Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 20986 times)
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
26.12.2006 at 13:14:00
 
Je kdo ze sprobal? Izkusnje?
Back to top
 
 
IP Logged
 
pija
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #1 - 26.12.2006 at 18:56:30
 
Živjo. Nekaj malega imam izkušenj z energijo, ki je delovala in še deluje preko Bruna Groeninga. Potrebno je vedeti, da energija, kot polje univerzalne Ljubezni obstaja in je prisotna ves čas, je pa pomembno, da se ji predamo.
Ogledala sem si dokumentarni film z resničnimi posnetki njegovega delovanja in moč te energoje je bilo čuti ob tem.
Drugače o tem bi lahko veliko pisala, lahko pa ti predlagam obisk pri trenutno živečem človeku, ki je ravnotako svojo dušo tako prečistil, da je postal "kanal" za to čisto izvorno energijo in deluje preko njega. To je Stephen Turoff. Če te v zvezi z njim kaj zanima, sporoči, pa ti še več napišem... Sama sem bila na njegovi terapiji dvakrat in enkrat na njegovem seminarju, kjer govori nauk, ki te vodi v globlje zavedanje samega sebe, poveže te s svojo dušo. Energija v njegovi bližini je tako močna, da sem v trenutku ko sem prišla v stik z njo, se začela počutiti, kot bi ne imela fizičnega telesa, neke vrste blaženost. Ogromno bi lahko o tem pisala, a bom počakala na odgovor, da vem če te sploh zanima.
Zaenkrat pa lep pozdrav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #2 - 26.12.2006 at 19:35:48
 
Ja, super, tudi jaz poznam Stephena, vendar ne poznam njegovih kalkulacij za 9000 sit  Shockedna "seanse" Undecided . Verjetno je Bruno cenejši  Cool, ( ker je v višjih dimenzijah ), Wink .......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #3 - 27.12.2006 at 13:30:30
 
Pija, hvala za info. Bolj me zanima Bruno G. Od Stephena sem precej slisal od kolegice, ki je tud hodila k njemu. In enkrat sem tja peljal eno drugo kolegico in so mi dovolili, da sem ga mal opazoval pri delu, ko je se delal operacije. Ampak sam sem "alergicen" na pretirane (da ne recem oderuske) cene delavnic novodobnih ezoterikov, zato me ne vlece tja. Moram popravit koprona - cena je zdaj baje 65 Eur (=15.600 Sit) za pol urce skupinske seanse, toplo pa seveda priporocajo  Wink, da gres na tri zaporedoma (v treh dneh). Torej placas vse skupaj pribl. 47.000. Ne vem, mogoce sem skrt, ampak men je to mal pretirano.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #4 - 28.12.2006 at 19:49:26
 
možno, ravnokar pa sem vprašal , Rastota, prijatelja, ki ga je obiskal jeseni na Bledu, in za slabi 2 uri je bila vstopnica 9000 SIT Roll Eyes. Morda so druge terapije drugih cen, Tongue ... To je nekam čudno obdarjeni dar, mar ne ...  Questioning  ... Seee yaaa , Boštjan , Minkendorf
Back to top
 
 
IP Logged
 
pija
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #5 - 28.12.2006 at 22:58:41
 
