Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 54735 times)
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #45 - 04.11.2008 at 18:28:05
 
Boštyxz wrote on 04.11.2008 at 13:18:38:
Heh, M.L., morda bi blo pa res kdajkrat iti na RKC forum, in malo podučit uboge brate, medtem ko ga očitno že Prometejci obiskujejo , ( že skoraj z orgazmom  Wink Grin)  ...  Cheesy Smiley Wink Cool Roll Eyes Cool.

Lep pozdravčav

by Boštyxz + Spiritual brothers + # Kiss#


Bosty pa kaj jih bos poducil? Kvecjemu se boste fajn razumeli, sicer pa saj si jim boga ze zmaknil, pa M.l. je cisti verski fanatik  Grin Clovek zacne trobit, kako nas bo bog kaznoval ce bomo izrabljali sex se za kaj drugega kot reprodukcijo, a kekec se ne zaveda kaj izrablja ravno tisti trenutek, problem je le ta da se tega ne zaveda.

Bosty kaj si res tako zabit, da ne vidis da prodajata tuje grunte namenjene samo za poovcenje populacije?  Roll Eyes Ampak ti grunti so preocitni za danasnje dni. Vidva bika pa mislista da sta odkrila toplo vodo Grin

Kaj je potem tu cudno, ce me ti in pridigarski M.l. takoj spomnita na RKC? Nic kaj cudnega kajne Wink Brata po RKC.

L.p. Grin
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #46 - 05.11.2008 at 02:00:16
 
Boštyxz wrote on 18.12.2007 at 22:07:24:
Da, spolnost je precejšnja radost ( če drugih ne poznaš, razen fizičnih občutkov  ) Wink , in Bog si je dobro izmislil, da nas je več  Cool.
Vendar pa si je tudi še precej bolje izmislil, da bi nas bilo več , na višji, bolj duhoven način  Cool
In, tako , kot sem zdajle namignil, se "oplojujejo" naši bratje , na našem bližnjem planetu Saturnu , kjer se imajo veliko bolje kot mi tukaj, na naši temni Zemlji Exclaim. V bistvu se imajo prav fino  Roll Eyes Cool


No sam da se majo bratje na Saturnu fino   Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #47 - 05.11.2008 at 07:21:45
 
Etrex wrote on 04.11.2008 at 18:28:05:
Boštyxz wrote on 04.11.2008 at 13:18:38:
Heh, M.L., morda bi blo pa res kdajkrat iti na RKC forum, in malo podučit uboge brate, medtem ko ga očitno že Prometejci obiskujejo , ( že skoraj z orgazmom  Wink Grin)  ...  Cheesy Smiley Wink Cool Roll Eyes Cool.

Lep pozdravčav

by Boštyxz + Spiritual brothers + # Kiss#


Bosty pa kaj jih bos poducil? Kvecjemu se boste fajn razumeli, sicer pa saj si jim boga ze zmaknil, pa M.l. je cisti verski fanatik  Grin Clovek zacne trobit, kako nas bo bog kaznoval ce bomo izrabljali sex se za kaj drugega kot reprodukcijo, a kekec se ne zaveda kaj izrablja ravno tisti trenutek, problem je le ta da se tega ne zaveda.

Bosty kaj si res tako zabit, da ne vidis da prodajata tuje grunte namenjene samo za poovcenje populacije?  Roll Eyes Ampak ti grunti so preocitni za danasnje dni. Vidva bika pa mislista da sta odkrila toplo vodo Grin

Kaj je potem tu cudno, ce me ti in pridigarski M.l. takoj spomnita na RKC? Nic kaj cudnega kajne Wink Brata po RKC.

L.p. Grin


Glej, jaz imam že itak precej problemov z večimi župniki, kaj šele da bi se "fajn razumeli", kot to slepozmotno trdiš ti  Tongue.

Očitno imam zanje več kot samo toplo vodo ...  Grin Cool...

Pa lep pozdrav iz duhovnih nižav, čaw  Cool...

by boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #48 - 05.11.2008 at 14:38:56
 
Na topicu SANJE -nekaj sanjajo v odnosu moška ženski.

Iz svojih osebnih izkušenj in debat z ženskami, imam nekaj bistvenega za povedati.

Vedno se odloča (če ni prisile) za zvezo ženska. Ona moškega najprej oceni (kot alfa samca),če moški ustreza tej njeni notranji in                  zunanji  predstavi,bo dala moškemu jasno to tudi vedeti (butci  tega ne vidijo).Ko se zveza začne je odločilno telesno združenje in obojestranska zadovoljitev teh potreb.Če se zadeva tu konča v obojestransko zadovoljstvo,potem partnerja sledita lastni duševni predstavi partnerja,ki pa se šele skozi čas potrdi v obeh, ali pa jo eden od niju zavrže ,ali tudi oba.. Danes je že (akumulirana) ženska življenjska energija dominantnejša in zato ima vse več moških(realizirana energija) problem slediti tej povečani ženski energiji ,ki je povečano ravno za toliko kolikor energije so izgubili moški v zadnjih 14000 letih. Toje naravno dejstvo,ki kaže na spremembo naših partnerskih odnosov. Imejte se radi vem,da je bolj težko če vaša  pričakovanja v partnerstvu niso uresničena. Fizika ni zastonj naravoslovna veda,humanistika pa ne družboslovna.

Lp Alojz Kiss
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #49 - 06.11.2008 at 07:32:55
 
Hmm, že morda, ... vendar, ko se neka ženska odloči zame, + mi to pokaže / namigne ... da - potem se pa še jaz odločim, : zanjo - ali ne zanjo  Cool.

