Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 49887 times)
ajgor
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #45 - 26.09.2008 at 21:45:37
 
M.L. wrote on 26.09.2008 at 20:55:29:
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.

Ja, res je, ampak jaz bi vseeno Lojzeka in njegove prosil, da nam prizanesejo in nam pustijo vsaj eno temo, kjer bomo lahko mirno, brez žaljivk, zbadanja, neumnosti in večno sedaj prazno slamo mlatiti, kaj napisali.

Sicer pa tako vem, da ta moja prošnja ne bo uslišana, ampak nagrajena z Lojzekovim apelom, ali pa z Poetovo modro poezijo. No pa Bog pomagaj.

Pa lep pozdrav.

Si pa res zahinavil. Ko ni Alojza sploh nič ne napišeš. Pravzaprav nisi še popolnoma nič napisal. Vse kar pade od tebe je odobravanje Boštija in par otročjih spisov za katere praviš, da jih je napisal Modri. Ti pa nič.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #46 - 27.09.2008 at 10:03:20
 
Sicer pa tako vem, da ta moja prošnja ne bo uslišana, ampak nagrajena z Lojzekovim apelom, ali pa z Poetovo modro poezijo. No pa Bog pomagaj.

No, pa še Algorove kritike si pozabil pripisat'  Wink Grin Cheesy Roll Eyes Tongue Smiley Grin Cool . Eh, pa pustimo to zdaj . Tongue... Cool

Lep pozdrav iz Slovenskih terenskih dobrav , čav  Wink...

by Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #47 - 27.09.2008 at 15:42:10
 
Boštyxz wrote on 27.09.2008 at 10:03:20:
Sicer pa tako vem, da ta moja prošnja ne bo uslišana, ampak nagrajena z Lojzekovim apelom, ali pa z Poetovo modro poezijo. No pa Bog pomagaj.

No, pa še Algorove kritike si pozabil pripisat'  Wink Grin Cheesy Roll Eyes Tongue Smiley Grin Cool . Eh, pa pustimo to zdaj . Tongue... Cool

Lep pozdrav iz Slovenskih terenskih dobrav , čav  Wink...

by Boštyxz + #

Bošti, to niso kritike. To je dejstvo. Tudi ti nisi sam ničesar spoznal. Skrivaš se za Lorberjevimi psihozami. Povej, kaj bi ti brez Lorberja? Popolnoma si mu podvržen, si njegov hlapec. Hlapec pa nikdar ne najde pravice, ker je hlapec.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Saturnova vrnitev
Reply #48 - 28.09.2008 at 12:47:21
 
M.L. wrote on 26.09.2008 at 20:55:29:
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.

Ja, res je, ampak jaz bi vseeno Lojzeka in njegove prosil, da nam prizanesejo in nam pustijo vsaj eno temo, kjer bomo lahko mirno, brez žaljivk, zbadanja, neumnosti in večno sedaj prazno slamo mlatiti, kaj napisali.

Sicer pa tako vem, da ta moja prošnja ne bo uslišana, ampak nagrajena z Lojzekovim apelom, ali pa z Poetovo modro poezijo. No pa Bog pomagaj.

Pa lep pozdrav.


BOG POMAGAJ- itd.  M.L.

Sedaj si se v celosti razkril. Ti smeš obtoževati in hkrati  svojega namišljenega Boga prositi naj ti pomaga. Hinavsko,dvolično,licemersko in hkrati nevedno vse to združuje tvoja prošnja Bogu. Ti Krjavelj Mali Lažnivi poznaš toliko Boga kot moj pasji mešanček. Bog je samomanifestiran večno-sedaj in živ v tvoji podobi.On misli,živi,govori preko tebe in koga ti 'FALOT pokvarjeni' prosiš za pomoč?? Lastno nevednost!!!! Jasno!!!! Vidiš in razumeš kje domuje prazna slama pika-poka-pok ,v tvoji glavi.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #49 - 28.09.2008 at 23:28:33
 
Quote:
Boštyxz wrote on 27.09.2008 at 10:03:20:
Sicer pa tako vem, da ta moja prošnja ne bo uslišana, ampak nagrajena z Lojzekovim apelom, ali pa z Poetovo modro poezijo. No pa Bog pomagaj.

No, pa še Algorove kritike si pozabil pripisat'  Wink Grin Cheesy Roll Eyes Tongue Smiley Grin Cool . Eh, pa pustimo to zdaj . Tongue... Cool

Lep pozdrav iz Slovenskih terenskih dobrav , čav  Wink...

by Boštyxz + #

Bošti, to niso kritike. To je dejstvo. Tudi ti nisi sam ničesar spoznal. Skrivaš se za Lorberjevimi psihozami. Povej, kaj bi ti brez Lorberja? Popolnoma si mu podvržen, si njegov hlapec. Hlapec pa nikdar ne najde pravice, ker je hlapec.

