Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 30097 times)
opelfreak
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 3

umrle duse
23.05.2007 at 16:05:56
 
zaradi moje samomorilnosti sem bil pred kratkim pri strokovnjaku, ki pa je ugotovil da imam v svoji auri prisesane 3 umrle duse. vse naj bi umrle nasilne smrti. prisesale so se pa pred 14 leti. moje vprasanje je:

- kako se lahko neka dusa prisesa v mojo auro?
- kako se je lahko rešim?

nikoli nisem klical duhov in nikoli nisem verjel v kaj takega zato si nevem razloziti kako je to mozno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #1 - 23.05.2007 at 21:39:12
 
Eeejga, veš, skoraj vsi ljudje imamo podobne vrste nezaželjenih "gostov" , žal  Shocked Cry .
Ja, "fašemo" pa jih v večih situacijah, pogojih  Cry.
Najbolj "trdovratni" so zli duhovi ( duše ) "plesa"  Angry.  
Duša, ( v teh primerih že bolj duh ) pač lahko najde pot skozi našo Auro na več načinov , najlažje pa tam, kjer je precej oslabljena + pod "težjimi" vplivi  Cry.
Rešiti se je pa takih "blodnih gostov" težko ( ker precej blodijo )  Cry.
Precej ljudi jih nosi v svojih telesih do konca tega preizkusnega življenja in niti ne vejo zanje  Cry .
Zato ti ni treba delati prevelike panike, ( sem jo tudi jaz delal  Tongue) v kolikor ti ne delajo prevelike škode  Sad Cry, čeprav pa vem , da ni prijeten občutek ( vsaj meni je grozno nositi "parazite" s seboj/ za seboj, pa čeprav samo duhovne, ker nam jemljejo Energijo )  Angry Angry Angry .
Ker, včasih, ko se preveč namnožijo v tebi ( zbirajo se pod posebnimi pogoji združevanja ... ), ti povzročijo bolezni ( najprej kožne, potem dihalne, potem pa napadejo še genitalije , potem pa še duha živčevja ) , potem pa mora že posežti Bog vmes, da nas reši "težkega" ( bolnega ) telesa  Sad Cry Embarrassed.
Sam pa tega NIKAKOR + NIKOLI ne smeš narediti ( da bi se rešil telesa kar vzeti si življenje ) ker, potem ti bo pa ZEEELOOOOO težka predla  Shocked Sad Exclaim Huh.
Tudi jaz sem imel v mladosti takšna vplivna prigovarjanja bednih duhov  Angry Angry Angry.
Na srečo se je končalo brez posledic  Roll Eyes. HVALA Bogu  Kiss.
Torej, rešitev ; Post + molitev + izboljšanje načina življenja nasploh . Roll Eyes Cool Smiley
No, da zaključim, ker sem že spet "predolg" ...  Tongue
Lep, duhovni pozdrav, + jasen večer , ... še naprej ...  Cool
by Bošty
Back to top
 
 
IP Logged
 
opelfreak
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 3

Re: umrle duse
Reply #2 - 23.05.2007 at 22:18:11
 
problem je da mi je energija padla na 2000 bumejev kolikor vem pa bi mogla biti tam 18000. še poleg vsega pa mi je ta strokovnjak rekel da me imajo v oblasti 98%. moti me da vedno znova in znova pridem v konfliktne situacije. povedal mi je se da mi te duse zelijo smrt in me tudi silijo. ko imam krizo grem pac divjat z avtomobilom do delam vsaj 13let. ko se ustavim pa sem miren kakih 5 min potem pa znova in znova. to divjanje pa traja vedno 3 dni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #3 - 24.05.2007 at 07:42:54
 
