Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 58308 times)
Zaggy
3
***
Offline

Riba, ki se je izgubila
v morju, je še vedno
doma.
Posts: 109

Gender: male
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #15 - 02.11.2007 at 13:19:59
 
gape wrote on 02.11.2007 at 10:09:32:
Quote:
Poanta  moškega in ženske je torej v sodelovanju.

superstrinjajoča ...

... in dobra definicija pravega odnosa med možkim in žensko. +cel sestavek Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Zaggy
3
***
Offline

Riba, ki se je izgubila
v morju, je še vedno
doma.
Posts: 109

Gender: male
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #16 - 03.11.2007 at 21:24:12
 
Še nekaj sem se spolnil..., nekega razmišljanja.
Torej, če je sodelovanje med možkim in žensko uravnoteženo , je obema v vsakodnevno veselje in v miren duhovni napredek.  Smiley
Takole pa je šlo razmišljanje nekje na polni ulici ljudi; da so možki ženskam in ženske možkim lahko tudi v stalno navezanost na materjalni svet, v primeru da možki v ženski vidi zgolj meso(materijo) in obratno, je odnos na napačni postavki in vodi v samo suženstvo materiji.  Cry
Dober je tisti pregovor, ki pravi, ko iščeš ženo ne glej na meso. Enako bi veljalo obratno ; ko iščeš moža ne glej na avto.   Cool
Lep pozdrav!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #17 - 04.11.2007 at 22:33:43
 
... + na avto, + ne na denarnico, + ne na obleko, + ne na hišo , + ne na modne blodnje , + ne na lepoto, + ne na meso, + ne na ...  Lips Sealed ...
ah, pa kaj bi to mi2 o tem, saj že vse že itak vedo, zato, ...  Lips Sealed .
+ lep večer, še naprej  Cool ...

  by Boštyx
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #18 - 05.11.2007 at 23:28:56
 
Boštyxz wrote on 04.11.2007 at 22:33:43:
... + na avto, + ne na denarnico, + ne na obleko, + ne na hišo , + ne na modne blodnje , + ne na lepoto, + ne na meso, + ne na ...  Lips Sealed ...

no, no, pretiravat spet ni treba. Tud avto, denarnica, obleka, hiša in fizično telo odraža notranjo energijo človeka in ni tko nepomembno...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #19 - 06.11.2007 at 00:36:48
 
Nič ni narobe z materialnimi stvarmi, napačen je lahko le naš odnos do materialnih stvari.   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #20 - 06.11.2007 at 13:13:42
 
Quote:
Nič ni narobe z materialnimi stvarmi, napačen je lahko le naš odnos do materialnih stvari.   Smiley

Točn tko.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #21 - 06.11.2007 at 22:10:47
 
Jah, no, delno  imata prav, Roll Eyes ... morda še bolj ,  Embarrassed Tongue ...
Pa lep pozdravčaw,  Cool ...
by Boštyx
Back to top
 
 
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #22 - 15.12.2007 at 20:20:44
 
ARS wrote on 30.10.2007 at 11:37:01:
»Nikad ne vjeruj sjaju u očima žene!
To je vjerovatno svjetlo što prodire kroz njenu šuplju glavu.«

(c) Nikola Tesla


Ma, ostalih pet plakatov oz. veleumnih izjav ne bom linkala, ker so dostopni (za zdaj) ...


»Kad su zakoni dali zenama ista prava, koja i ljudima,
trebali su im onda dati i ljudski razum.«

(c) Arthur Schopenhauer


»On ženu mora shvatiti kao posjed, kao vlasništvo koje se može zaključati,
kao nešto što je predodređeno za podložnost i u njoj postaje savršeno.«

(c) Fridrich Nietzsche


»Postoji jedan dobar princip koji je stvorio red, svjetlost i muškarca;
i jedan loš princip koji je stvario kaos, mrak i ženu.«

(c) Pitagora


»Dragi momče, nijedna žena nije genije. Žene su ukrasni spol.«

(c) Oscar Wilde


»Žena je biće, koje se oblači, brblja i svlači.«

(c) Voltaire


Sem za enakopravnost spolov ! Ampak se pa mi včasih zdi, da nekatere ženske res preveč govorijo oz. čvekajo !

