Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 5698 times)
maxcar
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Gender: male
rdeč obraz
22.10.2006 at 13:33:29
 
Pozdravljeni!

Sem nov na tej strani, zato bi na začetku prav vse lepo pozdravil in pohvalil tale foum.

Mene pa zanima, kako bi se dalo odpravit rdečico, ki jo imam na licih, še posebej pa je izrazita ob naporu, mrazu, vročini. Naj povem, da imam črne lase in rjave oči. To sem omenil zato, ker naj bi bili ljudje svetlejše polti bolj izpostavljeni rdečici.
Rdečica je prisotna na obrazu skoraj cel da že kakšni dve leti. Ob raznih dejavnikih pa se še poveča. Moram rečt, da mi je to zelo začelo oteževati življenje. Zdaj se po cele dneve obremenjujem s tem. Skozi razmišljam samo o sebi in rdečici, to pa ni prijetno, saj sm star 25 let in bi moral svoje misli usmerit drugam sa ne gre.
kaj naj nardim da se rešim te nadloge, ki mi res greni življenje.

Hvala za odgovor in lep pozdrav!

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: rdeč obraz
Reply #1 - 22.10.2006 at 16:24:52
 
glede na to da
*Ob raznih dejavnikih pa se še poveča.*
je pametno najprej vedet kaj točno poveča to rdečico ...
pol ... jasno ... se temu izogibat, al pa samo spremenit percepcijo ...

... dej več podatkov ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
maxcar
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 2

Gender: male
Re: rdeč obraz
Reply #2 - 22.10.2006 at 18:46:22
 
to sem mislil predvsem na temperaturne spremembe in pa recimo ko se ukvarjam s športom. al pa če recimo spijem eno malo pivo mi takoj "zakuha". lahko se odrečem pivi, nebi pa se rad odpovedal športu, ker me to zelo veseli. drugače mam pa tudi tko, če sm na miru bolj rdeča lica. pa prej jih nisem imel. to se mi dogaja približno dve leti. sedaj, ko pa se obremenjujem s tem je pa še slabše.
lahko dam primer dons pri kosilu: grem v kuhinjo na kosilo in začnem jesti. kar naenkrat me oblije vročina in postanem ves živčen in stanje se še poslabša. to se mi prej ni dogajalo.

sploh ne vem kaj naj nardim
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1