Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 29391 times)
quadesh
1
*
Offline

In love with live
Posts: 37

Gender: female
Ko smo že pri dilemah...
27.12.2006 at 11:55:40
 
Živijo...
Ko sem brala spodnjo temo, me je prešinilo, da bi lahko tukaj dobila kak pameten odgovor na mojo dilemico Roll Eyes
Torej... Bila je zabava... neka novoletna reč, vendar v takem finem stilu (brez alkohola, mesa, ...ipd)
In sedim na skrajnem desnem koncu sobe, ko na drugi strani sobe zagledam takooo simpatično bitje...
Sem namreč zelo izbirčne sorte in ni kar tako, da mi nekdo pade v srčka... torej... imava "moment"... se gledava... telo mi preplavijo mravljinci... nepopisno...
Ampak, kaj sedaj?? Iz zabave sem morala oditi pred koncem, tako da niti ni bilo priložnosti, da bi spregovorila kako besedo... ostal je pa v mojih mislih... kake tri dni se mi je še sanjalo o njemu... Smiley
Prijateljica me je spodbujala naj mu napišem e-mail (katerega imam pa čeprav se še spoznala nisva) vendar sem sama nekako mnenja "what is ment to be is ment to be" in sem pustila vse skupaj...
Nakar nekega popoldneva (ko bi morala delati dopoldne:)) sedim v službi in sem nekako otožna... razmišljam o ljubezni... o tem ali sploh še kaj takega obstaja... in kot odgovor na moje vprašanje se na vratih pojavi... on:)
Skoraj sem iz stola padla... Nekako jemljem te stvari kot znake... ne vem... tudi on me je bil vesel... čeprav se "ne poznava"...
Vendar več od tega ni bilo... Čez par dni spoznam žensko... ki mi, ko ji omenim, da mi je nekdo padel v srčka, kot iz topa izstreli njegovo ime... ne, nič ni bilo tako očitnega ali logičnega, da bi po tem lahko sklepala... pa vendar je vedela...
Torej... sedaj sem v precepu... ali narediti korak naprej? Ali se samo prepustiti toku dogodkov...
Zanima me predvsem moški pogled na to Roll Eyes
Že vnaprej vsem hvala za odgovore Smiley

Bodite fajn, objem,
Q
Back to top
 

Več svetlobe, ko spustiš vase, svetlejši postane svet v katerem živiš.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #1 - 27.12.2006 at 13:32:10
 

Sam bi teško rekel kaj bi bilo bolje, narediti korak ali zgolj prepustiti se toku. Pa vendar, gotovo ni nič narobe kadar sami malo pripomoremo k temu, da tok dogodkov teče v bolj željeni smeri. Poleg tega, pa tudi fantje radi vidimo, da nam dekleta pokažejo, da smo jim všeč, da nas imajo rade in da si želijo naše bližine. To vrstnih dejstev, bi gotovo nihče ne mogel sprejeti povsem hladno. Še posebej ne v kolikor gre za obojestransko simpatijo (kakor si nakazala v zgornjem besedilu) in dovolj zrele osebe. Kar nam je znano iz "stare šole dvorjenja" je predvsem dejstvo, da bi naj dvorjenje bilo delo fantov. Vendar pa tudi fantje potrebujemo včasih malo spodbude, saj so dvomi, bojazni in negotovost živi tudi v nas, če že nismo mačisti polni lažne samozavesti in nadutosti. Vseh tvojih čustev ti vsekakor ni potrebno razkriti takoj. To lahko prepustiš času in toku dogotkov. Na kak kofe ga pa le povabi! Zavoljo prijatelstva če že drugega ne. In drugo povabilo bo gotovo sledilo z njegove strani v kolikor tudi sam goji podobna čustva.
Smiley
Želim ti čimveč takih (sladkih) kavic, pa veliko veselja in sreče v novem letu...
L.P.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #2 - 27.12.2006 at 13:42:39
 
ti v bistvu sprašuješ "ali upat na to, da bo temu simpatičnemu bitju postalo jasno, da naj bi on naredil prvi korak", ane?

upanje umre zadnje Wink anyway 917 je mislm da kr lepo razložu sceno
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
quadesh
1
*
Offline

In love with live
Posts: 37

Gender: female
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #3 - 28.12.2006 at 22:53:28
 
Hvala za spodbudne besede  Smiley
Will try to do my best Wink Sicer, ne vem še kdaj in kako... ampak... bom že začutla ko bo:)
Vam pa javim, če bo karkoli novega Wink
Hvala še enkrat...

Objem,
Q
Back to top
 

Več svetlobe, ko spustiš vase, svetlejši postane svet v katerem živiš.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #4 - 07.01.2007 at 15:16:08
 
Nič kaj zgovorni niso tile naši fantje kaj Quadesh?

