Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 35580 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #45 - 08.01.2007 at 17:20:38
 
Prvi je komad, drugo pa kr nekj?  Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #46 - 08.01.2007 at 17:23:50
 
ixtlan wrote on 08.01.2007 at 17:20:38:
Prvi je komad, drugo pa kr nekj?  Roll Eyes


Roll Eyes Tudi to.


Imela sem v mislih predvsem to, da s dajanjem minda na free pač ne gre zmeraj, ampak je treba pobrat kar je tvojega, dati tistemu absolutno pozornost, odstraniti vse kar je tujega prej ko se daš na free. That's all.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #47 - 08.01.2007 at 17:29:58
 
Že vem kaj hoč povedat. Se strinjam, ampak seveda ne v tem, da ni dobro (preveč) razmišljat. Najprej zavestno sestavljaš programe (kar si verjetno mislila z drugo vrstico), takrat pač več analiziraš in sistematiziraš (leva možganska polovica). Ko enkrat postaviš program v background, v podzavest, potem se ti v procesnem centru naredi prostor in program deluje samodejno iz ozadja, iz podzavesti. Takrat imaš free mind. Ni ti treba razmišljat. Vsaj v zvezi s tem ne kar si že enkrat razmislila in je zate postala rutina. Po možnosti takrat tudi deluješ bolj z desno možgansko polovico. Bolj celostno in spontano.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #48 - 08.01.2007 at 17:34:31
 
Ah, mal sem zabluzil s tema možganskima polovicama, nima veze...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #49 - 08.01.2007 at 17:34:46
 
ixtlan wrote on 08.01.2007 at 17:29:58:
Že vem kaj hoč povedat. Se strinjam, ampak seveda ne v tem, da ni dobro (preveč) razmišljat. Najprej zavestno sestavljaš programe (kar si verjetno mislila z drugo vrstico), takrat pač več analiziraš in sistematiziraš (leva možganska polovica). Ko enkrat postaviš program v background, v podzavest, potem se ti v procesnem centru naredi prostor in program deluje samodejno iz ozadja, iz podzavesti. Takrat imaš free mind. Ni ti treba razmišljat. Vsaj v zvezi s tem ne kar si že enkrat razmislila in je zate postala rutina. Po možnosti takrat tudi deluješ bolj z desno možgansko polovico. Bolj celostno in spontano.


Aha, si dobro dojel. Le da se bojim, da če človek želi, da gre v tem vrstnem redu, mu življenje gre mimo. Torej smo spet pri opustitvi želja in prepustitvi temu kar je.  




Roll EyesKot je spet v enem TUT*-u hudo napisano:

If a bird who could fly, only wished for flight as it sat on a limb, before long it would be unable to fly.

Fly, (ixtlan), fly!  Smiley

   The Universe


ixtlan wrote on 08.01.2007 at 17:34:31:
Ah, mal sem zabluzil s tema možganskima polovicama, nima veze...


Nisi.


Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #50 - 08.01.2007 at 17:41:33
 
Quote:
Le da se bojim, da če človek želi, da gre v tem vrstnem redu, mu življenje gre mimo.


Včer sem bral biografijo enega tipčka, okultista http://www.angelfire.com/az/garethknight/aboutgk.html

Gareth Knight...the story so far

The 1950s ... (tu je bil star 23 let)
The 1960s ...
The 1970s ...
The 1980s ...
The 1990s ...
The 2000s ...

Kmal bodo 2010s ... pa tipo še kar miga Wink medtem je napisal malo morje knjig, da ne govorim o tem kok je mogu naštudirat zadev. ni TKO kratk živlene.  Cool

Quote:
Roll EyesKot je spet v enem TUT*-u hudo napisano:

If a bird who could fly, only wished for flight as it sat on a limb, before long it would be unable to fly.

Fly, (ixtlan), fly!  Smiley

   The Universe



alis grave nil  Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #51 - 08.01.2007 at 17:46:09
 
No, vsaj za eno lepo misel več vem, če ne drugega  Kiss:

"Nothing is heavy to those who have wings."



Čeprav ne štekam kaj bi tega modela tolk gnalo v raziskovanje če ne ljubezen. Upam pa da se zna kdaj ustavit, odnehat and enjoy it.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #52 - 08.01.2007 at 17:51:45
 
Quote:
Čeprav ne štekam kaj bi tega modela tolk gnalo v raziskovanje če ne ljubezen. Upam pa da se zna kdaj ustavit, odnehat and enjoy it.


