
Saj res, ... got 2 go now  Huh
bye 4 now Cool
Bošt
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #8 - 28.06.2009 at 23:17:25
 
hej

Kaj ej to avra sploh, bolj točn?

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
xyz
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 24

Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #9 - 05.10.2009 at 15:55:12
 
Jaz mam zate en predlog kako izbolšat avro in sicer obstaja neko alternativno zravljenje, ki deluje na sedmi frekvenci, ki  je zaenkat za nas najvišja.In sicer gre za theta healing, theta zravilci ti energetsko spreminijo dna, tako da ti negativna prepričanja v vsaki cakri spremenijo v pozitivna, od katerih je posledično odvisno tudi naše zdravje( nekateri so si s tem pozdravili tudi raka).To pomojem vpliva na avro, ker sm jo vidla od moje zdravilke, pa je bla zlato rumena, kar je najboljse. Al pa solarna joga za zravn, pa joga, meditacija al pa enestavno čim več molit če si veren. Drgač pa onadva tud prek boga oz. univerzuma tako kot ti dobivata odgovore Grin
Upam da si našel odgovor, če pa ne, pa upam da ga boš kmalu Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #10 - 29.01.2010 at 19:36:21
 
A se je gdo tuki naučiu videt aure? To dost z rezervo jemljem ker nobenga ne poznam, men je blo to svoje cajte skrajno zanimiv, sploh po celestinski prerokbi, pa ni ratal nč razn enih čudnih obročev ki so vrjetn itak posledica mojih zmatranih oči Grin
Aja zakaj sprašujem, pač rada bi vedla da je stvar preverjeno izvedljiva predn se grem poglabljat v to, ker je na netu res tok nategov da človk včasih ne ve čemu vrjet...
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #11 - 29.01.2010 at 21:11:21
 
Miara wrote on 29.01.2010 at 19:36:21:
A se je gdo tuki naučiu videt aure? To dost z rezervo jemljem ker nobenga ne poznam, men je blo to svoje cajte skrajno zanimiv, sploh po celestinski prerokbi, pa ni ratal nč razn enih čudnih obročev ki so vrjetn itak posledica mojih zmatranih oči Grin
Aja zakaj sprašujem, pač rada bi vedla da je stvar preverjeno izvedljiva predn se grem poglabljat v to, ker je na netu res tok nategov da človk včasih ne ve čemu vrjet...

Ja, avra se da videt, instant recepta za to gledanje pa ni. Predvsem je pomembna primerna višina/velikost/razvitost stopnje duhovega razvoja človeka, kjer se začne izoblikovati drugi/duhovni vid našega atralnega telesa.

Priporočal bi ti za začetek meditacijo in jogo, da se boš približala ali mogoče celo spoznala sama sebe, seveda poštenost in ljubezen do bližnjega tukaj ne sme izostati, sicer bo trud zaman. Veliko samopregledovanja s tem pa ločevanje med dobrim in slabim in opuščanje slabega v realnem življenju. Ker pa se brez potrpežljivosti in ponižnosti/skromnosti nič ne doseže, moraš te lastnosti tudi upoštevati.

Ko boš poglobljena v sebe se probaj osredotočit na neko vidno osebo, ki si jo boš izbrala in jo probaj gledati z obrobnim vidom in ne točkovno, takrat se ti bo začela medlo prikazovati avra gledanega človeka. Z vajo in osebno duhovno rastjo bo slika avre vedno bolj razločna. Ampak to ne bo takoj na začetku, razen če si že na dovolj visokem duhovnem razvoju.

Kot sem že rekel; brez dviga duhovne zavesti ne bo nič, razvoj nam pa raste, če po svoji svobodni volji odpravljamo slabosti, ki nam edine preprečujejo to duhovno rast. Zato je vsakodnevna samokontola zelo pomembna, lahko jo pa izvajamo z meditacijo, jogo, na sprehodu ali pa pred spanjem v postelji. Z samopregledom potem ločimo slaba dejanja od dobrih in ko smo tako spoznali slaba dejanja, jih bomo z lahkoto opustili.

Če, boš vztrajna se ti bo trud dobro obrestoval in ne samo, da boš videla avro drugih ljudi, razkrilo se ti bo še veliko drugih stvari, ki si jih zdaj sploh ne moreš zamisliti.

No pa lep pozdrav.
Back to top
« Last Edit: 29.01.2010 at 22:14:07 by M.L. »  

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #12 - 30.01.2010 at 08:43:43
 
Najprej je potrebno vedeti kaj '''aura''' sploh je!!!!!

Aura je naša življenjska EM sila (duh) EM izmenično valovanje.Mi sami oddajamo EM valovanje in ga hkrati prejemamo. Isti pojav kot,ga ima naša ljuba zemljica  (na polih S/J)samo s to razliko,da je tam EM valovanje elementarno pri nas življenjsko(zato auro)lahko zaznamo .
Danes obstojajo že merilci EM valovanja,ki pokažejo celoten spekter naše aure. Tehnična zadeva,ki z nekim božjim nakladanjem o dobrem in zlu nima nič skupnega. Naraven pojav.!!!!!