Wink




Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #23 - 17.12.2007 at 11:56:08
 
Glede na zgornje citate bi človek mislil, da je to predvsem problem moških (morda pa samo določenih briljantnih umov naše bleščeče zahodne civilizacije)  Roll Eyes  Lips Sealed Grin.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #24 - 20.12.2007 at 00:34:11
 
Zaggy wrote on 30.10.2007 at 15:52:31:
Zdajle mi je padlo na pamet, ko to prebiram, da, ženska je lahko enakopravna samo, če moški do nje nima poželenja, drugače je v tem času nadrejena. Poželjivi možki se do ženske vede podrejeno ali pa še huje- nasilno.


WOW ! men je pa tole padlo v oko..
nism nikol razmišljala v tej smeri, da bi imela enakopravnost vezo tudi s poželenjem..
interesting.
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #25 - 14.04.2009 at 05:29:06
 
Dayaran wrote on 05.11.2007 at 23:28:56:
Boštyxz wrote on 04.11.2007 at 22:33:43:
... + na avto, + ne na denarnico, + ne na obleko, + ne na hišo , + ne na modne blodnje , + ne na lepoto, + ne na meso, + ne na ...  Lips Sealed ...

no, no, pretiravat spet ni treba. Tud avto, denarnica, obleka, hiša in fizično telo odraža notranjo energijo človeka in ni tko nepomembno...



Nisem videl nobenega pretiravanja. Ženska se kajpaka obesi na zunanjost, ki se jo lahko pokaže, torej hiši, avto, tudi ketne okoli vratu.  S tem pač ne more mimo svoje narave lagodja, saj vse napisano ji z nekoliko sreče omogoča vsaj začasen status, ki je višji kot ga je bila pogosto vajena v otroštvu.  In katera se na te dobrine obesi ji privoščim zlato kletko, desc pa naj si za gate ključ zatakne.  Torej s tako potezo dosegla ni nič. Kljub temu se vedno znova rojevajo generacije ki ne mislijo drugače, ne delajo drugače, kar pomeni, da ženska je genetsko deformirana kar zadeva manipuliranja z mesom.  Vemo tudi, da je prostitucija najstarejša obrt na svetu. Kajpak je v tej vlogi mišljena ženska. Kdo drug le?  Torej ene se z mesom prodajo, druge z blefiranjem, tretje se prodajo samo za pivo, medtem, ko četrte zato, ker niso sposobne preživeti v samskem ali samo hranilskem življenju.  Čudni desci so babnice postale.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #26 - 14.04.2009 at 05:34:26
 
gemba wrote on 15.12.2007 at 20:20:44:
ARS wrote on 30.10.2007 at 11:37:01:
»Nikad ne vjeruj sjaju u očima žene!
To je vjerovatno svjetlo što prodire kroz njenu šuplju glavu.«

(c) Nikola Tesla


Ma, ostalih pet plakatov oz. veleumnih izjav ne bom linkala, ker so dostopni (za zdaj) ...


»Kad su zakoni dali zenama ista prava, koja i ljudima,
trebali su im onda dati i ljudski razum.«

(c) Arthur Schopenhauer


»On ženu mora shvatiti kao posjed, kao vlasništvo koje se može zaključati,
kao nešto što je predodređeno za podložnost i u njoj postaje savršeno.«

(c) Fridrich Nietzsche


»Postoji jedan dobar princip koji je stvorio red, svjetlost i muškarca;
i jedan loš princip koji je stvario kaos, mrak i ženu.«

(c) Pitagora


»Dragi momče, nijedna žena nije genije. Žene su ukrasni spol.«

(c) Oscar Wilde


»Žena je biće, koje se oblači, brblja i svlači.«

(c) Voltaire


Sem za enakopravnost spolov ! Ampak se pa mi včasih zdi, da nekatere ženske res preveč govorijo oz. čvekajo !