Živjo,
  KAR SE TIČE DENARJA LAHKO SPOMNEM ŠE NA NEKAJ VIDIKOV. BRUNO GROENING JE, ČE BI REKLI TAKO KOT JE REKEL JEZUS: "ZASTONJ STE PREJELI IN ZASTONJ DAJAJTE,"RES TAKO DELOVAL. KAR DOLGO ČASA JE ŽIVEL TAKO. JE PA RES, DA POVSOD, KJER SE POJAVI ČLOVEK S TAKO ČISTIM SRCEM IN TAKO VISOKO ZAVESTJO, KMALU PRIDEJO ZRAVEN TUDI LJUDJE, KI JIH PREMAMIJO RAZNE SKUŠNJAVE TEGA SVETA, OD BOGATSTVA, SLAVE IN ŠE MNOGIH KORISTI, KATERIM SE NJIHOV UM NI SPOSOBEN UPRETI.
TAKO SE JE ZGODILO ŽE V PRIMERU JEZUSA KRISTUSA, KJER SO GA KRUTO, PA ČEPRAV SE JE VSE TO MORALO ZGODITI, TRPINČILI, NAKAR PA SO KASNEJE UPORABILI RAVNO NJEGOVO IME ZA SVOJO ŽELJO PO URESNIČEVANJU LASTNE  OBLASTI...  
 TAKO SE JE ZGODILO TUDI V PRIMERU BRUNA GROENINGA, KO SO MU PONUDILI, DA BI MU POMAGALI V NJEGOVEM DELOVANJU IN JE PRIVOLIL, KASNEJE PA SE JE IZKAZALO, DA JE BIL V OZADJU POHLEP PO DENARJU... NAKAR SO GA PREGANJALI CELO NA SODIŠČU, KJER SE JE MORAL ZAGOVARJATI, DA NIKOLI NI POBRAL OD NIKOGAR NOBENEGA DENARJA... ZELO DOLGA ZGODBA... IMEL JE SKRATKA ZELO TEŽKO POT, ČERAVNO JE VEDEL, DA JE PRAVA IN NI ODSTOPIL OD NJE VSE ŽIVLJENJE. CELO, KO SO GA LJUDJE ZAČELI KRIVIČNO OBTOŽEVATI, GOVORILI SO, DA POBIRA DENAR OD NAJREVNEJŠIH MED REVNIMI, JE ON REKEL: "JAZ SEM ŽE PREJ VEDEL, DA SE BO VSE TO DOGAJALO IN ZGODILO, VENDAR SEM DAL PRILOŽNOST TUDI TEM LJUDEM, KI ME GOLJUFAJO, DA SPOZNAJO SEBE." NIKOGAR NI SODIL IN RAZSOJAL IN JE Z VSO LJUBEZNIJO DELOVAL NAPREJ, PA ČEPRAV SO NJEGOVO IME IZKORISTILI IN MU METALI POLENA POD NOGE. PRAV ZARADI TE NESKONČNE LJUBEZNI SO SE LAHKO DOGAJALA VSA TA OZDRAVLJENJA V NJEGOVI BLIŽINI. TO JE PA MOČ ČISTEGA SRCA, ODPUŠČANJE, ODPUŠČANJE, ODPUŠČANJE.  
  VEDNO SE DOGAJAJO TAKE STVARI, KER NISMO LJUDJE ZRELI, DA BI ZNALI PREPOZNATI ČISTOST, PREDVSEM PA JE NISMO SPOSOBNI DOLGO OHRANJATI V SEBI.  
TUDI OKROG TUROFFA SE JE IN SE DOGAJA OGROMNO TAKIH DILEM IN STVARI, KI ŽELIJO NJEGOVO DELOVANJE ZARADI NEVEDNOSTI ZATRETI. TAKO KOT SO LJUDJE STORILI Z VELIKO MOJSTRI MODROSTI, KI SO ŽELELI LJUDEM POMAGATI ODPRETI OČI IN JIM POKAZATI ZDRAVILNO MOČ ČISTE DUŠE V NJIH SAMIH. KOT JE BRUNO, PA TUDI JEZUS ALI TUROFF VEDNO SKROMNO  REKEL:"NE ZAHVALJUJTE SE MENI ZA SVOJO OZDRAVITEV, TEMVEČ VAŠEMU NEBEŠKEMU OČETU."  
 KER PA JE ČLOVEŠKI UM TAKO DESTRUKTIVEN, DA CELO TISTEMU, KI IMA MODROST IN ZNANJE VODITI LJUDI K NJIHOVEMU LASTNEMU OZDRAVLJENJU, KOT SO TI TRIJE, CELO TAM EGOISTIČNI UM NE DOVOLI POMOČI. BRUNOTU SO OBLASTI PREPREČILE DELOVANJE, ZARADI SVOJE LASTNE NEVEDNOSTI, TAKO, DA SO LJUDJE BOLNI, HROMI, SLEPI...PRIŠLI K OBLASTEM JIH PROSITI, DA NAJ DOVOLIJO BRUNOTU, DA JIH ZDRAVI. TAKŠEN JE PA ČLOVŠKI EGO! SODI IN S TEM NA KONCU NE OBSODI NIKOGAR DRUGEGA KOT SAMEGA SEBE. OBSODI SE NA PONOVNO NEVEDNOST IN SI ZAPRE POT DO SPOZNANJA LASTNE BOŽANSKE NARAVE, ZAPRE SI POT, KI MU JO BI LAHKO TAKA ČISTA DUŠA POKAZALA. A VENDAR JE TUDI TO PRAV, TO JE PAČ NJIHOVA POT UČENJA.
ŽELELA SEM POVEDATI TUKAJ TO, DA NI DOBRO SODITI, KER SODBA SE RODI IZ EGA, RAZUMEM SICER, RES JE RES ČASVELIKE TEME, KO JE TEŽKO ZAUPATI KOMU... ZATO PA JE JEZUS LEPO REKEL:"VELIKO JIH BO, KI BODO DELALI V MOJEM IMENU, IN PO NJIHOVIH SADOVIH JIH BOSTE PREPOZNALI." BRUNO JE ODPRL MNOGIM DUŠAM POT OZDRAVLJENJA, MNOGI PRIČAJO O "ČUDEŽNIH" IZCELITVAH (TAKO SO JIH POIMENOVALI), RAVNO TAKO SO MNOGI, KI SO DOŽIVELI OZDRAVITEV IN O TEM PRIČAJO PRIŠLI OD TUROFFA.  
  ZATO PREDLAGAM, DA NAJ NIHČE NE SODI, KER SODBA JE V EGU, TOLIKO BOLJ PA SE NAJ VSI TRUDIMO SLIŠATI GLAS LASTNE DUŠE, KI JE LJUBEZEN.
  VELIKO SEM NAPISALA, PA ŠE BI LAHKO KAJ, A DOVOLJ. VSEM SKUPAJ ŽELIM SAMO ČIMVEČ LJUBEZNI V SRČKIH.  
ČAV ČAV
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #6 - 29.12.2006 at 00:00:17
 