Dejmo fantje no, boste pa ja dekletu napisal še kej madonca Huh??? Odločitve so res da na nas samih, kakšen nasvet je pa tu in tam le dobrodošel! Če drugega ne, da nam pokaže kako razmišljajo in vidijo določene situacije ostali!

Kako pa drugače Quadesh? Se je že kaj opogumil tale tvoj pobeček? Če se še ni, je najbolje da mu kar takoj poveš, da se bo celo življenje tepel po glavi če bo zamudil to tako lepo priložnost, ker da, vsako jabolko še zdaleč ni enako sladko Grin!!!!!

Dejmo dejmo fantje, napište še kako misel punci za božjo vojo Huh!
Back to top
 
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #5 - 07.01.2007 at 16:27:23
 
quadesh, "prepustiti se toku" ne pomeni nujno "nič ne narediti"

včasih je treba tud kaj narediti, da se voda zlije po strugi in se ti s svojim čolničkom zaziblješ s tokom

upam da razumeš Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #6 - 07.01.2007 at 18:00:27
 
jest imam najrajš če mi ženska da jasno vedet da nej že naredim ta prvi korak hehe
sem en tistih ki oklevajo mencajo in preverijo vse možne scenarije zato ponavadi marsikaj zamudim
sicer se trudim da bi drugač razmišljal pa mi ne gre glih hehe

verjamem da nisem edini tak zato mej to v mislih

drgač pa se strinjam z 917 in lahko samo še dodam:

Ni dileme stvar je jasna, ta rešitev je res krasna Wink
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
quadesh
1
*
Offline

In love with live
Posts: 37

Gender: female
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #7 - 09.01.2007 at 11:06:16
 
Mikron wrote on 07.01.2007 at 18:00:27:
drgač pa se strinjam z 917 in lahko samo še dodam:

Ni dileme stvar je jasna, ta rešitev je res krasna Wink


Grin

Sej najhujš pri vsem tem je, da nekak vedno vemo, kako in kaj... tako da res NI dileme... sam rabimo pa tudi (vsaj jaz) še kako mneneje oziroma eno "brco v rit", da se premaknem nekam Wink

Hvala, hvala Smiley
Back to top
 

Več svetlobe, ko spustiš vase, svetlejši postane svet v katerem živiš.
 
IP Logged
 
quadesh
1
*
Offline

In love with live
Posts: 37

Gender: female
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #8 - 09.01.2007 at 11:25:05
 
917 wrote on 07.01.2007 at 15:16:08:
Nič kaj zgovorni niso tile naši fantje kaj Quadesh?

Dejmo fantje no, boste pa ja dekletu napisal še kej madonca Huh??? Odločitve so res da na nas samih, kakšen nasvet je pa tu in tam le dobrodošel! Če drugega ne, da nam pokaže kako razmišljajo in vidijo določene situacije ostali!

Kako pa drugače Quadesh? Se je že kaj opogumil tale tvoj pobeček? Če se še ni, je najbolje da mu kar takoj poveš, da se bo celo življenje tepel po glavi če bo zamudil to tako lepo priložnost, ker da, vsako jabolko še zdaleč ni enako sladko Grin!!!!!

Dejmo dejmo fantje, napište še kako misel punci za božjo vojo Huh!


917 hvala ti ful za tole spodbudo Wink Se strinjam s tabo...odločitve so na naši strani, ampak je zanimivo vidt različne poglede na določeno situacijo... sploh je to zanimivo pri takih moški-ženska zdevah Smiley
Kot sem vidla si ti tudi že dobil ful odgovorov-bi kej napisala pa je že vse napisano Smiley
Lohka ti le zaželim, naj se ti tvoja situacija razplete čimbolj ugodno... držim fige Wink
Back to top
 

Več svetlobe, ko spustiš vase, svetlejši postane svet v katerem živiš.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #9 - 09.01.2007 at 12:15:01
 
quadesh wrote on 09.01.2007 at 11:25:05:
bi kej napisala pa je že vse napisano Smiley


Ne sekeri se Quadesh, zdej itak sam še brco v tazadnjo rabim!!!  Grin

quadesh wrote on 09.01.2007 at 11:25:05:
Lohka ti le zaželim, naj se ti tvoja situacija razplete čimbolj ugodno... držim fige Wink


Hvala  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #10 - 10.01.2007 at 18:50:11
 
