Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3208 times)
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Grobnica Kristusove familije
17.08.2007 at 22:32:50
 
Kot sem bral te dni, naj bi že v 80. letih odkrili grobnico Marije, Jožefa, Kristusa, njegove žene Magdalene, njegovega brata .... Vse naj bi lepo pisalo na kostnicah, analize kažejo da gre za prave arheološke najdbe iz tistega časa, tako da je pomota praktično izključena. Stvari se dobro ujemajo s kao nepravimi evangeliji, in seveda sila malo s pravimi, torej temi, ki jih priznava RKC.
Kmalu izide knjiga v slovenščini, nekaj pa v nadaljevanjih objavljajo v Nedeljskem.
Skratka ovržena je resničnost nekaterih dogem in nasploh cele vere, razen če se verniki strinjajo, da jih farji načrtno vlečejo za nos. Skoraj nič pa ne piše, zakaj je odkritje tako dolgo ostajalo skrito pred širšo javnostjo, itak pa tudi sedaj nihče nikjer nič ne reče. Se vsi bojijo povedati to, kar že itak vsi bolj ali manj vemo - da gre za pravljice.
Smo res tako preklemano daleč od realnosti? Slabo se nam piše, ko bo zagustilo bomo letali in blejali kot trop splašenih ovac in z nami bodo delali kar se jim bo zahotelo.
Bo pa verjetno tako kot z žitnimi krogi, tu so, lahko se dokaže, da jih mi nismo zmožni narest (grobnica je tu in je pristna), pa qva pol, mi še kar naprej blejamo in verjamemo, da kroge dela mularija in da je grobnica še eden od nategov.

http://novice.svarog.org/?Novica=2893

Nekje na sredi spodnjega linka je en prispevek v slovenščini, ki je edini malo bolj tehten.
http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=forum&action=vthread&forum=5&topic=5278...
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Grobnica Kristusove familije
Reply #1 - 17.08.2007 at 22:50:49
 
Kje pa?  ..Indija, Evropa, obljubljena dežela?[s]
sem si prebral
..bližina Jeruzalema


za hip sem pomislil da bi to lahko bilo nekje v Indiji
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Grobnica Kristusove familije
Reply #2 - 18.08.2007 at 21:56:56
 
Oddaja o dokumentarcu "The Lost Tomb of Jesus" iz eMule.
Discovery Channel - The Lost Tomb of Jesus, A Critical Look (2007.TVRip.SoS)
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Fiction
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 18

Re: Grobnica Kristusove familije
Reply #3 - 20.08.2007 at 21:23:15
 
mah jz tko pravm...vse kar se tiče cerkve več človk ne more vedt kaj je res pa kaj ni...od biblije naprej
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Grobnica Kristusove familije
Reply #4 - 21.08.2007 at 22:42:43
 
Mislim, da bi rabili močno luč, da bi najdli kaj resničnega in še močnejšo, da bi najdli kaj za današnji čas relevantnega, zato je ta orto RKC varianta povsem neproduktivna.
Včeraj ponoči poslušam pridigo enega odgovornega za slovence po svetu in tipček trdi, da je v izvenzakonskih skupnostih največ nasilja - hotel je povedat, da če si požegnano skupaj se manj pobijata. Moj filing je ravno nasproten.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1