Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 54732 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #60 - 12.11.2008 at 07:58:37
 
Alojz in Sandib wrote on 11.11.2008 at 14:59:05:
Boštyxz wrote on 11.11.2008 at 14:36:46:
Quote:
Boštyxz wrote on 06.11.2008 at 07:32:55:
Hmm, že morda, ... vendar, ko se neka ženska odloči zame, + mi to pokaže / namigne ... da - potem se pa še jaz odločim, : zanjo - ali ne zanjo  Cool.

Lp  Cool.



Bošty mislim da, ko ženski poveš kako svojo teorijo, kot je naprimer tale  Smiley



Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx




Ti ne ostane več možnost da bi karkoli izbiral, ker jo prej odnese   Grin




No, to je pa pol njen problem, in ne več moj   Grin Wink Cool.

Lp Cool


Čiv-čiv. Adijo Bošty ti in tvoje čivkanje. Tko ti vsaka reče!!!!


Ja, ja, kar misli si   Grin Cool Grin.

Lp Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
matjazko
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 18

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #61 - 14.03.2009 at 17:19:16
 
felicitas wrote on 20.11.2007 at 17:02:12:
Pišem v upanju, da dobim vsaj kakšen namig kako se naj lotim reševanja problema oz. da me kak odgovor usmeri v smer kako se reševanja lotiti. Moj problem je, da pri spolnem odnosu ne doživim orgazma, pravzaprav sem ga nekajkrat, ampak  to je bilo le nekaj izjem, ki mi pravijo, da problem ni fizičen, ampak verjetno psihičen. Pri samem spolnem odnosu se ne morem sprostiti. Sprva sem mislila, da zaradi zaščite, ker sva s fantom uporabljala kondome in nisva zaupala v varnost. Potem, ko sem ugotovila, da ne morem uporabljat KT, zaradi operacije žolčnih kamnov, sedaj zraven kondomov upoštevava varne dni in nezaupanje v zaščito je izginilo. Tu več ni skrbi, vendar problem je ostal naprej, saj se očitno ne morem sprostiti in tudi orgazma ni. Zdaj me problem že preveč frustrira in obremenjuje, saj se že pred spolnim odnosom sprašujem kako bo in upam, da bo tokrat drugače. Ker mi tak odnos ne bo prinesel rešitve, bi rada prišla zadevi do dna.
Miru mi ne da tudi dejstvo, da sem pri 20 letih šla na operacijo žolča, kar je zelo redek pojav, ker verjamem, da se neka bolezen ne pojavi iz neznanega razloga, ampak je za tem naš, v tem primeru moj odnos do sebe, drugih, dogodkov, načina razmišljanja. Razmišljam v smeri, da je ta problem na spolnem področju samo še eno izmed opozoril, kjer se kaže, da nekaj ni prav v celoti. Ne vem, kako naj ugotovim, kaj vse zadržujem v sebi, kaj me blokira, kaj se je zgodilo, da se sedaj spopadam s tem. Spomina za preteklost skoraj nimam, saj se spomnim zelo malo. Vem, da se je v družini, zgodilo marsikaj, s čimer si pri mojih otroških letih nisem vedla spoprijeti in se soočiti, kot tudi ne nikogar s komer bi lahko pogovarjala. Fant pri tem pomaga kolikor lahko in mi je v oporo, me posluša, in se pogovarjava o problemu.
Upam, da nisem preveč zakomplicirala bistva, ampak to je moj prvi prispevek na forum in nimam izkušenj s pisanjem in pisanjem, kaj me muči in kaj želim. Vendar bi rada začela reševat problem. Če je karkoli nejasno, bom poskusila boljše opisat.
Vse kar sem napisala je moje razmišljanje in moj pogled na zadevo. Zanima me kaj o tem mislite vi in mi morda s tem pomagate ali mi nakažete smer, v kateri se lotim reševanja vzroka, zakaj ne doživljam orgazmov. Mogoče sem edina s takim problemom, če pa nisem, pa upam, da nisem preveč radovedna, če me zanima kako se je s tem spopadla tudi katera druga. Pišete mi lahko tudi preko zasebnih sporočil. Ne pričakujem, da mi rešite problem, ker je to moja naloga. Žalim si samo kakšnega mnenja in morda smer v kateri začnem reševat.