Prebrala sem samo prvo sporočilo.
Jaz osebno mislim, da je najtežje narediti zadnji korak, kot pa prvega.
Večina naših ljubezni se ne uresnični ravno zavoljo dvoma in strahu. Nismo prepričani vase, tvegamo ali bomo sprejeti ali zavrnjeni in ravno v tem tveganju je čar vsega. Bez poguma, bi pa se svet že davno ustavil...
Ne odobravam siljenja v neko osebo, samo začeti je nekje pač treba kajne da? Brez nič...je samo jen beden nič.
Baje so taki časi, da ženske v večini primerov osvajamo in me moški nas. Vse je na glavo. Velikokrat se zgrozim od pogledu na ženske in dekleta, ki so v teh svojih dejanjih že kar nasilne. Oblečejo se izivalno, potem pa so kot lovače pripravljene na plen, ki jim je trenutno všeč in hopla...
Kaj si o tem mislite moški, si samo predstavljam lahko, meni se že kar smilite. Od vse pohote in nagih teles, bi se še meni zmešalo...še dobro, da sem ženska.
je pa prav mikavno in nadve orečujoče omrežit kr enga tipa, ga totalno zmešat, zavest, in čuvat pred drugimi...takega občutka človek ne doživi vsak dan, enkratna zmaga je to in prav paše. Priznam. Daje veliko veličino egu in človek začne verjeti v svoje sposobnosti, svoj šarm in pohoto. Na delo punca. Čimprej, dokler ti ga katera druga ne spelje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
quadesh
1
*
Offline

In love with live
Posts: 37

Gender: female
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #11 - 11.01.2007 at 11:10:27
 
Donna... tako zelo se strinjam s tabo...
Sploh glede novodobnega načina osvajanja... ob pogledu na vse te punce, ki se obešajo okoli vratu svojim simpatijam, se človek kar malo zamisli...
In ravno tu nekje nastane ta težavica... jaz osebno sem bila vedno proti takemu načinu osvajanja... prevelikokrat sem ostala še preveč hladna zaradi tega... no ja je bila lekcija zame Smiley
Ampak nekako se pri teh stvareh ne morem in ne morem spraviti v akcijo... ampak glede na vse poste, ki so mi dali ful volje Smiley , bom šla v akcijo  Roll Eyes
Hvala Donna Wink
Back to top
 

Več svetlobe, ko spustiš vase, svetlejši postane svet v katerem živiš.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #12 - 12.01.2007 at 16:37:19
 
Ja brez poguma, pa pri celi stvari ne gre. ravno zavoljo strahu in omahovanja marsikatera ljubezen ni zaživela, čeprav bi lahko. Brez pogumnih ljudi, bi se lajf tukaj na zemlji ostavil za večno.
Tisto kar sem pisala o lovačah in pohotnicah, ki zapeljujejo moške je res. Je pa tudi druga plat te zgodbe. Moški bi imeli raje za dekle ob sebi čisto povprečno in ne vem kako lepo dekle, kot pa fanfatalko ali celo lepotico, za katero bi se vsak dan tresli, da je kdo drug ne prevzame...Kar napišejo naj moški še to. Prej se lepotic bojijo in une nasilne lovače tudi niso za dolgotrajno ljubezensko zvezo, prej za eno nočno avanturo.
mam prav moški ali se spet motim? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #13 - 12.01.2007 at 18:54:27
 
Donna wrote on 12.01.2007 at 16:37:19:
Ja brez poguma, pa pri celi stvari ne gre. ravno zavoljo strahu in omahovanja marsikatera ljubezen ni zaživela, čeprav bi lahko. Brez pogumnih ljudi, bi se lajf tukaj na zemlji ostavil za večno.
Tisto kar sem pisala o lovačah in pohotnicah, ki zapeljujejo moške je res. Je pa tudi druga plat te zgodbe. Moški bi imeli raje za dekle ob sebi čisto povprečno in ne vem kako lepo dekle, kot pa fanfatalko ali celo lepotico, za katero bi se vsak dan tresli, da je kdo drug ne prevzame...Kar napišejo naj moški še to. Prej se lepotic bojijo in une nasilne lovače tudi niso za dolgotrajno ljubezensko zvezo, prej za eno nočno avanturo.
mam prav moški ali se spet motim? Grin


Jst pravim, da se motiš Tongue
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Ko smo že pri dilemah...
Reply #14 - 13.01.2007 at 10:15:23
 
Donna wrote on 12.01.2007 at 16:37:19:
Ja brez poguma, pa pri celi stvari ne gre. ravno zavoljo strahu in omahovanja marsikatera ljubezen ni zaživela, čeprav bi lahko. Brez pogumnih ljudi, bi se lajf tukaj na zemlji ostavil za večno.
Tisto kar sem pisala o lovačah in pohotnicah, ki zapeljujejo moške je res. Je pa tudi druga plat te zgodbe. Moški bi imeli raje za dekle ob sebi čisto povprečno in ne vem kako lepo dekle, kot pa fanfatalko ali celo lepotico, za katero bi se vsak dan tresli, da je kdo drug ne prevzame...Kar napišejo naj moški še to. Prej se lepotic bojijo in une nasilne lovače tudi niso za dolgotrajno ljubezensko zvezo, prej za eno nočno avanturo.
mam prav moški ali se spet motim? Grin

Jaz pa pravim, da se v tem pogledu niti ne motiš toliko  Wink ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6