Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 49614 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #30 - 11.09.2008 at 06:57:31
 
Quote:
Aygor

Ne vem če so zanj  krave poganke, ker od njih ima korist  ( veliko mleka  )  on pa pravi da so pogani nekoristni.   Grin

Pogani so tisti od katerih RKC nima koristi   Grin

Lep pozdrav   Smiley


Pogani so bili že pred RKC , ki pa je itak za "na servis" že več stoletij zaradi svoje pokvarjenosti   Cool.

Anything else you would like 2 know ? Wink
( enitin els ju vud lajk tu nou ?  Roll Eyes)

Lp by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #31 - 11.09.2008 at 14:12:43
 
Boštyxz wrote on 11.09.2008 at 06:57:31:
Quote:
Aygor

Ne vem če so zanj  krave poganke, ker od njih ima korist  ( veliko mleka  )  on pa pravi da so pogani nekoristni.   Grin

Pogani so tisti od katerih RKC nima koristi   Grin

Lep pozdrav   Smiley


Pogani so bili že pred RKC , ki pa je itak za "na servis" že več stoletij zaradi svoje pokvarjenosti   Cool.

Anything else you would like 2 know ? Wink
( enitin els ju vud lajk tu nou ?  Roll Eyes)

Lp by Boštyxz + # Kiss#

Pogani so bili pred RKC navadni podeželani.

Ti bi tudi moral na servis k Iridiologu.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #32 - 11.09.2008 at 18:04:18
 
Quote:
Boštyxz wrote on 11.09.2008 at 06:57:31:
Quote:
Aygor

Ne vem če so zanj  krave poganke, ker od njih ima korist  ( veliko mleka  )  on pa pravi da so pogani nekoristni.   Grin

Pogani so tisti od katerih RKC nima koristi   Grin

Lep pozdrav   Smiley


Pogani so bili že pred RKC , ki pa je itak za "na servis" že več stoletij zaradi svoje pokvarjenosti   Cool.

Anything else you would like 2 know ? Wink
( enitin els ju vud lajk tu nou ?  Roll Eyes)

Lp by Boštyxz + # Kiss#

Pogani so bili pred RKC navadni podeželani.

Ti bi tudi moral na servis k Iridiologu.

Lp,Igor


Nope  Exclaim Cool . Bili so nevedneži  Roll Eyes. Lahko bi še dodal, da precej podobni tebi  Wink Cool. Pa raje nebom  Wink Tongue Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed .

Lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav , ... Roll Eyes...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #33 - 11.09.2008 at 18:26:10
 
Si pa res pacient, Bošti. Poglej v slovar tujk od kje beseda pogan. Videl boš, da je to besedo tvoja religija zlorabila v svoje Zablojene namene. Poglej kaj v osnovi pomeni.

Ti nisi nevednež, ampak bolnik, ki je povrhu še pokvarjen.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #34 - 12.09.2008 at 07:05:27
 
Quote:
Si pa res pacient, Bošti. Poglej v slovar tujk od kje beseda pogan. Videl boš, da je to besedo tvoja religija zlorabila v svoje Zablojene namene. Poglej kaj v osnovi pomeni.

Ti nisi nevednež, ampak bolnik, ki je povrhu še pokvarjen.

Lp,Igor


Sem pogledal že zadnjič, ( prejšnji teden ) Roll Eyes. Ostajam pri tem . Cool

In, katera religija praviš da je moja ?  Shocked Tongue Cheesy Grin

Lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čaw, ... Roll Eyes...

from Boštyxz + # spirits + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #35 - 12.09.2008 at 10:21:54
 
Boštyxz wrote on 12.09.2008 at 07:05:27:
Quote:
Si pa res pacient, Bošti. Poglej v slovar tujk od kje beseda pogan. Videl boš, da je to besedo tvoja religija zlorabila v svoje Zablojene namene. Poglej kaj v osnovi pomeni.

