Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 35583 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #15 - 07.01.2007 at 19:30:02
 
ja dej bod dec pa jo že pofukej  Roll Eyes to *očitno* hoče

k te bo naslednič provocirala samo lepo sprejmi igro...sej je že vse naredila, prpravla situacijo, kakor te jest zastopm

sej čustva lahko obdržiš zase pa boš vidu kako se bo razvil. sam te je pa fajn obrnila; to ženske znajo, tkole ujet moško pozornost...ampak ni razloga, da ne bi šlo tudi v drugo smer...eh igrce, ne morš se jim kej dost izognt
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #16 - 07.01.2007 at 20:06:05
 
ixtlan wrote on 07.01.2007 at 19:30:02:
ja dej bod dec pa jo že pofukej  Roll Eyes to *očitno* hoče

k te bo naslednič provocirala samo lepo sprejmi igro...sej je že vse naredila, prpravla situacijo, kakor te jest zastopm

sej čustva lahko obdržiš zase pa boš vidu kako se bo razvil. sam te je pa fajn obrnila; to ženske znajo, tkole ujet moško pozornost...ampak ni razloga, da ne bi šlo tudi v drugo smer...eh igrce, ne morš se jim kej dost izognt


tipičen moški!
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #17 - 07.01.2007 at 20:30:59
 
tai wrote on 07.01.2007 at 20:06:05:
ixtlan wrote on 07.01.2007 at 19:30:02:
ja dej bod dec pa jo že pofukej  Roll Eyes to *očitno* hoče

k te bo naslednič provocirala samo lepo sprejmi igro...sej je že vse naredila, prpravla situacijo, kakor te jest zastopm

sej čustva lahko obdržiš zase pa boš vidu kako se bo razvil. sam te je pa fajn obrnila; to ženske znajo, tkole ujet moško pozornost...ampak ni razloga, da ne bi šlo tudi v drugo smer...eh igrce, ne morš se jim kej dost izognt


tipičen moški!


hehe... si bom to štel za kompliment  Tongue

kokrkol se že sprenevedamo, ženska dejansko hoče desca. takega, ki bo znal po miz udart Smiley arhetip bojevnika ... pogumnega, odločnega, ki ve kaj hoče (alpa si vsaj misli) in si tisto tudi vzame / doseže (ali vsaj proba). seveda na lep način. danes pač ni več mečev, zato mora bit tip oborožen s čim drugim, pametjo npr..  ženska nikakor noče ene nežne, pomehkužene šleve, iz katere bo naredila copato in bo potem zafrustrirana, ko bo enkrat opazila, da ona nosi hlače pa to niti ni njen job

zato lepe ženske lubijo barabe  Wink

enivej... govorim iz prakse. glede na to, da nisem bil nikol nakonektan s fotrom in na splošno ni prisotnega nekega močnega moškega arhetipa, po katerem bi se lahko zgledoval...in glede na to, da sem bil v prejšnjem življenju ženska...sem obdržal in razvijal bolj ženske kvalitete kot moške... dokler mi ni postal jasn, da to nima smisla Wink

ma ja pa sej tut ženske so daleč od arhetipa ženske ... jeba Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #18 - 07.01.2007 at 20:54:40
 
ixtlan wrote on 07.01.2007 at 20:30:59:
tai wrote on 07.01.2007 at 20:06:05:
ixtlan wrote on 07.01.2007 at 19:30:02:
ja dej bod dec pa jo že pofukej  Roll Eyes to *očitno* hoče

k te bo naslednič provocirala samo lepo sprejmi igro...sej je že vse naredila, prpravla situacijo, kakor te jest zastopm

sej čustva lahko obdržiš zase pa boš vidu kako se bo razvil. sam te je pa fajn obrnila; to ženske znajo, tkole ujet moško pozornost...ampak ni razloga, da ne bi šlo tudi v drugo smer...eh igrce, ne morš se jim kej dost izognt


tipičen moški!


