Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 35704 times)
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #30 - 08.01.2007 at 14:03:47
 
No potem pa (če je ne mislš pozabt in nočeš stat ko lipov bog) tkole: kaj pa, če bi se odkrito pogovorila vi2. bi ji razložu tvojo situacijo. Sej če se mata tko fajn pa velik pogovarjata + je že starejša bo znala zrelo odreagirat (vsaj mislm)- ti bo povedala svoj mnenje in ne boš več u dvomih pa tud mi ne bomo ugibal kaj ženska hoče (čeprov prvi vtis smo si že naredl) Wink


LP
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #31 - 08.01.2007 at 14:03:50
 
mogoč jo pa podzavestno dojemaš bl kt mamico in ne tok kot lubico. Freud se je ravnokar v grobu obrnu...na hrbet se je ulegu Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #32 - 08.01.2007 at 14:06:46
 
spark wrote on 08.01.2007 at 14:03:47:
No potem pa (če je ne mislš pozabt in nočeš stat ko lipov bog) tkole: kaj pa, če bi se odkrito pogovorila vi2. bi ji razložu tvojo situacijo. Sej če se mata tko fajn pa velik pogovarjata + je že starejša bo znala zrelo odreagirat (vsaj mislm)- ti bo povedala svoj mnenje in ne boš več u dvomih pa tud mi ne bomo ugibal kaj ženska hoče (čeprov prvi vtis smo si že naredl) Wink
LP


yeah, why don't you kill the passion  Roll Eyes kar razlož ji, potem te bo poujčkala, pomojčkala in poskrbela zate
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #33 - 08.01.2007 at 14:13:18
 
ja kaj bi pa pol ti naredu, da ne bi bil v dilemi, to me pa res zanima...
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #34 - 08.01.2007 at 14:25:54
 
spark wrote on 08.01.2007 at 14:13:18:
ja kaj bi pa pol ti naredu, da ne bi bil v dilemi, to me pa res zanima...


lahk povem kaj ne bi naredu. ne bi si v nedogled ustvarjal ene fantazije, ki postaja močnejša bolj k se z njo ukvarjaš, kmalu zaživi neko svoje življenje, ti pa zgubiš stik z realnostjo. če se potem poleg tega še pretvarjaš (kot pravi 917, da se pred to žensko), samega sebe razcepiš, postajaš vedno bolj nekongruenten v svojem obnašanju (kar se seveda tudi opazi). zaradi tega nisi svoboden in trpiš, postajaš vedno bolj neodločen, skratka vedno slabi je. pač greš in nekaj narediš, čimprej. sej greš lahko počas, če ti to paše. ne moreš se pa zanikat. če dejanja postopoma sledijo čustvom, potem se lahko tudi pravočasno ustaviš, še preden te odnese Exclaim po potrebi glede na feedback, ki ga dobiš...najslabše je, da čustvom daš povsem prosto pot, njih fizični izraz pa povsem potlačiš...no, razen če nimaš sadomazohističnih nagenj. po mojem mnenju, je pred vsako nadgradnjo čustev (ki itak sledijo grajenju fantazije), zelo dobrodošel vsaj en reality check
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #35 - 08.01.2007 at 15:22:07
 
No pa, pustmo sedaj to... Se mi zdi, da smo se že malo preveč oddalili od bistva... Dejstvo je, da se vsakdo lahko znajde pred situacijo, ki ga utegne malce zbegati in upam si stavit, da tudi ti nisi vsemogočen... Za Ojbipov kompleks pa, v kolikor si frojda preučil natančneje, gotovo veš, da nima z dvomi opraviti prav ničesar. Sla po lastni materi (in podobne psihopatologije) nimajo prav ničeser skupnega s slo po malo starejši ženski, ki predvsem zaradi svoje zapeljive in očarljive pojave, požene kri v glavo, gotovo, da vsakemu bolj ali manj zdravemu samcu. Prav tako me osebno niti najmanj ne zanimajo, ženske, ki bi mi v odnosu hotele igrati mater, me vzgajati ali pomilovati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ali kakor sem bil že parkrat ponovil, gre zgol in samo za situacijo, ki je v meni, kot fantu ne tako mačističnih pogledov na svet, zbudila določeno mero negotovosti. Vrjamem pa, da je vam, ki svet merite le z jajci (vašo močjo) in kurcem (vašim ponosom), moja situacija, že smešno patetična! Pa vendar na svetu obstoja še kaj drugega kakor zgol mačizem. Ženskam je slednje vsekakor jasno, zato sem tukaj računal predvsem na nihova mnenja a tudi tebi hvala za trud...