Že v naprej se zahvaljujem za vaš odziv.

Smiley



Zakaj pa si toliko fiksirana na orgazem? A v spolnosti uživaš drugače ali pa ti je neprijetna, mogoče celo boleča?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #62 - 18.03.2009 at 10:55:07
 
Matijazko

Ti si tudi en kmet. Felicitas iz lastnih izkušenj ti povem, zamenjaj partnerja. Jaz pravim takole,če fant ne zna igrat na kitaro ženskega telesa je pri ženski vse narobe,če pa zna je pa vse ok in mu je vse tudi dovoljeno. Izjeme samo potrjujejo pravilo. Tapravga deca dobot- cunje za prah brisat lahko kupiš v vsaki štrcuni.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #63 - 20.03.2009 at 10:37:07
 
Quote:
Miru mi ne da tudi dejstvo, da sem pri 20 letih šla na operacijo žolča, kar je zelo redek pojav, ker verjamem, da se neka bolezen ne pojavi iz neznanega razloga, ampak je za tem naš, v tem primeru moj odnos do sebe, drugih, dogodkov, načina razmišljanja. Razmišljam v smeri, da je ta problem na spolnem področju samo še eno izmed opozoril, kjer se kaže, da nekaj ni prav v celoti. Ne vem, kako naj ugotovim, kaj vse zadržujem v sebi, kaj me blokira, kaj se je zgodilo, da se sedaj spopadam s tem. Spomina za preteklost skoraj nimam, saj se spomnim zelo malo. Vem, da se je v družini, zgodilo marsikaj, s čimer si pri mojih otroških letih nisem vedla spoprijeti in se soočiti, kot tudi ne nikogar s komer bi lahko pogovarjala. Fant pri tem pomaga kolikor lahko in mi je v oporo, me posluša, in se pogovarjava o problemu.

To se zgodi, ko človek ni sposoben sproti zavestno dojemati okolja in se prilagajati.
Začni pri tistem, kar se spomniš.

Problem je seveda strah, ki pa se je še povečal zaradi nerazumevanja sebe in svoje osebnosti.
Počutiš se kot sam svoj suženj ker se dogajajo stvari in občutki, za katere ne vidiš vzroka in jih zato tudi ne moreš razumeti in ne veš, kaj narediti.

Potrebno bo spoznavanje sebe...spoznati kaj ti je všeč, kako ti je všeč, kaj te vzburja...ne glej na odnos, kot sredstvo za dosego cilja ali orgazma.
Bolj razmišljaš o orgazmu, bolj se ti odmika.

Naj se fant ukvarja s tabo,,,pokaži mu kaj ti je všeč....samo uživaj....ne glede na orgazem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #64 - 20.03.2009 at 12:04:02
 
ROBI

Saj na koncu koncev pa se ujameva. Fant naj dela,če ne zna pa v štrcuno po druzga.
Ženska se zgovarja,da jo boli glava zato, ker je fakt (dejstvo)v k.....
Moški pa mislimo kak korenjaki- da smo! Cheesy

LP Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #65 - 20.03.2009 at 16:41:16
 
Če je to njena prva prava zveza in če fant ni izkušen, bo potrebna menjava.

Veliko žensk je že povedalo, da z enim moškim niso mogle doživeti orgazma, ko pa so spoznale drugega, pa se je zgodil čudež.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #66 - 20.03.2009 at 19:48:30
 
Robi wrote on 20.03.2009 at 16:41:16:
Če je to njena prva prava zveza in če fant ni izkušen, bo potrebna menjava.