nisi me prepričala o njunem duhovnem delovanju, saj-kot praviš, zdravita vsakega, ki jima plača. Jezus je ozdravil samo tiste, za katere je videl, da jih bolezen ovira in zaradi nje ne napredujejo v svojem poslanstvu, in bodo z ozdravitvijo oplemenitili svojo usodo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #7 - 30.12.2006 at 13:01:16
 
Pija, se v bistvu povsem strinjam s tabo, da ne smemo obsojati delovanja drugih. Jasno, da to izvira iz nasega ega. Ceprav poznam mnogo primerov tako opevanih zdravilcev in gurujev, ki se sami niso razcistili s svojim egom. Celo nasprotno - za nekatere sem imel obcutek, da se jim je ego tako napihnil in okrepil, da ne vem, kako bojo sploh kdaj spregledali svojo lastno iluzijo. Tudi kaksne okultne (tudi zdravilne) moci se ne pomenijo cistosti srca!! Turoffa sicer nocem dajati v ta kos, ker ga osebno ne poznam oz. nisem z njim kakorkoli imel stika, razen da sem ga par minut opazoval pri njegovem delu. Zato seveda ne morem imeti relevantnega mnenja o njegovem delovanju, se manj pa o njegovi duhovni razvitosti. S prejsnjim postom glede njegovih cen ga niti nisem hotel obsojati, ampak sem samo povedal svoje mnenje - da pac nisem pripravljen placati take cene. Nic nimam proti nekim normalnim cenam, sej je jasno, da si vsako delo zasluzi svoje placilo. Jezus je sicer mogoce res deloval drugace, vendar je bil On na nekem drugem nivoju in predvsem je zivel v drugih casih. V danasjnih casih nimam popolnoma nic proti, da zdravilec zaracuna neko primerno ceno za svoje delo. Vendar pa 47.000 Sit za trikrat po pol ure (in to skupinsko, ne individualno) je zame pac prevec. Ce bi vsaj imel money-back garancijo  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
snow
Ex Member




Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #8 - 02.01.2007 at 22:15:02
 
na lunin.net je nekdo rekel, da je zdravljenje pri Toruffu doma v Angliji po čisto simbolični ceni, morate pomisliti da je verjetno en kup posrednikov ki verjetno Turoffu zrihtajo plac tle v Sloveniji, vse organizirajo, pa še sami zdraven kej vzamejo, pa on ima tudi nekaj potnih stroškov itd.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #9 - 03.01.2007 at 23:36:00
 
Ok, dost o Turoffu; verjetno je itak ze odprt kaksen topic o njem (ce pa koga se kej vec zanima, sem najdu tole njegovo anglesko stran: http://www.stephenturoff.org/main.htm). Dejmo se klele drzat prvotnega topica - sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu. Ce ma se kdo kaksne izkusnje, z besedo na dan  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #10 - 15.03.2007 at 09:04:31
 
Ja, res zahajamo spet .  Sem pa imel ravno prejle bližnje srečanje z enim od prijateljev Brunota ... Cheesy
Ja, če kdo kaj več ve o tem karkoli, ... bi prosil, če lahko kaj več razloži  Undecided...
- kaj pravi Bruno o Bogu in recimo o Jezusu , ker me zanima  Roll Eyes .
No, saj, verjetno si bom šel še ogledat film, ki ga vrtijo v dvorani Tabor, v Lj ... Cool
No, pa Lp, B
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #11 - 15.03.2007 at 10:20:05
 
Kopron, sem gledal tist film na Taboru (sicer ne celega, ker traja cel dan) in je vsekakor zanimiv za videt. Kaj pravi o Jezusu ne vem, je pa imel nekaj podobnih naukov kot Jezus. Na koncu ko je zbolel (baje se je v njem nabralo prevec energije, ker so mu nemske oblasti prepovedale zdraviti, in so se mu notranji organi zaceli dobesedno "kuriti"), je sel tudi sam v Lurd na oddih. Ceprav je potem vseeno kar kmalu umrl. Rekel je, da njemu noben ne more pomagat in da so ga ubili s tem, da so mu prepovedal zdravit. Je pa itak ze enih pet let prej tocno napovedal svojo smrt.
Sem najdu tole stran od njega, mogoce bos tm dobil se kej informacij, kaj je ucil: http://www.bruno-groening.org/english/
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #12 - 17.03.2007 at 07:43:57
 
