Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 31807 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #75 - 17.07.2008 at 15:30:24
 
Bamby wrote on 17.07.2008 at 15:02:57:
Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
Še vedno ostajam pri svoji trditvi,da si samo plišasti medvedek.


Jaz pa pri svoji, da si ti Bizgec.

Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
Takšno ime si si dal ti sam.Je tako?


Ne, ni tako!

Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
Nikoli in nikjer nisem napisal,da je človeštvo naselilo Zemljo ...


Nikoli nisem nikjer napisal, da si ti trdil, da je človeštvo naselilo Zemljo.

Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
še preden je ta nastala.Nastala ni nikoli in nikoli ne bo končala ampak ima lastne cikle samozlitij,ki trajajo 28ooo zemeljskih let. Sočasno pa je vezana na cikle našega osončja,katero se nahaja znotraj naše galaksije.Naše osončje je satelitsko,ki ima cikle samozlitij na vsakih 15 milijard zemeljskih let. In v teh ciklih osončja mi znova in znova ciklično naseljujemo Zemljo z življenjem. Vidiš to te niso učili v šoli.To te učim jaz.



Aha, trdiš, da Zemlja ni nikoli nastala kar te pa ne moti, da ne bi postavil trditve, da Zemlja nikoli ne bo končala.  Še več ta nikoli nastala Zemlja naj bi imela celo svoja zemeljska leta.
Hvala bogu, da v šolah ne poučujejo takih bedarij in da to počneš samo ti.


Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
Če še ne veš,laboratorijsko se iz elementov nikoli ne bo dalo ustvariti življenje. Življenje je iz življenja.



Ja res: Življenje je življenje, kakor tudi  Bizgec je Bizgec.

V Cernu se ne ukvarjajo z raziskovanjem  življenja ampak z raziskovanjem materije.

Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
To je že argument,ki podira tezo o samonastanku zemeljskega življenja. Tudi to te niso učili v šoli. Včasih so takšni kot si ti ljudi, ki so razmišljali s svojo glavo pošiljali na grmade in jih obešali.



Ojoj, ti uboga žrtev, na vsak način bi bil rad bil mućenik, če že pameten nisi.

Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
Če je kdo penast,si verjetno ti sam. Vidim,da ti je logika popolnoma tuja. Sploh veš,kaj opredeljuje logiko?
Tvoj post nima nobene logike.Je zgolj pena,ki povrhu vsega še spreminja nelogično -logična dejstva. Si sedaj še bolj penast?



Verjetno? Pravilno je, da dvomiš in nisi prepričan, ker me v bistvu zelo zabavaš.

Pa daj vsaj termin "pena" ne ponavljaj  tako papagajavsko za menoj, izmisli si kaj svojega izvirnega saj vendar "vse veš",  in poleg tega si še pred kratkim obsojal papagajevstvo. Pa ne, da si ti sam postal papagaj (evolucija vrst).

Vidiš ti tvoji stavki zgoraj so tipično tvoje otresanje, ki ga v večini vsega kar napišeš na tem forumu stalno izkazuješ.
Če trdiš, da je nekaj nelogično to še ne pomeni, da je to tako, še posebej če to trdiš ti in še posebej, če ne poskusiš niti dokazati svoje trditve in citirati kje naj bi se nelogika nahajala.



Bamby

Kar se tiče bizgeca sva razčistila. Če si tega imena res nisi dal sam,drži moja trditev, da si res ovca!
Ja trdim,da Zemlja ni nikoli nastala. Vsak konec njenega cikla pomeni njen nov začetek in sočasno obratno. Njen 28000 letni cikel je vezan na galaktično leto. Njen daljši 15 milijardni cikel pa je vezan na ciklična zlitja našega osončja,znotraj katerega se nahaja.
Ne Bamby v Cernu je zgrajen magnetni mega pospeševalnik,kjer se išče t.i.Higinsov delec,ki naj bi pokazal kako se snov pretvarja v maso.
Pričakujejo,da jim bo zadeva uspela. Pa jim ne bo! Se greva stavit ?
Zakaj? Zato ker je delčna fizika v zmoti,ker ne pozna akumulirane in realizirane vrednosti (materije-snovi)

Vidiš Bamby v čemu je razlika med nama. Jaz imam lastne proti argumente in vedenje. Ti pa veš tisto kar so te naučili in to papagajsko argumentiraš.

Bo dovolj,da se malo zamisliš?

Lp Alojz Grin Grin Grin Grin Angry Shocked Roll Eyes Tongue Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #76 - 17.07.2008 at 15:54:46
 
Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 15:30:24:
Kar se tiče bizgeca sva razčistila. Če si tega imena res nisi dal sam,drži moja trditev, da si res ovca!


Daj ti Bizgec, a si nisi sposoben zapomniti niti tega kar si sam napisal malo pred tem.

Moj odgovor ("Ne, ni tako!") tebi se je glasil na tole spodaj:


Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:10:29:
Še vedno ostajam pri svoji trditvi,da si samo plišasti medvedek.Takšno ime si si dal ti sam.Je tako?