Ti nisi nevednež, ampak bolnik, ki je povrhu še pokvarjen.

Lp,Igor


Sem pogledal že zadnjič, ( prejšnji teden ) Roll Eyes. Ostajam pri tem . Cool

In, katera religija praviš da je moja ?  Shocked Tongue Cheesy Grin

Lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čaw, ... Roll Eyes...

from Boštyxz + # spirits + # Kiss#


Kristjan po Jakobu Lorberju, ki misli da je prerasel cerkev, a je še vedno ostal v njenih vzorcih.  Grin

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Saturnova vrnitev
Reply #36 - 12.09.2008 at 12:32:05
 
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Saturnova vrnitev
Reply #37 - 12.09.2008 at 13:41:11
 
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.

Petra G., prav imaš in predvsem bolano.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #38 - 12.09.2008 at 13:56:46
 
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.

No, pa napiši kaj o Saturnu, ne samo modrovat o drugih.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Saturnova vrnitev
Reply #39 - 24.09.2008 at 17:36:55
 
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.


Jaz bi se raje vprašal,če sem mogoče sam posran in zasran?Nato bi to razložil,pojasnil,razjasnil in ne zgolj obtoževal,kako so drugi zasrani a jaz čista .Mogoče ni tako Petra?

Vsi mi smo v istem dreku! Zato ker smo se mi vsi prostovoljno odločili za ta zemeljski drek.Sedaj ko ga vse težje jemo, je pa problem!!!! Da pa bi sebe oprali moramo druge obtoževati. Malo pokvarjeno za moje pojme. Petra vprašaj se kaj je smisel tvojega zemeljskega bivanja? Ko boš to spoznala se boš šele zbudila in prenehala zgolj z viška obtoževati druge.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Saturnova vrnitev
Reply #40 - 25.09.2008 at 10:23:03
 
Alojz in Sandib wrote on 24.09.2008 at 17:36:55:
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.


Jaz bi se raje vprašal,če sem mogoče sam posran in zasran?Nato bi to razložil,pojasnil,razjasnil in ne zgolj obtoževal,kako so drugi zasrani a jaz čista .Mogoče ni tako Petra?

Vsi mi smo v istem dreku! Zato ker smo se mi vsi prostovoljno odločili za ta zemeljski drek.Sedaj ko ga vse težje jemo, je pa problem!!!! Da pa bi sebe oprali moramo druge obtoževati. Malo pokvarjeno za moje pojme. Petra vprašaj se kaj je smisel tvojega zemeljskega bivanja? Ko boš to spoznala se boš šele zbudila in prenehala zgolj z viška obtoževati druge.

O ježeš, to pa poznamo še predobro!!!

Nekdo, ki je sam povsem zasran in posračkan bi rad drugim sugeriral kako naj živijo, pri vsem tem se pa šel še neko vzvišeno doktrino, po kateri so vsi drugi zavoženi in zgubljeni, on sam je pa edini "tapravi", ki ve kako naj drugi živijo.

Sam res, tovrstno obtoževanje je pa višek bebavosti! "Jaz sem pa tako čist in super, in jaz edino vem kako naj bi vi živeli!" To je bistvo kretenizma v naši dobi - vsi živeti tako, da se vtaknete v službe bedno bedne in potem furate jalovo eksistenco do trenutka cici krepa, vmes pa sanjate kako pomembni da ste in kako napredni - jadi, jadi, jadi!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Saturnova vrnitev
Reply #41 - 25.09.2008 at 11:13:44
 
Poet wrote on 25.09.2008 at 10:23:03:
Alojz in Sandib wrote on 24.09.2008 at 17:36:55:
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.


Jaz bi se raje vprašal,če sem mogoče sam posran in zasran?Nato bi to razložil,pojasnil,razjasnil in ne zgolj obtoževal,kako so drugi zasrani a jaz čista .Mogoče ni tako Petra?

