Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 30091 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: umrle duse
Reply #30 - 13.07.2007 at 22:47:09
 
opelfreak wrote on 23.05.2007 at 16:05:56:
zaradi moje samomorilnosti sem bil pred kratkim pri strokovnjaku, ki pa je ugotovil da imam v svoji auri prisesane 3 umrle duse. vse naj bi umrle nasilne smrti. prisesale so se pa pred 14 leti. moje vprasanje je:

- kako se lahko neka dusa prisesa v mojo auro?
- kako se je lahko rešim?

nikoli nisem klical duhov in nikoli nisem verjel v kaj takega zato si nevem razloziti kako je to mozno.


Upam, da si bil res pri strokovnjaku in ne pri "strokovnjaku". Kaj pomaga? Mantranje hare krišna mantre, čimbolj pozitivne misli, čimmanj opojnih sredstev, vse naj bo bolj v vrlini, čisto, svetlo, tako prostor, kjer živiš, kot vse ostalo, hrana po možnosti vegetarijanska in pozabil boš na dušice in samomorilske misli.

Smiley Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #31 - 18.08.2007 at 15:18:14
 
opelfreak wrote on 23.05.2007 at 16:05:56:
zaradi moje samomorilnosti sem bil pred kratkim pri strokovnjaku, ki pa je ugotovil da imam v svoji auri prisesane 3 umrle duse. vse naj bi umrle nasilne smrti. prisesale so se pa pred 14 leti. moje vprasanje je:

- kako se lahko neka dusa prisesa v mojo auro?
- kako se je lahko rešim?

nikoli nisem klical duhov in nikoli nisem verjel v kaj takega zato si nevem razloziti kako je to mozno.




Grin

Sračkanje...

Vsa ta blebetanja okoli neumrljivih duš in umrljivih telesih polnoma sesuvajo v prah te bede; če je duša neumrljivi del posameznika, potem ne more biti mrtva, saj je mrtvo samo telo.

Če imaš probleme s samomorilnostjo pa si raje poišči kakšnega zdravnika ali - še bolje - kakšen hobi ali žensko...

(samomor pa je samo trajna rešitev začasnih problemov)

uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: umrle duse
Reply #32 - 18.08.2007 at 20:54:43
 
mislm, da se duše ne morejo prisesat na psihično stabilnega in zdravega človeka.
zato je mogoče boljš kontra narest,
delat na tem, da se sprejmeš kot pa na kvazi umrlih dušah.
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: umrle duse
Reply #33 - 08.10.2007 at 14:54:14
 
t wrote on 18.08.2007 at 15:18:14:
opelfreak wrote on 23.05.2007 at 16:05:56:
zaradi moje samomorilnosti sem bil pred kratkim pri strokovnjaku, ki pa je ugotovil da imam v svoji auri prisesane 3 umrle duse. vse naj bi umrle nasilne smrti. prisesale so se pa pred 14 leti. moje vprasanje je:

- kako se lahko neka dusa prisesa v mojo auro?
- kako se je lahko rešim?

nikoli nisem klical duhov in nikoli nisem verjel v kaj takega zato si nevem razloziti kako je to mozno.




Grin

Sračkanje...

Vsa ta blebetanja okoli neumrljivih duš in umrljivih telesih polnoma sesuvajo v prah te bede; če je duša neumrljivi del posameznika, potem ne more biti mrtva, saj je mrtvo samo telo.

Če imaš probleme s samomorilnostjo pa si raje poišči kakšnega zdravnika ali - še bolje - kakšen hobi ali žensko...

