Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 35576 times)
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Ena manjša DILEMA
02.12.2006 at 13:55:17
 
Pred dobrimi tremi meseci sem spoznal nadvse ocarljivo dekle, ki se je s svojo prikupnostjo tako zelo zažrla v moje srce, da je nenehna misel nanjo, edino, kar je še ostalo od mojega življenja. Kako lepo, boste rekli. Pa vendar je vse skupaj veliko bolj zakomplicerano.

Nedolgo nazaj sem se preselil v novo stanovanje nasproti katerega stoji stanovanje te tako zelo posebne dame. Že prvi dan svojega bivanja v tem novem stanovanju mi je s svojo zapeljivo pojavo pričarala knedelj v grlu a ker je po naravi zelo odprtega, razigranega in vedrega duha, sva se kmalu zbljižala do mere precej pogostih obiskov. Tako so sledile kavice, večerjice in šalice (predvsem iz njene strani), ki so me malo po malo naredile povsem obsedenega, saj so domala vse zvenele kakor: dej že, kaj še čakaš... poleg tega pa so bile izrečene iz ust najbolj privlačnega in simpatičnega bitja kar sem jih videl... Sprva vseh njenih besed niti nisem jemal resno, ker jo seveda nisem poznal nevem kako dobro, pa tudi sicer nisem ravno človek, ki takoj naskoči vsakega, ki pove kaj sladkega. A njene šale so postajale vse bolj pogoste in vse bolj konkretne... Tako sem pričel misliti nanjo iz dneva v dan bolj in se zalotil, da ne mine niti trenutek več, ne da bi mislil nanjo... Te misli so včasih tako intenzivne, da sploh ne slišim ljudi, ki mi kaj govorijo. Dogaja se mi, da stopim iz bajte opazim da nimam ključev, se vrnem v sobo, da bi vzel ključe, zgrabim telefon in zopet zapustim stanovanje brez ključev. Zadnjič sem šel v trgovino, kupil par stvari, jih plačal in zapustil štacuno brez, da bi jih vzel. Nek četrtek sem zamudil vse svoje obveznosti trdno prepričan, da je petek itd...

Tako se v teh svojih blodnjah naposled odločim, da ji razkrijem svoja čustva. Stopim pred njen vhod, pozvonim a doma ni bilo nikogar. Prav tako je bila odsotna tudi naslednji dan, sem pa naletel na njeno kolegico, našo drugo sosedo, ki me je prosila, da bi ji pomagal rešiti neko težavo, ki jo je imela na računalniku v kar sem seveda privolil in...

Na njenem računalniku sem opazil horoskop dekleta, ki mi je tako zelo očaralo... Nevem zakaj, toda odprem ga in zagledam datum njenega rojstva ob čemer pa me je skoraj zadela kap, saj imam sam le 24 let, ona, za božjo voljo, pa je gospa v dobrih 43ih  

Shocked...

Kako, da tega nisem opazil že prej????

Fak...
Vedel sem, da je malo starejša od mene, nisem pa vedel, da skoraj 20 let, saj po svojem videzu daje vtis dekleta pri največ 30ih. Poleg tega je samska, je brez otrok, brez gubice, brez trebuščka, ljubka, simpatična, vselej vesela, energična, prijazna, zabavna...
Njen karakter je resda izžareval zelo nenavadno zrelost a po vsem ostalem...

Huh...  

Sprva sem mislil, eh, zdaj ko vem koliko let ima lahko končno pozabim vse skupaj... A dejstvo je, da ne morem... Nekaj v meni je močnejšega od razuma in poželenje po njej je neskončno. Še nikoli nisem čutil česa takega, tako intenzivnega in moram reči, da sem kar malo zmeden saj vem, da nemorem imeti z njo nič več kot le kako sladko noč...

Ni mi čisto jasno, kaj mi je storiti...

Naj sprejmem njeno igro??? Naj ji povem kaj čutim???  Naj se umaknem preden se zgodi kaj, kar bi me naredilo še bolj zaljubljenega oz. neumnega???

Undecided...

Je to sploh normalno? Namreč, imeti odnos s toliko starejšo žensko?

Ima kdo podobno izkušnjo?

Kakšen nasvet mi bo dobrodošel...

Embarrassed

L.P.
Back to top
« Last Edit: 02.12.2006 at 21:26:16 by 917 »  
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #1 - 03.12.2006 at 11:09:39
 
En nasvet sem slišala, že parkrat:
V življenju obžalujemo samo tisto, česar nismo storili.  Wink

Pa ne preveč resno živet (ta je pa iz mojih lastnih izkušenj  Tongue )

Lep december!
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #2 - 03.12.2006 at 13:33:44
 
Vprašaj se, kaj si resnično želiš in to uresniči. Nikakor pa se ne spusti v podrejeni položaj in ne nastopaj vzvišeno. Leta odmisli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #3 - 03.12.2006 at 14:35:59
 
presel se!
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #4 - 03.12.2006 at 20:10:21
 

m wrote on 03.12.2006 at 11:09:39:
V življenju obžalujemo samo tisto, česar nismo storili.  Wink


Ma, sam to konta: lajf brez obžalovanj in nikoli preko trupel ... vmes pa racio na minimalca.

