Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 31859 times)
bat
Ex Member




Re: Se da dogodek izbrisati iz spomina?
Reply #60 - 12.11.2007 at 15:43:29
 
Aha. Wink

Pa ne vem no... Vsakogar kdaj grabi obup, mene pa prevečkrat. Prej al slej si pa rečem: uredu je, ne sekiri se, kar je blo je blo, tega ne morš spremenit, ampak to je mimo in zdej je vse ok.
Ubistvu pa moje misli niso ravno "pošlihtane"... Obstaja dogodek, za katerega ne verjamem, da se je zgodil, pa ga imam vseen v spominu Huh (vem da zdej delujem kot kakšen psihič-->forgive me)... Imam občutek, kot da sem se zmanipulirala, da sem začela verjet vanjga (ker ni ok dogodek), pa ugotovila sem, da se mi to dogaja kar večkrat. In pol tega se sploh ne spomnem... Shocked Shocked Huh Lips Sealed
In nočem izvedet resnice o njem, samo pozabt hočem. Pa ne vem, kako naj to nrdim.. Undecided

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Se da dogodek izbrisati iz spomina?
Reply #61 - 12.11.2007 at 20:44:46
 
ne odrivej stvari, rajs jih preglej v detajle, bos vsaj vedla kaj je res
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
catja
2
**
Offline

čista vest je največji
generator energije
Posts: 50

Gender: female
Re: Se da dogodek izbrisati iz spomina?
Reply #62 - 13.11.2007 at 09:00:24
 
človek svašta skonstruira v svojih možganih - vse ima svoj razlog.
lahko pa skonstruira slabe stvari, vendar pa je pomembno vedet, da lahko skonstruira
tudi dobre. tole pa se da uporabit, za slabe stvari predelat, najt njihove vzroke, jih
predihat in it naprej z modrostjo in z neko novo vrednostjo. vsak konstrukt nam da
neko novo vrednost.
Back to top
 

ljubi me, ko si to najmanj zaslužim,&&ker takrat to najbolj potrebujem
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Se da dogodek izbrisati iz spomina?
Reply #63 - 21.11.2007 at 21:31:22
 
Heh... Danes sem "preverila" pomen tega, kar si napisala ti (catja), da človek svašta skonstruira v svojih možganih...  Huh Shocked
Dve dobri prijateljici (ki vesta, da se močno sekiram in to...) sta si me grdo privoščili. Ko sem govorila o nekem preteklem dogodku, neki šolski ekskurziji, sta obe vprašali, če se še spomnim, kaj sem takrat storila. Prisegla bi, da se ni takrat zgodilo nič slabega. Ampak ne, onidve sta trdili, da sem sredi noči šla v neko drugo sobo in me nista videli do zjutraj. Ker nisem nikoli imela spomina na kak takšen dogodek, sem ju takoj pogruntala (da lažeta). Seveda sta trdili, da govorita resnico...  Huh Undecided
In bolj ko sem premišljevala, bolj sem doživljala njun vpliv... Bolj se mi je vse skupaj zdelo resnično. Sploh po izjavi ene od njiju: "Mogoče se pa zato tako sekiraš, ker ti podzavest ne da miru po tistem, ko si spomin na ta dogodek potlačila..."
In močno sem se ustrašila! Shocked
Hvalabogu, da mi je pozneje še ena prijateljica povedala, da je to del njihovega načrta. Grin Kao kazen za moje sekiranje... In sem si po eni strani oddahnila, ker sem ugotovila, da sem dejansko še prisebna (in se vsega spominjam prav), po drugi pa zato, ker bi ob njihovem nenehnem govorjenju, da sem nekaj naredila narobe, začela podzavestno misliti, da je bilo res kaj takega!  Shocked Shocked
Najbrž sem preveč naivna...  Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: Se da dogodek izbrisati iz spomina?
Reply #64 - 21.11.2007 at 21:37:35
 
Quote:
Dve dobri prijateljici (ki vesta, da se močno sekiram in to...) sta si me grdo privoščili. Ko sem govorila o nekem preteklem dogodku, neki šolski ekskurziji, sta obe vprašali, če se še spomnim, kaj sem takrat storila. Prisegla bi, da se ni takrat zgodilo nič slabega. Ampak ne, onidve sta trdili, da sem sredi noči šla v neko drugo sobo in me nista videli do zjutraj. Ker nisem nikoli imela spomina na kak takšen dogodek, sem ju takoj pogruntala (da lažeta). Seveda sta trdili, da govorita resnico...  Huh Undecided
In bolj ko sem premišljevala, bolj sem doživljala njun vpliv... Bolj se mi je vse skupaj zdelo resnično. Sploh po izjavi ene od njiju: "Mogoče se pa zato tako sekiraš, ker ti podzavest ne da miru po tistem, ko si spomin na ta dogodek potlačila..."
In močno sem se ustrašila! Shocked
Hvalabogu, da mi je pozneje še ena prijateljica povedala, da je to del njihovega načrta. Grin Kao kazen za moje sekiranje... In sem si po eni strani oddahnila, ker sem ugotovila, da sem dejansko še prisebna (in se vsega spominjam prav), po drugi pa zato, ker bi ob njihovem nenehnem govorjenju, da sem nekaj naredila narobe, začela podzavestno misliti, da je bilo res kaj takega!  Shocked Shocked
Najbrž sem preveč naivna...  Lips Sealed



In to naj bi bile dobre prijateljice, le kam gre ta svet.   Tongue   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Se da dogodek izbrisati iz spomina?
Reply #65 - 21.11.2007 at 22:06:35
 
Yup, tud meni se zdi grdo.

Ampak če dobro pomislim... Pravzaprav sem si to želela izkusit. To, kakšen vpliv imajo lahko drugi na tebe. Očitno kar velikega.  Cheesy Grin

In to je le še en razlog več, da bolj pazim na to, kar vzamem resno... Wink

Po drugi strani pa - zanima me, kako bi se onidve počutili, če bi jima jaz verjela in si, nevem, recimo kaj naredila iz obupa. Itak si ne bi, samo predpostavljam...  Embarrassed
Folk ne razmišlja spljoh..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5