Veliko žensk je že povedalo, da z enim moškim niso mogle doživeti orgazma, ko pa so spoznale drugega, pa se je zgodil čudež.


To ni čudež to je kemija fizika in zaljubljenost in novi fant je čudežno znal igrati na kitaro-njenega telesa. Čav-bav-vsa mistika.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
mia22
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #67 - 17.02.2012 at 00:06:16
 
pozdravček!

pri branju miljontih forumov in neštetih poskusih spoščenosti itd., še vedno  nisem našla načina kako doživeti notranji orgazem.
s fantom sva skupaj že več kot eno leto in sex je preprosto vedno čudovit, tudi če ne doživim orgazma (ampak ponavadi ga- s pomočjo klitorisa).
zaljubljenost, fizična privlačnost, sproščenost...vse se dogaja...ampak moj problem je sledeč:in sicer, tako zelo rada bi doživela ta notranji orgazem da imam skoraj vedno v podzavesti samo to in me mogoče to mori,...plus to, da sem ponavadi na začetku zmeraj zelo ozka in ko se razširim in sem tako zel vzburjena in mokra da skoraj nič več ne čutim. v notranjosti vagine je tak mehek občutek, skoraj nič ne čutim res.
joj, rada bi že enkrat si prišla na jasno, miljon položajev sva poskusila, se ljubila tudi po 3ure...ampak po preveliki vzburjenosti sploh več ne čutim skoraj ničesar:/
any help??
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #68 - 17.02.2012 at 11:30:13
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #69 - 17.02.2012 at 13:05:57
 
mia22 wrote on 17.02.2012 at 00:06:16:
pozdravček!

pri branju miljontih forumov in neštetih poskusih spoščenosti itd., še vedno  nisem našla načina kako doživeti notranji orgazem.
s fantom sva skupaj že več kot eno leto in sex je preprosto vedno čudovit, tudi če ne doživim orgazma (ampak ponavadi ga- s pomočjo klitorisa).
zaljubljenost, fizična privlačnost, sproščenost...vse se dogaja...ampak moj problem je sledeč:in sicer, tako zelo rada bi doživela ta notranji orgazem da imam skoraj vedno v podzavesti samo to in me mogoče to mori,...plus to, da sem ponavadi na začetku zmeraj zelo ozka in ko se razširim in sem tako zel vzburjena in mokra da skoraj nič več ne čutim. v notranjosti vagine je tak mehek občutek, skoraj nič ne čutim res.
joj, rada bi že enkrat si prišla na jasno, miljon položajev sva poskusila, se ljubila tudi po 3ure...ampak po preveliki vzburjenosti sploh več ne čutim skoraj ničesar:/
any help??

morš spustit
se sprostit
odpret
pol je pa učasih treba še mal delat - se mal potrudt
tehnika je velik
fiziologija tud ni nepomembna - ne paše usak z usakim skupi
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #70 - 22.02.2012 at 16:31:02
 
Veliko boljše da ga Ni !  Cool

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #71 - 23.02.2012 at 11:17:57
 
Boštyxz wrote on 22.02.2012 at 16:31:02:
Veliko boljše da ga Ni !  Cool

težko si svoboden od nečesa kar niti ne veš kako zgleda ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #72 - 24.02.2012 at 23:40:26
 
gape wrote on 23.02.2012 at 11:17:57:
Boštyxz wrote on 22.02.2012 at 16:31:02:
Veliko boljše da ga Ni !  Cool

težko si svoboden od nečesa kar niti ne veš kako zgleda ...


Veliko boljše je biti svoboden od zasvojenosti , v katero potegne vsakega "raziskovalca" spolnosti , kot pa da moraš potem iskati raznorazne izgovore za svoja napačna početja .

Lp + #

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #73 - 30.12.2012 at 12:13:32
 


mogoče ti kaj pomaga
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #74 - 20.09.2013 at 17:16:21
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5