Ni kaj, hočejo te imeti , .... te imeti tam, kjer so tudi same - v smrti  Shocked Sad Huh. Ker tudi one nimajo miru ( notranjega ) , zato tudi tebi povzročajo nemire , ( divjanje z avtomobilom )  Huh.
No, tudi jaz sem imel podobne probleme, ampak sem se kmalu "zabremzal", tako da danes ni več panike  Cool.
Če tega ne zaustaviš pravi čas, bo prej ali slej slabo zate . Moraš se imeti ( in tudi ostalo okolico ) pod kontrolo , ker drugače lahko prehitro pride do "nepredvidljivih" situacij , ... Embarrassed Huh
Torej, v nas lahko "vderejo, vstopijo" na več načinov  Roll Eyes Angry Sad.
Najlažje takrat, ko smo pod vplivi raznih substanc ( alkohol, dim, "bonbončki", itd, itd , ) in poleg še preveč hiperaktivni ( pretirano gibanje, norenje )  Sad.
Takrat smo "ranljivi"+ "dojemljivi" in nas najhitreje dobijo  Embarrassed Huh.
Potem so tu še "vnosi" z hrano ( extra vrste "čudne" hrane ) , lahko že tudi od rane mladosti ( napačno hranjenje dojenčkov ) Shocked.
Potem pa so tu lahko še vzroki razna čustvena razburjenja , tudi pretirana žalost ni izvzeta  Cry.
Torej, tole je na krato opis "padcev" Lips Sealed . Pot nazaj, pa je težja + daljša, pa vseeno vendarle mogoča , tko da se še da rešiti marsikaj  Roll Eyes .  
Zatorej, lep, sončen dan, še napreeej ,  Cool...
Lp by Bošty ,
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: umrle duse
Reply #4 - 24.05.2007 at 17:34:35
 
saj veš, so strokovnjaki in "strokovnjaki".
jaz na tvojem mestu ne bi ostala na tem, kar ti je ta prvi povedal, ampak bi šla še vsaj k parim drugim ljudem na posvet. več ljudi več vidi in več ve.
saj ti duš ne vidiš. kako pa lahko za zihr na podlagi besed enega (tujega) človeka zaupaš, da so res kar ene duše na tebi? lahko so to samo risanke v glavi "strokovnjaka", ki jih slika iz sebe na tebe al pa mu je fino ljudi strašit, bit pomemben, pa še kaj zaslužit poleg. lahko je tud tolk prepričan, da se duše limajo na ljudi, da jih res kar vidi, ker jih hoče videt. čeprav jih dejansko ni.
sicer pa boš lahko najbolj zihr le v primeru, da boš to sam dognal. verjemi sebi, sprašuj se, sprašuj kogar moreš, spoznaj temo, ukvarjaj se s samo, spoznaj se. ni je stvari, ki je sam ne bi mogel rešit. kot je ni stvari, ki je ne bi mogel zaplest. rajši rešuj kot da zapletaš (čeprav se sliši tema sama strašno zanimivo in intrigantno in bi blo zihr bolj zanimivo 'imet' na sebi tri duše, kot zgruntat, da je "strokovnjak" zrel za v kako ustanovo Wink)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #5 - 25.05.2007 at 08:16:14
 
Ja, itaaaak, Opelfreak, da se moramo vedno posvetovati še z kakimi pravimi strokovnjaki Exclaim ( kar jaz še nisem zaenkrat  Roll Eyes) .
No, Devi, saj jaz tudi ne vidim nobenih duš nikjer ( vsaj zaenkrat še ne, čeprav pa se jih da čutiti Huh ) in tudi ne služim pri ljudeh na takih stvareh  Sad. Vendar pa zaradi tega to še ne pomeni, da ne vem, za kaj se gre in da sem zrel za "v Lj-Polje" Cheesy. Ker, se mi zdi , da si tisto  naslovila tudi name ... Roll Eyes
No, kakorkoli, tudi jaz grem vedno v vseh stvareh na posvet z mojimi "boljšimi brati" ( strokovnjaki ) , preden ukrenem "naslednji korak" , ... kar tudi priporočam vsem  Cool  Cheesy.
Pa lep pozdrav, iz duhovnih nižav, ajdi', čaw
by Boštjanko
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: umrle duse
Reply #6 - 25.05.2007 at 15:25:07
 
kopron, nič osebnega ni bilo, niti nisem vedla, da se s tem ukvarjaš (strokovnjaško)
sem te pa že enkrat vprašala, s čim se ukvarjaš, oz, katera je sploh ta vera iz katere toliko navajaš, pa mi nisi odgovoril
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #7 - 25.05.2007 at 19:21:15
 
