Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 67202 times)
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Svoboda
Reply #90 - 12.02.2007 at 14:32:23
 
Quote:
Eva wrote on 12.02.2007 at 13:48:46:
p.s. kaj si s tem mislila, lups?
Quote:
Mislim tudi, da le skozi determiniranost gre the way out.



Ja, v smislu notranjega miru. Dvomim, da lahko človek v svoji lastni izbiri, v samovolji, najde mir. Če je spoznan po drugih, je lažje. No, sprva zelo boli, ker ve le: ne to, ne to..., vendar sčasoma postane vedno bolj svoboden, četudi v projekcijah drugih. Torej gre skozi to, kar ti življenje izbere, šele tako si naredi prostor za svoje izbire.



Rajtam da ja. Ker če bi ga lahko v svoji lastni izbiri, v svoji samovolji, potem bi dal bog vsakemu svoj planet, mislm, da ga drugi ne motjo a ne. Pa ga ni dal. Dal nam je pa možnost spoznanja po drugih, to je, odnose.

Mislm, zanimiv jezik. Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Svoboda
Reply #91 - 12.02.2007 at 14:55:07
 
en_bk wrote on 12.02.2007 at 14:32:23:
Quote:
Eva wrote on 12.02.2007 at 13:48:46:
p.s. kaj si s tem mislila, lups?
Quote:
Mislim tudi, da le skozi determiniranost gre the way out.



Ja, v smislu notranjega miru. Dvomim, da lahko človek v svoji lastni izbiri, v samovolji, najde mir. Če je spoznan po drugih, je lažje. No, sprva zelo boli, ker ve le: ne to, ne to..., vendar sčasoma postane vedno bolj svoboden, četudi v projekcijah drugih. Torej gre skozi to, kar ti življenje izbere, šele tako si naredi prostor za svoje izbire.



Rajtam da ja. Ker če bi ga lahko v svoji lastni izbiri, v svoji samovolji, potem bi dal bog vsakemu svoj planet, mislm, da ga drugi ne motjo a ne. Pa ga ni dal. Dal nam je pa možnost spoznanja po drugih, to je, odnose.

Mislm, zanimiv jezik. Smiley


zdej se spomnem samo še, da je Adam spoznal Evo in rodila je sina  Roll Eyes Smiley

jest pa tega nočem verjet...
nočem verjet v odvisnost od drugih...
pa vidim da vpliva name njih mnenje... pa mam pričakovanja pa boli
neki študiram, da ne bi hotla it naprej, dokler ne vem, kako jaz čutim.. potem šele bi pogledala, kako drugi... ampak se skoz neki premikam in mogoče je tud prav, da ni čist controllable, da bi blo vsaj ozaveščeno...
i wish, da ne bi hotela razumet  Smiley ja, tud to; češ, da me pol ne bi matralo, ker glih zdele ne morem ubesedit in s tem nardit vtisa s kterim se identificiram in kratim svobodo = zadovoljstvo s samo sabo, ne glede na to, kako se glih trenutno počutim; ljubim kaotičnost


12.02.2007 at 16:16:07Edited:
svoboda in pričakovanja do sebe, to je tisto



12.02.2007 at 16:27:38 oh, oh,.. še me loops spomnla na chatu
tud pričakovanje do sebe ni treba videt kot nečesa, kar svobodo omejuje

se vračam na začetek: vse je v percepciji (homeage to..?? Smiley)
Back to top
« Last Edit: 12.02.2007 at 16:28:51 by Eva »  
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Svoboda
Reply #92 - 14.02.2007 at 12:19:54
 
Eva wrote on 12.02.2007 at 14:55:07:
češ, da me pol ne bi matralo, ker glih zdele ne morem ubesedit in s tem nardit vtisa s kterim se identificiram in kratim svobodo = zadovoljstvo s samo sabo, ne glede na to, kako se glih trenutno počutim; ljubim kaotičnost


Identifikacija z ubesedenim, ki prinaša zadovoljstvo s samim sabo.... bi bla po moje lahko bila tud oblika bega pred samim sabo...  boljš povedano iskanja užitka v begu pred samim sabo.... drgač povedano oblika zadovoljstva v izogibanju soočenja s travmatičnim  dogodka, ki se sam upira ubesedenju... gostosbesednost kot identifikacija s slišanim/videnim zaradi nezmošnosti soočenja s tramatično potisnjenim in zato nevidnim/neizrekljivim (večaraj gledal scrabs-e, kjer je tam ena z gostobesednostjo izražala nesposbonost soočenja s travmo, v bistvu sama s sabo...)  

Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Svoboda
Reply #93 - 14.02.2007 at 15:50:16
 
titud wrote on 14.02.2007 at 12:19:54:
Eva wrote on 12.02.2007 at 14:55:07:
češ, da me pol ne bi matralo, ker glih zdele ne morem ubesedit in s tem nardit vtisa s kterim se identificiram in kratim svobodo = zadovoljstvo s samo sabo, ne glede na to, kako se glih trenutno počutim; ljubim kaotičnost


Identifikacija z ubesedenim, ki prinaša zadovoljstvo s samim sabo.... bi bla po moje lahko bila tud oblika bega pred samim sabo...  boljš povedano iskanja užitka v begu pred samim sabo.... drgač povedano oblika zadovoljstva v izogibanju soočenja s travmatičnim  dogodka, ki se sam upira ubesedenju... gostosbesednost kot identifikacija s slišanim/videnim zaradi nezmošnosti soočenja s tramatično potisnjenim in zato nevidnim/neizrekljivim (večaraj gledal scrabs-e, kjer je tam ena z gostobesednostjo izražala nesposbonost soočenja s travmo, v bistvu sama s sabo...)  


v mojih nekaterih primerih ni tko, vem pa da tud včasih govorim zato, da se izognem čemu
govorila sem pa o tistih, ko se mi uspe prepustit toku pozornosti in si pogledat te misli, na katere pozornost naravno kaže.. tisto, kar te najbolj matra; in to mi je večkrat težko, ker si nočem priznat tistih misli in tega, kar mi pomenijo. In zato moram bit kar pogumna in pripravljena na sprejemanje, in na bolečino, s katero je povezana, pol ko jo končno odprem, takoj čez planem tolažilne povoje in sprejemanje, ki ga najlažje nardim tko, da si predstavljam, kako bi bla sprejemajoča in me to ne bi motilo, če bi šlo za nekoga druzga (ker takrat mi je res vse laži, ko ni tako osebno), in pol to dam seb in ponavad tud jokam.. in ene parkrat (zdejle iz glave pa res lahko rečem, da dvakrat) sem to počela tolk časa, da sem se počutil atko lepo, da sem mela prou filing, ki je bil primerljiv s fizičnim občutkom, ampak sem vedla, da to ni, da me obdaja nekej mehkega, da sem popolnoma v tem, mehkega, in malo pikasteag v smilsu volne in roza ((ja, roza, ne vem kakšne veze ma, kolk je to osebno oz od moje duše al od česa odvinso, ampak sem jo ravno pred kratkim spet doživela kot barvo moči in energije, ki .. me poganja zarad katere sploh sem..(se mi je pa prej dolgo časa upirala ta barva, sm si tud zapomnla, kako sem si z njo pršla (spet - zihr) blizu)))
in kar se tiče ozaveščenosti.. v takem stanju pozornosti na svoje filinge (meditativnem?), na svoje bolečine, ki jim slediš, zato da jih ozdraviš in iz katerih se potem pojavljajo misli, ti je čist lepo jasno da je to tisto, kar sam pri sebi sodiš kot ne-dobro nesprejemljivo in preprosto z namero v postopku si rečeš: nerodna reč, ampak no rules, nič dobro slabo, to je vse u redu.. še utemeljitve se spomniš (čeprav so nove omejitve lahko naslednjič tiste, ki se jih je treba osvobodit) pa si pustiš izrazit bolečino pa se potolažiš pa si pržgeš ljubezen... in valjda si prej ko slej ves fluffy
da ne omenjam kako je, če si high, ko vse lahko zanaliziraš v skladu z namero, of course greš skozi poljubno upočasnjeno doživljanje in lahko vidiš, kako je zgrajeno lastno dojemanje, pogojeno prepleteno.. whtvr.. sam tam se tud navadiš ne predolg ostat na bolečini ampak ful več spuščat, spuščat.. ker konc koncev če znaš dobr spustit je to čist zadost
in ja, men se moje doživljanje zdi bokj resično od objektivnih dejstev.. tko zarad tega racionaliziranje ne pomaga pr ženi
da ti povemprimer, kaj sva enkrat z ex mihom dorekla
da on hoče da je pospravljeno zato, da se mu ne umaže laptop - zemeljska - fizičn apraktičnost
jest pa zato, da nimam občutka, da je v meni umazano/razmetano .. občutka.. tko se počutim
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svoboda
Reply #94 - 15.02.2007 at 08:59:41
 