(samomor pa je samo trajna rešitev začasnih problemov)

uživaj!

oj, "t", tukaj nisi razumel ; pod umrle duše so tukaj mišljene duše, ki so umrle v telesih katera imamo sedaj mi  Cheesy. Torej, so nekoč že živele v "mesu", tako, kot mi sedajle  Roll Eyes.
No, in tudi vrste smrti ne razlikuješ ; zelo velika razlika je med navadno smrtjo in samomorom ;
- samomor je samo začasna rešitev trajnih problemov , ker je kot beg pred temi problemi samo kratkoročno dejanje ( kratke poteze ) , vendar pa primarni problemi še vedno ostanejo, pojavi pa se še dodatni problem občutenja neznosne bolečine, ki jo mora duša po samomoru prenašati zelooo veliko let, ker si je uničila precejšen del svojega energijskega telesa , kar pa občuti kot grooozno bolečino  Shocked Sad Cry .
Zato, prijatelji moji dragi, nikar ne razmišljajte o samomoru , ker sploh ne veste z čim imate opravka, ampak se raje držite daaaleč od tega nadvse žalostnega dejanja  Cry .
In, tudi druge odvračajte od tega , tako boste tudi sebi olajšali pot  Cheesy. Lahko vam kdaj še podrobneje razložim okrog tega  Roll Eyes vendar ne sedaj, ker mi malo zmanjkuje časa  Embarrassed. Za sedaj pa toliko, za v razmislek  Cool.
In, bodite veseli, da še niste šli skozi trpljenje samomora  Cheesy Cool.

Zato, vesel + lep + sončen dan, še napreeeej, skozi večnost , ... Cool ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
dule
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: umrle duse
Reply #34 - 24.01.2009 at 13:55:37
 
Najprej vsem en lep pozdrav.
Opravičujem se, ker ponovno odpiram staro temo ampak po pregledovanju foruma nekako še nimam najboljšega občutka katera tema je najbolj primerna za moj "problem".

Naj takoj na začetku povem, da sem s področja "svetovanja" takšnega in drugačnega spoznal že kup ljudi. Preplačal veliko preveč in vse to zaradi strahov (o čirah čarah), ki so jih potencirali sami svetovalci. Zdaj že nekaj časa nimam stikov z nasveti, ker sem opazil, da jih veliko med njimi nima pojma in prodaja "žvake"  Roll Eyes. V spominu pa imam od vseh dva tolmačenja oz. izjavi. In sicer šlo naj bi ravno zato, da naj bi že nekaj let nazaj imel na sebi 3 duše. OK. Ker sem bil mlad (takrat bil med 22 in 24 letom) sem si rekel,  ni panike bom preživel. Sem aktivni športnik, čez dan veliko delam...koga briga (čeprav ob sami izjavi neke pretirane "flegme" nisem ravno čudtil Undecided ).