Lp,Igor


Jaz, leni hlapec Boga , sem sam spoznal Resnico o Bogu - Stvarniku prek drugega Božjega hlapca Jakoba Lorberja  Cool .

In, kaj naj bi jaz hotel še več ? Shocked Huh Exclaim Že to je skoraj preveč zame - nevredneža takšne ogrooooooomne milosti ! Exclaim!

Edinole večno hvalo Modremu Mojstru Bogu Stvarniku izrekam sedajvečno bolj + bolj  Kiss Kiss Kiss .

pa lep pozdravčav , ... Cool Roll Eyes Cool...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #50 - 29.09.2008 at 00:08:36
 
Boštyxz wrote on 28.09.2008 at 23:28:33:
Quote:
Boštyxz wrote on 27.09.2008 at 10:03:20:
Sicer pa tako vem, da ta moja prošnja ne bo uslišana, ampak nagrajena z Lojzekovim apelom, ali pa z Poetovo modro poezijo. No pa Bog pomagaj.

No, pa še Algorove kritike si pozabil pripisat'  Wink Grin Cheesy Roll Eyes Tongue Smiley Grin Cool . Eh, pa pustimo to zdaj . Tongue... Cool

Lep pozdrav iz Slovenskih terenskih dobrav , čav  Wink...

by Boštyxz + #

Bošti, to niso kritike. To je dejstvo. Tudi ti nisi sam ničesar spoznal. Skrivaš se za Lorberjevimi psihozami. Povej, kaj bi ti brez Lorberja? Popolnoma si mu podvržen, si njegov hlapec. Hlapec pa nikdar ne najde pravice, ker je hlapec.

Lp,Igor


Jaz, leni hlapec Boga , sem sam spoznal Resnico o Bogu - Stvarniku prek drugega Božjega hlapca Jakoba Lorberja  Cool .

In, kaj naj bi jaz hotel še več ? Shocked Huh Exclaim Že to je skoraj preveč zame - nevredneža takšne ogrooooooomne milosti ! Exclaim!

Edinole večno hvalo Modremu Mojstru Bogu Stvarniku izrekam sedajvečno bolj + bolj  Kiss Kiss Kiss .

pa lep pozdravčav , ... Cool Roll Eyes Cool...

by Boštyxz + # Kiss#

Spoznati ali prebrati je razlika. Pravilno pa si spoznal samo, da si navaden hlapec Loberjevih blodenj.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #51 - 29.09.2008 at 07:47:58
 
Najprej moraš nekje izvedeti ( prebrati ali slišati ), šele potem lahko začutiš resnico + spoznaš resnično . Exclaim Roll Eyes

Pa dober + resnično spoznan dan ti želim, še naprej kot tudi vsem nam ostalim, juheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Cool Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #52 - 30.09.2008 at 00:59:33
 
Boštyxz wrote on 29.09.2008 at 07:47:58:
Najprej moraš nekje izvedeti ( prebrati ali slišati ), šele potem lahko začutiš resnico + spoznaš resnično . Exclaim Roll Eyes

Pa dober + resnično spoznan dan ti želim, še naprej kot tudi vsem nam ostalim, juheeeeejjjjjjjjjj, ...  Cheesy Cool Roll Eyes...

by Boštyxz + # Kiss#

Torej se končno strinjaš z mano. Prebral si moj post in spoznal resnico.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #53 - 30.09.2008 at 07:43:42
 
Prej bi rekel da sem prebral tvoj post in spoznal - laž, servirano ( predstavljeno ) kot resnico, ne pa zares resnico . Cry

Pa dober + resničen dan ti želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cool Roll Eyes...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Saturnova vrnitev
Reply #54 - 01.10.2008 at 14:03:11
 
Boštyxz wrote on 30.09.2008 at 07:43:42:
Prej bi rekel da sem prebral tvoj post in spoznal - laž, servirano ( predstavljeno ) kot resnico, ne pa zares resnico . Cry

Pa dober + resničen dan ti želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cool Roll Eyes...

from Boštyxz + # Kiss#


Bošty

Si ti mogoče slišal za pojem'konstruktivna debata'? Tvoje blebetanje oprosti ni nič konstruktivni in ničemer ne služi v sporočilnem smislu,za bralce tega foruma in sočasno za udeležence. Ne obsojaj,sodi,komentiraj v stilu debate. Sam sem se res že najedel te poti v nikamor!!!