Za konec gobezdanja pa vam še tole skrivnost izdam, zakaj je moški bolj neumen od ženske...

Se še vedno spomnite zgodbe iz edenskega vrta???

No, zato torej, ker je EVA pojedla jabolko spoznanja, Adamu se je pa v grlu zataknil...

In vidite, zato je za njegove potomce španska vas vse, kar se ne da dojeti (zgolj in smo) genitalno...

A očitno vsak, ne le moj sadeš, rabi svoj čas, da dozori (ali zgnije, oboje je del življenja)!!!

Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #36 - 08.01.2007 at 16:06:21
 
917 wrote on 08.01.2007 at 15:22:07:
....Vrjamem pa, da je vam, ki svet merite le z jajci (vašo močjo) in kurcem (vašim ponosom), moja situacija, že smešno patetična! Pa vendar na svetu obstoja še kaj drugega kakor zgol mačizem. Ženskam je slednje vsekakor jasno, zato sem tukaj računal predvsem na nihova mnenja a tudi tebi hvala za trud...

Za konec gobezdanja pa vam še tole skrivnost izdam, zakaj je moški bolj neumen od ženske...

Se še vedno spomnite zgodbe iz edenskega vrta???

No, zato torej, ker je EVA pojedla jabolko spoznanja, Adamu se je pa v grlu zataknil...

In vidite, zato je za njegove potomce španska vas vse, kar se ne da dojeti (zgolj in smo) genitalno...

A očitno vsak, ne le moj sadeš, rabi svoj čas, da dozori (ali zgnije, oboje je del življenja)!!!



hihi...ti tut nis bil lih nakonektan s fotrom oz. nisi imel nobene močne moške osebe v življenju, ki bi jo spoštoval, ane? moje sožalje Wink

z zgornjo zgodbico si sebe postavil iz plemena moških. v katerem plemenu boš? v plemenu žensk? ti pa vse (dobre) ženske na svetu, o kako bi se meli fajn, ane...Wink vsi oz. vse bi funkcionirale na podoben način, vse bi se razumele oz. čutile med sabo...joj kako bi blo fletn Smiley brez mačističnega bullshita, brez takih in drugačnih moških kretenov. Roll Eyes tebe kot edinega "moškega" bi po rokah nosile in opevale zaradi tvojega mesenega dildota, ki bi bila hkrati tudi edina stvar po kateri bi se od njih ločil Tongue

ne zajebavam te, samo mal se hecam. vse kar hočem povedat je, da je vesolje bi-polarno. razlika med ženskim in moškim principom je gonilo vesolja. ravno to, da se te razlike ne zavedaš najbolje, ti dela probleme v tej konkretni situaciji (mimogrede, v situaciji se ne "znajdeš", ampak v situacijo "prideš") tudi meni jih je, skoraj vsakemu jih. meni še posebej...še danes bolj obvladam ženske kvalitete kot moške...jih pa ne uporabljam več aktivno, ampak samo še pasivno...ma težko mi je tole razložit...tisti pluski pa minusi v oni drugi temi bi ti morali dati dovolj osnove za lastno vizualizacijo
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #37 - 08.01.2007 at 16:27:20
 
Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #38 - 08.01.2007 at 16:32:28
 
Se mi zdi, da sem z vsakim postom še bol zmeden... O.K. Se prav mugu bi nehat bit pička in staro nabristat? A te prav razumem? Mislim mogu, to je tvoj nasvet, al kako? Ja sej, mogoče maš prav... Tole stanje duha je res nekam patetično.
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #39 - 08.01.2007 at 16:34:32
 
