Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 44313 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #15 - 28.10.2008 at 20:01:56
 
matijaZ wrote on 28.10.2008 at 19:56:55:
Alojz

Pridružujem se čestitkam ob rojstnem dnevu in ti želim še veliko ustvarjalnih let v objemu drage.

lp Željko


Matijaž hvala za dobre misli in čestitke. Sedaj mi je že kr' malo nerodno,bo še kdo mislil,da se namerno izpostavljam v teh rečeh.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Koledar starih Mayev
Reply #16 - 28.10.2008 at 20:06:48
 
Alojz in Sandib wrote on 28.10.2008 at 20:01:56:
matijaZ wrote on 28.10.2008 at 19:56:55:
Alojz

Pridružujem se čestitkam ob rojstnem dnevu in ti želim še veliko ustvarjalnih let v objemu drage.

lp Željko


Matijaž hvala za dobre misli in čestitke. Sedaj mi je že kr' malo nerodno,bo še kdo mislil,da se namerno izpostavljam v teh rečeh.

Ja, ta misel...

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Koledar starih Mayev
Reply #17 - 29.10.2008 at 00:00:36
 
Vse najboljše Alojz   Smiley  Smiley Smiley

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #18 - 29.10.2008 at 10:54:46
 
Quote:
Vse najboljše Alojz   Smiley  Smiley Smiley

Lep pozdrav   Smiley


Hvala Nahatee. Vračam ti dobre misli.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #19 - 30.10.2008 at 21:53:41
 
Quote:


Igor

Ti si bil pri meni in si videl moj agregat. Zakaj mi nisi povedal (se nisi spomnil) da je Majevski metulj spodaj na prvi strani linka v bistvu moj triobročni agregat. na njemu je zapis Back to the Mayan calendar-Portal. Štos poglej topic Lotus o Nlp isto boš videl.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Koledar starih Mayev
Reply #20 - 31.10.2008 at 13:00:00
 
Alojz in Sandib wrote on 30.10.2008 at 21:53:41:
Quote:


Igor

Ti si bil pri meni in si videl moj agregat. Zakaj mi nisi povedal (se nisi spomnil) da je Majevski metulj spodaj na prvi strani linka v bistvu moj triobročni agregat. na njemu je zapis Back to the Mayan calendar-Portal. Štos poglej topic Lotus o Nlp isto boš videl.

Lp Alojz Cool

To sem videl in vedel. Samo potem nisem hotel več primerjati z mayi, ker si ti, tako kot ostali poznal navaden mayevski koledar s horoskopom itd. Kot veš, mene ne zanima horoskop vezan na naše osončje ter galaksijo, ki govori o osebni motnji ali sreči. Sicer oa je to galaktični metulj.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #21 - 31.10.2008 at 13:15:27
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 30.10.2008 at 21:53:41:
Quote:


Igor

Ti si bil pri meni in si videl moj agregat. Zakaj mi nisi povedal (se nisi spomnil) da je Majevski metulj spodaj na prvi strani linka v bistvu moj triobročni agregat. na njemu je zapis Back to the Mayan calendar-Portal. Štos poglej topic Lotus o Nlp isto boš videl.

Lp Alojz Cool

To sem videl in vedel. Samo potem nisem hotel več primerjati z mayi, ker si ti, tako kot ostali poznal navaden mayevski koledar s horoskopom itd. Kot veš, mene ne zanima horoskop vezan na naše osončje ter galaksijo, ki govori o osebni motnji ali sreči. Sicer oa je to galaktični metulj.

Lp,Igor


Ajgor jaz zadevo samo vidim ovoham vem kaj sporoča. Horoskop je zadeva,ki jo je pač fajn poznat,znati kaj zračunat,naredit kakšno karto tko v osebno zadovoljstvo. Drugače pa veš da mi koledar samo pod nos pomoliš bom vedel kaj sporoča. Recimo primer. Nihče na Zemlji ne pozna Azteške sfinge in nihče ne zna razvozlati rongo-rongo pisavo iz velikonočnih otokov jaz jo znam brati in vem kaj vsebinsko sporoča.  Saj veš, tko da se malo oprem nič osebnega.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Koledar starih Mayev
Reply #22 - 31.10.2008 at 13:28:47
 
Sicer pa govori o 16 milijard letnem ciklu zemlje v naši galaksiji. O ciklih galaktične zavesti na zemlji. Vse skupaj govori o zavesti. Ne da se mi tolk pisat, vendar če bo interes bom napisal.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #23 - 31.10.2008 at 13:37:05
 
Quote:
Sicer pa govori o 16 milijard letnem ciklu zemlje v naši galaksiji. O ciklih galaktične zavesti na zemlji. Vse skupaj govori o zavesti. Ne da se mi tolk pisat, vendar če bo interes bom napisal.