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #55 - 02.10.2008 at 11:47:38
 
Torej, oglejmo si površje na Saturnu  Roll Eyes. Največ je vodovja .

Na tem vesoljskem telesu pravzaprav ni pravega kopna, temveč samo - večinoma pod ekvatorjem - izolirani pomembni otoki.

Vsak od njih je seveda večji kot naša Evropa. Azija, Afrika, Amerika in Avstralija .

Zaradi velikosti tega planeta, pa jih ne smemo šteti za celine, temveč v bistvu za otoke, ki so drug od drugega veliko bolj oddaljeni kakor Azija in Amerika v območju Ekvatorja na Zemlji.

Vmes je tudi množica majhnih otokov, ki so v primerjavi z velikimi otoki kot majhni otočki na Zemlji v primerjavi z kopnim.

Proti poloma je to vesoljsko telo pokrito z večnim snegom + ledom - začenjata se za 40 stopinj prej kakor na Zemlji.

In to, kar je pri nas takoimenovani zmerni pas, je na Saturnu kraljestvo večnega ledu.

In kar je pri nas vroči pas, je tam pravzaprav zmerni in tudi čisti pas, ker se v njem le redko pojavijo oblaki ali megla, v obeh drugih pasovih pa je zmeraj megla in oblačno.

Pravo nasprotje neugodnima snežnemu in ledenemu pasu severno in Južno, pa je osrednji pas, ki je prijeten, blag in čist, + tudi edini naseljen.

V njem je tudi 77 velikih otokov, pri čemer je osrednji večji od naše Amerike.

Toliko za danes , pa drugič naprej, ... Roll Eyes... 2 B continued  Cool...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Saturnova vrnitev
Reply #56 - 02.10.2008 at 11:57:25
 
Boštyxz wrote on 02.10.2008 at 11:47:38:
Torej, oglejmo si površje na Saturnu  Roll Eyes. Največ je vodovja .

Na tem vesoljskem telesu pravzaprav ni pravega kopna, temveč samo - večinoma pod ekvatorjem - izolirani pomembni otoki.

Vsak od njih je seveda večji kot naša Evropa. Azija, Afrika, Amerika in Avstralija .

Zaradi velikosti tega planeta, pa jih ne smemo šteti za celine, temveč v bistvu za otoke, ki so drug od drugega veliko bolj oddaljeni kakor Azija in Amerika v območju Ekvatorja na Zemlji.

Vmes je tudi množica majhnih otokov, ki so v primerjavi z velikimi otoki kot majhni otočki na Zemlji v primerjavi z kopnim.

Proti poloma je to vesoljsko telo pokrito z večnim snegom + ledom - začenjata se za 40 stopinj prej kakor na Zemlji.

In to, kar je pri nas takoimenovani zmerni pas, je na Saturnu kraljestvo večnega ledu.

In kar je pri nas vroči pas, je tam pravzaprav zmerni in tudi čisti pas, ker se v njem le redko pojavijo oblaki ali megla, v obeh drugih pasovih pa je zmeraj megla in oblačno.

Pravo nasprotje neugodnima snežnemu in ledenemu pasu severno in Južno, pa je osrednji pas, ki je prijeten, blag in čist, + tudi edini naseljen.

V njem je tudi 77 velikih otokov, pri čemer je osrednji večji od naše Amerike.

Toliko za danes , pa drugič naprej, ... Roll Eyes... 2 B continued  Cool...

from Boštyxz + # Kiss#


H tekoči vodik še ni voda in ni atmosfere primerne za življenje. H20.Vse drugo je zgolj bluzenje.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #57 - 02.10.2008 at 12:02:12
 
Glej, kako lepo spet obsojaš. Huh Shocked Angry

No, pa ti bom še jaz povedal, da imaš bluzenje ti, le ne zavedaš se še tega . Exclaim

Pa dober + nezbluzen dan ti želim, še naprej , ... Exclaim...

by Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #58 - 02.10.2008 at 12:03:53
 
Boštyxz wrote on 02.10.2008 at 11:47:38:
Torej, oglejmo si površje na Saturnu  Roll Eyes. Največ je vodovja .

Na tem vesoljskem telesu pravzaprav ni pravega kopna, temveč samo - večinoma pod ekvatorjem - izolirani pomembni otoki.

Vsak od njih je seveda večji kot naša Evropa. Azija, Afrika, Amerika in Avstralija .