Fak no...
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #40 - 08.01.2007 at 16:46:54
 
oh...zakaj se pa tako izražaš v zvezi z žensko, v katero si zaljubljen? itak, da ne. ljubi se z njo oz. kakorkoli že čutiš, si predstavljaš. moji "mačistični" izrazi zame osebno niso imeli negativne konotacije...medtem, ko se mi zdi, da je tvoj namen, da jo tvoji imajo, ko takole pretiravaš. kadar uporabim tak izraz / dejansko "a greva fukat" včasih rečem tudi ženski / je vedno zelo očitno, da je mišljeno šaljivo, igrivo... ona me itak pozna in ve kaj lahko pričakuje...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #41 - 08.01.2007 at 16:59:18
 
917 wrote on 08.01.2007 at 16:32:28:
Se mi zdi, da sem z vsakim postom še bol zmeden... O.K. Se prav mugu bi nehat bit pička in staro nabristat? A te prav razumem? Mislim mogu, to je tvoj nasvet, al kako? Ja sej, mogoče maš prav... Tole stanje duha je res nekam patetično.



Me zanima, kaj si pričakoval oz. pričakuješ od tvojega exposure-a tukaj? A ti lahko kdorkoli odvzame to, kar imata vidva, kar je v tvojem srcu? Nihče ne zmore ljubit, ne da bi bil kdaj v dvomih al pa žalosten, zakaj pol iskati popolnost (ali napake) v popolnosti? Ali se upirati dvomom. Men je zakonsko, da razmišljaš o tem. Anyway you'll go will be the right way. Heart knows it's way.

Koliko pa npr. lahko preneseš, da je vse samo v tvoji glavi? (Not that I don't belive in one love).





Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #42 - 08.01.2007 at 17:05:23
 
drgač pa kaj bi ti dejansko lahko svetoval, kar velja nasplošno...pač nisem v tvoji situaciji, niti direktnih nasvetov nikol ne želim dajat...provociram pa rad:P

nasplošno velja tako. ko vzpostaviš nek odnos, se vlogi izmenjavata. nekdo vodi, drugi spremlja. potem obratno. (rapport->pacing->leading) če zdaj ona vodi, ti spremljaš, sprejmeš njeno igro. pusti ji, da te vodi, naj ji bo ker je starejša Wink potem se zamenjata. to je pomembno, to je dinamika odnosa (če poznaš še ravni, torej fizično, čustveno, mentalno, spiritualno, tiste pluse in minuse, potem lažje najdeš svojo vlogo, svojo iztočnico). še pomembneje je, da nisi nikol par korakov spredaj ali par korakov zadaj. predvsem čustveno. pomembno je, da skoz spremljaš njen tempo in temu ustrezno prilagajaš svojega. lahko si korak spredaj ali korak zadaj, več ne. to ni najlažje, se je treba disciplinirat, dokler ti ne postane naravno. če si malo igralca, potem bo najlažje po principu "fake it, till you make it"
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #43 - 08.01.2007 at 17:16:31
 
Quote:
Heart knows it's way.
Koliko npr. lahko preneseš, da je vse samo v tvoji glavi?


Sorry Loops, da te moram razočarat, ampak vsi občutki, prav tako tisti najbolj "srčni" so posledica glave oz. prepričanj. Vsak občutek, ki ga doživiš v telesu sprožijo možgani... Razen občutkov, ki so eksternega izvora.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #44 - 08.01.2007 at 17:19:11
 
ixtlan wrote on 08.01.2007 at 17:16:31:
Quote:
Heart knows it's way.
Koliko npr. lahko preneseš, da je vse samo v tvoji glavi?


Sorry Loops, da te moram razočarat, ampak vsi občutki, prav tako tisti najbolj "srčni" so posledica glave oz. prepričanj. Vsak občutek, ki ga doživiš v telesu sprožijo možgani... Razen občutkov, ki so eksternega izvora.


Ni panike, ixtlan.

Me pa zanima, če lahko vidiš razliko med:

Free your mind and the rest will follow
and
Pick up your brains and the rest will follow.

Na primer. Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6