Lepo bodi(te),
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #5 - 04.12.2006 at 15:20:36
 
nared tko kot si nameravu, postav se pred vrata in nadaljuj kjer si ostal ... pol se boš pa mal lažje odloču ... imho
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #6 - 04.12.2006 at 15:35:28
 
Glej, poznam par, v katrem je ženska okoli 15 let starejša od tipa. Ko so se med njima pojavili kaki problemi, se niso zaradi razlike v letih. Če ti ta podatek kaj pomaga ...

Vsekakor ji povej, kako jo dojemaš in kaj čutiš. Glede na to, da te že prav obseda, je pa sploh treba nekaj naredit. Ko ti bo povedala, kako je z njene strani, takrat se bo šele smiselno o čemer koli odločat. Zaenkrat poznaš samo pol zgodbe – svojo. To, kako jo vidiš, je tvoja interpretacija nje, ne ona. Lahko pa se vajini zgodbi prav krasno sestavita ... Ne vidim nobenega razloga, zaradi katerega bilo to izkušnjo pametno izpustit.

Go for it. Wink
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #7 - 13.12.2006 at 14:39:35
 
Nikjer ni rečeno, da bi ti ne uspelo.
Ženske zrelih let so še kako dojemljive za take mlade fante, moške. Nobene krive vere te ne učim, lahko pa te kaj naučim...premisli.
recimo zapeljevanja, osvajanja, takega, ki je ženskam všeč. kaj praviš na to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #8 - 25.12.2006 at 12:30:24
 
Donna wrote on 13.12.2006 at 14:39:35:
Nikjer ni rečeno, da bi ti ne uspelo.
Ženske zrelih let so še kako dojemljive za take mlade fante, moške. Nobene krive vere te ne učim, lahko pa te kaj naučim...premisli.
recimo zapeljevanja, osvajanja, takega, ki je ženskam všeč. kaj praviš na to?


 Smiley

hmmmm, samo, aaaaaaaaa, no.... Kako bi pa to zgledalo? Teoretično? Praktično? Kje bi se pa učila? Kdaj bi pa lahko začela?

Roll Eyes

Sicer sem pa mislil, da se to, kar je ženskam všeč, razlikuje tako kakor se razlikujete tudi dekleta sama?!?
A vseeno Donna, če poznaš kakšen dober recept, ki vselej enako uspešno pričara iskrico v očeh in nariše nasmeh zadovoljstva čez obraz rdeče obarvanih ličk, bi ga vsekakor želel poznati! Taki recepti gotovo zmeraj prav pridejo... hehehehe

Smiley

Full ste simpatični in prav lepa vam hvala za zgoraj nanizane namige. Nekaj jih je bilo zelo spodbudnih...

Vam kasneje napišem kaj več...

Do takrat pa vsem skupaj želim prijetne in vesele praznike polne sladkih presenečenj MIRU in LJUBEZNI!!!!!!!
                                         
Back to top
« Last Edit: 25.12.2006 at 19:31:02 by 917 »  
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #9 - 29.12.2006 at 11:14:23
 
ko narediš korak naprej potem ga težko narediš nazaj.
Dobro prespi
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #10 - 30.12.2006 at 01:00:01
 
glede let se sploh ne sekirat. to je v današnjem času že tolk pogosto, da ni čist nč nenavadno.
je res, da se najdejo ljudje, k mal čudno pogledajo, ampak sj veš, ljudje itak neki skos čudno gledajo  Cheesy

nism pa čis zihr, da bi se tole obneslo... ne zaradi let, ampak mi deluje bl kt da je to sam en trenuten "crush" k bo minil.
men se je zgodil podobno, da sm bla enkrat čist nora zarad enga moškega, k je bil tud starejši (15 let). in me je držal kr neki časa, sm tud cist zgubila glavo  Wink
in tip je bil res... uf!  Wink ful je imel tist "neki" v seb k me je vleklo k njemu kt magnet. res, moški s tako karizmo, da dol padeš!
ampak se je pol zgodil po dolgem času to, da ko sm ga pogledala, sm v bistvu dojela, da ma v sebi eno ogromno privlačnost + fascinantno notranjost, k me je pritegnila k njemu, da pa si zveze z njim ne predstavljam.
js sm ugotovila, da se ljudje lahko zaljubimo al pa kokrkol že v nekoga, ampak to še ne pomen, da je to pol to. mislm, da bi se mogl zravn vedno vprašat še to, al nam ta oseba lahko da nazaj tak fit back kot ga hočmo al ne. in ko sm se js vprašala, če bi mi on res lahko dal to, kar hočem, tko v celoti, da bi se vidla z njim čez par let v vezi, sm dobla filing, da ne. in je pol ta norost počas minila in mi zdj ni žal za to.  