Lp,Igor

TO JE OPIS CIKLA  NAŠEGA SATELITSKEGA (SINOVEGA) oSONČJA ZNOTRAJ 150 MILIJARDNEGA GALAKTIČNEGA CIKLA. Res je Zemlja ima znotraj osončja ta cikel,ker je v osončju. Drugače pa traja eno galaktično leto 28000 zemeljskih let,ki so tudi cikli t,i. vesoljnih potopov Zemlje,ko se kopno in morje zamenjajo.
Vse ok. Vidiš,da vem tudi če ne vidim. Naša bit res deluje na EM frekvenci galaksije-tako tudi zavest. Sedaj oba veva vse!!!!

Bodi v cvetju-Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Koledar starih Mayev
Reply #24 - 31.10.2008 at 13:44:11
 
Grem sedaj pogledat komerata , katerega sem pred enim mesecem rešil iz Indije. Je tam dol totalno zabluzil. Sem mu raztolmačil zadevo o zavesti, da vidim kaj dela, kako je.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #25 - 31.10.2008 at 14:20:49
 
Quote:
Grem sedaj pogledat komerata , katerega sem pred enim mesecem rešil iz Indije. Je tam dol totalno zabluzil. Sem mu raztolmačil zadevo o zavesti, da vidim kaj dela, kako je.

Lp,Igor


Igor

Dober posel si si naložil. Hočeš bedaka rešit pred njegovo lastno neumnostjo. Želim  ti uspešno poslanstvo v tem primeru.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Koledar starih Mayev
Reply #26 - 31.10.2008 at 20:59:13
 
Alojz in Sandib wrote on 31.10.2008 at 14:20:49:
Quote:
Grem sedaj pogledat komerata , katerega sem pred enim mesecem rešil iz Indije. Je tam dol totalno zabluzil. Sem mu raztolmačil zadevo o zavesti, da vidim kaj dela, kako je.

Lp,Igor


Igor
Zanimivo, pri njem sem dobil asociacijo na Poeta. Ko že kaže, da nekaj razume in tako tudi govori, se nato v njegovi glavi nekaj zaskoči, blokira in pade v neke iluzorne ideje ter fokusiranje  le teh v realnost. Realnost pa je potem, klic na pomoč.

Lp,Igor
Dober posel si si naložil. Hočeš bedaka rešit pred njegovo lastno neumnostjo. Želim  ti uspešno poslanstvo v tem primeru.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #27 - 31.10.2008 at 21:10:41
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 31.10.2008 at 14:20:49:
Quote:
Grem sedaj pogledat komerata , katerega sem pred enim mesecem rešil iz Indije. Je tam dol totalno zabluzil. Sem mu raztolmačil zadevo o zavesti, da vidim kaj dela, kako je.

Lp,Igor


Igor
Zanimivo, pri njem sem dobil asociacijo na Poeta. Ko že kaže, da nekaj razume in tako tudi govori, se nato v njegovi glavi nekaj zaskoči, blokira in pade v neke iluzorne ideje ter fokusiranje  le teh v realnost. Realnost pa je potem, klic na pomoč.

Lp,Igor
Dober posel si si naložil. Hočeš bedaka rešit pred njegovo lastno neumnostjo. Želim  ti uspešno poslanstvo v tem primeru.



Kljub vsemu je Poet ok. Saj veš kako je,ti razumeš. Sva na istem ko nekoga sprejmeš ga pač sprejmeš, takšnega kot je.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Koledar starih Mayev
Reply #28 - 31.10.2008 at 21:19:54
 
Nisem rekel, da ni O.K.. Le, da se mi je zgodila primerjava. Saj tudi komerat ni slab, drugače bi ga pustil v Indiji.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Koledar starih Mayev
Reply #29 - 01.11.2008 at 11:48:59
 
Quote:
Nisem rekel, da ni O.K.. Le, da se mi je zgodila primerjava. Saj tudi komerat ni slab, drugače bi ga pustil v Indiji.

Lp,Igor


Točno to sem imel v mislih. Si bil pri njemu-komeratu?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5