Eva wrote on 14.02.2007 at 15:50:16:
da ti povemprimer, kaj sva enkrat z ex mihom dorekla
da on hoče da je pospravljeno zato, da se mu ne umaže laptop - zemeljska - fizičn apraktičnost
jest pa zato, da nimam občutka, da je v meni umazano/razmetano .. občutka.. tko se počutim


Introvertirana in ekstorvertirana ustvarjalnost?
Nekdo notranji svet regulira, nekako z dušo deluje, nekdo pa zunanjega, da bi dosegel notranji mir?

Še vse v redu do tam, ko ljudje želijo spreminjati druge ljudji po svoji podobi, a ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Svoboda
Reply #95 - 15.02.2007 at 09:36:27
 
Eva wrote on 14.02.2007 at 15:50:16:
v mojih nekaterih primerih ni tko, vem pa da tud včasih govorim zato, da se izognem čemu
govorila sem pa o tistih, ko se mi uspe prepustit toku pozornosti in si pogledat te misli, na katere pozornost naravno kaže.. tisto, kar te najbolj matra; in to mi je večkrat težko, ker si nočem priznat tistih misli in tega, kar mi pomenijo. In zato moram bit kar pogumna in pripravljena na sprejemanje, in na bolečino, s katero je povezana, pol ko jo končno odprem, takoj čez planem tolažilne povoje in sprejemanje, ki ga najlažje nardim tko, da si predstavljam, kako bi bla sprejemajoča in me to ne bi motilo, če bi šlo za nekoga druzga (ker takrat mi je res vse laži, ko ni tako osebno), in pol to dam seb in ponavad tud jokam..
in ene parkrat (zdejle iz glave pa res lahko rečem, da dvakrat) sem to počela tolk časa, da sem se počutil atko lepo, da sem mela prou filing, ki je bil primerljiv s fizičnim občutkom, ampak sem vedla, da to ni, da me obdaja nekej mehkega, da sem popolnoma v tem, mehkega, in malo pikasteag v smilsu volne in roza ((ja, roza, ne vem kakšne veze ma, kolk je to osebno oz od moje duše al od česa odvinso, ampak sem jo ravno pred kratkim spet doživela kot barvo moči in energije, ki .. me poganja zarad katere sploh sem..(se mi je pa prej dolgo časa upirala ta barva, sm si tud zapomnla, kako sem si z njo pršla (spet - zihr) blizu)))



Ubesedit filing pomeni v bistvu uprabit jezik/govor (ki je sam po seb orodje za komunikacijo in s tem  za objektivizicijo občutij/čustev/misli, saj jih jezik kot konvencija naredi dostopno drugemu), da ti ubeseden filing stopi nasproti kot filing nekoga drugega, do katerega šele lahko naveže eno emaptijo (torej emaptijo do sebe), se  odvežeš od filinga ali pa se potolažiš... Ampak kje je tle keč? Lastnost dejanske  travme kot v nezavedno potisnjene izkušnje (in zlo podobno tud mistična izušnja, o kateri je govor na drugem mestu) je, da se ubeseditvi izogiba, da besedi ne pusti blizu, da pa nas hkrati s to neubesedljivostjo  motivira in dobesedno goni, da si izmišljamo tisoč in eno zgodbo, da bi sama ostala skrita, si z nedotaknjenostjo podaljaševala življenje in mu celo vldala iz ozadja (evo eno dobro ilustracijo s šeherezado)... Ubesedovanje  torej kot sredstvo za (samo)potolaženje, s katerim se navajamo  na znosnost življenja z neubesedljivo skrivnostjo, ki nas iz ozadaja motivira in goni k besednemu  zavajanju ...