hehe... ja kva pa bi ti raj? žensko?  Tongue

kakrkol se že sprenevedamo, ženska dejansko hoče desca. takega, ki bo znal po miz udart Smiley arhetip bojevnika ... pogumnega, odločnega, ki ve kaj hoče (alpa si vsaj misli) in si tisto tudi vzame (ali vsaj proba). seveda na lep način. danes pač ni več mečev, zato mora bit tip oborožen s čim drugim, pametjo npr. ženska nikakor noče ene nežne, pomehkužene šleve, iz katere bo naredila copato in bo potem zafrustrirana, ko bo opazila, da ona nosi hlače pa to ni njen job

zato lepe ženske lubijo barabe  Wink

enivej... govorim iz prakse. glede na to, da nisem bil nikol nakonektan s fotrom in na splošno ni prisotnega nekega močnega moškega arhetipa, po katerem bi se lahko zgledoval...in glede na to, da sem bil v prejšnjem življenju ženska...sem obdržal in razvijal bolj ženske kvalitete kot moške... dokler mi ni postal jasn, da to nima smisla Wink

ma ja pa sej tut ženske so daleč od arhetipa ženske ... jeba Roll Eyes


Ja no, sej delno imaš prav... Odnosi, takole mačistično razdelani bi vsekakor bili veliko preprostejši. In v končni fazi tudi meni ni teško zagrabit lisičko, da malo zaigra na Panovo frulico. No dejstvo je, da si želim z njo vzpostaviti nekoliko globji odnos, saj mi je dekle resnično pri srcu. Razlog za trosenje teh mojih izpovedi po forumu, pa je predvsem v tem, da bi si želel videti, kako na te zadeve gledate ostali. Moram pa povdarit, da sem se mi zdi, da je v odnosih bolj pomembna kompaktibilnost, kot pa to kdo je glavni oz. kdo nosi hlače!!! V odnosu, ki je skladen gotovo ni kraljev in sužnjev pač pa zgol enakovredna, dopolnjujoča se prijatelja in ljubimca!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #19 - 07.01.2007 at 21:05:52
 
sej sploh ne gre zato kdo je glavni (bohnedej, odnosi ne smejo bit bitka za moč), gre za prevzemanje vlog, iz česar izvira dinamika odnosa

tu sem se malo bolj poglobil:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1095923114/30#38

je zelo pomembna zadeva; upam, da bo komu prišla prav
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #20 - 07.01.2007 at 21:15:50
 
a rabš vojno / katastrofo, da boš dobil spodbudo in naredil tist kar hočeš? bi blo čist drgač ane... bi hitr letu k njej na vrata Smiley mal tragedije rabmo očitno, da bomo nazaj dobili ostrino. da ne bomo tako pasivni in otopeli...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #21 - 07.01.2007 at 21:31:53
 
917 wrote on 07.01.2007 at 20:54:40:
No dejstvo je, da si želim z njo vzpostaviti nekoliko globji odnos, saj mi je dekle resnično pri srcu. Razlog za trosenje teh mojih izpovedi po forumu, pa je predvsem v tem, da bi si želel videti, kako na te zadeve gledate ostali. Moram pa povdarit, da sem se mi zdi, da je v odnosih bolj pomembna kompaktibilnost, kot pa to kdo je glavni oz. kdo nosi hlače!!! V odnosu, ki je skladen gotovo ni kraljev in sužnjev pač pa zgol enakovredna, dopolnjujoča se prijatelja in ljubimca!!!



Hej mali, mi je zelo žal, ampak tale ženska ne vem če išče ravn en globlji odnos. Mi je žal, ampak mislm da ma (na žalost) ixtlan prow, čeporv bi se jaz mal manj vulgarno izrazla (ne tko tipično moško)!!! I would say, da bi se rada znebila neke notranje napetosti Grin pač ženska bi se mal pozabavala Grin  

aja pa rešitev ni da se odseliš, ampak čimprej zbrihtaš- kako? ko zveš mi javi Wink

LP pa dobr oprav
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #22 - 07.01.2007 at 21:51:12
 
o pač, išče ona en "globlji" odnos Grin "znebila neke notranje napetosti"? Grin OMG tega pa še nism slišal Grin "pač ženska bi se mal pozabavala?" elegantno elegantno haha...ojoj...alpa če rečemo tko kt je - da bi ga rada fasala Grin sorrrrrrrry  Lips Sealed

Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #23 - 07.01.2007 at 22:08:29
 
Lips Sealedeh, pa mi ne gre prostaškost dons...

enivej, dokler se razumemo je vse kul-olepšano ali prostaško

OMG Tongue
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #24 - 08.01.2007 at 09:04:33
 
Donna wrote on 05.01.2007 at 09:14:47:
Bom napisala ponovnovno, da so ženske zrelih let včasih pravi posladek v tem krutem svetu.
Za resno zvezo pa ženska takih let ni, je bolj uporaben predmet, ker potem, kot te začopati, te hoče kar za vedno imet, to pa glede na leta ne gre.


Kot ženska, ki že štejem preko 40 pomladi, ti lahko rečem, da nakladaš. Razmišljaš silno omejeno  in si polna predsodkov.