Lp Alojz Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #13 - 30.01.2010 at 13:23:16
 
M.L. wrote on 29.01.2010 at 21:11:21:
Miara wrote on 29.01.2010 at 19:36:21:
A se je gdo tuki naučiu videt aure? To dost z rezervo jemljem ker nobenga ne poznam, men je blo to svoje cajte skrajno zanimiv, sploh po celestinski prerokbi, pa ni ratal nč razn enih čudnih obročev ki so vrjetn itak posledica mojih zmatranih oči Grin
Aja zakaj sprašujem, pač rada bi vedla da je stvar preverjeno izvedljiva predn se grem poglabljat v to, ker je na netu res tok nategov da človk včasih ne ve čemu vrjet...

Ja, avra se da videt, instant recepta za to gledanje pa ni. Predvsem je pomembna primerna višina/velikost/razvitost stopnje duhovega razvoja človeka, kjer se začne izoblikovati drugi/duhovni vid našega atralnega telesa.

Priporočal bi ti za začetek meditacijo in jogo, da se boš približala ali mogoče celo spoznala sama sebe, seveda poštenost in ljubezen do bližnjega tukaj ne sme izostati, sicer bo trud zaman. Veliko samopregledovanja s tem pa ločevanje med dobrim in slabim in opuščanje slabega v realnem življenju. Ker pa se brez potrpežljivosti in ponižnosti/skromnosti nič ne doseže, moraš te lastnosti tudi upoštevati.

Ko boš poglobljena v sebe se probaj osredotočit na neko vidno osebo, ki si jo boš izbrala in jo probaj gledati z obrobnim vidom in ne točkovno, takrat se ti bo začela medlo prikazovati avra gledanega človeka. Z vajo in osebno duhovno rastjo bo slika avre vedno bolj razločna. Ampak to ne bo takoj na začetku, razen če si že na dovolj visokem duhovnem razvoju.

Kot sem že rekel; brez dviga duhovne zavesti ne bo nič, razvoj nam pa raste, če po svoji svobodni volji odpravljamo slabosti, ki nam edine preprečujejo to duhovno rast. Zato je vsakodnevna samokontola zelo pomembna, lahko jo pa izvajamo z meditacijo, jogo, na sprehodu ali pa pred spanjem v postelji. Z samopregledom potem ločimo slaba dejanja od dobrih in ko smo tako spoznali slaba dejanja, jih bomo z lahkoto opustili.

Če, boš vztrajna se ti bo trud dobro obrestoval in ne samo, da boš videla avro drugih ljudi, razkrilo se ti bo še veliko drugih stvari, ki si jih zdaj sploh ne moreš zamisliti.

No pa lep pozdrav.



Alojzsam res! Sam če je to neki znanstvenga rezultate ziher narobe interpretirajo haha Grin

Drugač pa M.L murileon ane?
Si lepo to napisu res, zdej glede duhovne razvitosti ne vem, ane...mislm pa da mi gre za svoja leta kr uredu zaenkrat Grin
Enivej ta obrobni vid sem neki trenirala tko da ne gledam točno v točko ampak nekam za njo...tko  filing mam k da res smešn šklilm ane Grin
Pa mi neki rata oz mi je zdej mi niti ni več zanimiv, vidla sm sam tist tak bel obroč okrog ljudi, tut okol predmetov včasih sam to ni aura pomoje
Magnetno polje okoli nas? Neki tazga sm nekje prebrala...
To bi blo prov fajn...pol bi vidu kako se človk počut pa tko... komu bi lah kj pomagu koga se raj mal ognu Grin...
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Naša Aura je zelo pomembna .
Reply #14 - 30.01.2010 at 14:07:44
 
Alojz in Sandib wrote on 30.01.2010 at 08:43:43:
Najprej je potrebno vedeti kaj '''aura''' sploh je!!!!!

Aura je naša življenjska EM sila (duh) EM izmenično valovanje.Mi sami oddajamo EM valovanje in ga hkrati prejemamo. Isti pojav kot,ga ima naša ljuba zemljica  (na polih S/J)samo s to razliko,da je tam EM valovanje elementarno pri nas življenjsko(zato auro)lahko zaznamo .
Danes obstojajo že merilci EM valovanja,ki pokažejo celoten spekter naše aure. Tehnična zadeva,ki z nekim božjim nakladanjem o dobrem in zlu nima nič skupnega. Naraven pojav.!!!!!

Lp Alojz Grin Grin


Miara saj si kul punca samo nekaj fizikalnih zakonitosti je pa dober poznat.
Recimo-magnetno polje nosi (statičen elektro naboj)
Elektromagnetno EM izmenično valovanje je dinamično. Tvoja življenjska sila duh je dinamičen (je EM valovanje)aura je dinamična!!

Tako,da na pamet govorit je tko malo problematično po ML.  Grin Auro se da vsekakor naučiti videti   Grin,lahko se pa tudi zmeri in preslika v vsem svojem barvnem spektru ,kar EM valovanje med drugim tudi je- svetloba sama!!!

Če je Ml res  Shockedmurileon  Shockedpotem se ne čudim da je tako ....pameten... Shocked

Bodi fajn-ne zamert ,sem pač povedal,kar je treba povedat. Cheesy Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3