Quote:
in kar se tiče ozaveščenosti.. v takem stanju pozornosti na svoje filinge (meditativnem?), na svoje bolečine, ki jim slediš, zato da jih ozdraviš in iz katerih se potem pojavljajo misli, ti je čist lepo jasno da je to tisto, kar sam pri sebi sodiš kot ne-dobro nesprejemljivo in preprosto z namero v postopku si rečeš: nerodna reč, ampak no rules, nič dobro slabo, to je vse u redu.. še utemeljitve se spomniš (čeprav so nove omejitve lahko naslednjič tiste, ki se jih je treba osvobodit) pa si pustiš izrazit bolečino pa se potolažiš pa si pržgeš ljubezen... in valjda si prej ko slej ves fluffy
da ne omenjam kako je, če si high, ko vse lahko zanaliziraš v skladu z namero, of course greš skozi poljubno upočasnjeno doživljanje in lahko vidiš, kako je zgrajeno lastno dojemanje, pogojeno prepleteno.. whtvr.. sam tam se tud navadiš ne predolg ostat na bolečini ampak ful več spuščat, spuščat.. ker konc koncev če znaš dobr spustit je to čist zadost


Ozaveščenje  kot mentalna (re)produkcija občutja je o.k., ampak kako ozavestit neobčuteno (tisto travmatično oz. mistično, ki se z zavajanjem/izmišljanjem zgodb izogiba ubesedenju)?  

Quote:
da ne omenjam kako je, če si high, ko vse lahko zanaliziraš v skladu z namero, of course greš skozi poljubno upočasnjeno doživljanje in lahko vidiš, kako je zgrajeno lastno dojemanje, pogojeno prepleteno.. whtvr.. sam tam se tud navadiš ne predolg ostat na bolečini ampak ful več spuščat, spuščat.. ker konc koncev če znaš dobr spustit je to čist zadost
in ja, men se moje doživljanje zdi bokj resično od objektivnih dejstev.. tko zarad tega racionaliziranje ne pomaga pr ženi


A veš, kako bi jest opredelu partnerski odnos? Kot zvezo dveh ljudi skupno  globoko  in neubesedljivo skrivnostjo, ki jo tvori  skupek  travmatičnih izkušenj dveh ljudi, ki pišeta tisoč eno zgodbo na  to nedostopno skrivnostno temo samo zato,  da bi ji  nikdar ne prišla  zares blizu. Zrelost odnosa se po moje odraža v  zvedanju  nedostopnosti te skrivnosti in vzajemni tolažbi....

Quote:
da ti povemprimer, kaj sva enkrat z ex mihom dorekla
da on hoče da je pospravljeno zato, da se mu ne umaže laptop - zemeljska - fizičn apraktičnost
jest pa zato, da nimam občutka, da je v meni umazano/razmetano .. občutka.. tko se počutim

Bogi, boga...   ...



Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svoboda
Reply #96 - 15.02.2007 at 10:24:57
 
titud wrote on 15.02.2007 at 09:36:27:
Quote:
da ti povemprimer, kaj sva enkrat z ex mihom dorekla
da on hoče da je pospravljeno zato, da se mu ne umaže laptop - zemeljska - fizičn apraktičnost
jest pa zato, da nimam občutka, da je v meni umazano/razmetano .. občutka.. tko se počutim


Bogi, boga...   www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/hug.gif



Zakaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Svoboda
Reply #97 - 15.02.2007 at 10:36:42
 
Quote:
titud wrote on 15.02.2007 at 09:36:27:
Quote:
da ti povemprimer, kaj sva enkrat z ex mihom dorekla
da on hoče da je pospravljeno zato, da se mu ne umaže laptop - zemeljska - fizičn apraktičnost
jest pa zato, da nimam občutka, da je v meni umazano/razmetano .. občutka.. tko se počutim


Bogi, boga...   www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/hug.gif



Zakaj?