no ampak to je sam moja izkušnja, zdj kako bo pa s tvojo je pa itak tvoja odločitev  Wink
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Donna
3
***
Offline

I love Angel
Posts: 219
slo
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #11 - 05.01.2007 at 09:14:47
 
917 Grin ni panike nobene. Lahko te naučim teoretično, praktično bi se pa mogla zment, ker te v biti ne poznam in sem do neznancev zelo zadržana...saj razumeš, kajne da? Grin Joke:))
Najbolj me je nasmejal post, ki ti je napisal, da se kar odseliš---ta je kruta!
Ni se ti treba. Ženska zrelih let je na videz čedna in ne vem, zakaj te EMŠO tako bega. Brez veze, veš. Bom napisala ponovnovno, da so ženske zrelih let včasih pravi posladek v tem krutem svetu. Preverjeno, pa jih ne bom naštevala, da se ne boš smejal. Torej? Nič te ne zadržuje. Ob prvi priliki ji lahko dihaš za vrat, saj bo takoj vedela kam mladič tačke moli...v mednožje ne.
Za resno zvezo pa ženska takih let ni, je bolj uporaben predmet, ker potem, kot te začopati, te hoče kar za vedno imet, to pa glede na leta ne gre.
Si samo laver? No, napiši, do kam sta prišla, pa ti napišem še kaj kar je ženskam všeč, na moč. Mlado telo defnitivno in tukaj imaš vse atribute za zmago. Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan_Gopal_Das
Ex Member




Re: Ena manjša DILEMA
Reply #12 - 05.01.2007 at 09:29:04
 
pravi jaz je atma, princip večnosti, znanja in blaženosti, ne to materialno telo skupaj s psiho, žensko ali moško. bolj ko se poistovečaš z materijo, bolj trpiš, iz vidika atme.
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #13 - 06.01.2007 at 17:50:14
 
Donna wrote on 05.01.2007 at 09:14:47:
917 Grin ni panike nobene. Lahko te naučim teoretično, praktično bi se pa mogla zment, ker te v biti ne poznam in sem do neznancev zelo zadržana...saj razumeš, kajne da? Grin Joke:))


Ah, seveda razumem. Sicer pa sem se tudi sam šalil, ko sem bil spraševal, kje, kdaj in kako bi lahko pričela s tole malo šolo dvorjenja.  Smiley

Ampak... Saj bi me lahko...Roll Eyes Grin

Donna wrote on 05.01.2007 at 09:14:47:
Najbolj me je nasmejal post, ki ti je napisal, da se kar odseliš---ta je kruta!
Ni se ti treba. Ženska zrelih let je na videz čedna in ne vem, zakaj te EMŠO tako bega. Brez veze, veš. Bom napisala ponovnovno, da so ženske zrelih let včasih pravi posladek v tem krutem svetu. Preverjeno, pa jih ne bom naštevala, da se ne boš smejal. Torej?


Veš Donna, sama leta me niti ne begajo toliko kolikor me bega dejstvo, da sem z njo postal tako zelo obseden že samo zaradi parih trenutkov, ki sem jih preživel v njeni bljižini. Teh nekaj trenutkov, je res da bilo nadvse prijetnih, polnih smeha, spogledovanja, žgačkljivih šal in podobnega nedolžnega zapeljevanja. Pa vendar me je dekle očaralo predvsem zaradi energije, ki jo tako polno izžareva. Osebnost je vsaj zame od vedno bilo tisto prvo, kar je k ljudem pritegnilo mojo pozornost, ona pa je po svoji karizmi tako zelo posebna, da jo lahko primerjam le s sanjami o raju, ki po svoji sladkosti prekaša celo sama nebesa. Tako je tisto kar me mede, predvsem strah, da bi, ako bi si dovolil končati noč v njenem objemu, povsem izgubil glavo, saj jo že sedaj komaj še nosim na svojih ramenih...

Donna wrote on 05.01.2007 at 09:14:47:
Nič te ne zadržuje. Ob prvi priliki ji lahko dihaš za vrat, saj bo takoj vedela kam mladič tačke moli...v mednožje ne.