Lp  Cool.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #50 - 06.11.2008 at 14:34:06
 
Boštyxz wrote on 06.11.2008 at 07:32:55:
Hmm, že morda, ... vendar, ko se neka ženska odloči zame, + mi to pokaže / namigne ... da - potem se pa še jaz odločim, : zanjo - ali ne zanjo  Cool.

Lp  Cool.

Ja Bošty samo imam občutek če ti ženska še ne nariše svojga namiga,da ga ti ne razumeš in ne dojameš. Kaj pa tu jaz sporočam.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #51 - 06.11.2008 at 15:55:15
 
Bosty ti si nekaj narobe razumel.

Ne gre se za to da ti nimas prstov vmes, gre se za to kdo jih ima prvi...
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #52 - 06.11.2008 at 18:30:28
 
Boštyxz wrote on 06.11.2008 at 07:32:55:
Hmm, že morda, ... vendar, ko se neka ženska odloči zame, + mi to pokaže / namigne ... da - potem se pa še jaz odločim, : zanjo - ali ne zanjo  Cool.

Lp  Cool.



Bošty mislim da, ko ženski poveš kako svojo teorijo, kot je naprimer tale  Smiley



Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx




Ti ne ostane več možnost da bi karkoli izbiral, ker jo prej odnese   Grin


Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #53 - 06.11.2008 at 20:17:27
 
Quote:
Boštyxz wrote on 06.11.2008 at 07:32:55:
Hmm, že morda, ... vendar, ko se neka ženska odloči zame, + mi to pokaže / namigne ... da - potem se pa še jaz odločim, : zanjo - ali ne zanjo  Cool.

Lp  Cool.



Bošty mislim da, ko ženski poveš kako svojo teorijo, kot je naprimer tale  Smiley



Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx




Ti ne ostane več možnost da bi karkoli izbiral, ker jo prej odnese   Grin




Nahate

Tole pa je spis Boštya -božjega učenca. Vidi se mu,da še ni prišel dlje od mamine kikle,ki se zanjo drži in ne dlje od taprve vaške cerkve v negovi bližini.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Stricek Pickin Dim
Ex Member




Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #54 - 08.11.2008 at 20:02:19
 
Orgazma ni, ker ni sira. Več sira jejte ljudi, te pa bo tudi več orgazma.  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #55 - 08.11.2008 at 20:04:44
 
Quote:
Orgazma ni, ker ni sira. Več sira jejte ljudi, te pa bo tudi več orgazma.  Cheesy


Poslušte nasvete poznavalca sirov Strička mišona. Najrajši je- vodikov prmezan.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Stricek Pickin Dim
Ex Member




Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #56 - 08.11.2008 at 20:24:26
 
Še vedno ni orgazma ... Nekaj ne štima.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #57 - 08.11.2008 at 21:54:06
 
Quote:
Še vedno ni orgazma ... Nekaj ne štima.


Orgazem je v naši glavi. Poštimaj sebe in bo vesoljni orgazem. Se boš k'r zgubil v njemu in pozabil misliti samo nase..
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #58 - 11.11.2008 at 14:36:46
 
Quote:
Boštyxz wrote on 06.11.2008 at 07:32:55:
Hmm, že morda, ... vendar, ko se neka ženska odloči zame, + mi to pokaže / namigne ... da - potem se pa še jaz odločim, : zanjo - ali ne zanjo  Cool.

Lp  Cool.



Bošty mislim da, ko ženski poveš kako svojo teorijo, kot je naprimer tale  Smiley



Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx




Ti ne ostane več možnost da bi karkoli izbiral, ker jo prej odnese   Grin




No, to je pa pol njen problem, in ne več moj   Grin Wink Cool.

Lp Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakaj ni orgazma?
Reply #59 - 11.11.2008 at 14:59:05
 
Boštyxz wrote on 11.11.2008 at 14:36:46:
Quote:
Boštyxz wrote on 06.11.2008 at 07:32:55:
Hmm, že morda, ... vendar, ko se neka ženska odloči zame, + mi to pokaže / namigne ... da - potem se pa še jaz odločim, : zanjo - ali ne zanjo  Cool.

Lp  Cool.



Bošty mislim da, ko ženski poveš kako svojo teorijo, kot je naprimer tale  Smiley



Boštyxz wrote on 11.12.2007 at 14:47:18:
Hja, niiič zato, bo še bolje šlo  Lips Sealed  Wink . Ker, orgazem, sam po sebi niti ni tako "napačen", je coool Cheesy Cool Roll Eyes. Problem nastane, ko z njim izgubljamo energijo  Huh.
Vendar je tu še večji problem, namreč; da izgubljamo energijo z izločki obeh spolov  Embarrassed.

Tu pa je še več ; ravno energije teh specifik, pa so našim dušam najbližje Cry. Torej, z temi "sokovi" izgubljamo najvitalnejšo energijo našega življenja, = Energija naših duš  Shocked Cry.

In, ko si tako zaradi prepogostega preuživanja v spolnosti , preveč izpraznimo energijske zaloge naših duš, potem ta ne more več "obvladovati" lastnega telesa, zato nastopi smrt  Shocked Cry

Zato, ljudje ; nikar ne "hitite" v orgazme, ker je to žal skrita past  Exclaim Cry Exclaim

Toliko za1X , ...

Pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw  Cool

Boštyx




Ti ne ostane več možnost da bi karkoli izbiral, ker jo prej odnese   Grin




No, to je pa pol njen problem, in ne več moj   Grin Wink Cool.

Lp Cool


Čiv-čiv. Adijo Bošty ti in tvoje čivkanje. Tko ti vsaka reče!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5