Problem teh duš, če to sploh so duše se je začel ponavljati pred cca letom in pol (mogoče dvemi). Tik predno sem zaspal  sem v hrbet začutil močan pritisk (le to me je zbudilo) in sicer tako močno kot da bi  name z vso težo močno pritisnil dvakrat težji človek od mene in počutil sem se kot v znanstveno fantastični risanki. Ponorel sem. Nekaj časa nisem vedel na  koga naj se obrnem a tudi kasneje, ko smo doma o tem govorili (tudi z raznimi ljudmi, ki se gibljejo v vseh teh krogih alternative) nihče ni znal tega razložiti.
Temu postopku je sledil še en. Podoben. Pred približno pol leta. Bilo je tik pred spanjem (isto kot pri 1primeru). Vendar tokrat se ni pogreznila celotna žimnica (oz. jogi)  ampak je bilo čutiti nenormalno količino toplote, ki je s kombinacijo pritiska delova dovolj močno, da se nisem mogel niti premakniti. Zdaj mi to več ni bilo všeč.  Upal sem, da je bilo darovanje mladega kozlička kvečjemu dodaten + in da sem zaradi tega bil deležen toplote kot prispodobe nove moči za življenje. Pa sem na ta dogodek tekom zadnjih štirih oz. petih (ekstremno) delavnih mesecev pozabil saj sem imel kup drugi skrbi s podjetjem in ostalimi stvarmi.
No včeraj se je spet zgodilo. Med spanjem mi je zavest preklopila, da sem videl nek email oz. zapis na word dokumentu, v katerem so se črke z besedami začele mešati. Hitro in nesmiselno. Potem je name nekaj močno pritisnilo in prvič do sedaj sem mimo ušes slišal in čutil mrzel piš (kot da mi nekdo mimo glave piha). Premaknit se seveda nisem mogel. In kot vsakič do sedaj, je proces trajal cca 5 sekund. Po 15-ih minutah sekiranja sem zaspal.
In prvič po 5ih letih sem se usedel  za gugl, da najdem vsaj kak link ali pomoč k razlagi zakaj se mi to dogaja oz. kaj naj bi vsi ti dogodki sabo prinesli.
Naj omenim še to, da je naša družina dobro založena z vsemi raznimi knjigami, ki razlagajo vsa ta nova spoznanja, načine kako priti do sebe, odpraviti "stare" tegobe, ki jih recimo starejši nosijo celo življenje sabo in jih uničujejo..pa vendar sam raje stojim na svojih nogah in si probam zadeve razložiti na karseda razumljiv način. Ne rad fantaziram a po drugi strani se z marsičem na tem forumu strinjam in sprejemam kot smiselno. Sem pa tudi sam žrtvoval kakega kozla, da bi se lahko vrnil na prava pota in da bi mi kak tak proces pomagal "za nadaljne življenje".

Še to. Na regresijo ne bi šel. Kaj se bil v prejšnjem življenju me ne zanima, rad bi uspešno hodil skozi življenje ZDAJ. Na pokopališča ne rad zahajam, pogrebom se izogibam (1 v življenju), duhov nikoli nisem klical in vse kar se mi zdi "da zame ni dobro" se raje v tišini izognem.
Sprašujem pa se ali vsi ti procesi prihajajo, ker sem prej grešil? Ker sem se nekomu zameril? Ker živim dovolj čisto, da je to treba malo "izbalansirati"??? Kako to ustaviti? Saj obstaja strah kako bo to izgledalo, ko bom nekega dne posteljo delil z ženo. Ali me lahko tekom naslednjih 10 ali 20 let spravi v stanje popolne izčrpanosti (kar si za svojo kariero v gospodarstvu niti najmanj ne želim)?
Vem, da nekdo od vas ve vsaj za kak nasvet ali naslov na koga naj se obrnem. Vljudno prosim vsaj za kak kratek komentar (če jih bo več bo še toliko bolje).

lep pozdrav vsem
dule

Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: umrle duse
Reply #35 - 24.01.2009 at 22:07:42
 
dule wrote on 24.01.2009 at 13:55:37:
Najprej vsem en lep pozdrav.
Opravičujem se, ker ponovno odpiram staro temo ampak po pregledovanju foruma nekako še nimam najboljšega občutka katera tema je najbolj primerna za moj "problem".

Naj takoj na začetku povem, da sem s področja "svetovanja" takšnega in drugačnega spoznal že kup ljudi. Preplačal veliko preveč in vse to zaradi strahov (o čirah čarah), ki so jih potencirali sami svetovalci. Zdaj že nekaj časa nimam stikov z nasveti, ker sem opazil, da jih veliko med njimi nima pojma in prodaja "žvake"  Roll Eyes. V spominu pa imam od vseh dva tolmačenja oz. izjavi. In sicer šlo naj bi ravno zato, da naj bi že nekaj let nazaj imel na sebi 3 duše. OK. Ker sem bil mlad (takrat bil med 22 in 24 letom) sem si rekel,  ni panike bom preživel. Sem aktivni športnik, čez dan veliko delam...koga briga (čeprav ob sami izjavi neke pretirane "flegme" nisem ravno čudtil Undecided ).