Še enkrat:

Tvoja trditev, da naj bi si jaz sam nadel vzdevek  "plišasti medvedek" je tvoja podla laž in nesramno podtikanje zaradi katere si še enkrat izpadel navaden in zelo običajen človeški Bizgec.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #77 - 17.07.2008 at 16:17:54
 
Bamby

Sem ti že napisal. Zmankalo drete! Zdaj je pa samo še jeza. Bizgeci ponavadi norijo od jeze. Sam sem čist kul. Me naučeni kvazi 'intelektualci'
ne morejo prizadet. To pa zato,ker vem kako malo se na tem svetu ve!
Razliko mede nama sem ti pa že tako in tako opisal. Ti se moraš učiti,jaz vem!

Lp Alojz Grin Grin Grin Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #78 - 17.07.2008 at 20:59:52
 
Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 14:43:55:
Bamby

Si lastno predstavo nadgradil s Cernom? Ja, lahko ti zagotovim,da vem vse. Kaj pa sedaj Bamby? Boš ti aksiom za plišaste medvedke?

Ne ti, ne celotna zemeljska znanost (naravoslovna-družboslovna) in nobena obstoječa zemeljska cerkev ne pozna vesoljne resnice in enotne vesoljne zakonitosti. Poznam jo edini jaz. Kar ČLOVEŠTVO ve je enako borih 10%
pravega vesoljnega (Elohim) človeškega znanja. Me boš sedaj prijavil,da me odpeljejo na zakol?  Tako groziš!

Lp Alojz Shocked Shocked Tongue Cool


Poglej, Alojz, niti tega ne veš, da se na drugem koncu tega planeta nekdo ( ki je spotoma še moj znanec + Slovenec ) natanko identično isto do podrobnosti hvali/razodeva kot se ti . Exclaim Exclaim Exclaim

Kaj, a boš sedaj priznal, da imaš konkurenco  Questioning Tongue Wink Grin Cheesy Shocked Huh Roll Eyes Cool Roll Eyes Questioning Exclaim Questioning

No, kaj porečeš na to ?

Pa dober + "dokazan" večer, vam želimo še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + # team + # Kiss#

P.s., Bamby ti jih je pa hudooo "napel", a  Wink Grin Cool Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: S kloniranjem se dk
Reply #79 - 17.07.2008 at 22:33:25
 
Bošty

Ponavljaš se! To si že najmanj trikrat prijavil.Ok. človeka si pelji v posteljo,če ti ne da miru. Mene se to ne tiče.Ti  imaš probleme s tem.Odgovori mi raje na moje vprašanje o' azteški sfingi'.Sašo te tudi nekaj sprašuje? Bo tvoj bogec zmogel vse to?

Lp Alojz Grin Grin Grin Shocked Tongue Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: S kloniranjem se dk
Reply #80 - 18.07.2008 at 08:04:42
 
Alojz in Sandib wrote on 17.07.2008 at 22:33:25:
Bošty

Ponavljaš se! To si že najmanj trikrat prijavil.Ok. človeka si pelji v posteljo,če ti ne da miru. Mene se to ne tiče.Ti  imaš probleme s tem.Odgovori mi raje na moje vprašanje o' azteški sfingi'.Sašo te tudi nekaj sprašuje? Bo tvoj bogec zmogel vse to?

Lp Alojz Grin Grin Grin Shocked Tongue Cool


Tudi ti Alojz , se ponavljaš ; "samo jaz vem, samo jaz vem, samo jaz vem, ... "... pa niti tega ne veš, da ne veš tega samo ti  Cheesy Exclaim Tongue Grin Smiley  Huh Roll Eyes

Odgovorim pa ti takoj, ko boš ti meni odgovoril na vprašanje iz 3 strani na SNB  Exclaim Cool Exclaim

Pa dober + veden dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #81 - 18.07.2008 at 10:21:03
 
Bošty

Na 10 str. SNB imaš odgovor!

Ne kokodakaj tja v tri dni.Je nevarnost,da zneseš ven še večja jajca kot si jih metal ven do zdaj.

Lp Alojz Wink Wink Grin Grin Tongue Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #82 - 18.07.2008 at 10:32:37
 
Alojz ponavljaš se , ponavljaš , ... že spettt Cheesy Wink Grin.

Namesto da bi mi odgovoril na vprašanje iz  3. strani Re: SNB, ... odgovarjaš vse drugo + tudi vse drugje. Tongue

No, upam, da ti še vedno ne blokira rdeča luč, ... ali pač še vedno , ... sokratno  Wink Grin Tongue Roll Eyes Cool

No, pa dober + sokraten dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyx + # Kiss#
Back to top
« Last Edit: 18.07.2008 at 20:18:51 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #83 - 18.07.2008 at 10:40:45
 
Bošty

Vidim,da sam še kikirikaš. Kaj pa zdaj? Tudi jajc ni več?