Vsi mi smo v istem dreku! Zato ker smo se mi vsi prostovoljno odločili za ta zemeljski drek.Sedaj ko ga vse težje jemo, je pa problem!!!! Da pa bi sebe oprali moramo druge obtoževati. Malo pokvarjeno za moje pojme. Petra vprašaj se kaj je smisel tvojega zemeljskega bivanja? Ko boš to spoznala se boš šele zbudila in prenehala zgolj z viška obtoževati druge.

O ježeš, to pa poznamo še predobro!!!

Nekdo, ki je sam povsem zasran in posračkan bi rad drugim sugeriral kako naj živijo, pri vsem tem se pa šel še neko vzvišeno doktrino, po kateri so vsi drugi zavoženi in zgubljeni, on sam je pa edini "tapravi", ki ve kako naj drugi živijo.

Sam res, tovrstno obtoževanje je pa višek bebavosti! "Jaz sem pa tako čist in super, in jaz edino vem kako naj bi vi živeli!" To je bistvo kretenizma v naši dobi - vsi živeti tako, da se vtaknete v službe bedno bedne in potem furate jalovo eksistenco do trenutka cici krepa, vmes pa sanjate kako pomembni da ste in ne vedo,da niso cici-krepi. kako napredni - jadi, jadi, jadi!


Ja, stric Poet, tako je to!!!! Boste morali iti za učitelja cici-krepov,ki
ne vedo,da niso cici-krepi. A, učili bi druge kakšni naj bodo. Bravo Poet! Delamo se lepa a bi bilo popolnoma isto,če bi si priznali,da smo malo pokakani in polulani prostovoljno.

Lp Alojz Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Saturnova vrnitev
Reply #42 - 25.09.2008 at 15:24:21
 
Poet wrote ;

Sam res, tovrstno obtoževanje je pa višek bebavosti! "Jaz sem pa tako čist in super, in jaz edino vem kako naj bi vi živeli!" To je bistvo kretenizma v naši dobi - vsi živeti tako

Podobno obtoževanje je čutiti od Alojza   Huh Roll Eyes Tongue

Pa dober + neobtožen dan vam želim vsemskupajtukajtamkaj , še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjjjj, ... Cheesy...

from Boštyxz + # Kiss#

P.S. ; Pa drugič kaj več o Saturnu  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Saturnova vrnitev
Reply #43 - 25.09.2008 at 16:15:14
 
Boštyxz wrote on 25.09.2008 at 15:24:21:
Poet wrote ;

Sam res, tovrstno obtoževanje je pa višek bebavosti! "Jaz sem pa tako čist in super, in jaz edino vem kako naj bi vi živeli!" To je bistvo kretenizma v naši dobi - vsi živeti tako

Podobno obtoževanje je čutiti od Alojza   Huh Roll Eyes Tongue

Pa dober + neobtožen dan vam želim vsemskupajtukajtamkaj , še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjjjj, ... Cheesy...

from Boštyxz + # Kiss#

P.S. ; Pa drugič kaj več o Saturnu  Cool


Bošty-Zmotno!!

Nič ne obtožujem če me ne obtožiš,tistega,kar nisem. Jaz vem kdo sem in zato se znam tudi braniti ,pred visoko letečimi ptiči tvoje sorte.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Saturnova vrnitev
Reply #44 - 26.09.2008 at 20:55:29
 
Petra. wrote on 12.09.2008 at 12:32:05:
ej, samo ste pa res sami mojstri in asi v tem kako posrat čisto vsako temo na forumu.

Ja, res je, ampak jaz bi vseeno Lojzeka in njegove prosil, da nam prizanesejo in nam pustijo vsaj eno temo, kjer bomo lahko mirno, brez žaljivk, zbadanja, neumnosti in večno sedaj prazno slamo mlatiti, kaj napisali.

Sicer pa tako vem, da ta moja prošnja ne bo uslišana, ampak nagrajena z Lojzekovim apelom, ali pa z Poetovo modro poezijo. No pa Bog pomagaj.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6