Problem teh duš, če to sploh so duše se je začel ponavljati pred cca letom in pol (mogoče dvemi). Tik predno sem zaspal  sem v hrbet začutil močan pritisk (le to me je zbudilo) in sicer tako močno kot da bi  name z vso težo močno pritisnil dvakrat težji človek od mene in počutil sem se kot v znanstveno fantastični risanki. Ponorel sem. Nekaj časa nisem vedel na  koga naj se obrnem a tudi kasneje, ko smo doma o tem govorili (tudi z raznimi ljudmi, ki se gibljejo v vseh teh krogih alternative) nihče ni znal tega razložiti.
Temu postopku je sledil še en. Podoben. Pred približno pol leta. Bilo je tik pred spanjem (isto kot pri 1primeru). Vendar tokrat se ni pogreznila celotna žimnica (oz. jogi)  ampak je bilo čutiti nenormalno količino toplote, ki je s kombinacijo pritiska delova dovolj močno, da se nisem mogel niti premakniti. Zdaj mi to več ni bilo všeč.  Upal sem, da je bilo darovanje mladega kozlička kvečjemu dodaten + in da sem zaradi tega bil deležen toplote kot prispodobe nove moči za življenje. Pa sem na ta dogodek tekom zadnjih štirih oz. petih (ekstremno) delavnih mesecev pozabil saj sem imel kup drugi skrbi s podjetjem in ostalimi stvarmi.
No včeraj se je spet zgodilo. Med spanjem mi je zavest preklopila, da sem videl nek email oz. zapis na word dokumentu, v katerem so se črke z besedami začele mešati. Hitro in nesmiselno. Potem je name nekaj močno pritisnilo in prvič do sedaj sem mimo ušes slišal in čutil mrzel piš (kot da mi nekdo mimo glave piha). Premaknit se seveda nisem mogel. In kot vsakič do sedaj, je proces trajal cca 5 sekund. Po 15-ih minutah sekiranja sem zaspal.
In prvič po 5ih letih sem se usedel  za gugl, da najdem vsaj kak link ali pomoč k razlagi zakaj se mi to dogaja oz. kaj naj bi vsi ti dogodki sabo prinesli.
Naj omenim še to, da je naša družina dobro založena z vsemi raznimi knjigami, ki razlagajo vsa ta nova spoznanja, načine kako priti do sebe, odpraviti "stare" tegobe, ki jih recimo starejši nosijo celo življenje sabo in jih uničujejo..pa vendar sam raje stojim na svojih nogah in si probam zadeve razložiti na karseda razumljiv način. Ne rad fantaziram a po drugi strani se z marsičem na tem forumu strinjam in sprejemam kot smiselno. Sem pa tudi sam žrtvoval kakega kozla, da bi se lahko vrnil na prava pota in da bi mi kak tak proces pomagal "za nadaljne življenje".

Še to. Na regresijo ne bi šel. Kaj se bil v prejšnjem življenju me ne zanima, rad bi uspešno hodil skozi življenje ZDAJ. Na pokopališča ne rad zahajam, pogrebom se izogibam (1 v življenju), duhov nikoli nisem klical in vse kar se mi zdi "da zame ni dobro" se raje v tišini izognem.
Sprašujem pa se ali vsi ti procesi prihajajo, ker sem prej grešil? Ker sem se nekomu zameril? Ker živim dovolj čisto, da je to treba malo "izbalansirati"??? Kako to ustaviti? Saj obstaja strah kako bo to izgledalo, ko bom nekega dne posteljo delil z ženo. Ali me lahko tekom naslednjih 10 ali 20 let spravi v stanje popolne izčrpanosti (kar si za svojo kariero v gospodarstvu niti najmanj ne želim)?
Vem, da nekdo od vas ve vsaj za kak nasvet ali naslov na koga naj se obrnem. Vljudno prosim vsaj za kak kratek komentar (če jih bo več bo še toliko bolje).

lep pozdrav vsem
dule



Bom poskusal vsaj par zadev razjasniti.

