Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 35577 times)
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #75 - 30.01.2007 at 13:31:56
 
GrinKaj pri sedemdesetih...se že zdaj pri štiridesetih...
EmbarrassedEvo, priznam. Nisem imela poguma ali pa sem bila vse prepolna zaprek in zadržkov...se v živo spominjam trenutkov, ko je cela stvar prišla do vrelišča...vse je bilo popolno in enkratno, postelje postlane in so vabile v skušnjavo...ah, ja, jaz pa ne. Prevzetna in prefrigana, da bi si priznala...bogi srčki moški, ki so onemeli od presenečenja in besa...kaj pa se tale gre? Sej ni nič posebnega...tako vzvišena in deviško pristranska...baba hudičeva...se spominjam dogodkov v avtu, ko so se šipe krivile od vlage in zarosenosti, jza pa se bi samo poljubljala do onemoglosti...
... pa lepo po francosko, nosek naprej in glavo pokonci...še adijo nisem rekla...
pa je bilo vse tako kot v filmih...dorečeno že v naprej, da se bo nekaj zgodilo... da se mora nekaj zgoditi... po vseh verjetnostnih izračunih, bi morala...DATI!
pa nisem... Basta finito... Še danes mi je žal. Mogoče bi bilo pa bilo lepo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #76 - 31.01.2007 at 11:38:20
 
Grin

Cazanova???

Grin

Ni ni izginu...
Tudi preselu se ni...
Niti ga niso rastrgali...

VSAJ ZAENKRAT!!!???

Roll Eyes

Je pa res, da me dolgo ni bilo na netu... Sem se izgubil nekje med delom (faks) in pisanim cvetjem nebeških poljan polnih sladkega medu na oni strani dotika... In prav presenečen sem nad vsem, kajti sploh vedel nisem, da je raj tako bljizu, ko mu enkrat dovoliš, da vzcveti v tvojem srcu...

A vi pa še kar raspredate tukaj? Lepo, lepo... Mislil sem namreč, da je v igri že toliko novih postov, da se na tem že pošteno nabira prah... Tako da, tudi kar se tega tiče sem prav prijetno presenečen... Neumorni ste madona... Grin

Se še oglasim...

L.P. Vsem skupaj...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #77 - 31.01.2007 at 12:01:01
 
917 a samo to? Samo šola ti hodi po glavi? Grin
Kaj pa una pohotnica? Grin
Si jo odmislu? Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #78 - 02.02.2007 at 11:36:37
 
Donna wrote on 31.01.2007 at 12:01:01:
917 a samo to? Samo šola ti hodi po glavi? Grin
Kaj pa una pohotnica? Grin
Si jo odmislu? Embarrassed


NEEEEE nisem jo odmislu... Mi ni ratal... Pa saj sem rekel, da sem se izgubil med pisanim cvetjem nebeških poljan...  Grin

Faks je le postranska zadeva... Toliko pač, kolikor prostega časa mi ostane...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #79 - 02.02.2007 at 11:44:12
 
917 wrote on 02.02.2007 at 11:36:37:
NEEEEE nisem jo odmislu... Mi ni ratal...


audaces fortuna iuvat  Tongue
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #80 - 07.02.2007 at 11:32:28
 
Ne razumem? Zakaj pa ti ni ratal? Mene pa zanima...sej si imel vse šanse? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #81 - 18.02.2007 at 16:38:27
 
Donna wrote on 07.02.2007 at 11:32:28:
Ne razumem? Zakaj pa ti ni ratal? Mene pa zanima...sej si imel vse šanse? Grin


Ja Donnica, ne razumeva se midva glih najbolj, kaj?  Roll Eyes

Nevem sicer zakaj, a mi je full nerodno pisati podrobnosti... Mislil sem, da sem se zgoraj dovolj dobro izrazil, da bi me lahko vsi razumeli, a kot kaze sem se motil. No hotel sem reci, da se je na koncu vse odvilo tako, kot se v takih igricah vedno odvije. Obojestranska privlacnost (ocitno) slej kot prej prilepi telsa v topel objem in tako je nekega vecera prilepila tudi naju. Seveda sedaj ne razmisljava o poroki in tudi hodiva ne  Grin. Ah ta moja naivnost... hehehehehehe So pa minutke, ki jih prebijeva skupaj, kljub temu precej (oz. dovolj) zivahne...
Zaenkrat je vse lepo in prav... In moram reci, da sem srecen, ker mi je zivljenje skupaj z njo podarilo tako lepo izkusnjo. Upam le, da se vse skupaj nebo koncalo, tako kakor je za taksne veze skoraj obvezno... Namrec, da se ljubimci na koncu razidejo kot najvecji sovrazniki... Tega si resnicno nebi zelel vse ostalo pa sprejemam z odprtim srcem... V RADOST IN VESELJE OBEH!!!!

Pozdrav, objem in poljub V S E M...
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #82 - 22.02.2007 at 09:38:37
 
Sorry. Sedaj šele razumem. Potem ti je ratal.
Sem se že zbala, da nista pristala skupaj.
Uživalj dokler je lepo in vroče! Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6