Zaradi velikosti tega planeta, pa jih ne smemo šteti za celine, temveč v bistvu za otoke, ki so drug od drugega veliko bolj oddaljeni kakor Azija in Amerika v območju Ekvatorja na Zemlji.

Vmes je tudi množica majhnih otokov, ki so v primerjavi z velikimi otoki kot majhni otočki na Zemlji v primerjavi z kopnim.

Proti poloma je to vesoljsko telo pokrito z večnim snegom + ledom - začenjata se za 40 stopinj prej kakor na Zemlji.

In to, kar je pri nas takoimenovani zmerni pas, je na Saturnu kraljestvo večnega ledu.

In kar je pri nas vroči pas, je tam pravzaprav zmerni in tudi čisti pas, ker se v njem le redko pojavijo oblaki ali megla, v obeh drugih pasovih pa je zmeraj megla in oblačno.

Pravo nasprotje neugodnima snežnemu in ledenemu pasu severno in Južno, pa je osrednji pas, ki je prijeten, blag in čist, + tudi edini naseljen.

V njem je tudi 77 velikih otokov, pri čemer je osrednji večji od naše Amerike.

Toliko za danes , pa drugič naprej, ... Roll Eyes... 2 B continued  Cool...

from Boštyxz + # Kiss#

Joj, Bošty, ti si tak posračkan bluzič, da je jojojojojojoj!!!!!

Ker pićkin dimček ti je pa natvezil vse tole, a? Čigav mamim lulček je tako verodostojno kot da bi že kdaj bil na Saturno zapisal tole nabulozno packarijo?

Jej, jej, koprončino jedna, ti še na Zemlji nikoli nisi bil, pa boš kar neki od Saturna kodrlajsal, a? Dej, dej, raje se vprašaj o duševnem stanju pisca zgornjih nebuloz pa ti bo takoj vse bolj jasno, jeli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #59 - 02.10.2008 at 12:07:44
 
Poet wrote on 02.10.2008 at 12:03:53:
Boštyxz wrote on 02.10.2008 at 11:47:38:
Torej, oglejmo si površje na Saturnu  Roll Eyes. Največ je vodovja .

Na tem vesoljskem telesu pravzaprav ni pravega kopna, temveč samo - večinoma pod ekvatorjem - izolirani pomembni otoki.

Vsak od njih je seveda večji kot naša Evropa. Azija, Afrika, Amerika in Avstralija .

Zaradi velikosti tega planeta, pa jih ne smemo šteti za celine, temveč v bistvu za otoke, ki so drug od drugega veliko bolj oddaljeni kakor Azija in Amerika v območju Ekvatorja na Zemlji.

Vmes je tudi množica majhnih otokov, ki so v primerjavi z velikimi otoki kot majhni otočki na Zemlji v primerjavi z kopnim.

Proti poloma je to vesoljsko telo pokrito z večnim snegom + ledom - začenjata se za 40 stopinj prej kakor na Zemlji.

In to, kar je pri nas takoimenovani zmerni pas, je na Saturnu kraljestvo večnega ledu.

In kar je pri nas vroči pas, je tam pravzaprav zmerni in tudi čisti pas, ker se v njem le redko pojavijo oblaki ali megla, v obeh drugih pasovih pa je zmeraj megla in oblačno.

Pravo nasprotje neugodnima snežnemu in ledenemu pasu severno in Južno, pa je osrednji pas, ki je prijeten, blag in čist, + tudi edini naseljen.

V njem je tudi 77 velikih otokov, pri čemer je osrednji večji od naše Amerike.

Toliko za danes , pa drugič naprej, ... Roll Eyes... 2 B continued  Cool...

from Boštyxz + # Kiss#

Joj, Bošty, ti si tak posračkan bluzič, da je jojojojojojoj!!!!!

Ker pićkin dimček ti je pa natvezil vse tole, a? Čigav mamim lulček je tako verodostojno kot da bi že kdaj bil na Saturno zapisal tole nabulozno packarijo?

Jej, jej, koprončino jedna, ti še na Zemlji nikoli nisi bil, pa boš kar neki od Saturna kodrlajsal, a? Dej, dej, raje se vprašaj o duševnem stanju pisca zgornjih nebuloz pa ti bo takoj vse bolj jasno, jeli.


Ho, ho, kako lepo nevoščljiv je Poetko, ker pač nima teh podatkov kateri so bili dani meni  Cheesy Wink Grin Smiley Roll Eyes Cool. In, potem takole obsoja + kritizira ker ima premalo podlage znanja  Tongue Cool.

Poboljšaj se fante . Pa lep pozdrav do tedaj  Cool...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6