Tu takoj ti mora biti jasno (kar si na sreco ze spoznal), duhovna trznica je tako narejena, da si prisel ob tvoji tezavi v stik duhovnih nakladacev, ki so ti prodali podlago da tvoj um potencira strah, s tem tezavo in njim denar. Zato bodi toliko pameten in si izbij iz glave, da je to ena velika fantazija da se ti dusa prilepi na auro.

To ne obstaja, dusa je cisto nekaj drugega, saj je sama dusa nezavedna in resnicne zgodbice o duhovih ki plasijo so samo v pravljicah. Na drugi strani ostanes ti sam s svojim umom, ki strah strahove zna fino udejaniti in kar verjames, se pac rado dogaja.

Toliko, ce ti bo to pomagalo, da vsaj idejo z duhovi po hitrem postopku odstranis, saj te ravno to zakoreninjeno slepo verovanje, fajn spodbuja v strah ki se realizira, verovanje ki so ti ga prodali bedaki, da se fino sluzijo na tvoji nesreci.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: umrle duse
Reply #36 - 24.01.2009 at 22:08:09
 
Koliko pa si star? Lahko, da gre za napad tesnobe.

Pri karmi je tako, da jo je potrebno spoznati. Torej spoznati sebe s svojo življensko situacijo. Pomembno je kaj narediš, regresija je brez pomena, primerna bolj za čisto izgubljene primerke.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
dule
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: umrle duse
Reply #37 - 25.01.2009 at 00:10:29
 
Hej.

@ajgor: Praviš napad tesnobe? hmm...moja trenutna življenska situacija je taka, da je vse usmerjeno v vodenje podjetja (družinskega-oba pravzaprav). V tem ne ljubem obdobju recesije je denar največji problem in muke (denarne), ki se skozi gospodarstvo vlečejo so iz dneva v dan večje. Tu bi lahko rekel, da me vse skupaj obremenjuje a še vedno je v meni dovolj pozitivnosti, da se kosam z dnevnimi "prigodami". Počasi pa vendar delam male korake, ki se bodo tekom naslednjih mesecev pozitivno rezultirali. Take imam cilje in temu vztrajno sledim.
Če sem iskren res ne vem od kje bi potegnil občutek tegobnosti. Pa tudi, če gre za to, res težko vlečem vzporednice z opisanimi 3-mi dogodki, ki ob branju res izgledajo kot neka extra  fantazija  Embarrassed. Star bom 29, droge nikoli probal, kadil še manj, alkohol - abstinent 7 let.

Kar pa se karme tiče pa takole.
Že približno 3 leta  stalno spremljam starše, njune starše, sestro, povezave in podobnosti v situacijah med posameznimi člani družinskih vej pa vendar...se razlikujem od vseh ostalih. Kot sem že napisal - pa čeprav preko črk res štorasto izpade - živim čisto. Trudim se biti kar se da racionalen in razumen v vseh situacijah. Ne iščem "gužve", ker je ne rabim. In ja strinjam se, pomembno je kaj narediš (posledice prej ali slej letijo na potomce, kar pa si ne želim). Pri tem pa se mi spet poraja vprašanje kje sem ga "biksal", da se mi pred spanjem zgodijo omenjeni (moteči) dogodki. Kako najlažje  razvozlam svojo karmo?

@Etrex: Najprej hvala za pomiritev oz. komentar.  Wink Ljudje, ki so mi svetovali so mi res kvečjemu povečali dovzetnost za strah, ki je bil v meni prisoten že prej (sploh v temi oz. temnih prostorih, razne nakaze itd itd..). Ampak ti opisani dogodki "niso od muh" in res mi ni prijetno, ko se zgodijo.  Undecided

Če ne gre za umrle duše, super! sem vesel. Ampak vseeno kaj naj bi ti dogodki pomenili?