Jah, no, saj, mogoče ( verjetno ) ga bom šel gledat ju3  Roll Eyes , ...če bo Bog dal Roll Eyes, ... da res preverim vseskupaj   Roll EyesShocked Cool ... + Lep, sončen dan, vsem skupaj , še napreeej  Smiley, Lp, B
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #13 - 17.03.2007 at 09:47:05
 
Kdaj pa je film? A je spet na Taboru?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lotus`
Ex Member




Re: Sistem samozdravljenja po Brunu Groeningu
Reply #14 - 04.11.2007 at 20:51:30
 
Učenje Bruna Groeninga aktualno še danes.  

Bruno Groening je umrl leta 1959 v Parizu. Izgledalo je, da je s tem vse končano. Njegovi sovražniki so si oddahnili. Večina njegovih prijateljev se je razkropila. Ostala je samo mala skupinica in dalje sledila njegovemu Učenju. Vendar se je tedaj začelo dogajati nekaj nerazumljivega: izcelitve. Bruno Groening, čudodelni izcelitelj, kot so ga imenovali, ni bil več tukaj, kljub temu pa so se še naprej dogajale izcelitve. Najprej v majhnem krogu, kasneje pa širom po svetu kar je potrjeno s strani zdravnikov.  

Izcelitve po duhovni poti se dogajajo še naprej.  

Danes Krog prijateljev Bruna Groeninga nadaljuje njegovo Delo in je postal eno največjih združenj za izcelitve po duhovni poti. V tem Krogu so se našli ljudje, ki so doživeli izcelitve preko učenja Bruna Groeninga oziroma ljudje, ki jih želijo doživeti. Znotraj Kroga prijateljev obstaja medicinsko-znanstvena strokovna skupina (MWF), ki izcelitve preverja in jih dokumentira. V nekaterih državah je Krog prijateljev, ravno zaradi svojih zaslug za zdravje ljudi, javno priznan in cenjen.  
 
Še o filmu:
Preko 70 ur posnetega filmskega gradiva, 80 intervjujev s pričami časa - preko 2.000 statistov.  

   
Spomladi leta 1949 se je na tisoče ljudi valilo v westfalenski Herford. Jeseni istega leta pa je prihajalo tudi do 30.000 ljudi na Traberhof pri Rosenheimu. Množica bolnih in invalidnih, ki so imeli samo en cilj: Bruno Groening. Za mnoge je bil zadnje upanje. Dotolčeni od vojne, odpisani od zdravnikov so ti ljudje imeli samo eno željo: ozdraveti ter se osvoboditi bolečin in trpljenja. Pomagal naj bi jim Bruno Groening.  

9 let dela – trajanje 5 ur – trije deli.  

"Fenomen Bruno Groening" opisuje dramatične dogodke tistega časa in gre po sledeh tega nenavadnega človeka. Odprto, objektivno in sočutno nam ta film osvetljuje posamezne postaje v življenju in delovanju Bruna Groeninga

Fenomen Bruno Gröning - Po sledeh "čudodelnega izcelitelja"
Predstavitev filma v elektronski obliki (DVD)
ali projekcija 35mm filmskega posnetka  

Celje   Nedelja:
16. dec. 2007   14:00-20:00 uri*
06. jan. 2008   14:00-20:00 uri*
27. jan. 2008   14:00-20:00 uri*  

CELJSKI DOM-mala dvorana
Krekov trg 3
SL-3000 Celje  
 
Rezervacije kart
Tel.: +386-51-309 017, +386-5-9010307
Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke
Organizator: Krog prijateljev Bruna Gröninga
Rezervacija kart na spletu  (*vklj. 2 odmora)  

Ljubljana   Nedelja:
04.11.2007   14:00-20:00 uri*
25.11.2007   14:00-20:00 uri*
16.12.2007   14:00-20:00 uri*  

Dijaški dom Tabor
Vidovdanska c. 7
SL-1000 Ljubljana
(vhod iz Kotnikove ulice –
nasproti Ledina centra)  
 
Rezervacije kart
Tel.: +386-1-5181584
Mob.: +386-41-411087
Vstop prost, prosimo za prostovoljne prispevke
Organizator: Krog prijateljev Bruna Gröninga

Termini so objavljeni tudi na spletni strani : http://www.bruno-groening-film.org/


Lep dan  še naprej!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2