Ker je družinska/partnerska skupnost, ki temelji na šeranju  zavesti o nedoumljivi skupni skrivnosti, sposobna preneset tisoč in eno zgodbo, po katerih je dom dom tud če je v eni zgodbi gnezdo,  v drugi  pa brlog.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svoboda
Reply #98 - 15.02.2007 at 11:04:57
 
titud wrote on 15.02.2007 at 10:36:42:
Quote:
titud wrote on 15.02.2007 at 09:36:27:
Quote:
da ti povemprimer, kaj sva enkrat z ex mihom dorekla
da on hoče da je pospravljeno zato, da se mu ne umaže laptop - zemeljska - fizičn apraktičnost
jest pa zato, da nimam občutka, da je v meni umazano/razmetano .. občutka.. tko se počutim


Bogi, boga...   www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/hug.gif



Zakaj?


Ker je družinska/partnerska skupnost, ki temelji na šeranju  zavesti o nedoumljivi skupni skrivnosti, sposobna preneset tisoč in eno zgodbo, po katerih je dom dom tud če je v eni zgodbi gnezdo,  v drugi  pa brlog.  


Posameznik v interakciji s komerkoli ali čimer koli, pa misliš da ne?


Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Svoboda
Reply #99 - 15.02.2007 at 11:57:12
 
Quote:
titud wrote on 15.02.2007 at 10:36:42:
Quote:
titud wrote on 15.02.2007 at 09:36:27:
Quote:
da ti povemprimer, kaj sva enkrat z ex mihom dorekla
da on hoče da je pospravljeno zato, da se mu ne umaže laptop - zemeljska - fizičn apraktičnost
jest pa zato, da nimam občutka, da je v meni umazano/razmetano .. občutka.. tko se počutim


Bogi, boga...   www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/hug.gif



Zakaj?


Ker je družinska/partnerska skupnost, ki temelji na šeranju  zavesti o nedoumljivi skupni skrivnosti, sposobna preneset tisoč in eno zgodbo, po katerih je dom dom tud če je v eni zgodbi gnezdo,  v drugi  pa brlog.  


Posameznik v interakciji s komerkoli ali čimer koli, pa misliš da ne?




Dostop do dojemanja celega  sveta  kot doma, v katerem si s komerkoli/čimerkoli delimo skupno skrivnost, vodi vedno preko dojemnja  lastnega doma: tistga, iz katerga izhajamo al pa tistga, ki ga sami posutvarimo. Lahko da je svet kot dom že ena od oblik neposredne poustvaritve doma, iz katerga izahjamo, in je očbutnenjsko enak poustvarjenemu domu, ki ni nima univerzalne ambicije, samo po moji izkušnji ima manj dimenzij in s tem manjšo stabilnost. Dugače spovedano: ne verjamem stabilnnost  sveta kot univerzalne skupnosti posmeznikov, če ti ne priznavajo nujnosti vpetosti primarne (partnersko/družinsko/sosedsko/nacionalne...),  a med seboj odprte skupnosti...
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Svoboda
Reply #100 - 19.02.2007 at 09:15:51
 
toliko kolikor je ljudi na svetu, toliko je pogledov na to kaj je svoboda
za nekoga je svoboda to da dobi vsake dva dni prgisce riza

in moje mnenje je da nihce na tem svetu ni svoboden niti nihce na tem svetu ne bo svoboden

lahko je svoboden v enem majhnem segmentu in je to za njega tisto kar ga zapolnjuje

ravnovesje v naravi nikoli ne pokaze 50-50..vedno 49.9-50.1 in je djabe se truditi dokazovati enakovrednost ker ta nikjer ne obstaja tudi v patrnerskem odnosu ne, vedno nekdo dobi vec kot drugi in vedno nekdo da vec kot drugi..popolnega polovicnega dela ni, kar pa ne pomeni da ni ravnovesja

Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Svoboda
Reply #101 - 19.02.2007 at 10:45:26
 