Zaenkrat toliko.

lp dule
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: umrle duse
Reply #38 - 25.01.2009 at 01:00:19
 
Tesnoba ni tegoba in tudi ni vedno posledica finančnih tegob. Torej vse si podredil cilju in čakaš rezultate. Verjetno se zavedaš, da je čakanje nasilje. Ta pa je posledica strahu.

Karmo ne moreš kar tako razvozlati, ker ni razumska. Vse tvoje opazovanje rodbine in analiza s primerjavo ti ne bo dala uspeha. Obremenjevati se s tem, da boš nekaj prestavil na potomce in si tega ne želeti je neumnost.

Živiš za preteklost in prihodnost, problem pa se ti pojavlja v sedanjosti. Reševati ga moraš brezčasovno v trenutku, ko se pojavi, brez analiziranja in primerjav.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
dule
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: umrle duse
Reply #39 - 25.01.2009 at 07:49:13
 
Quote:
Živiš za preteklost in prihodnost, problem pa se ti pojavlja v sedanjosti. Reševati ga moraš brezčasovno v trenutku, ko se pojavi, brez analiziranja in primerjav.

Lp,Igor


Ja res je Embarrassed. Se z vsem napisanim strinjam in  vse to moje pisanje izpade kot popolna blodnja pa čeprav me opisani problemček vseeno malce bega.
Hecno in vsi aplicirajo ravno na družino kot tisto, ki bi morala biti pokazatelj zakaj je naša izkušnja v sedanjem življenju s člani družine (situacijami) takšna kakrkšna pač je.
Lahko vprašam še za nasvet kako se je najlažje spraviti k reševanju problema v sedanjosti? Obstaja kakšen postopek?

lpd
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: umrle duse
Reply #40 - 25.01.2009 at 09:39:20
 
dule wrote on 25.01.2009 at 00:10:29:
Hej.

@ajgor: Praviš napad tesnobe? hmm...moja trenutna življenska situacija je taka, da je vse usmerjeno v vodenje podjetja (družinskega-oba pravzaprav). V tem ne ljubem obdobju recesije je denar največji problem in muke (denarne), ki se skozi gospodarstvo vlečejo so iz dneva v dan večje. Tu bi lahko rekel, da me vse skupaj obremenjuje a še vedno je v meni dovolj pozitivnosti, da se kosam z dnevnimi "prigodami". Počasi pa vendar delam male korake, ki se bodo tekom naslednjih mesecev pozitivno rezultirali. Take imam cilje in temu vztrajno sledim.
Če sem iskren res ne vem od kje bi potegnil občutek tegobnosti. Pa tudi, če gre za to, res težko vlečem vzporednice z opisanimi 3-mi dogodki, ki ob branju res izgledajo kot neka extra  fantazija  Embarrassed. Star bom 29, droge nikoli probal, kadil še manj, alkohol - abstinent 7 let.

Kar pa se karme tiče pa takole.
Že približno 3 leta  stalno spremljam starše, njune starše, sestro, povezave in podobnosti v situacijah med posameznimi člani družinskih vej pa vendar...se razlikujem od vseh ostalih. Kot sem že napisal - pa čeprav preko črk res štorasto izpade - živim čisto. Trudim se biti kar se da racionalen in razumen v vseh situacijah. Ne iščem "gužve", ker je ne rabim. In ja strinjam se, pomembno je kaj narediš (posledice prej ali slej letijo na potomce, kar pa si ne želim). Pri tem pa se mi spet poraja vprašanje kje sem ga "biksal", da se mi pred spanjem zgodijo omenjeni (moteči) dogodki. Kako najlažje  razvozlam svojo karmo?

@Etrex: Najprej hvala za pomiritev oz. komentar.  Wink Ljudje, ki so mi svetovali so mi res kvečjemu povečali dovzetnost za strah, ki je bil v meni prisoten že prej (sploh v temi oz. temnih prostorih, razne nakaze itd itd..). Ampak ti opisani dogodki "niso od muh" in res mi ni prijetno, ko se zgodijo.  Undecided

Če ne gre za umrle duše, super! sem vesel. Ampak vseeno kaj naj bi ti dogodki pomenili?

