Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3623 times)
tny
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Sodelavec
30.07.2007 at 09:56:35
 
potrebujem nasvet !? v bistvu že sama poznam odgovor, toda moja čustva so močnejše od razuma..
imam sodelavca, ki je blazno prijazen fant, moram reči, da se vsakdo v njegovi družbi počuti prijetno..jaz
se počutim ob njem totalno sproščena, ob njem pozabim na vse, je kot pobeg iz resničnega življenja ...
je pa res, da je vedno obkrožen s samimi dekleti ... je človek, ki življenje dojema bolj iz danes na jutri, meni
pa je všeč, ker je tako drugačen ..
tudi on je mene opazil, mi nudil malo več pozornosti, toda ko sem mu malo pokazala, da tudi jaz nisem hladna ob njem
se je umaknil ... in ko tudi jaz naredim zid pred njim, ponovno pride in me omreži..
kaj nej naredim ? v bistvu če bi hotel biti z menoj, bi naredil kaj več, mar ne ? to med nama (flirtannje) se dogaja že par mesecev..

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Sodelavec
Reply #1 - 30.07.2007 at 23:26:45
 
Vprašaj ga kaj hoče, ko bo spet nakazoval zanimanje zate. V tem primeru se bo mogel kar tako umaknit, če mu boš pokazala, da tudi on tebe zanima.

Al pa kaj podobnega. Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
tny
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Sodelavec
Reply #2 - 31.07.2007 at 10:48:44
 
se pravi, da v tej vmesni fazi jaz ne naredim nič in ga ignoriram.
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Sodelavec
Reply #3 - 18.08.2007 at 20:52:30
 
ok, čeprov je blo tole že mal nazaj (tai smotana ostala brez neta), pa mogoče za prihodnje rodove  Smiley
ne ignorirat človeka..
js sm mela stranko na isti princip, pa sm ga ignoriala..

pol je pa pacek on mene..
no, sm se zrinla v tak zos, da močno odsvetujem..
takrat sm se zasračkala in s tem zafrknla možnost, da bi blo kej več..

too pity   Embarrassed
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: Sodelavec
Reply #4 - 17.09.2009 at 22:24:31
 
Punca,...

Veš zenske ko hocejo dobiti tipa pocno tako butste reci da ne mroes verjeti,..

men s eje zgodilo svsta ze,..

od tega da mi je kazal komplet oprjse vsak dan po trirkat in se kaj drugege bi se tudi naslo,..

glej ne misliti aktiziraj,..

ce je tip tkao mbutast de ne ve zakaj iam kruca pol ap tudi ne vem,..

Torej: pokusi ga dobiti nekje tako da ga iams v sahu,.. simpel,. iams sobo v sluzbi k je sma en izhod ven in se psotavi tkao da iams vrata za sojim hrbtom,.. in pol ga sokiraj,.... pac tkao je,...

prsi ga in ce bo tel uidet ga kar primi nezno sam en rpevec ocitno pa mu rec da nisi tel nic sam pac da ti ej vsec itd,.. ap poves,..

mislim, jaz bi tkao anredu pa mir,..

ce tipo noce pol pa mu lohak reces ce je mel kaek salbe izkusnej itd,..
akr nareid je to da govorismao govori sam ne bedarij ce govoris pol pogovor tece in lohak dobis sibko tocko,..

ce pa tip noce in je zabit majko mu pol ap ga en rabis koenc koncev je pa tkao to foro bi pokusil 1 drugic pa ga lepo rpasas na samem into ej to,.. ce pol ncoe pol ej poden

drugace pa tkao ce tipo ve in ga je sram rabimalo da ga potisnes cez rob,...

mingrede tipi po veicni so kot otroci vedno pridejo na med,. rit joske itd,.... karater itd,... sam so to tudi pasti,.. recmo tista pucn ak men oprsje kaze in ga pogledam (recmo),... pa se dela kot da sme jo rpiazdel je zaem kura,.. mislim ce ncoe da vidim nj zakrije,...

ce pa vem da em peca in da i z oprjem hodi ven pol ap se mi zdi da me ima samo za navednega konaj za razplod tega panocem,... nism en kos mesa,. in pol nj s epsotavi na nipl zarad mene ne dobi nic,..

ce pa prides pa reces polus mulc mam kofe tiams cukr pridi jutr tja pa tja bod tocen greva na kofe,.. pa dobi vse tocke,..

clovek je znimiv zival ker iam jezik uproabi ga,..

in toislim za verbno kumunikacijo za uno spodi vklopi mesalnik

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1