Wink








Normalno. Enakopravnost spolov, zato naj se začne kar na delovnih mestih. Pač, mnoge bi v primeru enakopravnosti morale dvigniti že svoje tako velike riti in vstati iz pisarn, bančnih šalterjev, pošt, trgovin, ter 50% tovrstnih delovnih mest prepustiti moškim. Oni (mi), predvsem tisti železarji, gradbeniki, tišlarji, avtomehaniki, fizični delavci nasploh, naj kajpak prepustijo 50% svojih delovnih ravno ženskam. Pred tem enakopravnosti ne bo, pa naj se ARS, katere knjiga mi neodprta že pet let v nekem boxu stoji, na trepalnice postavi.  Nenazadnje meni da je ženska, torej so bržkone ravno trepalnice poudarjene, kar spet kaže na manipulacijo. O obritosti, ter vsem drugem telesno kozmetičnem dimniku sem pisal že dovolj. Lahko pa začnemo znova.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #27 - 14.04.2009 at 20:13:09
 
Andres wrote on 14.04.2009 at 05:34:26:
Normalno. Enakopravnost spolov, zato naj se začne kar na delovnih mestih. Pač, mnoge bi v primeru enakopravnosti morale dvigniti že svoje tako velike riti in vstati iz pisarn, bančnih šalterjev, pošt, trgovin, ter 50% tovrstnih delovnih mest prepustiti moškim. Oni (mi), predvsem tisti železarji, gradbeniki, tišlarji, avtomehaniki, fizični delavci nasploh, naj kajpak prepustijo 50% svojih delovnih ravno ženskam. Pred tem enakopravnosti ne bo, pa naj se ARS, katere knjiga mi neodprta že pet let v nekem boxu stoji, na trepalnice postavi.  Nenazadnje meni da je ženska, torej so bržkone ravno trepalnice poudarjene, kar spet kaže na manipulacijo. O obritosti, ter vsem drugem telesno kozmetičnem dimniku sem pisal že dovolj. Lahko pa začnemo znova.  

Andres


Glede na to, kar sem prebrala sklepam, da nimaš niti malo spoštovanja do žensk in hkrati do svoje matere, ki te je rodila, ki je ravno tako predstavnica žensk.

Žensk, katere so za tebe manipulacijska, manjvredna bitja, ki izkoriščajo svoj videz, svoje velike riti-obline in trepalnice, ki so na udobnih delovnih mestih , medtem ko ti (vi) moški samo garate, delate umazana in težka fizična dela in ste tako hudo ubogi.

Zvečer pa vseeno pridete domov kjer vas čaka večerja na mizi, zlikana srajca, oprane gate zato da vi ubogi in zafrustrirani naslednji dan lahko zlikani in oprani od nog do glave odidete nazaj v težko in ubogo fizično službo.

Drugače pa, če še nisi opazil, brez žensk ni moških in brez moških ni žensk, razen če si se ti sam spočel v vreči za krompir.

Saj poznamo take modele, ki so polni sami sebe zaničujejo in žalijo ženske takole na forumih in med kolegi v gostilnah se hvalijo, kako vse obvladajo in kako so superiorni, doma pa so polizani cucki in prosijo za tisto, kar so ves dan zaničevali.  Exclaim ( pol pa tud velika rit prov pride )
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #28 - 14.04.2009 at 23:24:54
 
Nahatee
Andres spoštovanja do žensk ne premore še manj do njihovega dela. Verjetno bolnik v ženskah vidi samega satana, kot je včasih poudarjala RKC. Zmedeni osebek, ki ga je povozil čas in prebira srednjeveško literaturo. Kaj češ.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Ženske manjvredne? Enakopravnost spolov!
Reply #29 - 27.04.2009 at 23:01:59
 