Zadržujejo me le lastni dvomi, kajti sama mi velikokrat šalivo pripomne: če boš kaj potreboval in povdari, KARKOLI, veš kje me najdeš! Jaz pa se morem očitno le odločit. Namigov je bilo dovolj, tako, da je jasno, ne le za mladičkove, temveč tudi njene tačke. Moram pa povdarit, njeno mednožje je le drobcen delec tistega, kar bi si sam želel imeti in če bi se mogel odločiti le za eno samcato stvar iz njenega telesa, bi vsekakor izbral srce! Sicer, pa si jo želim celo, z dušo, s telesom in vsem ostalim kar ona je...

Donna wrote on 05.01.2007 at 09:14:47:
Za resno zvezo pa ženska takih let ni, je bolj uporaben predmet, ker potem, kot te začopati, te hoče kar za vedno imet, to pa glede na leta ne gre.


In vidiš Donna, tako zelo sem že zmešan, da si ničesar ne želim bolj kot to, da me začopati in nikoli več ne ispusti. V mojih mislih je nenehno, celo ponoči jo sanjam. Po eni strani se počutim kakor idiot. Mislim, kako je to sploh mogoče, da me tako prevzame 20 let starejša dama? Po drugi strani, pa bi si jo zelel imeti ob sebi za vedno pa k vragu in leta. In ravno to, ta razdvojenost je moja dilema. Vem, da je nemogoče imeti trajnejši odnos s toliko starejšo damo. Glede tega si ne delam nobenih utvar. Pa vendar, ne morem nehat upati, da je to kljub vsemu mogoče... Očitno bi se resnično mogel preseliti...  In to, naravnost v LJ-Polje! Tam bi se gotovo našel še kakšen frej apartma za mojo malenkost Grin

Donna wrote on 05.01.2007 at 09:14:47:
Si samo laver? No, napiši, do kam sta prišla, pa ti napišem še kaj kar je ženskam všeč, na moč. Mlado telo defnitivno in tukaj imaš vse atribute za zmago. Roll Eyes


Biti (samo) Lover kadar gre zgolj za simpatijo in fizično privlačnost vsekakor nekaj lepega, pa tudi relativno lahkotnega. V takih primerih je vsaka filozofija, vsako ovinkarjenje ali sprenevedanje čisto odveč... A kadar mešajo štrene nekoliko globja čustva Embarrassed???    

Čez praznike je bila veliko odsotna (potovanje v tujino, sam sem bil z domačimi), sicer pa sva postala, vsaj mislim, da (relativno) dobra prijatelja. Sam se že od vedno družim bolj s starejšimi in se v taki družbi počutim celo prijetneje vsled nekoliko konstruktivnejših odnosov od tistih, ki jih je moč vzpostaviti z vrstniki mojih let. Precej sva se zbližala tudi v smislu, da sva se odprla drug drugemu in si dovolila spoznati tudi intimnejša dejstva najinih življenj. Osebno jo čutim zelo bljizu in me preseneča, kako zelo sproščena je kadar sva skupaj. Slišal sem tudi nekaj izpovedi njenih ljubezenskih podvigov, za katere so značilni predvsem partnerji pod 30 let... Fetiš očitno! Kakror praviš tudi sama, zaradi privlačnejših teles. Kakšnih intimnejših stikov pa še vedno nisva imela. Čisto naravnost (kakor naprimer želim si te) mi še nikoli ni rekla, da bi me hotela imeti za večerjo (taki direktnosti se pač nebi mogel izmikati), pa vendar so namigi (zdaj že) iz obeh strani tako očitni, da bi še slepec lahko uvidel koliko je ura. Mislim, da se nebom več dolgo mogel zadrževati in si jo bom lepega večera kar vzel, pa če tudi potem umrem od ljubezni, kar bi konec koncev bila čisto lepa smrt. Želim pa si in želim si iz vsega srca, da bi naju tak večer kvečemu zbližal in ne oddaljil, kar je moja največja bojazen in edini razlog, da jo še vedno puščam čakati...

Takole, kakor kratko se je pač dalo...
Lep pozdrav...
Back to top
« Last Edit: 07.01.2007 at 16:20:43 by 917 »  
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #14 - 07.01.2007 at 18:59:05
 
A ja, tole sem še pozabil napisat. Vsega kar do nje čutim ji seveda (še) nisem razkril. Ve ravno dovolj, da je lahko povsem sigurna, da sem ji vselej na voljo, za karkoli bi me že potrebovala. Da pa sem vanjo, milo rečeno, zacopan do ušes in še čez, pa prikrivam kolikor se le da. Bojim se namreč, da bi se tega ustrašila in se umaknila. Sicer še zdaleč nisem vsiliv in nikoli nikogar ne posiljujem s svojim hotenji. Pa vendar, v kolikor si sama želi le občasnega ljubimca, še zdaleč ne potrebuje zaljubljeno dete, ali ne???

Morda mi lahko v zvezi s tem kaj napišeš, če te je volja? Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6