Ne, saj se ne ( strokovnjaško ), vsaj zaenkrat še ne  Cheesy .
Vera ? Se opravičujem, če sem spregledal vprašanje  Embarrassed.
- No, saj to je Krščanstvo, itak,  kakopak  Cool .
Pa lep pozdrav, iz duhovnih nižaw, čaw , ... Wink
by Bošty
Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: umrle duse
Reply #8 - 31.05.2007 at 23:16:21
 
Lep pozdrav opelfriak, če ti je strokovnjak že ugotovil tri duše v tvoji auri, naj pa jih še odpravi. Ali ni strokovnjak? Kakšen je to strokovnjak če samo ugotovi težavo, zakaj pa je ni še odpravil?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #9 - 01.06.2007 at 13:24:57
 
Nahateee, dobrodošla na teh Sončnih straneh , Cheesy  Kiss Cheesy med živimi dušami  Cool(vsaj delno Tongue Embarrassed) , "mrtvih" je že itak dosti  Lips Sealed.
Saj si prava, mar ne ? Upam, da izmenjamo vsaj nekaj "sončne" (svetle) energije Cool ( + znanja) Roll Eyes , ...
Pa lep pozdrav, čaw
by Bošty
Back to top
 
 
IP Logged
 
nahate.d
Ex Member




Re: umrle duse
Reply #10 - 01.06.2007 at 22:08:22
 
Hvala za sončno  dobrodošlico Kompron. Da sem prava, na svet je lep samo nahate. Ja kaj naj rečem, bomo sodelovali, ni problema,  več glav več ve.   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #11 - 02.06.2007 at 14:03:34
 
Cooooooooooooooooooolllll  Kiss Cool Wink Cheesy Smiley Cool
Včasih si tudi rečem, ..."več glav, več bedakov" Grin Cheesy Cool .
Sicer pa, take kot si ti kar potrebujemo  Cool Cheesy Kiss Cool .
Pa lepo popoldne , še naprej ,,, čaw
by Bošty
Back to top
 
 
IP Logged
 
petra32
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 3

Re: umrle duse
Reply #12 - 11.06.2007 at 13:34:09
 
[quote author=opelfreak link=1179929157/0#0 date=1179929156]zaradi moje samomorilnosti sem bil pred kratkim pri strokovnjaku, ki pa je ugotovil da imam v svoji auri prisesane 3 umrle duse. vse naj bi umrle nasilne smrti. prisesale so se pa pred 14 leti. moje vprasanje je:

- ČE ŽELIŠ TI LAHO POSREDUJEM ŠTEVILKO OJSTRA ,KI SE  S TEM UKVARJA,TUDI JAS IMAM PODOBEN PRIMER,IN SE GA BOM REŠILE,JE POT!!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: umrle duse
Reply #13 - 11.06.2007 at 14:08:47
 
jaz bi se na tvojem mestu najprej temeljito pozanimala in informirala o tem "mojstru". ker veliko veliko teh tako zvanih, seveda tudi samooklicanih mojstov je šarlatanov.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Zaggy
3
***
Offline

Riba, ki se je izgubila
v morju, je še vedno
doma.
Posts: 109

Gender: male
Re: umrle duse
Reply #14 - 11.06.2007 at 22:39:44
 
Svoboden si ko sam odločaš o čem boš razmišljal. Mogoče bi bilo dobro da narediš red v svojem okolju ( pospraviš, zložiš stvari) Feng shui. Če imaš depresivne misli pomaga zrak in arome: npr. Ylang Ylang (ilang ilang) http://www.aromaweb.com/essentialoils/emotional.asp
Mogoče tudi kakšen kristal (kristaloterapija) :
http://www.altermed.org/vsebina/clanek.php?clanek_id=366&kat_id_parent=233
Če težko zaspiš je super med in mleko pred spanjem.
Namesto, da greš dirkati z avtom pojdi divjati s kolesom.
Potem so pa še čaji, bioenergetiki, kopanje v bazenu, tuširanje z mrzlo vodo, psihologi,
...
Ko si poimenoval težavo, jo izpovedal imaš 98% več možnosti, da jo rešiš.
Lep pozdrav!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4