Lp Alojz Shocked Embarrassed Undecided
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #84 - 18.07.2008 at 11:29:26
 
Še vedno blokada, Alojz ? Roll Eyes Wink Grin

Daj, Alojz, odblokiraj se že, in povej lepo, da ne veš, ali pa da nimaš več kakega dobrega izgovora, in zato nočeš odgovarjati na dano vprašanje.  Tongue

Da ne boš izpadel kot neresnež  Cry.

No, pa resen + vesel dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + # Cool#
Back to top
« Last Edit: 18.07.2008 at 14:16:47 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #85 - 19.07.2008 at 09:07:06
 
Alojz in Sandib wrote on 18.07.2008 at 10:40:45:
Bošty

Vidim,da sam še kikirikaš. Kaj pa zdaj? Tudi jajc ni več?

Lp Alojz Shocked Embarrassed Undecided


No, Alojz, daj sedaj z svojimi domnevnimi "jajci" razloži, kako je z tem tvojim domnevnim vsevednim znanjem, za katerega praviš, da je enakovredno samemu Stvarniku , ko praviš, da ; " Stvarnik ni nič bolj inteligenten kot je njegova najintelegentnejša (človeška) individualna samomanifestacija.  Exclaim Questioning Exclaim

Sedaj, za Stvarnika že vemo, kaj vse je ustvaril z svojim znanjem + svojim Svetim Duhom  Cool Roll Eyes Cool.

Ampak, kaj pa si ti ustvaril do sedaj,  morda vsaj nekaj podobnega kot Stvarnik ?  Exclaim Questioning Exclaim?

Ajde, Alojz , da te vidimo + slišimo  Roll Eyes Cool

Na plan z tvojimi "stvarjenji" , ( po tvojem vsevdnem domnevnem znanju ) enakovrednimi samemu Stvarniku. Shocked Cool

Pa odgovor lahko podaš na SNB, točno tja kjer ti mesto najbolj pristaja  Cool. ( Sodobna Noetova Barka Prometejeva  Cool )

Lep + odgovorjen + odgovoren dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #86 - 19.07.2008 at 20:41:58
 
Boštyxz wrote on 19.07.2008 at 09:07:06:
Alojz in Sandib wrote on 18.07.2008 at 10:40:45:
Bošty

Vidim,da sam še kikirikaš. Kaj pa zdaj? Tudi jajc ni več?

Lp Alojz Shocked Embarrassed Undecided


No, Alojz, daj sedaj z svojimi domnevnimi "jajci" razloži, kako je z tem tvojim domnevnim vsevednim znanjem, za katerega praviš, da je enakovredno samemu Stvarniku , ko praviš, da ; " Stvarnik ni nič bolj inteligenten kot je njegova najintelegentnejša (človeška) individualna samomanifestacija.  Exclaim Questioning Exclaim

Sedaj, za Stvarnika že vemo, kaj vse je ustvaril z svojim znanjem + svojim Svetim Duhom  Cool Roll Eyes Cool.

Ampak, kaj pa si ti ustvaril do sedaj,  morda vsaj nekaj podobnega kot Stvarnik ?  Exclaim Questioning Exclaim?

Ajde, Alojz , da te vidimo + slišimo  Roll Eyes Cool

Na plan z tvojimi "stvarjenji" , ( po tvojem vsevdnem domnevnem znanju ) enakovrednimi samemu Stvarniku. Shocked Cool

Pa odgovor lahko podaš na SNB, točno tja kjer ti mesto najbolj pristaja  Cool. ( Sodobna Noetova Barka Prometejeva  Cool )

Lep + odgovorjen + odgovoren dan, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + # Kiss#


Bošty

Zdaj pa lepo počasi. Stvarnik je večno-sedaj vseobsežna vesoljna mept* samopojavnost-konstanta. Vse je Stvarnik sam jaz, ti,
osnovni delec,atom,planet,galaksija,flora,favna .Vse to je večno-sedaj stvarnikov samizraz. Torej sem jaz ti vsi individualni življenjski samoizrazi Stvarnika samega. Kaj ima kdo za ustvarjati (teslo),če je vse večno-sedaj Stvarnik sam. Ti živiš ujet v času prostoru,mislih,ker si ujetnik samega sebe,kar pomeni stvarnik se je samo ujel samorealiziral v tebe (bedaka)!Ne razumeš vse je večno-sedaj Stvarnik sam in vse je večno-sedaj njegov sokraten individualni samoizraz od A do Ž, tudi mojstri tvoje sorte.

Lp Alojz Grin Grin Grin Grin Grin Shocked Tongue Undecided Cool.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #87 - 20.07.2008 at 13:39:40
 
Sem ti na SNB odgovoril   Roll Eyes

Lp Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: S kloniranjem se da dokazat obstoj duše?
Reply #88 - 20.07.2008 at 19:37:26
 
Boštyxz wrote on 20.07.2008 at 13:39:40:
Sem ti na SNB odgovoril   Roll Eyes

Lp Cool


Bošty

Nič mi nisi odgovoril.Samo natvezil si nekaj brez smisla!

Lp Alojz Cheesy Cheesy Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6