Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3095 times)
darjaz
1
*
Offline


Posts: 2

Gender: female
Iščem osebo
03.05.2006 at 14:43:12
 
Pred približno tremi leti sem bila na terapiji Elene Danel, ki je napisala tudi Glas duše, prav tako sem bila na dveh njenih delavnicah. Sedaj jo spet nujno potrebujem, vendar pa njena stara telefonska številka več ni prava. Prosim, če ima kdo njeno telefonsko številko, ali jo lahko prosim pokliče in vpraša, ali me je spet pripravljena sprejeti in me poklicati. Telefonsko številko sem pustila na uredništvu revije Aura.

Najlepša hvala.

Darja iz Mb
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Iščem osebo
Reply #1 - 04.05.2006 at 09:28:38
 
Ma, ko jo šljivi. Verjami v sebe. Svojo dušo. Kaj ti bo ona? Mislim, kaj ma ona, kaj nimaš ti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Iščem osebo
Reply #2 - 04.05.2006 at 09:54:04
 
Quote:
Ma, ko jo šljivi. Verjami v sebe. Svojo dušo. Kaj ti bo ona? Mislim, kaj ma ona, kaj nimaš ti?

Smiley Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Iščem osebo
Reply #3 - 05.05.2006 at 09:04:00
 
en_bk wrote on 04.05.2006 at 09:54:04:
Quote:
Ma, ko jo šljivi. Verjami v sebe. Svojo dušo. Kaj ti bo ona? Mislim, kaj ma ona, kaj nimaš ti?

Smiley Smiley


Ok, da se razumemo Cheesy - taka drža je morda malce arogantna, ampak je ok v fazi, ko nam življenje že ful kaže, da je morda čas, da ne polagamo moči za svoje bivanje v druge, sploh pa ne točno določene (torej po naših predstavah), ker namreč mirno vest bomo lahko imeli le pred tem, kar je nas izbralo. (zadnji čas pa me pogosto prešine, da mogoče to velja bolj za moške (moški princip)Shocked oz. razmišljam, da če ti nekaj izbereš, je to verjetno tud zato, ker je tisto tebe izbralo. Uf Cool, pa sem prišla na isto.)
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Iščem osebo
Reply #4 - 05.05.2006 at 12:41:58
 
Quote:
en_bk wrote on 04.05.2006 at 09:54:04:
Quote:
Ma, ko jo šljivi. Verjami v sebe. Svojo dušo. Kaj ti bo ona? Mislim, kaj ma ona, kaj nimaš ti?

Smiley Smiley


Ok, da se razumemo Cheesy - taka drža je morda malce arogantna, ampak je ok v fazi, ko nam življenje že ful kaže, da je morda čas, da ne polagamo moči za svoje bivanje v druge, sploh pa ne točno določene (torej po naših predstavah), ker namreč mirno vest bomo lahko imeli le pred tem, kar je nas izbralo. (zadnji čas pa me pogosto prešine, da mogoče to velja bolj za moške (moški princip)Shocked oz. razmišljam, da če ti nekaj izbereš, je to verjetno tud zato, ker je tisto tebe izbralo. Uf Cool, pa sem prišla na isto.)

Smiley Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1