Quote:
Andres wrote on 14.04.2009 at 05:34:26:
Normalno. Enakopravnost spolov, zato naj se začne kar na delovnih mestih. Pač, mnoge bi v primeru enakopravnosti morale dvigniti že svoje tako velike riti in vstati iz pisarn, bančnih šalterjev, pošt, trgovin, ter 50% tovrstnih delovnih mest prepustiti moškim. Oni (mi), predvsem tisti železarji, gradbeniki, tišlarji, avtomehaniki, fizični delavci nasploh, naj kajpak prepustijo 50% svojih delovnih ravno ženskam. Pred tem enakopravnosti ne bo, pa naj se ARS, katere knjiga mi neodprta že pet let v nekem boxu stoji, na trepalnice postavi.  Nenazadnje meni da je ženska, torej so bržkone ravno trepalnice poudarjene, kar spet kaže na manipulacijo. O obritosti, ter vsem drugem telesno kozmetičnem dimniku sem pisal že dovolj. Lahko pa začnemo znova.  

Andres


Glede na to, kar sem prebrala sklepam, da nimaš niti malo spoštovanja do žensk in hkrati do svoje matere, ki te je rodila, ki je ravno tako predstavnica žensk.

Žensk, katere so za tebe manipulacijska, manjvredna bitja, ki izkoriščajo svoj videz, svoje velike riti-obline in trepalnice, ki so na udobnih delovnih mestih , medtem ko ti (vi) moški samo garate, delate umazana in težka fizična dela in ste tako hudo ubogi.

Zvečer pa vseeno pridete domov kjer vas čaka večerja na mizi, zlikana srajca, oprane gate zato da vi ubogi in zafrustrirani naslednji dan lahko zlikani in oprani od nog do glave odidete nazaj v težko in ubogo fizično službo.

Drugače pa, če še nisi opazil, brez žensk ni moških in brez moških ni žensk, razen če si se ti sam spočel v vreči za krompir.

Saj poznamo take modele, ki so polni sami sebe zaničujejo in žalijo ženske takole na forumih in med kolegi v gostilnah se hvalijo, kako vse obvladajo in kako so superiorni, doma pa so polizani cucki in prosijo za tisto, kar so ves dan zaničevali.  Exclaim ( pol pa tud velika rit prov pride )



Po predvidevanjih sem pičil tam kjer je treba.  Glede na tvoj zadnji odstavek o hvaljenju v gostilnah, naj zapišem da je glavna ženska obravnava koketiranje do moških. To je zgolj druga beseda za manipulacijo moškega mimo katere ženska vrsta ne more, ker tudi ne zna. Sicer pa same pogosto pravite, da kaj se moški pustimo, zato nas pa skozi prste obračate.   Tista, ki naštetega ne počne se je brez dvoma nekoliko bolj približala ženskemu prvinskemu bitju. Vse ostalo so odpadki z joški. Morebiti si tak odpadek ti. Če ne, toliko bolje, saj na podlagi tega ima kakšen tvoj člen naslednikov več možnosti, da preživi dostojno partnersko življenje.

Ustavila si se pri nekem kuhanju za zmatrane desce in opažam tudi pri likanju.  Joj, sramotno, da se ženska na tako banalno stvar obesi.  Kuhat znamo sami, srajce si kupimo in zlikamo sami, za ženske kajpak izdelujemo pomivalne mašine, ker ves lak za nohte bi se utegnil izprati, če bi prale na roke.  In nenazadnje ženske za pranje in likanje ne potrebujem.  Našel sem boljšo rešitev. Skuham zase in za dva otroka da imamo za dva dni, peglam pa na moški peglezen, saj kupil sem tistega, ki nekatere tkanine zlika kar sam. Cenejše je namreč kupiti boljši peglezen kot pa vzdrževati babnico.  Ni res??

In kaj  ne more moški narediti kar ženska lahko?? Samo roditi ne more, pa še za to ga ženska rabi. Torej ženske niste popolnoma nič posebna bitje, ste pa posebne kadar se je treba pokazati katera zna bolje manipulirati. Manipulacije vam segajo celo tako daleč, da ste zmožne ubijati, s čimer mislim na zarodke. Zmožne ste se namerno zaploditi v imenu boljšega jutri samo za vas, in ne za otroka ki ne odgovarja za položaj vaših nog v danem trenutku.

Spotaknila si se tudi ob najboljšo žensko na svetu, mojo mamo. Očitno ti psihologija peša.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6