Jst štekam. Želja po tem, da bi razumel vesolje, kako stvari funkcionirajo. To je tudi namen Zemlje. Druga želja, ki je še edina realna želja, kot sem opazil sam pri sebi, je želja po sobivanju (kar v mojem simbolu vsebuje vse radosti sobivanja, tudi ljubezen).
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #53 - 08.01.2007 at 18:36:30
 
ixtlan wrote on 08.01.2007 at 14:25:54:
lahk povem kaj ne bi naredu. ne bi si v nedogled ustvarjal ene fantazije, ki postaja močnejša bolj k se z njo ukvarjaš, kmalu zaživi neko svoje življenje, ti pa zgubiš stik z realnostjo. če se potem poleg tega še pretvarjaš (kot pravi 917, da se pred to žensko), samega sebe razcepiš, postajaš vedno bolj nekongruenten v svojem obnašanju (kar se seveda tudi opazi). zaradi tega nisi svoboden in trpiš, postajaš vedno bolj neodločen, skratka vedno slabi je. pač greš in nekaj narediš, čimprej. sej greš lahko počas, če ti to paše. ne moreš se pa zanikat. če dejanja postopoma sledijo čustvom, potem se lahko tudi pravočasno ustaviš, še preden te odnese Exclaim po potrebi glede na feedback, ki ga dobiš...najslabše je, da čustvom daš povsem prosto pot, njih fizični izraz pa povsem potlačiš...no, razen če nimaš sadomazohističnih nagenj. po mojem mnenju, je pred vsako nadgradnjo čustev (ki itak sledijo grajenju fantazije), zelo dobrodošel vsaj en reality check


ok, se čist strinjam s tabo!

ampak vsi k so/smo bili u podobni situaciji vejo/vemo, da v takih primerih odpovejo vsa znanja (iz teorije) vsi realni nasveti ipd.. pač si zaljubljen al kaj... (no če nisi nikol bil, se morm odločt a naj te občudujem al pomilujem)
aha kar sem hotla povedat, če neha ugibat in fantazirat in jo idealizirat bolj kot si to ona zasluž, naj se končno tolk skorajž, da izve resnico direkt od nje...  kakršnkol odgovor že bo- bo točn vedu in pol se bo lažji vzel v roke za naprej-predvidevam Roll Eyes je pa res, da lahko pa da 'uživa' v taki negotovosti kot je in bi rad še mal zavlačeval, malčk ostal v njej...

joj pa še to-ne morm si kaj ampak tole:

Quote:
dejansko "a greva fukat" včasih rečem tudi ženski / je vedno zelo očitno, da je mišljeno šaljivo, igrivo... ona me itak pozna in ve kaj lahko pričakuje...


a da potem dejansko gresta Shocked
Shocked in kaj lahko pričakuje Smiley Grin
(sori zloba vn udarja Undecided)
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #54 - 08.01.2007 at 18:58:57
 
spark wrote on 08.01.2007 at 18:36:30:
ampak vsi k so/smo bili u podobni situaciji vejo/vemo, da v takih primerih odpovejo vsa znanja (iz teorije) vsi realni nasveti ipd.. pač si zaljubljen al kaj... (no če nisi nikol bil, se morm odločt a naj te občudujem al pomilujem)


itak da. dejansk sem se sposobn v enem dnevu zaljubit do amena (pač brez nekih konkretnih podatkov o njej), držat zaljubljenost in gradit fantazijo par dni in v njej full uživat (pustit, da me čist prevzame), potem pa v kakšni uri ustavit fantazijo oz. jo spustit na realna tla...in počakat kaj bo, spoznat človeka. reality check. predvsem pa ujet njen tempo (lahko si kvečjemu en korak naprej). zakaj se včasih prepustim fantaziji? ker pogrešam občutek, ki je dbest. sej, če je oseba prava, se itak potem tako izkaže in občutek gradiš postopoma. če pa ni, potem sem pa vsaj nekaj časa užival v fantaziji...da ne pozabim kako bi rad, da bi bilo Wink

spark wrote on 08.01.2007 at 18:36:30:
joj pa še to-ne morm si kaj ampak tole:

Quote:
dejansko "a greva fukat" včasih rečem tudi ženski / je vedno zelo očitno, da je mišljeno šaljivo, igrivo... ona me itak pozna in ve kaj lahko pričakuje...