No ja, mogoče boš pa ti pri svojih 40. takšna.

In če ne boš koga začopatila, boš srečna, če boš komu za posladek.
Back to top
 
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #25 - 08.01.2007 at 09:44:06
 
No, O.K vidva! Ne bom se več sprenevedal. Ob prvi prilki jo bom našeškal po ritki, pa k vragu mojster! Grin Madona sej res, KAJ SPLOH BLUZIM??? Mogoče me je malo zmedlo dejstvo, da je takšnih mladkih fantov, ki so z njo, kakor sama pravi, hodili, cel kup. Vsled česar sem kakopak upal, da bi morda naslednji lahko bil jaz. No, kakorkoli že, včasih ti kakšen nasvet vsekakor pride prav in tako je bilo tole pisanje pogojeno predvsem, z željo, da bi si pregnal določene dvome, ki pa jih v odnosu z dekleti svojih let vsekakor nisem imel nikoli. Ali pač, le da niso bili tako intenzivni, da bi po nasvet hodil k online psiheatrom Grin...

Šeškanje torej, packe "stare"! Grin Zdej je pa res že skrajni cajt sej mi bo še ušla na koncu!  Grin

Jaooooooo
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #26 - 08.01.2007 at 10:22:29
 
Huh
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #27 - 08.01.2007 at 12:30:40
 
lola wrote on 08.01.2007 at 09:04:33:
Razmišljaš silno omejeno  in si polna predsodkov.

No ja, mogoče boš pa ti pri svojih 40. takšna.

In če ne boš koga začopatila, boš srečna, če boš komu za posladek.


Auč, auč, auč...
Ta je pa še mene zabolela...
Sej gotovo ni hotela nič slabega reči. Le fantičku je malo poguma vlila. Poleg tega, pa je stališč o tem, kar bi naj bilo fino, sladko, lepo, zgrešeno, neumno, omejeno, napredsodkano, vznemirljivo itd... itd... gotovo toliko, kolikor je nas, ljudi... Oh, kako lepo, da je svet tako pisan, ali ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Ena manjša DILEMA
Reply #28 - 08.01.2007 at 13:01:55
 
917 wrote on 08.01.2007 at 09:44:06:
No, O.K vidva! Ne bom se več sprenevedal. Ob prvi prilki jo bom našeškal po ritki, pa k vragu mojster! Grin Madona sej res, KAJ SPLOH BLUZIM??? Mogoče me je malo zmedlo dejstvo, da je takšnih mladkih fantov, ki so z njo, kakor sama pravi, hodili, cel kup. Vsled česar sem kakopak upal, da bi morda naslednji lahko bil jaz. No, kakorkoli že, včasih ti kakšen nasvet vsekakor pride prav in tako je bilo tole pisanje pogojeno predvsem, z željo, da bi si pregnal določene dvome, ki pa jih v odnosu z dekleti svojih let vsekakor nisem imel nikoli. Ali pač, le da niso bili tako intenzivni, da bi po nasvet hodil k online psiheatrom Grin...

Šeškanje torej, packe "stare"! Grin Zdej je pa res že skrajni cajt sej mi bo še ušla na koncu!  Grin

Jaooooooo


Emm, jz ti tega lih ne priporočam, ker sm mnenja da bo pol še hujše (bo še bolj bolelo) -zard tistih hudih ljubeznskih napadov tam zgoraj (=prejšnji posti)
se popravlam: strinjam se z I sam tolk da ona to hoče, ne priporočam ti pa da izvedeš kar ti moško svetuje Wink

LP
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
917
1
*
Offline

Panta Kathara tois Katharos

Posts: 23

Re: Ena manjša DILEMA
Reply #29 - 08.01.2007 at 13:11:25
 
spark wrote on 08.01.2007 at 13:01:55:
Emm, jz ti tega lih ne priporočam, ker sm mnenja da bo pol še hujše (bo še bolj bolelo) -zard tistih hudih ljubeznskih napadov tam zgoraj (=prejšnji posti)
se popravlam: strinjam se z I sam tolk da ona to hoče, ne priporočam ti pa da izvedeš kar ti moško svetuje Wink
LP


No no, končno je nekdo pošteku mojo dilemo... Točno to je tisto kar me mori! No, dejstvo je, da bom nekaj mogel storiti! Takole med vrati resnično ne morem stati! Uf, kako sovražim take situacija v katerih ne moreš biti niti vroč niti hladen... No ja, nekaj se bo gotovo iscimilo iz vsega tega... Ni vrag da se ne nebi... Bomo vidli!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6