Zaenkrat toliko.

lp dule


Ravno tesnoba in nemir privlečeta duhove in astrale, ki potem to tesnobo še poglabljajo. Jaz sem že malo zgoraj napisala, kaj meni stoprocentno pomaga v slučajih, ko me ogroža kakšna nevarnost, lahko poskusiš, če se ti zdi vredno.

Glede tega citiram stih iz Bhagavatama:
Quote:
Zli duhovi, kot so Bhute, Prete, Pisace, Yakše so vedno pripravljeni zadati težave telesu, življenjskemu zraku in čutom, tako povzročajoč izgubo pameti, norost in slabe moraste sanje. Vsi ustvarjajo velika vznemirjenja, a oseba jih lahko prežene zgolj s petjem svetega imena Krišne, saj se oni vsi prestrašijo in razbežijo, ko slišijo sveto ime Gospoda.

Tole je pa mantra, ki po našem verovanju preganja zlo.
Hare Krišna Hare Krišna Krišna Krišna Hare Hare Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
dule
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: umrle duse
Reply #41 - 25.01.2009 at 12:24:27
 
Krišno seveda poznam. Nikoli pa si nisem mislil, da bi petje te enostavne mantre bilo tako zelo efektivno.


Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: umrle duse
Reply #42 - 25.01.2009 at 13:17:40
 
dule wrote on 25.01.2009 at 07:49:13:
Quote:
Živiš za preteklost in prihodnost, problem pa se ti pojavlja v sedanjosti. Reševati ga moraš brezčasovno v trenutku, ko se pojavi, brez analiziranja in primerjav.

Lp,Igor


Ja res je Embarrassed. Se z vsem napisanim strinjam in  vse to moje pisanje izpade kot popolna blodnja pa čeprav me opisani problemček vseeno malce bega.
Hecno in vsi aplicirajo ravno na družino kot tisto, ki bi morala biti pokazatelj zakaj je naša izkušnja v sedanjem življenju s člani družine (situacijami) takšna kakrkšna pač je.
Lahko vprašam še za nasvet kako se je najlažje spraviti k reševanju problema v sedanjosti? Obstaja kakšen postopek?

lpd

Ni blodnja, če se ti dogaja v realnosti.
Družina je ozka celica, ki te lahko omejuje, saj temelji na neki tradiciji in te veže nase, ker ti zagotavlja neko navidezno varnost. Odnosi so lahko na ravni neke obveze , kar omejuje razvoj posameznika. Ugotavljanje vzroka, zakaj si se rodil ravno v tej družini, okolju, nima pomena. Važno je kaj v življenju narediš. Živiš zaradi sebe ne zaradi drugih ali nekega karmičnega zakona. Ljubezen gre skozi tebe. Življenje gre skozi tebe.

Sedanjost pomeni pozornost. Popolno zavedanje sebe brez podob, ki jih ustvarja um na podlagi spomina. Pozornost je tista, ki pripelje tihoto v zavest in ki odpira vrata v ustvarjalnost, zato ima pozornost tolikšen pomen. Rodi se le, če obstaja radovednost, zanimanje, v katerem ni koristi, torej ne temelji na samopomembnosti in nagradi.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: umrle duse
Reply #43 - 25.01.2009 at 14:06:05
 
Se strinjam z Ajgorjem, ti daje realne nasvete, tvoja tezava seveda ne izgleda kot blodnja, saj ni samo v tvoji glavi in se ti dejansko dogaja, ni blodnje ni misterijev, obstaja nek razlog in upam da ga cim prej odkrijes.

Kot sem ti ze povedal, pa je dobro da spoznas in ovrzes neumnost da se ti po auri naseljujejo razna bitja, kot so astrali in duhovi. Poglej s tem se znas fino zafrknit, saj bo ravno strah zaradi vere v taksno bedarijo to naredil samo se slabse in vera tako postane zate resnicnost.