a da potem dejansko gresta Shocked
Shocked in kaj lahko pričakuje Smiley Grin
(sori zloba vn udarja Undecided)


ja itak. kaj lahko pričakuje? batine Grin (sej čist možn, da bo kkšna bivša brala tole, pol bom pa jst dobu batine Grin Lips Sealed)

ne vem kaj se zgražaš, sej bi šla ti tut, če bi ti tvoj izbranec to full prikupno reku Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #55 - 08.01.2007 at 19:26:20
 
no krasno.. še bl krasno, da ti uspeva reality check (čeprov pol dvomim da gre za eno zalublenost 2die4) .. upam da bo 917ki to tud uspel pa še komu bi prav pršlo Wink


mi2 mava to drgač urejen-se ne rab nč sploh rečt Roll Eyes

če bi pa to izjavu ga pa prej fajn pretepem, pa ne gre za your kind of batine Grin
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #56 - 08.01.2007 at 19:31:29
 
spark wrote on 08.01.2007 at 19:26:20:
no krasno.. še bl krasno, da ti uspeva reality check (čeprov pol dvomim da gre za eno zalublenost 2die4)


nja, že en cajt ni obrodilo nekih pametnih sadov oz. let me put this way: se niso zakoreninila neka drevesa... ja no, enkrat bo že

spark wrote on 08.01.2007 at 19:26:20:
če bi pa to izjavu ga pa prej fajn pretepem, pa ne gre za your kind of batine Grin


aha, aha Cheesy PREJ ga fajn pretepeš...no, no...se mi je zdel, da bi znala cent tut tak pristop  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #57 - 08.01.2007 at 19:34:39
 
spark wrote on 08.01.2007 at 19:26:20:
mi2 mava to drgač urejen-se ne rab nč sploh rečt Roll Eyes


kva pa...na pomežik levega očesa? a imata eno skrivno znamenje?  Grin že vem, zihr mata en tak posebn, pohotn pogled Cool
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #58 - 08.01.2007 at 20:27:16
 
917,
mislm, da bi blo fajn, da bi si najprej odgovoril na eno simpl vprašanje: kaj sploh hočeš?
resno zvezo ali sex?
če hočeš sex, potem ni kej naprej razpredat.
če hočeš ljubezen, potem je naslednje vprašanje: kaj hoče ona?
ona OČITNO, zelo očitno hoče sex.
naslednje vprašanje: ji lahko daš samo to, kar ona hoče? da si rečeš - ok, bova pač samo sexala. brez ostalega zraven. če lahko, potem ok. če tega ne zmoreš, potem je najboljše, da takoj pozabiš na njo, brezkompromisno.

ker fora v odnosih je to, kar ljudje vedno pozabljamo, da ni dost samo to, da nam je nekdo všeč, ampak predvsem, če nam lahko da tak fit back nazaj kakršnega hočemo. in če ti ne more dat tega, kar hočeš, potem ne rini v to.

aja, drgač pa nasvet tud za v prihodnje - mislim, da niti pri moških niti pri ženskah nikoli ne pali to, da nekdo nori za tabo... sej praviš, da kao prikrivaš pa to, ampak kr vidim to tvojo žensko kok jo zabava, ko si ves ubogi tam pred njo. mal ignorance nikol ne škodi  Cheesy
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #59 - 08.01.2007 at 21:15:17
 
MAJHNA SEM BILA,
PIŠKE SEM PASLA,
PIŠKE SO ČIVKALE,
JAZ SEM PA RASLA...
Grin
Ne tai no, nisem tok bogi...Roll Eyes... Nek orto mačo res da še nisem, a tudi klečeplazenje mi ne diši  Grin...
No ja, materjala imam zdajle na pretek, tko, da že letim na delo! V igri je priprava bojne strategije Grin. Načrt??? Cool Iz vse te pisarije še nocoj izdestiliram čarobni napoj, ki bo opogumil moje "žensko" srce in me naredil nesmrtnega. Nato pa s svojo zlato kočijo, urno kakor blisk in silno kakor vihar udarim v ukleto palačo, da zmaju ukradem svojo princeso, ki mi iz sosednjih vrat že maha z belim robčkom v pozdrav, vsa volnja, da izgori v plamenih moje brezmejne strasti. Oh, ne boj se kraljica, ARTUR se je prebudil Grin! Njegovi bratje in sestre so ga opogumili za boj in trojno prekletstvo zmaja, ki stoji med nama, že pada pod mogočnostjo meča, ki me kakor most, ki poveže ločena bregova, združi s teboj v objemu strasti, da vse potopi se v med Grin...

 Huh Grin

Sam se je pa razvila tale debata jao Grin... No, a to vam moram povedati! Nekaj novega sem se pa tudi sam naučil, tako, da ves ta čvek, vsekakor ni bil zastojn...

Thanks Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6