TheONE wrote on 19.02.2007 at 09:15:51:
toliko kolikor je ljudi na svetu, toliko je pogledov na to kaj je svoboda
za nekoga je svoboda to da dobi vsake dva dni prgisce riza

in moje mnenje je da nihce na tem svetu ni svoboden niti nihce na tem svetu ne bo svoboden

lahko je svoboden v enem majhnem segmentu in je to za njega tisto kar ga zapolnjuje

ravnovesje v naravi nikoli ne pokaze 50-50..vedno 49.9-50.1 in je djabe se truditi dokazovati enakovrednost ker ta nikjer ne obstaja tudi v patrnerskem odnosu ne, vedno nekdo dobi vec kot drugi in vedno nekdo da vec kot drugi..popolnega polovicnega dela ni, kar pa ne pomeni da ni ravnovesja




Ta naša razpravljanja so res pokazala natančno to, kar praviš. Vsak ima svojo predstavo o svobodi (tako kot tudi  o vseh drugih vprašanjih), vsak jo občuti na svoj, edinstven način. Se strinjam. Kako zapleteno in kako čudovito Cool.

Prepričana sem, da neke objektivne resnice tu ni. Vezani smo le na svoja občutenja svobode/nesvobode. Toda, če je to stvar osebne presoje, na osnovi česa potem lahko trdimo, da nihče ni svoboden (ali pa obratno: da nihče ni nesvoboden)? Spet na osnovi individualnega občutenja sveta? Huh...



Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Svoboda
Reply #102 - 19.02.2007 at 11:17:26
 
res je,

in stvar je v temu da je svoboda taka kot je nekaj cudovitega ce lahko sprejmes da je to le samo delcek celote ki ga lahko imas.
jaz sem ze veckrat povedal da sem lahko svoboden le takrat ko ljubim kot znam in da mojo ljubezen nekdo sprejema kot edinstveno in jo ne spreminja torej jo vzame tako kot je in je taka kot je tudi precudovita za tistega. Cista zmaga pa je ko je ta ljubezen dopolnjena z druge strani z enako mero...kar se ne pomeni da se ljubiva 50-50

vedno 20-80, 70-30, 55-45, 47-53...skupek je 100 to pa je najvaznejsi del sestavljenega mozaika

tisti ki misli ki prepricuje da je vedno pol pol je nezrel in predvsem zivi v zablodi svojega lastnega ega da nikoli ne dam vec kot le pol


skratka cudovite stvari ce jih cudovito sprejemas...kdo kok in zakaj pa je poglavje zase
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Svoboda
Reply #103 - 19.02.2007 at 11:44:24
 
TheONE wrote on 19.02.2007 at 11:17:26:
res je,

in stvar je v temu da je svoboda taka kot je nekaj cudovitega ce lahko sprejmes da je to le samo delcek celote ki ga lahko imas.
jaz sem ze veckrat povedal da sem lahko svoboden le takrat ko ljubim kot znam in da mojo ljubezen nekdo sprejema kot edinstveno in jo ne spreminja torej jo vzame tako kot je in je taka kot je tudi precudovita za tistega. Cista zmaga pa je ko je ta ljubezen dopolnjena z druge strani z enako mero...kar se ne pomeni da se ljubiva 50-50

vedno 20-80, 70-30, 55-45, 47-53...skupek je 100 to pa je najvaznejsi del sestavljenega mozaika

tisti ki misli ki prepricuje da je vedno pol pol je nezrel in predvsem zivi v zablodi svojega lastnega ega da nikoli ne dam vec kot le pol


skratka cudovite stvari ce jih cudovito sprejemas...kdo kok in zakaj pa je poglavje zase



Hm, procenti... jaz sem pa vedno mislila, da se midva s partnerjem dajeva v ljubezni 100% vsak zase, torej: 100% + 100 % Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Svoboda
Reply #104 - 23.02.2007 at 11:30:13
 
vidis nikoli ne dajes 100% se manj pa da bi dajala vsako sekundo 100%

torej sozitje dopolnjevanje harmonija v ljubezni pomeni skupaj si dajeta 100% en vec drugi manj pa spet drugi manj pa spet vec

mal premisli Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10