Tu moras vedeti da edino clovek z telesom in duso lahko vpliva nate, moznost da negativno vpliva nate nek clovek je opcija kot je vseskupaj predvsem na tebi... Tezko je rect, kaj bi lahko bil vzrok, ki je definitivno stvar tebe ali neposredno neke tretje osebe, druge opcije ni. Dusa je fotonsko telo cloveka, dusa brez telesa sploh nima zavedanja, kaj sele sposobnosti da bi ljudi strasile okrog.

Ker je veliko duhovnih nakladacev, ti znajo fino podtakniti kaksno neumnost z duhovi ali energijskimi vampirji, to je predvsem na tem forumu, zato te na to tudi opozarjam.

Ker sem videl da so ti zaceli kvazi duhovnezi prat pamet in te filat z zgodbicami za otroke, se mi je zdelo primerno da ti podam nek realen pogled da vidis kako stvari stojijo. Odgovor in resitev pa ne verjamem da ti bo nekdo kar tako podal, z tem razlogom ker se to skriva v tebi... Ljudje pa ti lahko pomagajo tako, da bos prej spoznal vzrok- posledico tega dogajanja.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
dule
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5

Re: umrle duse
Reply #44 - 25.01.2009 at 18:25:41
 
Quote:
Sedanjost pomeni pozornost. Popolno zavedanje sebe brez podob, ki jih ustvarja um na podlagi spomina. Pozornost je tista, ki pripelje tihoto v zavest in ki odpira vrata v ustvarjalnost, zato ima pozornost tolikšen pomen. Rodi se le, če obstaja radovednost, zanimanje, v katerem ni koristi, torej ne temelji na samopomembnosti in nagradi.

Lp,Igor


Saj nimam kaj dodati.
Pozornost kot zavedanje samega sebe mi uspeva šele zadnje pol leta. Silno preprosta zadeva pa včasih tako težko dosegljiva.

Quote:
Važno je kaj v življenju narediš. Živiš zaradi sebe ne zaradi drugih ali nekega karmičnega zakona
Lp,Igor


Imel sem to prepričanje vendar sem na to "pozabil". To  pravim zato, ker sem vmes pozabil na to kdo sem, kaj želim, kam grem,...mlada leta, neustavarjalna družba, neodločnost --> dvom --> strah..pa sem se zagozdil. In trajalo je, da se spet zbudim in da se vse vrne na "pravo mesto".

Etrex wrote on 25.01.2009 at 14:06:05:
Se strinjam z Ajgorjem, ti daje realne nasvete, tvoja tezava seveda ne izgleda kot blodnja, saj ni samo v tvoji glavi in se ti dejansko dogaja, ni blodnje ni misterijev, obstaja nek razlog in upam da ga cim prej odkrijes.
Odgovor in resitev pa ne verjamem da ti bo nekdo kar tako podal, z tem razlogom ker se to skriva v tebi... Ljudje pa ti lahko pomagajo tako, da bos prej spoznal vzrok- posledico tega dogajanja.

L.p.


Exter in samo to me muči. Zavedam se,  da je vzrok v meni (nekaj pač mora biti). In trudim se slediti (če se lahko tako izrazim) te osnovne najbolj preproste "zakone" - drugi citat od ajgorja - zato sem tudi pisal, o tej "moji čistosti", iz katere ne znam potegniti vzroka za te dogodke o katerih sem pisal. Sem v totalni temi.

Obstaja ta proces...PEAT, ki naj bi odpravljal vzroke vendar se v te procese zelo zelo težko vživim.
Je kdo od vas počel ta proces?  Je bilo uspešno ali ne? Kakšno je vaše mnenje o tem?


d


Back to top
« Last Edit: 25.01.2009 at 20:00:35 by dule »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4